Florida College of Integrative Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

FCIM hakkında

İster kariyer olarak bütünleştirici tıpla ilgileniyor olun, ister mevcut tıp pratiğinin bir uzantısı olsun, Florida College of Integrative Medicine (FCIM), Oryantal Tıbbın öğretilerini ve tekniklerini Batı tıp bilimlerinin temeli ile bütünleştiren eşsiz bir program sunar. FCIM, bilginin bu entegrasyonunun, mezunlarımızı Amerika'nın hızla gelişen sağlık ortamının değişen taleplerini yerine getirmeye daha iyi hazırlayan müfredatımız boyunca tutarlı bir şekilde gösterilmesi bakımından benzersizdir.

Oryantal Tıp öğretileri ve Batı tıp bilimlerinin etkin entegrasyonuna adanmış bir kurum olarak, FCIM, her ikisi de Sağlık Çalışmaları alanında Lisans Derecesi ve Oryantal Tıp Konusunda Master Derecesi alacağınız - tanışmak için benzersiz bir avantaj olacak. Amerika'nın gelişen sağlık hizmeti sunum sisteminin değişen talepleri.

Tarihçe

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) Amerika'daki en eski Akupunktur Okullarından biridir. 1990 yılında kurulan FCIM, Florida'daki Akupunktur ve Oryantal Tıp Akreditasyon Komisyonu (ACAOM) tarafından akredite edilmiş ve Florida Bağımsız Eğitim Komisyonu tarafından lisans verilen ilk okuldu.

1990'dan beri FCIM, Amerika'nın özellikle Florida Eyaleti ve Güneydoğu Amerika Birleşik Devletleri'nde, Oryantal Tıp için önde gelen kurumlarından biri olarak mükemmel bir ün kazandı. 1997 yılında FCIM uluslararası öğrencileri kabul etmeye başladı ve Avustralya, İngiltere, Rusya, Kore, Vietnam, Filipinler, Türkiye, İran, Hindistan, Çin ve Tayvan gibi ülkelerden başarılı mezunlar üretti.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Oryantal Tıp Programının Misyonu

Misyonumuz

FCIM'in misyonu, geleneksel Çin Tıbbı prensipleri, bireysel öğrenciyi akupunktur tanı ve tedavisi, bitkisel ilaçlar, ek tedaviler ve teşhis sağlayan tıbbi tedaviler, nitelikli ve lisanslı bir sağlık uzmanı olacak şekilde yetiştirmek için tasarlanmış konsept ve uygulamalarda kapsamlı bir eğitim sağlamaktır. sağlığın teşviki, bakımı ve restorasyonu ve hastalığın önlenmesi için teknikler.

Oryantal Tıp Programının Misyonu ve Felsefesi

Oryantal Tıp Programının misyonu, mezunların ilgili Batı tıp bilimi kavramları ve teknolojilerinde bilgili olmasını sağlarken, Oryantal Tıp'ın temel teorileri ve uygulamalarında kapsamlı bir eğitim sunmaktır.

Batı tıp bilimlerinin Oryantal Tıp Programına entegrasyonu, öğrencilerimiz ve mezunlarımızın sağladığı Oryantal Tıp tedavisinin kalitesini arttırmaktadır. Sıkı bir müfredat hem geniş hem de derinlemesinedir ve sorumlu bağımsız yargı geliştirmelerine ve etkili hasta bakımı sunmalarına yardımcı olarak öğrencilerin profesyonel ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

Misyonumuz, tüm öğretim faaliyetlerimizin ve programlarımızın temel taşıdır ve yayınlarımızda, kabul süreçlerinde, sınıf deneyimlerinde, klinik prosedürlerde, fakülte seçimlerinde ve sürekli eğitim programlarında açıkça görülmektedir. Her bireyin vücudunda uyum ve dengeyi korumanın önemini benimseyen dünya görüşüne dayanarak, akupunktur tanısı ve Oriental Medicine tedavisinde ustalık gerektiren profesyonel temel sağlık hizmetleri pratisyenlerinin yanı sıra, tamamlayıcı tedaviler ve teşhis tekniklerinin geliştirilmesi için yola çıktık. sağlığın teşviki, bakımı ve restorasyonu ve hastalıkların önlenmesi.116953_116878_image.png

Konumlar

Orlando

Address
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: