Resmi açıklamayı okuyun

Sinema Sanatları Pusula Koleji hoş geldiniz.

Hiç yaşamadığınız başka okuldan farklı bir okula hoş geldiniz. Biz sadece kış bahçesi tarzı, müfredat eğlence endüstrisi için özel olan milletin mezhepler arası üniversite bulunmaktadır. Benzersiz, performansa dayalı müfredat ile, biz sunuyoruz eğitimi Filmcilik kalitesi ile ve Mezunlarımızın başarıları ile tanımlanır ediyoruz.

Bizim farklı olmanın parlak şey de, farklı olmasıdır. Size bir sanatçı var. Biliyorsun. Biliyoruz. Eğer dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerinden biri bir sanatçı olarak yer bulmak için hazır iseniz, bizim özel öğretim üyeleri ve personel gerçeğe rüya için size rehberlik yardımcı olmak için buradayız.

Film okulu bir yolculuktur. sizi koruyacaktır bir pusula gerçek yöne. Bizimle yolculuk.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Compass College of Cinematic Arts

Yürütme Üretim, Post-üretim ve Oyunculuk, Yazma: Sinema Sanatları pusula Koleji yoğun birleştirerek, Güzel Sanatlar (BFA) Sinematik ve Medya Sanatlarında diplomasına sahi ... [+]

Yürütme Üretim, Post-üretim ve Oyunculuk, Yazma: Sinema Sanatları pusula Koleji yoğun birleştirerek, Güzel Sanatlar (BFA) Sinematik ve Medya Sanatlarında diplomasına sahiptir, dört konsantrasyonları ile film ve medya sanatları yaratma sürecinin uygulamalı çalışma. Bu program, bir lisans derecesi gereklidir Warner Brothers, Disney, Pixar ya da Paramount gibi büyük stüdyo, çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bir girişimci kurumsal pazarlama veya multimedya ajansları kendi prodüksiyon şirketi veya multimedya iş, ya da iş kurmak isteyen varsa o da mükemmel bir seçimdir.

Güzel Sanatlar Programın Lisans 120 kredi saatlik bir asgari ve film ve medya sanatları üretiminde hemen eğitim öğrencileri başlar. Bir senaryo ya da başka formlara bu beceriyi aktarmak için anlatı hikaye ve nasıl sanatını öğrenmeye günden itibaren başlayacağız. Sen üreten, ekipman, aydınlatma ve film estetiği öğreneceksiniz. Oradan, üretim öncesi, üretim sonrası, sinematografi ve yönetmenlik odaklanmış sınıflar için hareket edeceğiz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Grand Rapids
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Compass College of Cinematic Arts