Edinboro University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Edinboro University

Edinboro University , akademisyenler ve kampüs yaşamının her alanında mükemmellik konusunda kararlıdır. Öğrencilerin başarısına olan tutku, kapsamlı bir teklifler kataloğu ve destekleyici ancak zorlayıcı bir akademik ortam AB deneyimini tanımlar.

Edinboro University , Pennsylvania'nın en seçkin öğrenme ve araştırma merkezlerinden biridir. Alkışlanan sanatçılar, tıp uzmanları, Disney ve Pixar animatörleri ve iş, eğitim, ceza adaleti ve diğer birçok alandaki liderler AB'deki başarılarının temelini oluşturdular. Sınıfların boyutları küçüktür ve yüzde 90'ı kendi alanlarında derece derecesine sahip olan ve öğrencilere başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları kişiselleştirilmiş ve kaliteli eğitimi sunan uluslararası bir fakülte tarafından verilmektedir.

Üniversite, öğrencilerin başarısına olan gerçek bağlılığı ile dikkat çeker, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını ve beklentilerini aşmalarını sağlamak için gereken özen, dikkatle tavsiye ve en son teknolojiyi sağlar.

1857 yılında öğretmenler için özel bir eğitim okulu olarak kurulan AB, kuzeybatı Pennsylvania bölgesinin en büyük ve en kapsamlı yüksek öğrenim kurumuna dönüşmüştür. Canlı bir kampüs topluluğu, 100'den fazla akademik çalışma alanıyla, bölgenin önde gelen öğrenci konut kompleksi, çok sayıda kulüp ve organizasyon, fiziksel engelli öğrenciler için ulusal olarak tanınmış hizmetler, NCAA atletizm, sahne sanatları, başarılı bir Yunan yaşam sahnesi ve 65.000 Edinboro University mezunlar ağı olan Edinboro University , mümkün olan en yüksek kalitede, en uygun lisans, lisansüstü ve müfredat eğitimi vermeyi taahhüt eder.

Edinboro University , eğitim programlarında veya faaliyetlerinde cinsiyet, cinsiyet veya cinsel yönelim temelinde ayrımcılık yapmamaktadır. 1972 Eğitim Değişikliklerinin Başlığı IX ve diğer bazı federal ve eyalet yasaları, istihdamda cinsiyet, cinsiyet veya cinsel yönelim, ayrıca Üniversite tarafından işletilen tüm eğitim programları ve faaliyetler temelinde (hem açık hem de kapalı) ayrımcılığı yasaklar. kampüs) ve cinsiyet veya cinsiyet kimliğine bakılmaksızın tüm insanları, cinsel taciz ve cinsel şiddeti içeren cinsiyet ayrımcılığından korumak.

Fakülte

 • 312 tam ve yarı zamanlı eğitim fakültesi
 • 15'e 1 öğrenci fakültesi oranı

kayıt

 • 4.834 toplam kayıt
 • 3.572 lisans mezunu
 • 1.212 birinci sınıf öğrencisi
 • 1.262 yüksek lisans öğrencisi

Kampüs

Bulunan Pennsylvania, Edinboro

585 dönümde 43 bina

Beş dönümlük göl, açık alanlar ve ormanlar

Modern sınıflar ve laboratuvarlar

Sunulan Derece

Sanatın birliği, mühendislik teknolojisinin birliği, bilimin birliği, sanat lisansı, güzel sanatların lisans derecesi, bilim lisans, eğitimde bilim lisansı, hemşirelikte bilim lisansı, sanat eğitiminde bilim lisansı Güzel Sanatlar, Eğitim Ustası, Bilim Ustası, Hemşirelikte Bilim Ustası, Sosyal Hizmet Ustası, Hemşirelik Uygulama Doktoru.

Sunulan Programlar

 • 112 lisans derecesi programları
 • 18 lisansüstü program
 • 12 önlisans programları
 • 15 sertifika

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Atletizm

17 üniversite sporu, artı tekerlekli sandalye basketbolu ve eSpor: erkekler için basketbol, kros, futbol, yüzme, tenis, pist, güreş ve tekerlekli sandalye basketbolu; kadın basketbol, kros, lakros, futbol, voleybol, yüzme, tenis, pist, kapalı pist ve voleybol.

Dövüş İskoçları Pennsylvania Eyalet Atletik Konferansı (PSAC) ve Ulusal Kolej Atletizm Birliği (NCAA), Bölüm I (güreş) ve II.

tüzük

Edinboro University , bölgesel ve kapsamlı bir üniversitedir.

Misyon

Edinboro University misyonu, vatandaşları Commonwealth'e ve ötesine katkıda bulunmak için kişisel, entelektüel ve profesyonel olarak öğrencileri geliştirmektir.

Vizyon

Sürekli değişen bir toplum için mükemmel programlar ve hizmetler sunarak, Edinboro University öğrenciler, işverenler ve toplum arasında ilk tercih olacak.

Değerler

Edinboro University misafirperver bir kabul ve aidiyet kültürünü korur ve şunları taahhüt eder:

 • Yaşam boyu bir süreç olarak öğrenmeye değer kazanma
 • Bütünlüğü, sorumluluğu, saygıyı ve kapsayıcılığı önemseyen bir toplumu desteklemek
 • Yenilik, yaratıcılık, keşif ve yansıtmayı teşvik etmek

Uyumlu bir üniversite deneyiminin tüm alanlarında kaliteyi artırmak

Konumlar

Edinboro

Address
Edinboro university
219 Meadville Street
Edinboro, Pennsylvania 16444

Edinboro, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri