Resmi açıklamayı okuyun

Birçok fırsat, bir odak - bir fark öğrenciler

Saint Rose Koleji bilgi kazanıyor ve daha iyi etraflarındaki dünyayı yapmak için öğrendiklerinizi uygulayarak odaklanan bilim adamlarının ilerici bir topluluktur. Albany, New York eyalet başkenti kalbinde yer alan, Saint Rose canlı kentsel ortamda özel, bağımsız, karma üniversite deneyimi sunuyor.

yaklaşık 4.500 tam ve yarı zamanlı öğrenciler ile, Saint Rose, geleneksel öğrenci ve çalışan profesyoneller hem yönelik lisans, yüksek lisans ve sertifika programları çeşitli bir teklif vardır. Biz staj, lisans araştırma ve çalışmanın yurtdışında yanı sıra öğrencilerin anlamlı toplum hizmeti meşgul için fırsatlar için sınırsız fırsatlar titiz liberal sanat çalışmaları ve bilimleri birleştirir.

Carondelet Saint Joseph Sisters tarafından 1920 yılında kurulan, Saint Rose sadece kendi kariyerleri için öğrencilerin hazırlanmasında değil, aynı zamanda yaşam için onları hazırlamak değil misyonuna sadık kalmıştır.

Misyonumuz

Kolej Saint Rose topluluğu sıkı eğitim deneyimleri yüksek motivasyonlu lisans ve yüksek lisans öğrencileri yürütmektedir. Carondelet St. Joseph kurucu Sisters ilerici geleneğinde, biz bütün dini ve kültürel kökenden gelen kadın ve erkekleri edilir. entelektüel kapasitelerini geliştirmenin yanı sıra, öğrenciler bütünlüğü, bağımlılık ve karşılıklı saygıyı teşvik eden bir çeşitli öğrenme topluluğunda yaratıcı ve manevi hediyeler yetiştirmek için fırsat var.

Kolej farklı ve kapsamlı liberal sanat ve vatandaşların bakmakta üretken yetişkinler, eleştirel düşünme ve motive olmak bizim mezunları ilham profesyonel programlar sunar. kentsel çevre ile nişan eğitim olanakları için ayarı genişler ve Saint Rose toplumun enerjik katılımı ve toplumda etkili liderlik teşvik eder.

New York Eyalet-Saint Rose tarihi Albany-başkentinin kalbinde bir kampüs ile titiz burs ve canlı kampüs toplum için bilinir.

Akademik. 43 lisans programlarına, 29 yüksek lisans programları ve yeni öğrenciler için mevcut 19 gelişmiş sertifikalar. US News & World Report tarafından En İyi Northern Üniversitesi olarak sırada. Fakülte. Bizim tam zamanlı öğretim öğretim üyelerinin% 93 kendi alanında en yüksek derecesine sahip. Kişisel ilgi. öğrenci-öğretim üyesi oranı 14: 1'dir ve Saint Rose sıfır öğretim asistanları-so istihdam sizin profesörler ile doğrudan ve sık sık çalışacağız. Öğrenciler. 36 devletler ve 55'ten fazla ülkede (2.800 lisans dahil) yaklaşık 4.500 öğrenci. Lisans öğrencilerinin% 48'i kampüste yaşamaktadır. Mali yardım. Birinci sınıf öğrencilerinin% 99 26.891 $ ortalama paketi ile, bazı mali yardım alacak. Ne yapalım.

Kampüste: Bir NCAA Division II oyunu almak 40 öğrenci kulüpleri arasında seçim ve nihai Frizbi için amigo gelen coed içi spor her şeyi eğlenin.

Kampüste Kapalı:, konser üst adı bantları görmek için Broadway yapımları devam sokak fuarları dolaşırken, parkta bir öğleden sonra harcamak ...

Bir amaç ile lisansüstü derece

Kariyer itmek. Kendinizi zenginleştirin. Bir Saint Rose lisans derecesi kazanın.

Saint Rose lisansüstü derecelerini kazandık kişiler olumlu bir değişim için güçlerdir. Onlar, roman yazmak haberleri, BT sistemleri kurmak, araştırma çığır açan davranış, çalıştırmak şirketler ve kendi şirketlerini başlatmak, kamu politikasını etkileme, okullar kurşun.

Nasıl gidilir mi? Saint Rose College'da yüksek lisans derecesini elde ederek. Onlar seçkin kimlik ve keskin anlayışlar ile fakülte kişisel ilgi gördü. Bunlar küçük sınıflar, esnek akşam, online ve gündüz sınıfları ve çalışma alanlarını titiz zevk.

Ve gerçekten olmak istedim kim olur - bir fark yaratabilir böylece onları bir fark yarattı.

Yüksek lisans derecesini elde güçlü bir kariyer harekettir. Ortalama olarak, bir master olan insanlar bir lisans derecesi ile insanlara göre yüzde 23 daha fazla kazanmak.

Lisans ve Lisansüstü programları

Dört Okullar: Arts & Humanities, İşletme, Eğitim, ve matematik ve fen bilimleri 43 Lisans Programları 6 Lisans Sertifika Programları 29 Yüksek Lisans Programları 19 Gelişmiş Sertifika Programları 11 Hızlandırılmış / Çift Diploma Programları beş yıl içinde Saint Rose Koleji lisans ve yüksek lisans ödül Rensselaer Polytechnic Enstitüsü ile işbirliği içinde Saint Rose artı BS Mühendisliği lisans ya da lisans Eczacılık Albany Koleji ile ortaklaşa BS artı Klinik Laboratuar Bilimleri MS Rochester General Hospital veya New York Methodist Hastanesi ile ortaklaşa BS artı Sertifikalı Tıbbi Teknolog Hukuk Albany School, Pace Üniversitesi Hukuk Fakültesi, ya da Hukuk Western New England University School ile işbirliği içinde BA / BS artı JD Hukuk Albany School ile işbirliği içinde MBA artı JD

Öğrenci hayatı

  • Birinci sınıf öğrencilerinin% 80'i kampüs yaşıyor; Lisans öğrencilerinin% 45 kampüste yaşamak - ALANA tam zamanlı lisans öğrencileri:% 20 -% 33 erkek; % 67 kadın tam zamanlı lisans - Devletler öğrencilerin beden temsil: 32 - öğrenci vücut temsil Ülkeler: 50 - Öğrenci Kulüpleri Birliği: 35
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

College of Saint Rose

Bir İletişimi büyük bölümü olarak, hızla gelişen bu alan hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmakla birlikte üç alanda (Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Film ve ... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Saint Rose

Albertus Hall, kampüs merkezinde bulunan ilköğretim akademik yapılardan biri, Psikoloji Bölümü için fakülte ofisleri, sınıflar ve eğitim laboratuvarları konumudur. ... [+]

Albertus Hall, kampüs merkezinde bulunan ilköğretim akademik yapılardan biri, Psikoloji Bölümü için fakülte ofisleri, sınıflar ve eğitim laboratuvarları konumudur.

Bölüm, birincil odak noktası, heyecan verici ve yenilikçi yollarla öğrencileri ile bu geniş alanın bilgi paylaşmak için altı öğretim üyesi, oluşur.

Program gereksinimleri öğrencilere esneklik ve özgürlük büyük bir olanak. Fakültenin farklı çıkarları gibi Sosyal Neuroscience, Adli Psikoloji, unutma ve amnezi, Aşk, tanatoloji Psikolojisi, İnsan Cinsellik ve Ebeveynlik olarak öncü derslerden seçim için fırsatlar sunar.

Psikoloji majör içindeki konsantrasyonları daha spesifik kariyer ve lisansüstü programları için öğrencileri hazırlamak için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Psikoloji Bölümü Davranış Nörobilim, Klinik / Danışmanlık Psikoloji, Sağlık Psikolojisi, İnsan Gelişimi ve Endüstri / Örgüt Psikolojisi konsantrasyonları sunmaktadır. son ortak girişim, Psikoloji Bölümü ve Ceza Adalet Bakanlığı Adli Psikoloji bir ana dal sunmak için birlikte çalıştık. Öğrencilerimizin birçoğu Klinik Psikoloji, Davranış Neuroscience, Adli Psikoloji, Rehberlik Psikoloji, İşletme, Okul Psikolojisi, Kantitatif Psikoloji ve Sosyal Hizmet dahil olmak üzere çeşitli alanlarda lisansüstü düzeyde sürdürmeyi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

College of Saint Rose

Bilgisayar Bilimleri bölümünden ederek, yüksek teknoloji endüstrisinin birçok sektörde excel becerileri elde edersiniz. ... [+]

Bilgisayar Bilimleri bölümünden ederek, yüksek teknoloji endüstrisinin birçok sektörde excel becerileri elde edersiniz.

Öğrenciler temelleri-programlama, veritabanı yönetimi, yazılım mühendisliği ayrıntılı bir topraklama geliştirmek, ağlar-sonra mobil programlama ve oyun tasarımı adli işlem aralığı konuları okumaya devam.

Buna ek olarak, Bilgisayar Bilimleri küçük bir çoğunlukla bilgisayar yeterlilik adayları lehine bugünün işverenler için çekici bir özgeçmiş oluşturucu olacaktır.

Programa Genel Bakış:

College Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Teknolojileri ve Biyoinformatik programları becerilere sahip öğrenciler yüksek teknoloji sektöründe excel hazırlamak için tasarlanmıştır. Binbaşı bilgisayar programlama, sistem analizi, sistem tasarımı, internet programlama ve bilgi sistemleri yönetimi gibi pozisyonlara ilerlemek için bilgi kazanacaklardır. Öğrenciler ayrıca enstitü için hazırlanacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Saint Rose

İşletme önemli bir iş lideri olarak yerini almaya hazırlar. ... [+]

İşletme önemli bir iş lideri olarak yerini almaya hazırlar.

bir uzmanlık konsantre olanağına sahip iş finans, yönetim, pazarlama ve tüm fonksiyonel alanlarında muhasebe-yaparken yetkin olacaksınız.

Ayrıca fakülte danışmanı ile kendi uzmanlık gelişebilir. senin çalışmalarının bir parçası olarak, ulusal ya da bölgesel kuruluş ile bir iş ilk yıl içinde planı, stajyer yaratacak, eğitim ve iş mükemmelliği elde etmiş tam zamanlı öğretim ile çalışma.

Seçilen öğrenciler iki derece-normalde 158 kontör-gibi birkaç 140 gibi kredileri gerektiren kazanma şansı sağlayan bizim Dual Degree BS / MBA, sürdürmeye tercih edebilir.

Programa Genel Bakış: ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Saint Rose

Müzik / Müzik Endüstrisi büyük yaratıcı müzisyenler bugünün müzik endüstrisini kapsayan alanlarda birçok içinde bir kariyer için onları hazırlayan bir çalışma çok yönlü b ... [+]

Müzik / Müzik Endüstrisi büyük yaratıcı müzisyenler bugünün müzik endüstrisini kapsayan alanlarda birçok içinde bir kariyer için onları hazırlayan bir çalışma çok yönlü bir ders yapmaya fırsat sağlar. müzik çalışmaları, ses kayıt ve müzik prodüksiyon ve müzik iş ve girişimcilik uygulamalı: Müzik Endüstrisi müfredat tüm öğrenciler meşgul olduğu eşit odak üç alanda bulunmaktadır. Çoğu istihdam olanaklarının, müzik endüstrisinin çeşitli alanlarında çaprazlama ve çoklu görev uygulaması içermesi nedeniyle, lisans düzeyindeki öğrencilerin bu alanların her birinde iyi yeteneğe sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz.

Müzik / Müzik Endüstrisi Program Communications ve İnteraktif Medya Hearst Merkezi'nde yer almaktadır. Bu sanat kayıt stüdyoları, ses post-prodüksiyon odaları, televizyon ve radyo stüdyoları, bilgisayar laboratuarları durumuna erişim ve canlı performanslar için bir vitrin stüdyosu sağlar. Hearst CCIM genç profesyoneller sınıf ve stüdyoda öğrenilen kavram ve becerileri alıp öncesi mesleki ortamlarda bunları uygulamak olan bir yaratıcı ve interaktif bir ortam teşvik eder. Müzik Endüstrisi müfredat liberal sanat bir çekirdek eğitim tamamlanır gibi, Saint Rose Müzik / Müzik Endüstrisi canlı akademik topluluğun içinde yer çağdaş müzik ilerici çalışmaların eşsiz bir karışımıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Albany
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

The College of Saint Rose

International Student Testimonial: Adil Siddique