Fresno Pacific University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fresno Pacific University , Valley'in tek akredite edilmiş tek Hıristiyan üniversitesidir ve her öğrencinin kullanılmayan potansiyelini profesyonel, kişisel ve etik gelişim için sınırsız fırsatla birleştirir. Kâr amacı gütmeyen ve bağımsız, FPU, Güneydoğu Fresno'daki ana kampüste ve North Fresno, Visalia, Bakersfield ve Merced'teki bölgesel kampüslerdeki Valley boyunca yaklaşık 4.000 geleneksel lisans, yetişkin derece bitirme, yüksek lisans ve seminer öğrencilerine 100'den fazla çalışma alanı sunmaktadır. çevrimiçi olduğu kadar. Öğrencilerimiz büyük fikirler peşinde koşuyor ve beş okulla derin inançları araştırıyorlar: İşletme Okulu; Doğal Bilimler Okulu; İnsanlık, Din ve Sosyal Bilimler Okulu; Eğitim Okulu; ve Fresno Pasifik İncil Semineri. Üniversite ayrıca mesleki gelişim çalışmaları ile yaklaşık 10.000 öğrenciye ulaşmaktadır.

Sınıf, 1944'te açıldığından beri, FPÜ, birinci nesil öğrencileri daha fazla elde etmeyi ve bölgenin en yüksek dört yıllık mezuniyet oranını oluşturmayı teşvik etti. Geleneksel lisans öğrencilerinin yüzde 98'ine mali yardım sağlayarak eğitime erişebiliriz ve hak kazananlara dört yıllık bir mezuniyet garantisi veririz. Sadece bir İspanyol Hizmet Kurumu değil, Yüksek Öğrenim Kroniği'ne göre, FPU, en yüksek Hispanik mezuniyet oranları için ülkenin en iyi 10 HSI'sı arasındadır. Üniversite WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu (WSCUC) tarafından akredite edilmiş ve ABD Haberlerine dahil edilmiştir.

Öğrencileri mümkün olabildiğinden daha fazlasını elde etmeye hazırlamak fakülte ile başlar. Yüzde 80'den fazla doktora ve hepsi gerçek dünyadaki uygulamalarla zorlu bir bursu birleştirmektedir. Bireysel ilgi ve sınıf dışındaki iletişim fakültesi-öğrenci ilişkileri ile yaşamboyu öğrenmeyi destekler.

Fresno Pacific University - muhtemel burada olur.

Konumlar

Fresno

Fresno Pacific University

Address
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 Fresno, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 559-453-2000