Resmi açıklamayı okuyun

DAÜ hakkında

Bir DAÜ öğretim öğrencileri yaşama amacını keşfetmek ve evde ve dünyada kamu yararı için bir fark yaratmak için hazırlamak yardımcı olur. EMU titiz akademisyenler başkalarına profesörler, yaratılış çapraz-kültürel farkındalık, bakım ve servisi ile bire-bir ilişki vurgulamaktadır.

DAÜ güzel Shenandoah Vadisi güzel bir ortamda bir Mennonite Anabaptist perspektifinden lisans, yüksek lisans ve seminer programları sunmaktadır.

Öğrenciler Harrisonburg, Virginia ana kampüsünde ders almak; Bizim Lancaster, Pensilvanya yerinde; Online; ve bizim iyi bilinen kültürler arası bir program aracılığıyla dünya genelinde.

Sadece sağ boyutu

DAÜ kolayca çeşitli programlarda sınıf arkadaşları ve öğretim bilmek alabilirsiniz kadar küçüktür. Profesörler şahsen biliyorum ve size 1 tavsiye rehberlere şunlardır: 1. Sen tiyatro, Öğrenci Hükümeti Derneği, kampüs bakanlığı, intramural veya Üniversitelerarası spor, müzik ve koro gibi çeşitli aktivitelere de yer alabilirsiniz. Tüm bu fırsatlar kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki özgeçmiş için değerli deneyimler geliştirmek sağlayacaktır.

sosyal bilimler

, Bir liberal sanat eğitimi değeri yararlanacak senin büyük olursa olsun bir lisans öğrencisi olarak,. Onlar disiplinler ve toplumun genelinde konular ve fikirler geniş pozlama vardı çok yönlü eleştirel düşünebilen ve problem çözen, çünkü İşverenler ve lisansüstü okulları liberal sanat eğitimi temel ile başvuru için teşekkür ederiz.

Mezuniyet Sonrası Yaşam

DAÜ mezunları dereceden daha fazla kazanmak - hayatta kendi amacını keşfetmek ve ortak iyiliği için hizmet şirketlerine liderlik. DAÜ mezunları başarılı iş adamları, yansıtıcı uygulayıcıları ve uzmanları vardır. Binlerce diğer mezheplerden tabanlı ve laik hizmet programlarına ek olarak bu tür Mennonite Merkez Komitesi ve Mennonite Afet hizmeti olarak uluslararası hizmet kuruluşları ile önemli bir etkisi oldu.

DAÜ alumna Leymah Gbowee üç kadından biri 2011 Nobel Barış Ödülü'ne layık olduğunu. Leymah bizim dünyaca ünlü Yaz Barışı Tesis Enstitüsü ile DAÜ onu yolculuğuna başladı ve çatışma dönüşümünde bir ustaları kazanmak için gitti.

mezunlar anketi yanıtladı DAÜ mezunları yaklaşık% 90 mezuniyet bir yıl içinde çalışmanın kendi alanında iş buldu. İşverenler nedeniyle güçlü ahlak ve değerler, başkalarına saygı, bir fark, iletişim ve eleştirel düşünme becerilerini ve kendine güven yapmak arzusu her düzeyde DAÜ mezunları işe. mezuniyetten sonra lisans başarı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir Mennonite nedir?

Değil Mennonites aşina? Mennonites tarihi barış kiliseleri aittir. Birçok DAÜ öğrencileri bir Mennonite iman gelenekten gelen, ancak DAÜ öğrencilerinin çoğunluğunun, diğer inanç geleneklerinden geliyor. dini grupların onlarca dünyanın her yerinden kampüsünde temsil edilmektedir. Bu çeşitlilik kampüste kültürler arası karşılaşmalar için ve sınıflarda sağlar.

Virginia ve Pennsylvania

DAÜ, bir ana kampüs ve Lancaster, Pennsylvania bir site var Pennsylvania ve Virginia hem de off-site yerlerde dersleri sunmaktadır ve çevrimiçi birçok sınıf (ve iki derece) sunmaktadır. iki ulusal ormanların yakın ve Shenandoah National Park - - Eğer Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) bizim güzel kampüsünde ister Lancaster, Pensilvanya bizim gelişen sınıflarda veya Philadelphia'da bir kilisede, sen misafirperverliği fark edeceksiniz ve toplum DAÜ için çok önemli olduğunu söyledi.

DAÜ inanır ...

EMU ortak temel değerleri gibi başka bir Hıristiyan üniversitede tam merkezinde yer alır. Bizim lisans, lisansüstü, seminer ve diğer programlar sunmak ve küresel kurşun hazırlar.

Küresel Toplum ve Kültürlerarası Farkındalık

Biz giderek bağlanan bir dünyada yaşıyoruz. Burada, bizim seçimler dünya genelinde başkalarını nasıl etkileyeceğini kendimize sormak.

Bizim iyi bilinen kültürler arası programı - Üç yılı aşkın süredir eski - ülkenin en güçlü kültürler arası çalışma programlarından biridir. Bu DAÜ gibi başka bir Hıristiyan üniversite kılan bir parçasıdır.

Her zaman usta akademik ve idari personel ile - - Kültürlerarası çalışma DAÜ öğrencileri için bir gerekliliktir. Bazı yerel topluluk veya daha fazla Kuzey Amerika'da üç haftalık programlarına katılmak. Bazı heyecan verici staj katılan, kentsel Washington, DC'de bir dönem geçirmek. Diğerleri dünyaya, sık sık Orta Doğu, Orta ve Doğu Asya, Latin Amerika, ya da Afrika başka bir bölümünde bir dönem geçirmek.

Eğer Orta Amerika'ya dolaştım zaman kahve çekirdeği alanları ziyaret etti ve mücadele çiftçiler ile kaldı, büyük resmi kavramak başlar. Çapraz kültürel çalışmalar tarih ve apartheid birinci elden kalan etkisi hakkında bilgi edinmek için Soweto Güney Afrikalı ilçesine sizi Veya, empati duygunuz bizim inter-connected dünya anlayış ile birlikte derinleşti.

Sürdürülebilirlik ve Yönetimi

DAÜ "yeşil" önce uzun sürdürülebilirlik pratik moda oldu. Enerji verimli binalar ülkenin en iyi performans gösteren üniversite olanaklardan bazılarıdır.

2010 yılında kurulduğunda Hartzler Kütüphane çatısında güneş dizi Virginia eyaletindeki en büyük güneş kurulum oldu. Bizim kampüs bahçesi yemekhane için üretmek sağlar; Yemek salonu kompostlanabilir atık bahçesi besler. Sürdürülebilirlik pek çok düzeyde müfredatına dokunur.

İnanç ve Kardeşlik

İnanç DAÜ'de önemlidir. Biz hep birlikte yolculuk ediyoruz - farklı yollar alabilir olsa da - biz gün o inanç gün dışarı yaşamak nasıl öğrenme ve akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşan inancımızı derinleşen doğru.

Lisans öğrenci vücudun yaklaşık üçte Mennonite olduğunu. mezhep ve inanç geleneklerine ve 30'dan fazla milletten onlarca, DAÜ ailesinin bir parçasıdır.

lisans öğrencileri kampüste Mesih'e bağlanmak yollarından bazıları şunlardır: sizin yıl boyunca sizi desteklemek için istekli hafta boyunca şapel, Pazar akşamı kutlamaları, müzik yoluyla ibadet, yurtlarda İncil çalışmaları ve dua ortakları. Diğer öğrenciler benzer değerlere ve hedeflerini paylaşan yetişkin öğrencilerin bir ağın parçası olmanın tadını çıkarın.

Diğerleri Servis

başkalarına uzanarak önemlidir. DAÜ'de, topluluk hizmet katılmak ve hatta belki de o hayatı değişen bulacaksınız. Birçok mezunlar mezun olduktan sonra bir yıl veya daha uzun süre gönüllü hizmeti yapmak, hatta kilise bakanlığı aracılığıyla bir ömür boyu ve diğer hizmet mesleklerinde.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Eastern Mennonite University

barış ve adalet disiplinler arasında konuşmanın büyük bir parçası olan bir kampüs katılın. barışın inşası ve geliştirme önemli seçin ve toplumsal değişim için çalışan kar ... [+]

Barışı ve Kalkınma Binbaşı

barış ve adalet disiplinler arasında konuşmanın büyük bir parçası olan bir kampüs katılın. barışın inşası ve geliştirme önemli seçin ve toplumsal değişim için çalışan karmaşıklığı derin kazmak gerekir. Program profesörler uluslararası yaşamış ve evde ve dünyada adalet için çalışmaya kararlıyız.

DAÜ lisans önemli benzersiz dünyanın dört bir yanından barış uygulayıcıları berabere kampüsünde Adalet Merkezi'nin varlığı ve barışın ile zenginleştirilmiştir.

barışın inşası ve gelişimindeki en büyük 52-54 SH oluşur.

barış kurma ve geliştirme önemli barışın tesisi ve uluslararası ve toplumsal kalkınma alanlarında mesleki uygulama için hazırlar. Bu anlayış ve barış, adalet, ve çatışma, yoksulluk, eşitsizlik ve etkilenen durumlarda insanlar için iyi olma yolunda yapıcı sosyal değişimi teşvik odaklanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

dijital medya büyük dağıtım sistemlerine artan bir dizi içindeki internet, dijital video, ses ve fotoğraf kesiştiği odaklanır. ... [+]

Görsel ve İletişim Sanatları Bölümü (VACA) stüdyo sanat, sanat, eğitim, iletişim, dijital medya ve fotoğraf binbaşı sunuyor. Bu binbaşı kariyer çeşitli profesyonel iş sürdürmeye ve programların bir dizi lisansüstü çalışmalarını sürdürmeye hazırlar.

Bizim binbaşı alanına ve yaratıcı etkinliklere ekrana, galeri, stüdyo rahat hareket hazırlar. DAÜ mezunlarla meslek olanakları mi merak ediyorsunuz? Bizim VACA kariyer sayfasını ziyaret edin ..

Bölümleri ve Küçükler Sanat majör ve sanat eğitimi ciro

sanatta profesyonel sanat ile ilgili kariyer, bağımsız sanat eseri ve yüksek lisans çalışması devam edecektir hazırlar. Öğrencilerin bir çekirdek müfredat bitirdikten sonra sanat büyük stüdyo sanatları çeşitli seçenekler sunuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
50 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

EMU bilgisayar bilimleri programı modern küresel toplumda bilişim teknolojilerinin sosyal ve kültürel etkisi için bir saygı ile yetenekli bilgisayar uzmanları üretmek ist ... [+]

Bilgisayar bilimi

EMU bilgisayar bilimleri programı modern küresel toplumda bilişim teknolojilerinin sosyal ve kültürel etkisi için bir saygı ile yetenekli bilgisayar uzmanları üretmek istiyor.

tüm müfredat ACM 2013 Müfredat kurallarına karşılamak üzere tasarlanmıştır. bölüm iki derecesi ve CS2013 sınav başarılı bir şekilde tamamlanması tamamlanmasıyla iki olası sertifikalar birini sunmak için Bilgisayar Uzmanları Sertifika Enstitüsü ile çalışmaktadır. sınavın iki kesiminde% 50 veya daha yüksek puan alan öğrencilerin ICCP Sertifikalı Bilgisayar Bilimleri Önlisans kimlik için geçerli. % 70 puan veya daha yüksek ICCP Sertifikalı Bilimcisi hak öğrenciler - ustalık düzeyi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

Eğer biyoloji ilgileniyorsanız, hayatta ilgileniyoruz. İnsanlar, hayvanlar, ormanlar, akarsular ve toprak ... bu endişe ve hayranlık konularıdır. ... [+]

DAÜ'de Biyoloji Çalışmaları

Eğer biyoloji ilgileniyorsanız, hayatta ilgileniyoruz. İnsanlar, hayvanlar, ormanlar, akarsular ve toprak ... bu endişe ve hayranlık konularıdır.

DAÜ'de Eğer deneyler olarak, ilgi paylaşan başkaları ile yan yana çalışmak verileri, çalışma diyagramları, tartışma konuları analiz ve saha gezileri götüreceğiz. Biyoloji öğrencileri biyoloji araştırma projelerinde fakülte ile çalışma ayrıcalığına sahip.

Öğrenci araştırma son örnekleri yaşlanma genetik projeler dahil, hipertansiyon yüksek bir tuz diyeti, yaban mersini organik üretim ve hindistan cevizi gergedan izleme yöntemlerinin etkisi üreme sitelerine böcekleri.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

DAÜ İncil ve din öğrencileri, Kutsal derinliklerine defterleri kendi ruhsal oluşum çalışmaları yapmak ve İsa'nın takipçileri olarak yaşama amacını bulmak; evde ve dünyada ... [+]

DAÜ'de İncil ve Din

DAÜ İncil ve din öğrencileri, Kutsal derinliklerine defterleri kendi ruhsal oluşum çalışmaları yapmak ve İsa'nın takipçileri olarak yaşama amacını bulmak; evde ve dünyada yaygın iyi yakın hizmet etmek donanımlı hale gelir.

Bir mezunu olarak, seminer veya yüksek lisans çalışmalarını katılmak veya kiliseler, hizmet kuruluşlarının, okullar, hastaneler ve toplum örgütlerinde hizmet vermeye hemen başlamak için hazır olacaktır. Sen, kültürlerarası anlayış Anabaptist Mennonite değerlerine bir taahhüt yoluyla bir fark yaratmak İsa modellenmiş olarak başkalarına oluşturulması, şiddetsiz barışın inşası ve hizmet için bakım öz farkındalık ve becerilerini geliştireceklerdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

DAÜ'de biz ortak yararını teşvik etmek ve bugünün pazarda aktif bir lider olmak için, başarılı olmak için hazırlar. Bizim profesörler, iş bilginizi artırmak yardımcı önem ... [+]

İşletme ve Ekonomi İşletme Binbaşı

DAÜ'de biz ortak yararını teşvik etmek ve bugünün pazarda aktif bir lider olmak için, başarılı olmak için hazırlar. Bizim profesörler, iş bilginizi artırmak yardımcı önemli eller becerilerini öğrenmek ve iş ve yönetim bir değerlere dayalı bir yaklaşım geliştirmek olacaktır.

Mezunlarımız iş insanların değerini anlamak ve ekonomik ihtiyaç dünyasının devlet ve barışın inşası sürecinde ne kadar önemli olduğunu bir toplantı biliyorum. Biz mükemmellik, etik ve sosyal adalet adadık ve biz disiplinler arası çalışma, sürdürülebilirlik üzerine odaklanmayı ve küresel bir bakış açısı geliştirilmesini teşvik. Eğer edeceğiz DAÜ'de:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

Organik, analitik, fiziksel ve biyolojik kimya: EMU kimya ve biyokimya programları kimya dört temel alanda sağlam bir temel sağlar. ... [+]

DAÜ'de Kimya Anabilim Dalı

Organik, analitik, fiziksel ve biyolojik kimya: EMU kimya ve biyokimya programları kimya dört temel alanda sağlam bir temel sağlar.

DAÜ kimya öğrencileri ve öğretim üyelerinin araştırma projelerinin örnekleri çeşitlidir ancak ortak iki şey var: yaratma bakım ve kimya ortak iyiliği için. Birden fazla yaz için bir proje üzerinde çalışmak Öğrenciler genellikle tamamlama yoluyla görmek ve bilimsel dergilerde bulgularını paylaşmak.

Son 10 yılda, DAÜ öncesi tıbbi programını tamamlayan DAÜ öğrencilerinin% 90'ından fazlası% 49 ülke ortalamasına kıyasla, tıp fakültesine kabul edildi.

Küresel farkında bilim adamları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

Bizim uzman öğretim mühendisliği pratik çalışma almak ve bir Hıristiyan liberal sanat bağlamında bir üst sınıf teknik eğitim vermek. ... [+]

Mühendislik Çalışmaları: Bilgisayar ve Mekanik

Bizim uzman öğretim mühendisliği pratik çalışma almak ve bir Hıristiyan liberal sanat bağlamında bir üst sınıf teknik eğitim vermek.

Bu programda, titiz akademisyenler ve gelişmiş problem çözme gibi sürdürülebilirlik ve kültürlerarası farkındalık olarak değerlerle birleşir. DAÜ KÖK mezunları genellikle enstitü veya daha büyük kurumlardan muadillerinden daha işler için daha hazır hissediyorum.

Mühendislik Tesisleri

DAÜ 3-D yazıcılar, bilgisayar tasarım laboratuvarında ile hızlı prototipleme laboratuarı ev sahipliği yapacak Suter Bilim Merkezi, bir 4.000.000 $ tadilat üzeredir; fakülte / öğrenci işbirliği için mühendislik desteği laboratuvar ve boşluklar mühendislik ve diğer KÖK programları desteklemek için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

DAÜ barışın inşası ve hizmet değerlerini Mennonite adanmış bir Hıristiyan sosyal bilimler üniversitesidir. Biz küresel bir bakış açısı, birbirlerine bizim gerekliliğini v ... [+]

Geçmiş ... İnsanlığın hikayesi

DAÜ barışın inşası ve hizmet değerlerini Mennonite adanmış bir Hıristiyan sosyal bilimler üniversitesidir. Biz küresel bir bakış açısı, birbirlerine bizim gerekliliğini vurgulamaktadır birinden tarihini inceler. Bizimle geçmişini incelemek, ve biz bir barış ve adalet merceğinden insan deneyimini analiz edeceğiz.

Bizim Backyard Tarihçe

Bizim kampüs Washington, DC, ülkenin başkenti ve Richmond, Konfederasyon sermaye hem sadece iki saattir. Biz de yakındaki Staunton, birçok iç savaş savaş ve Milli Parkı Servisi'nin tarihi Sklyine Drive Amerikan Frontier Kültür eşsiz Müzesi'nin de tarih açısından zengin Virginia diğer birçok tarihi yerleri, yakın konum.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Eastern Mennonite University

DAÜ'de, sen kendi alanlarında ve çok yönlü, disiplinlerarası öğrenme yaklaşımı uzman profesörler için bir üst çentik bilimsel eğitim sayesinde alırsınız. Bu DAÜ gibi başk ... [+]

Çevresel Sürdürülebilirlik Binbaşı

DAÜ'de, sen kendi alanlarında ve çok yönlü, disiplinlerarası öğrenme yaklaşımı uzman profesörler için bir üst çentik bilimsel eğitim sayesinde alırsınız. Bu DAÜ gibi başka bir Hıristiyan üniversite kılan bir parçası.

Çevresel sürdürülebilirlik binbaşı gerçekten disiplinlerden çeşitli dersler alarak çevresel araştırma ve konuların doğasını kavramak öğrenirler. Biyoloji, sosyoloji ve barışın inşası profesörler uluslararası ve toplumsal kalkınma ve koruma konularında sürdürülebilirlik uygulamalarını ileri görüşlü örgü çevresel sürdürülebilirlik kursları yakından birlikte çalışıyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Harrisonburg Lancaster
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life