Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Silberman İşletme Fakültesi

Silberman Koleji İşletme, MBA, Yönetici için MBA dahil olmak üzere, lisans, birleşik ve yüksek lisans dereceleri sunan ülkenin en üst düzey işletme okullarından biridir; Tedarik Zinciri Yönetimi, Muhasebe, Vergilendirme ve Dijital Pazarlama (çevrimiçi) Bilim Ustası; ve lisans sertifikaları.

New Jersey'deki Silberman Koleji İşletme bölümünden bir derece sizi iş ve yönetimde bir lider haline getirecek - herhangi bir profesyonel çevreye etik bakış açıları getirecek biri. Sadece senden önce gelenlere sorun ve iş dünyasında önde gelen yöneticiler olun. İş derece eğitiminiz, iş çevreleriyle size ilk elden deneyim kazandıracak, finansal ve stratejik analizlerde, genel iş planlamasında ve uygulamanızda kanıtlanmış yöntemleri size sağlayacaktır.

Üç kampüsümüzden birine katılarak veya Dijital Pazarlama Derecesi programımıza Online Master programına katılarak Silberman College of Business'dan bir iş derecesi kazanabilirsiniz.

New Jersey'de

 • Madison, NJ Florham kampüsü
 • Teaneck, NJ Büyükşehir Kampüsü

Kanada'da

 • Vancouver Kampüsü, Vancouver, Kanada

Kanada'nın Vancouver kentinde bulunan FDU'nun Vancouver Kampüsü, İşletme Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri alanında lisans programları sunmaktadır.


Görev beyanı

Fairleigh Dickinson Üniversitesindeki Silberman İşletme Fakültesi'nin misyonu, öğrencilerimizi bugün küresel bir ortamda başarılı olmaya ve iş anlayışını geliştirmeye hazırlamak için yarının liderlerinin eğitimine adanmış bir öğrenme merkezi olmaktır.


Vizyon

Silberman İşletme Koleji, öğretim, entellektüel katkılar ve iş yönetiminin pratiğini teşvik etmek için bilgiyi genişleten programlar için, paydaşlar ve akranlar tarafından küresel olarak tanınacaktır. Eğitim ve burslama alanında iş eğitimi mükemmelliği için bir kıyaslama programı olacak ve öğrencilerimizin zorlu ve dinamik bir çok kültürlü çalışma ortamında etkili bir şekilde işlev görmesini sağlayacağız.


Paylaşılan değerler

Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nin misyonuyla uyumlu olan Silberman Koleji, öğrencilerin dinamik küresel pazarda kendilerinin ötesinde ve katılımlı bir hayata ulaşmalarına yardımcı oluyor.

 • Öğrenmeyi öğrenenler olarak son derece etkili öğretim ve ilgi çekici öğrencilere adadık.
 • Kişisel ve profesyonel dürüstlük ve yüksek etik davranış standartlarına bağlıyız.
 • Sosyal, ekonomik ve çevresel olmak üzere uygun liderlik sorumluluklarını aşılamayı taahhüt ediyoruz.
 • Öğrencilerimizin bireysel ve kurumsal başarısına yönelik sonuç odaklı ve kararlıyız.
 • Çeşitliliğe, açık görüşlülüğe ve karşılıklı saygıya değer veriyoruz ve programlarımızın başarısı için kritik olduklarına inanıyoruz.
 • Öğrencilerimizi, öğretim üyelerimizi ve personelimizi yurttaşlık çabalarına, toplumsal destekçiliğe ve daha geniş küresel anlayışlara dahil olmaya teşvik ediyoruz.
 • Sürekli gelişimimize değer veriyoruz ve mezunlarımız hayat boyu sürüyor ve öğrenenler oluyor.
 • Küresel, çok kültürlü bir iş ortamının değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyoruz.
 • Mezunlarımızı önemli ortaklar olarak görüyor ve öğrenme ortamımıza çok sayıda paydaşın katılımına değer veriyoruz.
 • Biz özel bir öğretmen-alimler topluluğuz ve öğretimin rolünü geliştirmede bursun rolüne değer veriyoruz.
 • İş eğitiminin sosyal, ekonomik, sosyal ve çevresel sorumlulukları bütünleştirdiğine inanıyoruz.
 • Diğer kültürlerin ve bakış açılarının takdirine değer veriyoruz.
 • Aktif ve işbirlikli öğrenmenin, öğrenme deneyimini daha alakalı, ilginç ve yararlı hale getirmede önemli araçlar olduğuna inanıyoruz.


Silberman - AACSB Akreditasyonu ile Dünyada İş Okullarının İlk% 5'inden biri

Silberman College of Business, AACSB International tarafından akredite edilmiştir - dünyanın en önemli işletme okulları için akreditasyon otoritesi. Dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azı AACSB akreditasyonu almıştır.

Silberman, fakültenin uygulamalı araştırma ve profesyonel faaliyetleri ile yüksek kaliteli, yenilikçi iş liderliği eğitiminin önde gelen sağlayıcısıdır ve şimdi çevrimiçi iş derecesi programları aracılığıyla dünya çapında öğrencilere genişletilmiş erişim sağlamaktadır.


Mükemmel İşletme Okulu Sıralaması

Silberman'ın bu saygın kaynaklardan bağımsız olarak derecelendirilen bir üst işletme okulu olduğunu söylemekle gurur duyuyoruz:

 • Princeton Review, Silberman Koleji'nin ulusun en iyi işletme okullarından biri olarak yer alıyor.
 • ABD Haberleri
 • Eduniversal oranları Silberman Koleji “Mükemmel İşletme Okulu”
 • Başlangıç ​​Sınıfı Silberman, New Jersey'deki Rutgers Business School'a ikinci sırada.
 • Silberman'ın Rothman Yenilikçilik ve Girişimcilik Enstitüsü Deshpande Vakfı tarafından Girişimcilik Ödülü Müfredat Yenilikçiliği Mükemmellik ile onurlandırıldı
 • Vergi Talent, Inc oranları Silberman Muhasebe MAcc Programı En İyi 10 Usta biri
 • Muhasebe Derecesi İnceleme oranları Silberman, New Jersey'deki En İyi 10 En İyi Muhasebe Programı'ndan biridir.


Birleşmiş Milletler Ortaklığı Yoluyla Küresel Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk

2009'dan bu yana Silberman, Birleşmiş Milletlerin Sorumlu Yönetim Eğitimi Prensipleri'nde (PRME), iş yönetimi eğitiminin, araştırma ve düşünce liderliğinin, müfredatı geliştirerek, Sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluğu birleştirir. Her yıl ilerlememiz hakkında rapor veriyoruz.


Çevrimiçi Yüksek Lisans Programı

Silberman'ın Dijital Pazarlamadaki Çevrimiçi Ustası artık Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nden ulusal ve uluslararası düzeyde öğrenciler için fırsatlar sunuyor.

Konumlar

Madison

Address
Florham Campus
285 Madison Avenue

07940 Madison, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Teaneck

Address
Metropolitan Campus
1000 River Road

07666 Teaneck, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri

Akreditasyonlar

AACSB Accredited