Ferrum College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mezunlar ve Mevcut Panterler Öğrenci Başarısına Bağlılığımızı Örneklendiriyor

Akademik mükemmellik için kararlıyız ve öğrencilerimizin mezun olmadan önce başarılı sonuçlar elde etmeyi hak ettiklerini düşünüyoruz. Mevcut öğrencilerimiz özgeçmişlerini güçlendiren ve şimdi gerçek dünyaya deneyim veren fırsatlara katılıyorlar. Ferrum College mezunlarımız, Ferrum eğitiminin öğrencilerimizin arzu ettiği başarıyı sağladığının bir kanıtıdır!

Ferrum College Misyonu

Misyonumuz, öğrencileri yüksek öğrenim disiplinlerinde eğitmek ve onların düşünceli ve algısal olmalarına, açık ve profesyonel olmalarına, toplumlarına, milletlerine ve dünyalarına ilgi duymaları ve bunlara ilgi göstermelerine yardımcı olmaktır.

Ferrum College Deneyimi

Ferrum College , öğrencilerimizin hayatlarını misafirperver ve destekleyici bir topluluk içinde dönüştürecek eşsiz fırsatlar ve mükemmel bir eğitim deneyimi sunuyoruz. Hayatımızın her kesiminden öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmelerini, amaçlarını gerçekleştirmelerini ve topluluklarında fark yaratmalarını istiyoruz. Ferrum deneyimi, staj olanakları, uygulamalı öğrenme, uluslararası ve ulusal seyahatler, alimler programları, kişisel gelişim ve topluma hizmet olanakları bakımından zengindir.

Kampüs hayatı

Ferrum College , çeşitli öğrenci kulüpleri ve organizasyonlarının yanı sıra, kadınlar ve erkekler için on dokuzuncu NCAA Division III atletik sporun yanı sıra kadın güreşi, binicilik programı ve amigo olmak üzere çok çeşitli ders dışı etkinlik ve olanaklara sahiptir. Ferrum Outdoors programımız, yakındaki dağlarda ve eyalet parklarında ve göllerde ve nehirlerde maceralar yaşamanızı sağlar. 30.000 metrekarelik Hank Norton Center, açık hava atletik programlarımızın çoğuna ev sahipliği yapıyor. Kampüs içi YMCA, hem Koleji hem de toplumu ağırlar ve YMCA üyeliği tüm öğrencilere açıktır.

Akreditasyon

Ferrum College , Güney Kolejler Birliği ve Kolejler Okullar Birliği (SACSCOC) tarafından bakalorya dereceleri vermek üzere akredite edilmiştir. Ferrum College akreditasyonu hakkında sorularınız için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia, 30033-4097 numaralı telefondan SACSCOC ile irtibata geçin veya 404-679-4500'ü arayın.

Ferrum College , Birleşik Metodist Kilisesi Üniversite Senatosu tarafından akredite edilmiştir ve Birleşik Metodist Kilisesi Ulusal Okullar ve Kolejler Birliği üyesidir.

Ayrımcılık Yasağı Beyanı

Ferrum College , programlarına ve faaliyetlerine giriş, erişim, tedavi veya iş başvurularında ırk, din, renk, ulusal köken, yaş, ustalık durumu, cinsiyet veya engel temelinde ayrımcılık yapmaz. Ferrum College , cinsel yönelim veya cinsiyet kimliği ne olursa olsun, her bireyin saygınlığını ve değerini onaylar ve herhangi bir kişiye karşı taciz veya ayrımcılığa müsamaha göstermez.

Tanınmalar

Güney'deki “En İyi Bölgesel Kolejler”
- ABD Haberleri

“Buck İçin En İyi Patlama” - Güneydoğu
- Washington Aylık, 2015, 2016, 2017

“Eğitim Durumu: En İyi Liseler

“Askeri Dostu”
- Askeri Dostu Okullar Rehberi, 2014, 2015, 2016, 2017

“Virginia'daki En Farklı Üniversiteler”
- Niche.com, 2017

Fakülte

“2016-17 En İyi Sağlık Geliştirme Uzmanı”
- Amerika Sağlık Konseyi, Dr. Lynise Anderson

“2017 Bilim Politikası Üyesi”
- Amerika Entomoloji Derneği, Dr. Tim Durham

“Ekoloji Eğitiminde Mükemmellik Ödülü Eugene P. Odum”
- Amerika Ekoloji Derneği, 2016, Dr. Carolyn Thomas ve Dr. Bob PohladFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />Ferrum Koleji

Konumlar

Ferrum

Address
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 Ferrum, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri