Earlham College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Earlham, mükemmel öğretim ve öğrencileri dünyada derin olumlu bir fark yaratmaya hazırlama konusunda üne sahip ulusal bir liberal sanat kolejidir.

Entelektüel olarak Zorlayıcı

Earlham öğrencileri kendi öğrenmelerinin sorumluluğunu üstlenir ve profesyonel başarı ve en iyi lisansüstü programlara kabul için hazırlanır. 40'tan fazla çalışma alanından seçim yapıyorlar ve özel profesörler tarafından öğretiliyorlar. Sınıflar küçüktür, tartışma, soruşturma ve keşif için zengin fırsatlara sahiptir.

Küresel Nişanlı

Earlham, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlamayı taahhüt eder. Öğrencilerimiz ABD'nin dört bir yanından ve diğer 80 ülkeden geliyor. Aslında, ABD Haber ve Dünya Raporu'na göre Earlham, kampüsteki uluslararası öğrencilerin en büyük yüzdesinde ulusal liberal sanat kolejleri arasında 6. sırada yer alıyor.

Sosyal Olarak İlgili

Earlham öğrencileri, Hayatlarını Değiştiren Bir Yaşam Anlayışına Sahiptir ve Değişen Yaşam Kolejlerine göre dünyayı değiştirme güçlerine ve sorumluluklarına inanırlar: Kolejler hakkındaki Düşüncelerinizi Değiştirecek 40 Okul. Ankete katılan mezunların yaklaşık% 30'u çalışmalarının çoğunun veya tamamının sosyal değişime yöneldiğini bildirmiştir.

134023_90755999_10157509591308167_8872206499892428800_o.jpg

Geleceğe Yönelik

Earlham, doktora derecesine devam eden mezunların yüzdesi için 1.306 ABD yüksek öğrenim kurumu arasında 29. sıradadır. Yaşam bilimlerinde 1.341 kurum arasında 9. sırada yer alıyoruz. Earlham mezunlarının yüzde ellisi mezun olduktan sonraki 10 yıl içinde lisansüstü okula başlar.

Son beş yılda birkaç lisansüstü başarı

İçin kabul:

 • Kolombiya Üniversitesi
 • Georgetown Üniversitesi
 • Harvard Üniversitesi
 • Chicago Üniversitesi
 • Michigan üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi (İngiltere)
 • Uppsala Üniversitesi (İsveç)

Gibi programlara hizmet:

 • AmeriCorps
 • Şehir Yılı
 • Barış teşkilatı
 • Quaker Gönüllü Hizmeti
 • Amerika için Öğret
 • Dünya Öğretisi

Kariyer:

 • Asistan Doktor, Barrow Nöroloji Enstitüsü
 • Sahibi / CEO, NetStuffers LLC
 • Program Direktörü, Küçük Başarı
 • Jeolog, Michigan Eyaleti
 • Uluslararası İlişkiler Koordinatörü, Osaka Şehri
 • Biyokimyacı, BP Biyoyakıtları
 • Galeri Asistanı, Eski Kilise Sanat Okulu

Araştırma veya insani yardım çalışmaları için destek:

 • Carnegie Vakfı
 • Davis Barış İçin Projeler
 • Fulbright Hibe
 • Huntington Kamu Hizmeti Ödülü
 • Ulusal Bilim Vakfı Doktora Öncesi Bursu
 • Rotary Uluslararası Barış Bursu
 • Watson Bursu

Görev beyanı

Bağımsız, bir konut koleji olan Earlham College misyonu, Din Dostları Derneği'nin (Quakers) farklı bakış açıları ile şekillenen bilimler de dahil olmak üzere, liberal sanatlarda en kaliteli lisans eğitimini sağlamaktır.

Dostların temel inancı, tüm gerçeğin Tanrı'nın gerçeği olduğudur; böylece Earlham, bu arayış nereye götürürse götürsün, gerçeğin peşine düşer; zorlamanın olmaması, kanıtların bu araştırmaya öncülük etmesine izin vermek; başkalarının vicdanlarına saygı; yeni gerçeğe açıklık ve dolayısıyla arama istekliliği; doğruluk, gerçeklerle başa çıkmada titiz bütünlük; dünyamızı geliştirmek için bilinenlerin uygulaması.

Bu vurgularla en yüksek kalitede eğitim vermek için Earlham'ın misyonu, açık, işbirliğine dayalı bir öğrenme ortamı yaratmaya kendini adamış seçkin ve şefkatli bir fakülte seçilmesini gerektirir. Kolej bu fakültenin sürekli destek ve gelişimini sağlar.

Earlham'daki öğretme-öğrenme süreci, eğitimin "içerideki öğretmeni" uyandırma süreci olarak şekillenmesiyle şekillenir, böylece öğrencilerimiz hayat boyu öğrenenler olurlar. Earlham'daki öğrenciler aktif, dahil olan öğrenciler olmaya teşvik edilir.

Kolej, öğrencilerin ve fakültelerin birbirleriyle kişi olarak etkileşim kurmalarına, önemli bir yönü işbirliğine dayalı öğrenci / fakülte araştırmaları olan kooperatif bir toplulukta birbirlerinden öğrenmelerine olanak tanır.

Earlham College bu eğitim, içinde yaşadığımız dünyaya ve insan toplumunu iyileştirmeye yönelik bir endişeyle sürdürülmektedir. Kolej, gelecek nesiller için ahlaken hassas liderleri eğitmeye çalışır.

Bu nedenle Earlham küresel eğitimi, çatışmanın barışçıl çözümünü, kişilerin eşitliğini ve yüksek ahlaki kişisel davranış standartlarını vurgular.

Liderlik ve Yönetişim

Earlham yönetişim süreçlerine fakülte, yönetim, öğrenci ve personelin açık katılımını teşvik eder. Quaker mirasımıza uygun olarak, konsültasyon sırasında açık kulaklar ve açık zihinler ve karar alma sürecinde fikir birliği ile faaliyet gösterecek uzman komiteler ve gruplar ararız.

Seçkin bir eğitimci, bilim adamı, yazar ve yüksek öğretim lideri Anne M. Houtman, 1 Temmuz 2019'da Earlham College ve Earlham Din Okulu'nun 20. başkanı oldu.

Houtman, Rose-Hulman Teknoloji Enstitüsü'nden Earlham'a geldi ve burada Provost ve Akademik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Oxford Üniversitesi'nden Zooloji doktorasına ve UCLA'dan Antropoloji yüksek lisans derecesine sahiptir. Lisans eğitimini Pomona Koleji'nden aldı. Houtman bir Quaker ve Earlham'ın başkanı olarak görev yapan ilk kadın.

Houtman daha önce California State University Bakersfield'de Doğa Bilimleri, Matematik ve Mühendislik Fakültesi'nin dekanı ve Rochester Teknoloji Enstitüsü'ndeki Thomas H. Gosnell Yaşam Bilimleri Okulu'nda başkan ve profesör olarak görev yapıyordu. Kariyerinin başlarında California Eyalet Üniversitesi Fullerton, Amerika Soka Üniversitesi ve Knox College'da fakülte pozisyonlarında bulundu. Bilimsel ve pedagojik konularda çok sayıda ders kitabı ve makale yazmıştır. Houtman şu anda College Board'un mütevelli heyeti.

Kampüs ve Tarih

Earlham'ın 800 dönümlük kampüsünde Earlham College ve Earlham Din Okulu bulunmaktadır. Yaklaşık 1.200 lisans öğrencisi bu ağaç gölgeli kampüsü evlerine çağırıyor.

Kampüste, öğrenciler ve ziyaretçiler, bilimsel araştırma ve rekreasyon için kullanılan 600 dönümlük bir orman, akarsu, gölet, eski tarla ve kır bölgesini keşfedecekler. Eski bir orman ve bir kaya koruma da dahil olmak üzere bilimsel araştırmalar için ek doğal alanlar ayrılmıştır.

Şu anda, öğrencilerin yüzde 94'ü sekiz yurt veya 20'den fazla tema ve arkadaşlık evinden birinde kampüste ikamet etmektedir.

1998 ve 2014 yılları arasında Earlham, 40 milyon dolarlık bir yatırımı temsil eden akademik, konut salonları ve spor tesisleri dahil olmak üzere büyük kampüs binalarını genişletti, yeniledi ve inşa etti.

134022_90815454_10157509591058167_3866652799097896960_o.jpg

Kampüs Geçmişi

Earlham'ın Indiana, Richmond'daki tarihi başlangıcı, on dokuzuncu yüzyılın ilk yarısında ABD'nin doğusundan gelen Quaker'ların Büyük Göçüne dayanıyor. Başlangıçta sadece Arkadaşlara açık bir ortak eğitim "seçme" okulu, 1865 yılında okul Quaker öğrencilerini kabul etti ve 1886'da Quaker olmayan ilk profesörünü işe aldı. Bugün Earlham'ın fakültesinin yaklaşık% 11'i ve öğrencilerin% 12'si Quaker olarak.

Konumlar

Richmond

Address
National Road West,801
47374 Richmond, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri