Elizabethtown College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Elizabethtown College

Taahhüdümüz Hizmet için Eğitmektir . Seçilen kariyer yoluna bakmaksızın, başkalarına fayda sağlamak için kullanıldığında öğrenmenin en asil olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizi bağımsız düşünce, kişisel dürüstlük ve sosyal sorumluluk geliştirirken zengin amaç ve anlam hayatları yaşamaya hazırlıyoruz. Bunlar öğrenme hayatının temelleridir. Barışı, şiddetsizliği, insanlık onurunu ve sosyal adaleti değerlendiriyoruz.128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Elizabethtown College görevi:

Elizabethtown College , kişisel güçlerini geliştiren ve yaşam boyu öğrenmeye ve amaçlı çalışmaya tutkuyu geliştiren dönüştürücü bir eğitim deneyimi sunar.

Dönüştürücü Bir Eğitim Deneyimi

Elizabethtown College eğitiminin etkisi uzun sürelidir ve çok daha uzundur, çünkü derinlemesine dönüştürücüdür. Öğrenciler yeni zihinsel ve zihinsel alışkanlıklar kazanırlar - bazıları lisans deneyimi sırasında, bazıları da öğrencilerin kolej dışında büyüdükçe.

Eğitimimizin Nitelikleri

Eğitim deneyimimiz, öğrencilerimizi ilişki merkezli bir öğrenme topluluğunda yetiştirme, uluslararası ve kültürlerarası bakış açılarını destekleme, sınıf içi öğretimi deneyimsel öğrenme fırsatlarıyla tamamlama konusunda, öğrencilerimizi ilişki merkezli bir eğitim topluluğunda yetiştirme taahhütlerini içeren dört imza niteliğindeki yüksek bir burs standardını harmanlamaktadır. ve öğrencilerimizi amaçlı yaşamlara ve anlamlı çalışmalara hazırlamak.

107786_IMG_0500.JPG

İlişki Merkezli Öğrenme

Eğitim programlarımız, öğrencileri en derin dikkatlerini çeken, onları zorlayıcı öğrenme deneyimleriyle karşı karşıya bırakan ve mümkün olduğunu düşündüklerinin ötesine ulaşan yanıtlardan uzaklaştıracak şekilde çeker. Bu öğrenme topluluğunda, öğretim üyelerimiz ve diğer çalışanlar, konularına ve sürekli öğrenmeye olan tutkusunu göstererek öğrencilerimizin ne kadar zorlayıcı olduklarını görmelerini sağlar. Tüm çalışanlar, öğrencilerimizin eğitim başarısına içten ve gerçek ilgiyi ifade etmeyi taahhüt ettiği için, öğrenciler kişisel ilgi görür. Kolejimizin sınıfları, öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını desteklemek ve onlara büyümelerini sağlamak için bilinçli olarak küçük tutulur.128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Uluslararası ve Kültürlerarası Perspektifler

Elizabethtown küresel bir müfredat ve ortak müfredat sunmaktadır. Eğitim ve gelişim programları, öğrencilerin diğer kültürleri ve yaşam ve işin küreselleşmesini anlamalarına ve etkili bir şekilde katılmalarına yardımcı olur. Kadromuz öğretim üyelerini ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin vatandaşı olan, çok sayıda dil konuşan ve diğer kıtalarda sayısız çalışma ve ikamet tecrübesi yaşayan diğer çalışanları içerir. Öğrenciler diğer kültürlerden öğrencilerle birlikte çalışırlar. Ek olarak, Harrisburg, Philadelphia, Londra, Pekin ve Quito gibi farklı şehirleri ziyaret ederken, okurken ya da bu şehirde yaşarken uluslararası dünyamızla da karşılaşırlar.

Deneyimsel öğrenme

Elizabethtown, öğrencilerin öğrenerek edindikleri eğitim deneyimlerini destekleyerek öğrenci öğrenmesi bağlamını genişletmeyi hedeflemektedir. Bu deneyimsel öğrenim sayesinde, öğrenciler teori ve deneyimle bağlantı kurma yeteneğini geliştirir ve yaşamları boyunca öğrenmeye devam etmek için daha iyi hazırlanırlar. Bu fırsatlar stajlar ve dışavurumlar, saha yerleştirme ödevleri, bağımsız ve işbirliğine dayalı araştırma projeleri, hizmet içi öğrenme ve sivil katılım, liderlik gelişimi ve kampüs keyfi yoluyla elde edilebilir.

Amaçlı Yaşam Çalışması

Hem müfredat hem de müfredatta, Kolej eğitim programı, kariyer gelişimini bütünleştiren bütünsel bir öğrenci gelişimi modeline dayanan bir amaç için eğitim anlayışını teşvik eder; meslek, anlam ve hayata yansıma; ve sivil katılım için bir taahhüt. Sonuç olarak, Elizabethtown mezunları dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için hazırlanır. Bunu kısmen, bireysel taahhütlerini yansıtacak şekilde yaşayarak, başkalarının ihtiyaçlarına cevap vererek ve kişisel ve etik bütünlüğü önemseyerek yaparlar.

Konumlar

Elizabethtown

Address
One Alpha Drive
Elizabethtown, PA 17022-2298

17022 Elizabethtown, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri