Resmi açıklamayı okuyun

Brunswick güneydoğu Atlantik kıyısında yer alan, Savannah ve Jacksonville, Florida'da arasında yarıda Kıyı Gürcistan Koleji University of Georgia Sistemde bir lisans okuldur. Kolej doğal güzelliği ve Gürcistan'ın Altın Isles bol güneşli bir ekonomik ve etkileşimli eğitim sağlar, bir alan dünya standartlarında golf sahaları ve tatil yanı sıra denizcilik habitatlarının, yaban hayatı ve deniz canlılarının şaşırtıcı çeşitliliğini kaydetti.

Öğrenciler her düzeyde fırsatları keşfetmek: kampüs yaşamının tüm yönlerinde liderlik rolleri; Hizmet-öğrenme yoluyla toplum nişan, hands-sınıf malzeme, gönüllülük ruhu ve olumlu değişiklikler yapmak için bir taahhüt uygulanması; onur doğal merakını teşvik programları, staj, burs ve burslar içinde; ve kampüs istihdam olanakları ve üniversite uygun fiyatta teşvik değil, aynı zamanda akademik, atletik ve etkinlik programı katılımı teşvik değil sadece burs.

Rekreasyon ve Wellness Koleji Ofisi St. Simons Island veya Jekyll Adası birine geçit üzerinde hızlı sürmek iki büyük plajları Koleji yakınlığı yararlanmak öğrenci faaliyetlerini desteklemektedir. Jekyll Adası geçer devletin sahil oyun tüm sosyal erişim sağlayarak, öğrencileri fulltime için verilir. Kampüs dışı St. Simons Island macera gezileri stand-up kürek yatılı ve kayak bulunmaktadır. Öğrenciler su almak gibi bir yaşam laboratuvar ve milletin ilk belirlenmiş, korunan sulak alanlarından biri olan kıyı ortamında alan öğrenme için bölgesel ekosistemlerin plajları ve yürüyüş parkurları yapabilirsiniz.

Kolej Amerikan Araştırmaları, Biyolojik Bilimler, İşletme, Eğitim, Sağlık Bilişim, Matematik, Hemşirelik (BSN), Psikoloji, Halkla İlişkiler lisans derecesi sunuyor ve son zamanlarda Disiplinlerarası Çalışmalar bir derece ekledi. Böyle Tabii Kaynaklar Gürcistan Bölümü, Jekyll Adası Kurumu ve Georgia Sea Turtle Center, Güneydoğu Gürcistan Sağlık Sistemi ve Federal Kolluk Eğitim Merkezi olarak toplum ortakları ile staj ve hizmet-öğrenme, öğrenciler ekibinin aktif bir program sayesinde toplumda kurs gerçek dünya uygulamasında heyecan verici deneyimler. tüm disiplinlerde öğrenciler fakülte, eş-yazma ve birlikte sunan esasa araştırma ve raporları ile işbirliği anlamlı fırsatlar var.

Fakülte sınıf hazırlanması ve öğretim saatleri dışında öğrencilerin adına danışman, danışman ve hatta müdahil olarak hizmet zevk ve öğrenci etkileşimini destekler. Öğrenciler sınıf arkadaşları tarafından, ancak akademik ve idari personel tarafından değil, sadece adıyla bilinir. College vizyonu Gürcistan içinde ve ötesinde öğrenciler için seçtikleri bir kolej, erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim veren olmaktır. burs ve toplum katılımı mükemmelliği savunan Kolej zengin ve çeşitli bir öğrenci deneyimi sunmak öğrenci merkezli programlarla öğrenci liderlik, akademik ilerleme ve zamanında mezuniyet teşvik etmektedir.

College biri bina inşa veya tamamen son altı yıl içinde yenilenmiş ve inşaat ikinci bir süit tabanlı yurtta üzerinde başlamıştır olmuştur ya hiç ama güzel bir kampüs kaydetti. 2011 yılında Southern States Athletic Konferansı katıldığından beri, Mariners 2014 yılında NAIA erkekler milli golf şampiyonluk kazanan, spor sahnesinde iz yaptık. Üç erkek takımları (basketbol, ​​golf ve tenis) ve beş kadın takımları (basketbol, ​​golf, tenis, voleybol ve voleybol): Kıyı Gürcistan'ın atletizm programı şu anda sekiz rekabetçi spor takımları destekler. golf, tenis ve voleybol takımları ulusal sıralanır.

Bu doğru yer, interaktif öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel sevecen bir topluluk olarak tarif edilebilir bir kampüs olduğunu. Öğrenciler bir nedenden dolayı Kıyı Gürcistan'a gelebilir, ama onlar çok kalmak.

Misyonumuz

University of Georgia sisteminin bir devlet koleji olarak, Kıyı Gürcistan Koleji erişilebilir ve uygun fiyatlı kaliteli eğitimi vererek Gürcistan ve ötesinde sakinleri için seçim üniversite olacaktır. burs ve toplum katılımı mükemmelliği savunan Kolej zengin ve çeşitli bir öğrenci deneyimi sunmak öğrenci merkezli programlar yoluyla öğrenci ilerlemesini ve zamanında mezuniyet teşvik etmektedir. Öğrenciler küresel ve teknolojik toplumda anlamlı kariyer, ileri çalışma, yaşam boyu öğrenme ve katılım için hazırlanmıştır. Kurum toplumun ve bölgenin, entelektüel, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarını destekleyen ön ve lisans derecesi sağlayacaktır.

Vizyon

Kıyı Gürcistan Koleji servis öğrenme, küresel bilinç yoluyla yarının liderleri ve vatandaşlar için olağanüstü bir eğitim veren, Gürcistan içinde ve ötesinde öğrenciler için seçtikleri bir üniversite olmak ve girişimciliği yapan edecektir.

Değerler

Kıyı Gürcistan'ın temel değerlerinden Koleji misyon ve vizyonunu çerçeve ve değişen zaman ve öncelik ayarı sayesinde kurum rehberlik:

Kaliteli eğitim:

değerleri ve soruşturma ve yaratıcılık hem de kucaklayan bir keşif ortamı yaratmak, erişilebilir bir öğrenci merkezli bir ortamda, yüksek kaliteli, yenilikçi ve esnek eğitim olanakları ve hizmet sunmayı taahhüt; onların eğitim için aktif sorumluluk almaya öğrencilerin bekliyoruz; yakın öğrenci-öğretmen bağları teşvik; akademik programların sürekli olarak değerlendirmesini sunmak; Öğrenci erişimi ve başarıyı teşvik tüm programları entegre.

Deneyimsel öğrenme:

Kampüste anlamlı deneyimsel ve bütüncül toplum hizmeti entegre ve öğretim ve yansıması ile geniş toplum içinde, hizmet cömertlik bir tutum teşvik sivil sorumluluk öğretim ve toplulukları güçlendirmek, öğrenme deneyimini zenginleştirmek için.

Küresel Farkındalık:

, Kültürlerarası anlayışı teşvik arasında ve öğrenciler, akademik ve idari personel arasındaki saygı ve takdir teşvik ve uluslararası programlar ve küresel topluluklar işbirliği ilişkileri işleyerek katma eğitim veren bağlılık.

Liderlik:

organize, planlama, problem çözme gelişmiş becerileri sayesinde profesyonellik, sorumluluk ve motivasyon desteklemek ve yarının iş gücü ve bölgenin gelişen gelişim ihtiyaçlarını karşılamak için öğrencileri hazırlamak için iletişim Avukatı liderlik rolleri.

Girişimcilik:

sosyal ve toplumsal amaçları bu girişimci stratejileri demirleme yaparken eğitim süreci boyunca keşif ve yenilik aşılamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

College of Coastal Georgia

Amerikan Çalışmaları bir Binbaşı ile Bachelor of Arts güçlü analitik ve iletişim becerileri yaratıcılık ve küresel farkındalık yanında değerlenir kariyer için hazırlar. A ... [+]

Amerikan Araştırmaları Bachelor of Arts

Amerikan Çalışmaları bir Binbaşı ile Bachelor of Arts güçlü analitik ve iletişim becerileri yaratıcılık ve küresel farkındalık yanında değerlenir kariyer için hazırlar. Amerika Çalışmaları binbaşı eleştirel toplum ve bölge ile aktif katılım için yenilikçi hizmet-öğrenme, tarihsel bilgi ve çağdaş kuramsal yaklaşımları vurgulayan bir müfredat Amerikan yaşamı inceleyin. Dünya giderek birbirine bağımlı büyüdükçe, Amerikan Çalışmaları programlarının küresel kültürü ve ekonomisi ABD'nin pozisyonunun derin tarihi, kültürel ve sosyolojik bir anlayış geliştirmek.

Amerika Çalışmaları mezunları gibi Gazetecilik, Kitle İletişim, Pazarlama, Eğitim, Teknik Yazma, Koruma Yönetimi ve Çevre Yönetimi gibi alanlarda gelişirler. Amerikan Araştırmaları Program ayrıca sanat, beşeri bilimler, sosyal bilimler, hukuk, işletme, kamu politikası ve eğitim de dahil olmak üzere yüksek lisans programları için hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

College of Coastal Georgia

İşletme Lisans (BBA) gerçek dünya çalışma ortamlarında uygulama vurguladı iş yetkinlikleri güçlü bir temel kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. BBA derecesi temel genel e ... [+]

Lisans İşletme

İşletme Lisans (BBA) gerçek dünya çalışma ortamlarında uygulama vurguladı iş yetkinlikleri güçlü bir temel kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. BBA derecesi temel genel eğitim kursları, iş temelleri üzerinde güçlü bir odaklanma ve daha sonra konsantrasyon bir alanda bir inceleme birleştirir. Buna ek olarak, öğrenciler sınıfta da staj tamamlamak zorundadırlar.

BBA derecesini elde öğrenciler genel iş bir ana dal alırken, konsantrasyonlarının aşağıdaki alanları mevcuttur:

muhasebe ekonomi bilimi maliye genel iş Sağlık İdaresi Otelcilik, Turizm ve Tatil Köyü Yönetimi liderlik pazarlama [-]
Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

College of Coastal Georgia

Doğa Bilimleri Bölümü (DNS) alanları geniş bir yelpazede profesyonel biyologlar olarak kariyer için hazırlar biyolojik bilim alanında lisans derecesi. tıp, veterinerlik, ... [+]

Biyoloji Lisans

Doğa Bilimleri Bölümü (DNS) alanları geniş bir yelpazede profesyonel biyologlar olarak kariyer için hazırlar biyolojik bilim alanında lisans derecesi. tıp, veterinerlik, biyo-tıp, diş hekimliği, eczacılık veya fiziksel terapiye gitmeyi planlayan öğrencileri için ikincil düzeyde ya da Pre-Profesyonel yolun en Kıyı Ekolojisi, Öğretmen Eğitimi: Program çalışmanın üç parça sunar. Öğrenciler interaktif sınıf ve laboratuvar deneyimleri yanı sıra seçtikleri parçaya ilişkin saha deneyimleri dalmış olacaktır. yenilikçi ve titiz müfredat gibi lise fen eğitimi, doğal kaynak yönetimi ve ekolojik araştırma olarak seçilen bir biyo-tıp bilimi mesleğinde lisansüstü çalışmalar, ya da kariyer fırsatları için öğrencileri hazırlamak olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Coastal Georgia

Ceza Adalet Lisans Derecesi ceza adalet sistemi ve bileşen parçalarının çalışmada, yanı sıra nedenleri ve suçun sonuçları üzerinde duruluyor. ... [+]

Ceza Adalet Lisans Derecesi ceza adalet sistemi ve bileşen parçalarının çalışmada, yanı sıra nedenleri ve suçun sonuçları üzerinde duruluyor. lisans programı sistem bileşenleri arasındaki ilişkileri vurgulayarak, ceza adaleti sisteminin entegre bir görünümünü vurguluyor. Müfredat polislik ve cezai soruşturmaların kolluk alanlarında kariyer, yanı sıra güvenlik, düzeltme, denetimli serbestlik ve şartlı tahliye için hazırlayacaktır ceza adalet sisteminin bir bilgi temeli çekirdeği kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Konsantrasyonları Kamu Yönetimi konsantrasyonu öncelikle kamu kuruluşlarının yönetimine odaklanmaktadır. ceza adaleti öğrenciler için, bu konsantrasyon amacı adalet ve güvenlik örgütleri ve geliştirmek ve politikaları değerlendirmek isteyenler yönetmek bireyler tarafından gerekli becerileri geliştirmektir. temel değerleri aşılamak öğrenciler kamu görevlileri olarak kariyerlerinde mezun olduktan sonra gelişirler sağlamak için ise kamu yönetimi konsantrasyonu, doğrudan işyerinde uygulanabilir pazarlanabilir yönetim ve liderlik yetkinliklerini sağlar. Anayurt Güvenliği konsantrasyonu iç güvenlik karmaşık arenada yer alan geniş alanlara çalışmalarını odaklanarak isteyen öğrenciler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu konsantrasyon odağı gibi göç politikası, sınır güvenliği, gümrük uygulanması, siber suçlar ve bu alanlarda kamu politikalarının değerlendirilmesi olarak ulusumuzu karşı karşıya karmaşık alanlarda kapsamlı bir çalışma sunmaktır. Bilgi Güvencesi ve Siber Savunma konsantrasyon öğrencilerin anlayış ağ savunma, veritabanı yönetim sistemleri, siber suç, cybersecurity ve güvenlik tasarımı ve kriptografi temel becerileri sağlar. Mezuniyet üzerine ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Coastal Georgia

Erken çocukluk ve özel eğitim ikili bir major Eğitim Lisans University of Georgia Sistemi, Gürcistan Meslek Standartları Komisyonu ve Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal ... [+]

Eğitim Lisans

içerik bilgisi uzmanlığı, etkili öğretim stratejileri ve sınıf yönetimi odaklanarak öğretmen hazırlanması geleneksel ve geleneksel olmayan yaklaşımlar harmanlayan mezunları şimdiki ve gelecekteki derslik zorlukları karşılamak için hazırlanıyor öğretmenlik mesleğini girecek. Öğretmen adaylarının tam profesyonel eğitim kurs, matematik içerik kurs, bilim ve okuma yanı sıra okullarda yapılandırılmış, denetimli alan deneyimleri.

Erken çocukluk ve özel eğitim ikili bir major Eğitim Lisans University of Georgia Sistemi, Gürcistan Meslek Standartları Komisyonu ve Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından belirlenen standartları karşılar. Öğretmen adaylarının bu programı başarıyla tamamlayan Erken çocukluk ve özel eğitim, sınıf K-5 sertifikalı olacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
College of Coastal Georgia

Psikoloji Lisans başkalarının hayatlarında fark yaratmak ya da temel veya uygulamalı araştırma vurgulayan kariyer için hazırlanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. ... [+]

Psikoloji Lisans

BİZİM GENEL KONSANTRASYON CAMDEN MERKEZİ'NDE VERİLECEKTİR!

temel ve uygulamalı araştırma ve lisansüstü düzeyde devam eden eğitim için hazırlanması Genel Konsantrasyon vurgu şimdi her zamankinden daha Camden County sakinleri daha uygun olur! uzaktan öğrenme teknolojideki ilerlemeler Camden Merkezi'nde Genel Konsantrasyon dersleri tam bir tamamlayıcı sunan ilk defa bize vermiş olursunuz. Dersler tamamen yerinde, tamamen on-line olarak, canlı akış Brunswick kampüs ve Camden Merkezi arasında gerçek zamanlı olarak ve "melez" formata (yerinde ve on-line birleşimi) satışa sunulacak. Bu sonbaharda Dr. Drew Camden Merkezi'nde, Dr. at Uyum Psikoloji öğretim olacak Culley Brunswick kampüs ve Camden Merkezi ve Dr. arasında Topluluk Psikoloji canlı akışı olacak Papa (ayrıca Brunswick ve Camden Merkezi'nde arası akış canlı) onun Kişilik Kuramları dersi için heyecanlı. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Brunswick
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku