Resmi açıklamayı okuyun

Edinboro University

Edinboro University , akademisyenler ve kampüs yaşamının her alanında mükemmellik konusunda kararlıdır. Öğrencilerin başarısına olan tutku, kapsamlı bir teklifler kataloğu ve destekleyici ancak zorlayıcı bir akademik ortam AB deneyimini tanımlar.

Edinboro University , Pennsylvania'nın en seçkin öğrenme ve araştırma merkezlerinden biridir. Alkışlanan sanatçılar, tıp uzmanları, Disney ve Pixar animatörleri ve iş, eğitim, ceza adaleti ve diğer birçok alandaki liderler AB'deki başarılarının temelini oluşturdular. Sınıfların boyutları küçüktür ve yüzde 90'ı kendi alanlarında derece derecesine sahip olan ve öğrencilere başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları kişiselleştirilmiş ve kaliteli eğitimi sunan uluslararası bir fakülte tarafından verilmektedir.

Üniversite, öğrencilerin başarısına olan gerçek bağlılığı ile dikkat çeker, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını ve beklentilerini aşmalarını sağlamak için gereken özen, dikkatle tavsiye ve en son teknolojiyi sağlar.

1857 yılında öğretmenler için özel bir eğitim okulu olarak kurulan AB, kuzeybatı Pennsylvania bölgesinin en büyük ve en kapsamlı yüksek öğrenim kurumuna dönüşmüştür. Canlı bir kampüs topluluğu, 100'den fazla akademik çalışma alanıyla, bölgenin önde gelen öğrenci konut kompleksi, çok sayıda kulüp ve organizasyon, fiziksel engelli öğrenciler için ulusal olarak tanınmış hizmetler, NCAA atletizm, sahne sanatları, başarılı bir Yunan yaşam sahnesi ve 65.000 Edinboro University mezunlar ağı olan Edinboro University , mümkün olan en yüksek kalitede, en uygun lisans, lisansüstü ve müfredat eğitimi vermeyi taahhüt eder.

Edinboro University , eğitim programlarında veya faaliyetlerinde cinsiyet, cinsiyet veya cinsel yönelim temelinde ayrımcılık yapmamaktadır. 1972 Eğitim Değişikliklerinin Başlığı IX ve diğer bazı federal ve eyalet yasaları, istihdamda cinsiyet, cinsiyet veya cinsel yönelim, ayrıca Üniversite tarafından işletilen tüm eğitim programları ve faaliyetler temelinde (hem açık hem de kapalı) ayrımcılığı yasaklar. kampüs) ve cinsiyet veya cinsiyet kimliğine bakılmaksızın tüm insanları, cinsel taciz ve cinsel şiddeti içeren cinsiyet ayrımcılığından korumak.

Fakülte

 • 312 tam ve yarı zamanlı eğitim fakültesi
 • 15'e 1 öğrenci fakültesi oranı

kayıt

 • 4.834 toplam kayıt
 • 3.572 lisans mezunu
 • 1.212 birinci sınıf öğrencisi
 • 1.262 yüksek lisans öğrencisi

Kampüs

Bulunan Pennsylvania, Edinboro

585 dönümde 43 bina

Beş dönümlük göl, açık alanlar ve ormanlar

Modern sınıflar ve laboratuvarlar

Sunulan Derece

Sanatın birliği, mühendislik teknolojisinin birliği, bilimin birliği, sanat lisansı, güzel sanatların lisans derecesi, bilim lisans, eğitimde bilim lisansı, hemşirelikte bilim lisansı, sanat eğitiminde bilim lisansı Güzel Sanatlar, Eğitim Ustası, Bilim Ustası, Hemşirelikte Bilim Ustası, Sosyal Hizmet Ustası, Hemşirelik Uygulama Doktoru.

Sunulan Programlar

 • 112 lisans derecesi programları
 • 18 lisansüstü program
 • 12 önlisans programları
 • 15 sertifika

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Atletizm

17 üniversite sporu, artı tekerlekli sandalye basketbolu ve eSpor: erkekler için basketbol, kros, futbol, yüzme, tenis, pist, güreş ve tekerlekli sandalye basketbolu; kadın basketbol, kros, lakros, futbol, voleybol, yüzme, tenis, pist, kapalı pist ve voleybol.

Dövüş İskoçları Pennsylvania Eyalet Atletik Konferansı (PSAC) ve Ulusal Kolej Atletizm Birliği (NCAA), Bölüm I (güreş) ve II.

tüzük

Edinboro University , bölgesel ve kapsamlı bir üniversitedir.

Misyon

Edinboro University misyonu, vatandaşları Commonwealth'e ve ötesine katkıda bulunmak için kişisel, entelektüel ve profesyonel olarak öğrencileri geliştirmektir.

Vizyon

Sürekli değişen bir toplum için mükemmel programlar ve hizmetler sunarak, Edinboro University öğrenciler, işverenler ve toplum arasında ilk tercih olacak.

Değerler

Edinboro University misafirperver bir kabul ve aidiyet kültürünü korur ve şunları taahhüt eder:

 • Yaşam boyu bir süreç olarak öğrenmeye değer kazanma
 • Bütünlüğü, sorumluluğu, saygıyı ve kapsayıcılığı önemseyen bir toplumu desteklemek
 • Yenilik, yaratıcılık, keşif ve yansıtmayı teşvik etmek

Uyumlu bir üniversite deneyiminin tüm alanlarında kaliteyi artırmak

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Edinboro University

Akıllısın, odaklandın ve işin karmaşık işleriyle ilgileniyorsun. Ekonomi Lisans Derecesi ile kendinize sorun. ... [+]

Analitik becerilerinizi iş dünyasında çalışmaya koyun.

Akıllısın, odaklandın ve işin karmaşık işleriyle ilgileniyorsun. Ekonomi Lisans Derecesi ile kendinize sorun.

Matematiksel formüller ve istatistikler kullanarak veri toplamayı, düzenlemeyi ve eleştirel olarak analiz etmeyi öğreneceksiniz. Yatırımların, politika kararının, endüstri eğilimlerinin, demografik özelliklerin ve diğer değişkenlerin etkisini tahmin etmek için modeller geliştireceksiniz. Sonunda, toplumların, hükümetlerin, işletmelerin, hane halklarının ve bireylerin kaynaklarını rekabet eden çıkarlar arasında nasıl tahsis ettiğini belirleyeceksiniz.

Ekonomi derecesi, heyecan verici bir kariyer ve yüksek kazanç potansiyeli ile sizi ödüllendirecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Bir Finans öğrencisi olarak, finansal bilgiyi çeşitli ortamlarda kritik karar verme ve işletme problem çözme uygulamalarına uygulamayı öğreneceksiniz. İşveren beklentiler ... [+]

Finans programında bir fırsat zenginliği bulun.

Bir Finans öğrencisi olarak, finansal bilgiyi çeşitli ortamlarda kritik karar verme ve işletme problem çözme uygulamalarına uygulamayı öğreneceksiniz. İşveren beklentilerini ve kişisel hedeflerini karşılamak için çok çalışmak isteyen analitik bir akla sahip bir takım oyuncusu iseniz heyecan verici bir kariyer yolu. Edinboro, bu becerileri geliştirmenin yeri.

Fakülte tarafından profesyonel deneyim ile öğretilen küçük sınıflarda öğreneceksiniz. Finansal teori, kavram ve uygulamaların sağlıklı bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olacaklardır. Muhasebe ve yönetimden ekonomi, pazarlama ve istatistiklere kadar işin çeşitlendirilmiş işlevleri hakkında her şeyi öğrenin. Bu bilgiyi etik yargı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştiren temel derslerle birleştirin ve bugünün iş dünyasında rekabet etmeye hazır olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Belki de hızlı tempolu reklamcılık dünyasına çekiliyorsunuz. Belki de tüketici davranışlarının yeni ürün geliştirmeyi nasıl yönlendirdiğine hayran kalıyorsunuz. Ya da paz ... [+]

Günümüzün küresel ve dijital pazarındaki tüketici gereksinimlerini karşılayın.

Belki de hızlı tempolu reklamcılık dünyasına çekiliyorsunuz. Belki de tüketici davranışlarının yeni ürün geliştirmeyi nasıl yönlendirdiğine hayran kalıyorsunuz. Ya da pazar araştırmasının karlılığı nasıl etkilediğinden ilham alıyorsunuz. Edinboro University pazarlama - işletme diplomasıyla, her şeyin altında olabilirsiniz.

Pazarlama, tüm dünyadaki işletmeler için çok önemlidir. Pazarlama alanında işletme derecesiyle, işletmelerin ürünler ve hizmetler hakkında etkili bir şekilde mesajlar oluşturmasına, iletmesine ve iletmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, sağlam ancak etik kararlar vererek karlarını maksimize etmelerine yardımcı olabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Çok uluslu bir şirkette kurumsal merdiveni tırmanırken kendinizi hayal edin. Veya ABD’de iş yapan yabancı firmalar ile pazarlık etmek için uzmanlığınızı kullanmak Uluslar ... [+]

Kendinizi bir fırsatlar dünyasına açın.

Çok uluslu bir şirkette kurumsal merdiveni tırmanırken kendinizi hayal edin. Veya ABD’de iş yapan yabancı firmalar ile pazarlık etmek için uzmanlığınızı kullanmak Uluslararası Ticaret pistimizle başlar. Önemli iş disiplinlerinde sağlam bir temel ile birlikte dünyaya bakış açısı kazanacaksınız.

Edinboro University İşletme Fakültesi'nde, uluslar arası deneyimleri olan fakülte, yönetim yöntemlerini yabancı varlıkların ihtiyaçlarına uyarlamak için ihtiyaç duyduğunuz becerilerle donatır. Sizi uluslararası iş piyasasında rekabet etmeye hazırlamak için, yerel şirketlerle staj yapma ve dünyanın en büyük ekonomilerini tecrübe etme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Kimyacılar modern yaşamı yaratıyor - plastik, kompozit, ilaç, mikroelektronik, nanomalzemeler ve çok daha fazlası. Kariyer olanakları sınırsız. Bachelor of Science of Che ... [+]

Kimyada bir geleceğin olanaklarını analiz eder.

Kimyacılar modern yaşamı yaratıyor - plastik, kompozit, ilaç, mikroelektronik, nanomalzemeler ve çok daha fazlası. Kariyer olanakları sınırsız. Bachelor of Science of Chemistry ile harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Edinboro'da kanıta dayalı bilime dayanan titiz bir müfredat izleyeceksiniz. Lisansüstü asistanlar tarafından değil, fakülte tarafından verilen küçük boyutlu derslerde ve laboratuvarlarda başarılı olacaksınız. Onlarla birlikte çalıştıkça ve araştırmalarına katıldıklarında, sizin akıl hocanız olacaklar. Ayrıca sizi biyomoleküllerin analizi ve üretimi için modern enstrümantasyon kullanımı konusunda eğitecekler ve becerilerinizi geliştirecek ve özgeçmişinizi geliştirecek değerli stajlara hazırlayacaklardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

İnsan aklını ve davranışla olan ilişkisini araştırıyorsanız, burası sizin için bir yer. Edinboro'da lisans eğitimine tutkuluyuz ve bölgedeki diğerlerine benzemeyen öğrenc ... [+]

Neden Edinboro'da Psikoloji okuyorsun?

İnsan aklını ve davranışla olan ilişkisini araştırıyorsanız, burası sizin için bir yer. Edinboro'da lisans eğitimine tutkuluyuz ve bölgedeki diğerlerine benzemeyen öğrenci merkezli bir Psikoloji programı yarattık.

On üç tam zamanlı öğretim üyesi psikolojinin tüm önemli alanlarında uzmanlık sunar. Özel ilgi alanlarınızı, güçlü yönlerinizi ve becerilerinizi anlamak için sizinle birlikte çalışırlar ve başarı için bir kurs planlamanıza yardımcı olurlar. Edinboro'daki Psikoloji programında lisans derecesi, belirli bir alanda derinlemesine bilgi edinmenizi sağlayan yoğun, yarıyıl boyu süren bir staj fırsatı sunar. Ayrıca, bir fakülte danışmanıyla araştırma yapma ve bölgesel ve ulusal bilimsel konferanslarda sunum yapma lisans öğrencisi olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Stratejik İletişimdeki yeni Bilim Lisansı, herhangi bir organizasyonun misyonunu yürütmek için ihtiyacınız olan araçlarla sizi destekler. Kurumsal, kriz ve çatışma iletiş ... [+]

Stratejik İletişim programında lisans derecesi ile profesyonel olarak büyüyün.

Stratejik İletişimdeki yeni Bilim Lisansı, herhangi bir organizasyonun misyonunu yürütmek için ihtiyacınız olan araçlarla sizi destekler. Kurumsal, kriz ve çatışma iletişimine önem vererek halkla ilişkilerin profesyonel uygulamasını sentezler.

Deneyimli fakülte, size her türlü iletişim biçiminde mesajları tutarlı, özel ve hedefinde tutarak kurumlar ve halk arasında karşılıklı yararlı ilişkileri nasıl kuracağınızı öğretecektir.

Edinboro Uygulamalı İletişimcileri (ACE) ve Amerika Halkla İlişkiler Öğrenci Topluluğu (PRSSA) gibi kampüs organizasyonları sayesinde, stratejik planlama ve halkla ilişkiler becerilerini geliştirme fırsatlarına sahip olacaksınız. Daha fazla deneyim için, yerel kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve kar amacı gütmeyen şirketlerdeki stajlara başvurabilir ya da iletişim onur kardeşliği Lambda Pi Eta aracılığıyla toplum hizmeti faaliyetlerine katılabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edinboro University

Büyük veri büyük bir iştir. Günümüzde dünyadaki hemen hemen her sanayi, verileri yakalamak ve analiz etmek için teknolojiye meraklı bireylere güvenmektedir. Ancak, veri b ... [+]

Data Analytics ile büyük verileri anlamlı bir kariyere dönüştürün.

Büyük veri büyük bir iştir. Günümüzde dünyadaki hemen hemen her sanayi, verileri yakalamak ve analiz etmek için teknolojiye meraklı bireylere güvenmektedir. Ancak, veri bilimcileri sıkıntısı var. Uzmanlar, önümüzdeki birkaç yıl içinde işin artan ihtiyaçlarını karşılamak için 140.000-190.000 nitelikli çalışanın gerekli olduğunu tahmin ediyorlar.

Edinboro'daki Veri Analitiği Bilim Lisans Programı, bu yüksek ücretli, yüksek değerli meslekte başarılı olmanız için sizi sürücü koltuğuna koyacaktır.

Bizim multidisipliner müfredat matematik, bilgisayar bilimi ve istatistik dayanmaktadır. Gelişiminizi önemseyen tam zamanlı öğretim üyeleri tarafından küçük sınıflarda ders verilecektir. Size Excel, Python ve R gibi en son teknolojileri öğretecekler ve işyerinde çok önemli olan analitik ve iletişim becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaklar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Edinboro University

Edinboro University Animasyon programı sürekli olarak Animation Career Review tarafından ülkedeki en iyiler arasında yer almaktadır. Bir öğrenci olarak, profesyonel stüdy ... [+]

Edinboro'nun ünlü Animasyon programı ile kariyer hayallerinizi hayata geçirin

Edinboro University Animasyon programı sürekli olarak Animation Career Review tarafından ülkedeki en iyiler arasında yer almaktadır. Bir öğrenci olarak, profesyonel stüdyo / alan filmi ve video kameraları, ışıklar ve ses kayıt cihazları, doğrusal olmayan video düzenleme sistemleri, animasyon kürsüsü stantları, geniş bir yeşil ekran dahil olmak üzere, animasyon alanında çalışmanız gereken her şeye erişebileceksiniz. alan, Screendigital tarayıcılar, animasyon hattı test cihazları ve hem 2D hem de 3D bilgisayar animasyonu iş istasyonları.

Profesyonel üretim tecrübesine sahip uzman fakülte size en son teknolojiyi tanıtacaktır ve sınıf içinde ve dışında uygulamalı deneyim kazanırken sizi yönlendirecektir. Animasyon alanında bir Güzel Sanatlar Lisans derecesi ile mezun olacaksınız ve bu heyecan verici ve rekabetçi alanda çalışan diğer başarılı mezunlara katılmaya hazır olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Edinboro
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku