Concordia College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz

Biz özel, karma eğitim yapan, dört yıllık liberal sanat üniversite bulunmaktadır. Biz 36 eyalet ve 29 ülkeden gelen ve 38 dinleri ve mezhepleri temsil eden 2100'den fazla öğrenci topluluğu konum. Biz NASA ve NSF bilim adamları, ödüllü besteci ve yazar ve alanları geniş bir yelpazede ulusal uzmanlar da dahil olmak üzere 175 tam zamanlı öğretim kullanır.

Nerede Yaşıyoruz

Bizim memleketi - Fargo-Moorhead - yaklaşık 30.000 üniversite öğrencileri, bir atlamalı sanat ve eğlence sahnesi ve staj ve istihdam olanakları baş döndürücü bir dizi ile büyüyen bir topluluktur.

Nasıl öğrenin

Concordia 15 onur binbaşı yanı sıra tıp, hukuk, mühendislik, diş hekimliği ve daha 12 preprofessional programları da dahil 50'den fazla binbaşı sunmaktadır. Şehirde ve dünyada staj ve kooperatif eğitim olanakları Yüzlerce ilk elden mesleki deneyim bol sağlamak.

Nereye gidiyoruz

Bizim küreselleşen müfredat yedi dünya dillerinde uzak fırsat ve talimat önemli çalışma birleştirir. Biz yurtdışında küresel deneyim kazanmak öğrenci sayısı için lisans kurumlar arasında ulusal olarak tanınan lideri.

Biz Ne Yapıyoruz

Gazete ve edebiyat dergilerinde, gönüllü gruplar, dini organizasyonlar ve daha fazlası - - Daha fazla 100 öğrenci örgütleri daha kolay yer almak yapmak ve aktif kalma. Bizim öğrenci vücudun üçte birinden fazlası, bizim 19 müzik topluluklarından biri (veya daha fazla) katılır ve öğrencilerimizin neredeyse dörtte rekabetçi atletizm katılmak.

Biz elde neler

Concordia öğrenciler (incelenen 10 yılda) Tıp fakültesine içine yüzde 88 kabul oranı elde ettik. Ankete Concordia mezunlarının yüzde doksan sekizi işleri var veya mezuniyet altı ay içinde yüksek lisansa kabul edilmiştir. Öğrencilerimizin beş son üç yılda prestijli Fulbright bursu kazandı. Son yıllarda, Concordia prestijli NCAA Lisansüstü Burs dokuz topladı.

Konumlar

Moorhead

Concordia College

Address
901 8th St. S.
56562 Moorhead, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 218-299-4000