Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Silberman İşletme Fakültesi

Silberman Koleji İşletme, MBA, Yönetici için MBA dahil olmak üzere, lisans, birleşik ve yüksek lisans dereceleri sunan ülkenin en üst düzey işletme okullarından biridir; Tedarik Zinciri Yönetimi, Muhasebe, Vergilendirme ve Dijital Pazarlama (çevrimiçi) Bilim Ustası; ve lisans sertifikaları.

New Jersey'deki Silberman Koleji İşletme bölümünden bir derece sizi iş ve yönetimde bir lider haline getirecek - herhangi bir profesyonel çevreye etik bakış açıları getirecek biri. Sadece senden önce gelenlere sorun ve iş dünyasında önde gelen yöneticiler olun. İş derece eğitiminiz, iş çevreleriyle size ilk elden deneyim kazandıracak, finansal ve stratejik analizlerde, genel iş planlamasında ve uygulamanızda kanıtlanmış yöntemleri size sağlayacaktır.

Üç kampüsümüzden birine katılarak veya Dijital Pazarlama Derecesi programımıza Online Master programına katılarak Silberman College of Business'dan bir iş derecesi kazanabilirsiniz.

New Jersey'de

 • Madison, NJ Florham kampüsü
 • Teaneck, NJ Büyükşehir Kampüsü

Kanada'da

 • Vancouver Kampüsü, Vancouver, Kanada

Kanada'nın Vancouver kentinde bulunan FDU'nun Vancouver Kampüsü, İşletme Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri alanında lisans programları sunmaktadır.


Görev beyanı

Fairleigh Dickinson Üniversitesindeki Silberman İşletme Fakültesi'nin misyonu, öğrencilerimizi bugün küresel bir ortamda başarılı olmaya ve iş anlayışını geliştirmeye hazırlamak için yarının liderlerinin eğitimine adanmış bir öğrenme merkezi olmaktır.


Vizyon

Silberman İşletme Koleji, öğretim, entellektüel katkılar ve iş yönetiminin pratiğini teşvik etmek için bilgiyi genişleten programlar için, paydaşlar ve akranlar tarafından küresel olarak tanınacaktır. Eğitim ve burslama alanında iş eğitimi mükemmelliği için bir kıyaslama programı olacak ve öğrencilerimizin zorlu ve dinamik bir çok kültürlü çalışma ortamında etkili bir şekilde işlev görmesini sağlayacağız.


Paylaşılan değerler

Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nin misyonuyla uyumlu olan Silberman Koleji, öğrencilerin dinamik küresel pazarda kendilerinin ötesinde ve katılımlı bir hayata ulaşmalarına yardımcı oluyor.

 • Öğrenmeyi öğrenenler olarak son derece etkili öğretim ve ilgi çekici öğrencilere adadık.
 • Kişisel ve profesyonel dürüstlük ve yüksek etik davranış standartlarına bağlıyız.
 • Sosyal, ekonomik ve çevresel olmak üzere uygun liderlik sorumluluklarını aşılamayı taahhüt ediyoruz.
 • Öğrencilerimizin bireysel ve kurumsal başarısına yönelik sonuç odaklı ve kararlıyız.
 • Çeşitliliğe, açık görüşlülüğe ve karşılıklı saygıya değer veriyoruz ve programlarımızın başarısı için kritik olduklarına inanıyoruz.
 • Öğrencilerimizi, öğretim üyelerimizi ve personelimizi yurttaşlık çabalarına, toplumsal destekçiliğe ve daha geniş küresel anlayışlara dahil olmaya teşvik ediyoruz.
 • Sürekli gelişimimize değer veriyoruz ve mezunlarımız hayat boyu sürüyor ve öğrenenler oluyor.
 • Küresel, çok kültürlü bir iş ortamının değişen ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyoruz.
 • Mezunlarımızı önemli ortaklar olarak görüyor ve öğrenme ortamımıza çok sayıda paydaşın katılımına değer veriyoruz.
 • Biz özel bir öğretmen-alimler topluluğuz ve öğretimin rolünü geliştirmede bursun rolüne değer veriyoruz.
 • İş eğitiminin sosyal, ekonomik, sosyal ve çevresel sorumlulukları bütünleştirdiğine inanıyoruz.
 • Diğer kültürlerin ve bakış açılarının takdirine değer veriyoruz.
 • Aktif ve işbirlikli öğrenmenin, öğrenme deneyimini daha alakalı, ilginç ve yararlı hale getirmede önemli araçlar olduğuna inanıyoruz.


Silberman - AACSB Akreditasyonu ile Dünyada İş Okullarının İlk% 5'inden biri

Silberman College of Business, AACSB International tarafından akredite edilmiştir - dünyanın en önemli işletme okulları için akreditasyon otoritesi. Dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azı AACSB akreditasyonu almıştır.

Silberman, fakültenin uygulamalı araştırma ve profesyonel faaliyetleri ile yüksek kaliteli, yenilikçi iş liderliği eğitiminin önde gelen sağlayıcısıdır ve şimdi çevrimiçi iş derecesi programları aracılığıyla dünya çapında öğrencilere genişletilmiş erişim sağlamaktadır.


Mükemmel İşletme Okulu Sıralaması

Silberman'ın bu saygın kaynaklardan bağımsız olarak derecelendirilen bir üst işletme okulu olduğunu söylemekle gurur duyuyoruz:

 • Princeton Review, Silberman Koleji'nin ulusun en iyi işletme okullarından biri olarak yer alıyor.
 • ABD Haberleri
 • Eduniversal oranları Silberman Koleji “Mükemmel İşletme Okulu”
 • Başlangıç ​​Sınıfı Silberman, New Jersey'deki Rutgers Business School'a ikinci sırada.
 • Silberman'ın Rothman Yenilikçilik ve Girişimcilik Enstitüsü Deshpande Vakfı tarafından Girişimcilik Ödülü Müfredat Yenilikçiliği Mükemmellik ile onurlandırıldı
 • Vergi Talent, Inc oranları Silberman Muhasebe MAcc Programı En İyi 10 Usta biri
 • Muhasebe Derecesi İnceleme oranları Silberman, New Jersey'deki En İyi 10 En İyi Muhasebe Programı'ndan biridir.


Birleşmiş Milletler Ortaklığı Yoluyla Küresel Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk

2009'dan bu yana Silberman, Birleşmiş Milletlerin Sorumlu Yönetim Eğitimi Prensipleri'nde (PRME), iş yönetimi eğitiminin, araştırma ve düşünce liderliğinin, müfredatı geliştirerek, Sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluğu birleştirir. Her yıl ilerlememiz hakkında rapor veriyoruz.


Çevrimiçi Yüksek Lisans Programı

Silberman'ın Dijital Pazarlamadaki Çevrimiçi Ustası artık Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nden ulusal ve uluslararası düzeyde öğrenciler için fırsatlar sunuyor.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Amacınız, Yönetimde bir pozisyonu güvence altına almaksa, bu büyüklük, etik ve sürdürülebilir iş uygulamalarına vurgu yaparak küresel bir iş yönetimi perspektifi sunar ve ... [+]

Yönetiminde ana ilk profesyonel işinden başlayarak kullanabilecekleri kişilerarası ve yönetim becerilerini geliştirmek , aynı zamanda tüm kariyerlerine hizmet edecek uzun vadeli bir bakış açısı ve değer sistemi geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır .

Yönetim bölümü ders teklifleri şunları vurgulamaktadır:

Öğrenciyi öğrenme sürecine sokan sınıf öğretimine bir yaklaşımPratik ve kullanılabilir bilgi ve beceri kümeleri üzerinde yoğunlaşmaEtik ve uzun vadeli sürdürülebilir iş uygulamalarını vurgulayan küresel bir bakış açısıTakım tabanlı öğretme ve öğrenme kullanımı

Bizim yönetim binbaşılarımızın hedefleri:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Girişimcilik Ödülünde Müfredat Yenilikçilik Mükemmeliyetini kazanan Silberman Koleji'nde yer alan Rothman Yenilikçilik ve Girişimcilik Enstitüsü, sizlere gerçek bir ortam ... [+]

Girişimciler, ekonomimizin büyümesine yardımcı olan ekonomik motorların inşasında toplumumuz için vazgeçilmez olduklarından, yüksek talep görmektedir. Teknolojik ve sosyal değişimi teşvik ediyorlar, onların inovasyonları ve yaratıcıları geleceğimizi şekillendiriyor.

Ulusal çapta kabul görmüş bir girişimcilik merkezi olan Silberman'ın Yenilikçi Girişimcilik ve Girişimcilik Enstitüsü, Deshpande Vakfı tarafından Girişimcilik Ödülü Müfredat Yenilikçiliği ile tanındı.

Rothman Enstitüsü'ndeki lisans girişimcilik programı, girişimciliği gerçek bir ortamda öğrenme ve uygulama fırsatı sunan sınıf çalışması ve sosyal yardım programlarını birleştirir. Hem bir işletmede hem de inovasyonun kurumsal ortamda geliştirilmesinde rol oynayan konuların eksiksiz ve pratik bir şekilde anlaşılmasını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Geniş kapsamlı yönetim ilkeleri anlayışı kazanmak için işletme yönetiminde uzman olan ve isterseniz kariyer hedeflerinizi karşılayacak bir konsantrasyon alanı seçin. ... [+]

Aranan bir mezun olmak için kendinizi Silberman'ın ileri görüşlü İşletme Yönetimi ile donatın. İşletme bölümünden bir konsantrasyon alanı olsun ya da olmasın tamamlamak isteyebilirsiniz.

İşletme ana dalında, beceri setinizi tanımlamanıza yardımcı olacak ileri düzey işletme kursları alarak size bir konsantrasyon alanına odaklanma seçeneği sunar.

Bachelor of Science programına kayıtlı tüm öğrenciler, İşletme yüksek lisans seçeneğinizin altında listelenen kredilerin yanı sıra Üniversite ve İşletme Çekirdek Müfredatını tamamlamalıdır.

Konsantrasyon Dışı İşletme Yönetimi BSİşletme Yüksek Lisans Derecesi Gereksinimleri... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Pazarlama lisans programımız, satış, perakende satış, reklamcılık, ürün yönetimi, doğrudan pazarlama ve araştırma alanlarında kariyer yapmak için tasarlanmıştır. Kurslar, ... [+]

Pazarlama uzmanları, çok çeşitli iş becerileri geliştiren disiplinlerarası kurslara maruz kalırlar. Pazarlama müfredatı öğrencileri satış, perakende, reklam, ürün yönetimi, doğrudan pazarlama ve araştırma alanlarında kariyer hazırlamak için tasarlanmıştır.

Bu hazırlık, temel pazarlama konseptlerindeki kurs teklifleri ile gerçekleştirilir ve kariyere özgü kurslarla desteklenir . Öğrenme süreci projeler, vaka çalışmaları ve stajlarla geliştirildi.

Pazarlama Derecesi BS için Gereksinimleri

Lisans Derecesi Lisans programına kayıtlı tüm öğrencilerin aşağıda listelenen başlıca gereksinimlere ek olarak Üniversite ve İşletme Çekirdek Müfredatını tamamlamaları gerekmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Bizim lisans Muhasebe programı Muhasebe Derecesi İnceleme tarafından New Jersey'de Top 10 En İyi Lisans Muhasebe Programı puan ve fakültemizin birçoğu New Jersey Sertifik ... [+]

Neden FDU'da Muhasebe Çalışıyor?Biliyor musun...FDU muhasebesi öğrencileri New Jersey'de Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavında 1, 3 ve 5 puan aldılar.Çoğu muhasebe binbaşı mezun olduktan bir yıl önce iş teklifi alırlar.4 1 Kombine Derece Programındaki öğrenciler beş yıl içinde BS ve MS derecesi ile mezun olabilirler.New Jersey Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Derneği (NJSCPA) , Halka Açık Şirket Muhasebe Denetim Kurulu (PCAOB), Silberman İşletme Fakültesi ve diğerleri düzenli olarak FDU öğrencilerine burs vermektedir. Muhasebe lisans öğrencileri için mevcut burslar hakkında bilgi edinin.Muhasebe programı, IMA (Yönetim Muhasebecileri Enstitüsü) tarafından yüksek eğitim standartlarına uymak için onaylanmış ve öğrencilerin Sertifikalı Yönetim Muhasebecisi (CMA) sertifikası almalarını sağlamıştır.Muhasebe programımız yenilik için ulusal bir ödül aldı.Üç FDU fakültesi NJSCPA Üstün Eğitimci Ödülleri ile onurlandırıldı.Kamu muhasebe şirketleri, yalnızca Yeminli Mali Müşavirlik sınavı için öğrencileri hak kazanan FDU gibi kolejleri işe almayı kısıtlamaktadır.Lisans Derecesi Gereksinimleri... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

FDU'da bir Finans majörü olarak, finansal analiz, finansal yönetim ve finansal sistemler hakkında sağlam bir anlayış kazanacaksınız. Varlık Yönetimi Danışmanlığında yoğun ... [+]

Fairleigh Dickinson'daki finans uzmanı size finansal analiz, finansal yönetim ve finansal sistemler hakkında bilgi verir. Bu program, Fairleigh Dickinson'ın Silberman İşletme Fakültesi'nde hem Florham Kampüsü hem de Metropolitan Kampüsü lokasyonlarında sunulmaktadır.

Fakülte, akademik programların ve kaynakların kalitesini tanıyan AACSB International - İşletme Kolejleri Geliştirme Derneği - tarafından prestijli bir akreditasyona sahiptir. ABD'deki tüm işletme okullarının üçte birinden daha azı AACSB onayına sahiptir ve Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nden lisans derecenize değer katar.

Finans Lisans Derecesi için gerekenler

Finans Lisans Derecesi programına kayıtlı tüm öğrencilerin Üniversite ve İşletme Çekirdek Müfredatı tamamlamaları gerekir. Çekirdekte iki finans dersleri FIN3250 Finansal Analiz İlkeleri ve FIN3310 Orta Finansal Analiz. Ek önemli gereksinimler aşağıda listelenmiştir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Madison Teaneck
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri