Resmi açıklamayı okuyun

1872 Concord Üniversitesi kurulan çeşitli lisansüstü eğitim ve kariyer seçeneklerini takip etmek ve çok kültürlü bir toplumda liderlik ve mesleki roller üstlenmeye hazırlar titiz programları sağlar. Eğitici yöntemler / teknolojilerin çeşitli dahil ederken, bizim boyut ve bizim fakülte, personel ve yönetim bakım özveri Concord Üniversitesi'nde kaliteli bir eğitim fırsatı temel teminatıdır.

Kampüs Genel Bakış

2,800 Öğrenciler Uluslararası (35 ülke temsil)% 3 Ortalama sınıf mevcudu 18 18: Profesör oranı 1 öğrenci

Misyon Concord Üniversitesi'nin misyonu bilimsel faaliyetlerini teşvik etmek, ve bölgesel topluma hizmet etmek, kaliteyi, liberal sanat dayalı eğitim sağlamaktır.

Concord Üniversitesi, çeşitli lisansüstü eğitim ve kariyer seçeneklerini takip etmek ve çok kültürlü bir toplumda liderlik ve mesleki roller üstlenmeye hazırlar öncelikle bakalorya düzeyinde titiz programları, sağlar. Bölgeye hizmet onun geleneğine uygun olarak, Üniversite özenle seçilmiş lisansüstü derece sınırlı sayıda sunacak. Eğitici yöntemler / teknolojilerin çeşitli dahil ederken, bizim boyut ve bizim fakülte, personel ve yönetim bakım özveri Concord Üniversitesi'nde kaliteli bir eğitim fırsatı temel teminatıdır. Bir öğrenme topluluk olarak, Concord Üniversitesi araştırma yoluyla, mesleki gelişim faaliyetleri ve programları aracılığıyla bilgimizi ilerletmek için kararlıdır ve bilimsel çabaların uygulanması, yayınlanması ve takdir yoluyla edilir.

Concord misyonunun temel amacı akademik; Ancak, Üniversite, devlet ve bölgeye sağladığı hizmet sınıfın ötesine geçer. Concord Üniversitesi kamu ve özel kurum ve kuruluşlar ile hizmet verdiği bölgeye desteğinin genişletilmesi ve yardım yoluyla işbirliği ile güney Batı Virginia, kültürel ve ekonomik yaşam kalitesine katkıda bulunur. Sonuçta, Concord Üniversitesi mezunları kendi kariyer ve yaşamları boyunca bulmak yerine göre başarısını ölçer.

Concord Üniversitesi Eğitim Hedefleri Concord Üniversitesi eğitim programları, kültürel çeşitlilik, sürekli gelişen küresel toplumda akademik alanlarda ve profesyonel kariyer geniş bir yelpazede uygulanabilir bilgi, beceri, tutum ve teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Genel Çalışmalar Programı hayat boyu öğrenme için bir temel bilgi tabanı oluşturmak için, ve refahı ve deneyimsel zenginleştirme toplumsal, kişisel ve teşvik tutum yetiştirmek için, karmaşık konuları ele almak için gerekli becerileri geliştirmeye başlamak için fırsatlar sunar. Genel Çalışmalar programı Bina, lisans diploma programları öğrencinin seçtiği alan (lar) derinlemesine çalışma için fırsatlar sağlar. Seçilen bakalorya derecesi programlarına Bina, yüksek lisans programları son derece uzmanlaşmış araştırma ve mesleki gelişim için fırsatlar sağlar.

Beceriler: Veri yorumlama bilgi entegre, fikirleri formüle, eleştirel düşünme, ve gösterildiği gibi aşağıdaki yetkinliklere göre, başkaları ile iletişim Yeterlik:

Söylem çeşitli talepleri için gerektiği gibi adapte Etkili arası iletişim becerileri ve Literacies:

dinleme ve konuşma okuma ve yazma sözsüz iletişim Medya ve teknolojik okuryazarlığı

Bir yetenek Uygun gözlemsel, mantıklı, analitik, hesaplamalı, yaratıcı ve problem çözme, eleştirel düşünme becerilerini kullanmak. Bir yetenek araştırma bulgularını yorumlamak ve bilinçli karar verme için bir temel gibi araştırmalardan elde anlayışlar kullanmak için, ampirik ve bilimsel araştırma için uygun yöntem ve teknolojilerini kullanmak. , Analiz, sentez ve elemanları, bilgi ve fikirleri entegre becerisi. Uygun kriterlere dayanarak unsurları, bilgi ve fikirleri değerlendirmek için bir yetenek. Becerisi uygulamak ve başka bir bağlamdan uygun akademik ve deneyimsel öğrenme aktarmak için. Öğrenmek ve etkin ve bağımsız işbirliği içinde çalışmak için bir yetenek.

Bilgi: Aşağıdaki yetenekleri gösterdiği gibi ilkeler, çeşitli alanlarda akademik söylemi altında yatan aşinalık:

Ortamlarda, kültürel inanç ve tutumlar, toplumsal ve kurum ve uygulamaların karşılıklı etkilerini ayırt etmek becerisi Temel özellikleri ve fiziksel evrenin özelliklerinin bir farkındalık. Tarihsel bağlamları içinde olayları ve eğilimleri yorumlama becerisi. Örnek, dilsel, matematiksel ve bilgisayar dil sistemleri için - ilkeler dilleri yatan tanışıklık. Insan da dahil olmak üzere organizmalar, ve çevreleri arasındaki karmaşık etkileşimlerin bir tanıma. Sanatsal performans ve sanat ve edebiyat eserlerinin oluşturulmasında kullanılan estetik ilkeler, yöntemler, malzeme, ve medyanın bir farkındalık. Kişinin kendi yetkinlikleri bilinci, eksiklikleri, ve optimum bireysel öğrenme stili (lar) da dahil Öz-bilgi.

Tutumlar: Elverişli kendini tanıma, kişisel büyüme ve gelişme, aşağıdaki gösterildiği gibi sorumlu vatandaşlık Eğilimler:

Eylemlerin etik / ahlaki etkileri üzerinde Habitual yansıma kararları ağırlığında ve sonuçlarını değerlendirirken. Örnek liderlik dahil - - Sorumlu liderlik Egzersiz ve sorumlu izleyiciliğin. Farklı bakış açıları ve istekli saygılı Güler, karşılıklı anlayış ve adil çatışma çözüm aramak amacıyla farklılıklar arasında diyalog kurmayı. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal refahı teşvik tutum ve uygulamalar için Yetiştirme ve destek. Yaratıcı süreç ve sanatsal başarı zengin çeşitliliği takdir. Toplum hizmeti ve sivil katılım gibi sosyal sorumluluk, bağlılık. Motivasyon yaşam boyu öğrenme ve sürekli entelektüel büyümektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Concord University

Concord Üniversitesi Atletik Eğitim Eğitim Programı (ATEP) şu anda Atletik Eğitim Eğitim (CAATE) Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. giriş seviyesi ATE ... [+]

Concord Üniversitesi Atletik Eğitim Eğitim Programı (ATEP) şu anda Atletik Eğitim Eğitim (CAATE) Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. giriş seviyesi ATEPs akreditasyonu için CAATE Standartları belirtilen ve uygun bir giriş seviyesi Sertifikalı Athletic Trainer olarak öğrenci hazırlamak için program didaktik ve klinik deneyimleri bir süreklilik kullanır. Programın başarı ile tamamlayan öğrenci bilgi tabanı ve zorlu ve Sertifikasyon Kurulu geçen (BOC) Sınav için gerekli olan klinik becerilere sahip olacaktır.

Atletik Eğitim profesyonel programa kabul için uygulamak isteyen öğrenciler başvuru şartları başarıyla tamamlanmasından sonra Atep kabul için resmi başvurusunu yapabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Atina
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Concord University

Ön-profesyonel büyük bir sağlıkla ilgili bir alanda kariyer tıp okulu, diş hekimliği okulu, veteriner okula gidiyor, ya da peşinde üzerinde planlayan öğrenciler ve lisans ... [+]

Ön-profesyonel büyük bir sağlıkla ilgili bir alanda kariyer tıp okulu, diş hekimliği okulu, veteriner okula gidiyor, ya da peşinde üzerinde planlayan öğrenciler ve lisansüstü okul veya diğer ön-mesleki programlara ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Zorunlu:

biyoloji büyük bir Science Lisans, derecesi, Genel Çalışmalar (1) Program (yabancı dil altı saat tavsiye edilir) dahil olmak üzere 120 dönem saat başarıyla tamamlanmasını gerektirir; (2) aşağıda belirtilen biyolojik programlarından biri; ve (3) seçmeli bir program veya öğrencinin danışmanı ile çalıştı küçük; Önerilen küçüklerin kimya, jeoloji, fizik, psikoloji, matematik, bilgisayar bilimi, ya istatistiklerini içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Atina
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Concord University

İşletme derecesi Bachelor of Science Genel Araştırmaları (1) Programı da dahil olmak üzere 120 dönem saat başarıyla tamamlanmasını gerektirir; (2) İşletme Çekirdek; ve (3 ... [+]

İşletme derecesi Bachelor of Science Genel Araştırmaları (1) Programı da dahil olmak üzere 120 dönem saat başarıyla tamamlanmasını gerektirir; (2) İşletme Çekirdek; ve (3) aşağıda belirtilen ağırlık beş alanları. Bu derece kazanmak için, öğrenciler de İş tüm dersler için en az 2.25 (C) kümülatif not ortalaması korumak için gereklidir.

İşletme Çekirdek Concord Üniversitesi'nde öğretilen tüm önemli iş disiplinleri giriş derslerden oluşmaktadır. Bu işletme alanlarında geniş bir yelpaze ve vurgu öğrencinin seçtiği alanda uzmanlaşmış çalışma için bir vakıf kapsamlı bir anlayış sağlamak için tasarlanmıştır.

muhasebe alanında amacı muhasebe ve işletme kariyer çeşitli sürdürmeye eğitim sağlamaktır. Müfredat iş karar verme sürecinde yararlı açıklayıcı ve analitik bilgilerin maruz içerir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Atina
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku