Resmi açıklamayı okuyun

Colby-Sawyer College

Colby-Sawyer New Hampshire'ın merkezindeki doğal Lake Sunapee Bölgesi'nde yer alan dinamik ve yenilikçi bir liberal sanat ve bilim kolejidir. Üniversite kariyeri boyunca, öğrencilerimizin yüzde 100'ü kendi çalışma alanlarında bir veya daha fazla stajyerliğe katılır. Ayrıca devam eden ilerlemelerini ve başarılarını gösterdikleri Öğrenme Portföyleri yaratırlar. Tüm öğrencilerimiz, üst sınıflarını, akademik ana dallarında daha derin bir bilgi birikimi geliştirdikleri ve sergiledikleri bir Capstone projesi ile bitirmektedir.

Colby-Sawyer ayırt eden nedir?

 • Öğrenci başarısı bizim bir numaralı önceliğimizdir. Buradaki her büyük karar şu soruyla başlıyor: Öğrencilerimiz nasıl fayda sağlayacak?
 • Küçük sınıf büyüklüğümüz (ortalama 19 öğrenci) ve yetenekli öğretim kadromuz öğrencilerimize kişisel ilgi ve zorlu ama destekleyici bir akademik ortam sunmaktadır.
 • Yeni teknolojiler, öğrencilerimizin eğitiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Kablosuz kampüsümüzde, her öğrenci üniversite kariyerlerinde ilerlemesini ve başarılarını izleyen bir elektronik portföy oluşturur.
 • Colby-Sawyer , öğrencinin kolej hayatının öğelerini - akademik, ortak müfredat, sosyal ve atletik - uyumlu bir eğitim deneyimine dönüştürür.
 • Öğrencilerimizin yüzde 100'ü, bir ya da daha fazla staj yoluyla, kendi alanlarında bilgi ve becerilerini uygulayabilmeleri ve gelecekteki istihdam fırsatları için ağlar kurmaları için önemli mesleki deneyimler kazanmaktadır.
 • Öğrencilerimiz, ilk yıllarında bir liderlik programına katılmak, teatral bir prodüksiyonda veya kampüs planlarını gerçekleştirmek isterlerse, olağanüstü erişim ve fırsat kazanırlar.
 • Mezunlarımız, başarılı profesyonellere ve toplumlarına olumlu katkıda bulunmaya hazır, iyi eğitimli vatandaşlar olarak ortaya çıkıyor.
 • Kampüsümüz, New Hampshire'ın güzel Lake Sunapee Bölgesi'nde, dağların, ormanların ve göllerin 360 derece manzarasına sahip. Açık hava etkinlikleri için harika bir yer ve Boston'a arabayla sadece 90 dakikalık mesafededir.

Colby-Sawyer College Misyonu

Colby-Sawyer College , lisans ve lisansüstü eğitim programlarını sunan özel ve bağımsız bir kolejdir ve öğrencilerine mesleklerini ve sürekli öğrenim hayatlarını hazırlamak için tasarlanmıştır. Fakülte, personel ve öğrenciler, öğrencilerin akademik, entelektüel ve kişisel gelişimlerini teşvik etmek için kolejle ilgili öğretimde ve öğrenim topluluğunda mükemmellik için çaba gösterirler. Üniversite öğrencileri, dinamik, farklı ve birbirine bağlı bir dünya üzerinde gelişmeye ve olumlu bir etki yapmaya hazırlar. Colby-Sawyer College , 1837'de bir akademi olarak kuruldu ve 1928'den beri yüksek öğrenim görüyor . Görev, 16 Ekim 2015'te Mütevelli Heyeti tarafından kabul edildi. Tüm Colby-Sawyer College öğrencileri şunları yapacak:

 • Başlıca alanlarda derinlemesine bilgi sahibi olan geniş bir bilgi gövdesini öğrenmek ve kullanmak
 • kendi bilgisini zenginleştirmek ve derinleştirmek
 • yaratıcı ve eleştirel düşün
 • etkili iletişim kurabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz
 • etik ve profesyonel davranmak
 • çoklu bakış açılarını anlamak ve kullanmak.

Daha fazla bilgi için uluslararası sayfamıza http: // Colby-Sawyer .edu / apply / international-applications adresinden ulaşabilirsiniz.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Colby-Sawyer College

Tek tek organizmalardan ve topluluklarından canlıları oluşturan sistemlere, hücrelere ve süreçlere kadar hayatı tüm formlarında çalışarak merakınızı artırın. ... [+]

Öğenizde

Tek tek organizmalardan ve topluluklarından canlıları oluşturan sistemlere, hücrelere ve süreçlere kadar hayatı tüm formlarında çalışarak merakınızı artırın.

Biyolojinin tüm alanlarını geniş bir şekilde kavramak ve bilimsel süreçlerin nasıl kullanıldığını öğrenmek. Moleküler, hücre, organismal ve ekolojik biyoloji kavramlarını araştırın ve teoriyi pratiğe uygulayın.

Bölgenizdeki birçok göl ve nehir, orman ve dağlık alanda profesörlerinizle en yeni araştırmaları yapın ya da kampüsün göletini, tarlalarını, 86 dönümlük sertifikalı ağaç çiftliğini, akçaağaç şekeri evini, permakültür bahçesini ve ağaç fidanlığını tanıyın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

İş, modern toplumun neredeyse her yönüne değiniyor. Perakendeden araştırmaya, analizden tavsiyeye, uyumluluğa danışmanlık, iş hayatındaki bir kariyer güç takımlarından, s ... [+]

Geleceğiniz: Şimdi İşe Açık

İş, modern toplumun neredeyse her yönüne değiniyor. Perakendeden araştırmaya, analizden tavsiyeye, uyumluluğa danışmanlık, iş hayatındaki bir kariyer, güç takımlarından, su soğutucularından ve evrak çantalarından daha fazlasıdır - geleceğin CEO'su olduğunuz sınırsız bir olasılık dünyası.

Gündeminizde

Colby-Sawyer 'in İşletme Yüksek Lisans derecesi, istediğiniz uzmanlık alanında parlamanıza yardımcı olacak beş konsantrasyona sahiptir. Muhasebe ve finans, genel iş, yönetim, pazarlama veya sürdürülebilir iş alanlarında bir odak seçin .

Organizasyon yapılarını, yönetimini ve işleyişini, hızla değişen çevrenin ekonomik etkilerini ve küreselleşmenin önemini inceler. Yeni teknolojilerin uygulamasını, takım çalışmasında en iyi uygulamaları ve etik, insancıl ve sosyal kaygıların yanı sıra karlara odaklanan başarılı girişimlerin nasıl oluşturulacağını araştırın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

Yıllık büyüme ile birlikte milyarlarca dolarlık bir endüstri olarak, her düzeydeki atletik programlar, sporun iş yönünü yönetmek için yüksek düzeyde eğitimli uzmanlar ger ... [+]

Tablaya basmak

Yıllık büyüme ile birlikte milyarlarca dolarlık bir endüstri olarak, her düzeydeki atletik programlar, sporun iş yönünü yönetmek için yüksek düzeyde eğitimli uzmanlar gerektirir. Spor Yöneticilerinin Spor Yönetiminde Fen Bilgisi Lisans derecesi ile parlamasına yardımcı olan temel sahne arkası dizisinin bir parçası olun .

Eleştirel olarak etkili bir şekilde düşünmeyi ve etik kararlar almayı düşünen bir spor yönetimi profesyoneli olarak kariyere hazırlanın. Spor Yönetimi Komisyonu standartlarına dayanarak, Colby-Sawyer müfredatı dört konsantrasyon alanından birine odaklanmanızı sağlar: spor işi, spor bilgisi ve medya, spor çalışmaları veya spor ve rekreasyon liderliği.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

Biyojeokimya, biyoloji, kimya ve ekoloji ile insan ve çevre arasındaki sorunları çözmek için doğal dünyaya olan tutkunuzu birleştirin. ... [+]

Nesnelerin Doğasında

Biyojeokimya, biyoloji, kimya ve ekoloji ile insan ve çevre arasındaki sorunları çözmek için doğal dünyaya olan tutkunuzu birleştirin.

Çevre - Bilime Düşmek

Çevre biliminde lisans derecesi ile çağdaş çevre konularının ileri bilimsel ve niceliksel anlayışını kazanır . Bölgedeki birçok göl ve nehir, orman ve dağlık alandaki araştırma fırsatlarından yararlanın ya da kampüsün göletine, tarlalarına, akçaağaç şekeri evine, permakültür bahçesine ve ağaç kreşine ya da 86 dönümlük sertifikalı ağaç çiftliğine kadar yurt dışında yürüyün.

Sınıfınızı ve laboratuvar öğreniminizi Colorado Nehri havzasında, çöl güneybatısındaki, Martha's Vineyard ada topluluğunda veya New Hampshire'ın White Mountains'teki saha çalışmaları kurslarıyla birleştirin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Colby-Sawyer College

Yaratıcı tutkunuzu, insanlarla ve görsel iletişim konusundaki ilginizi grafik tasarımdaki bir derece ile değiştirme arzunuzu geliştirin. ... [+]

Hues, Kontür, Resimler ve Görüntüler konuşun

Yaratıcı tutkunuzu, insanlarla ve görsel iletişim konusundaki ilginizi grafik tasarımdaki bir derece ile değiştirme arzunuzu geliştirin.

Kavramsallaştırmayı, araştırmayı, yazmayı, düzenlemeyi, eleştirmeyi, işbirliği yapmayı ve sorular sormayı öğrenerek ilham veren, bilgilendiren ve büyüleyen fikirleri görsel olarak iletin.

Alanın dışındaki meslekleri keşfetme esnekliği ile kapsamlı tasarım bilgisi için BA programımızı seçin veya bir grafik tasarımcısı olarak kariyer yapmaya devam etmek istiyorsanız BFA programını seçin. Grafik tasarımdaki minör, tasarım kavramları ve uygulamaları hakkında zengin bir anlayış eklemek için herhangi bir çalışma programı ile birleştirilebilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

İnsan deneyimini keşfedin ve Colby-Sawyer psikoloji alanında biliş ve davranış ile ilgili soruları yanıtlamada önemli bir rol oynayın. ... [+]

Bu insan doğası

İnsan deneyimini keşfedin ve Colby-Sawyer psikoloji alanında biliş ve davranış ile ilgili soruları yanıtlamada önemli bir rol oynayın .

Zihinlerin buluşması

İnsanların, örgütlerin ve toplumların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için insan davranışını şekillendiren psikoloji ve sosyal ve kültürel deneyimlerinizi derinleştirin. Sağlık ve biyolojik psikoloji, danışmanlık ve anormal psikoloji, sosyal psikoloji, araştırma tasarımı ve analiz kursu sağlıklı davranışsal çözümler ve stratejilerin doğru gelişiminde size tren.

Profesörünüzün yanında yoğun, son teknoloji araştırma projelerine katılın ve insan etkileşim laboratuvarımızda klinik deneyimle kendi araştırma alanlarınızı takip edin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

Güzel sanatlar üzerine derin bir çalışma bilgisi için BA derecesi programını seçin ve çeşitli kariyer olanaklarını keşfetme fırsatını yakalayın. Sizi profesyonel bir sana ... [+]

Sanatsal Düşlerinizi Profesyonel Bir Gerçeklik Yapın

Stüdyo sanatında bir derece ile parlak bir gelecek yaratmak için renk , gölge ve doku karışımı .

Güzel sanatlar üzerine derin bir çalışma bilgisi için BA derecesi programını seçin ve çeşitli kariyer olanaklarını keşfetme fırsatını yakalayın. Sizi profesyonel bir sanatçı olarak bir kariyer için hazırlayacak görsel sanatların yoğun bir çalışması için BFA derecesini seçin. Her iki seçenek de, stüdyo ve teknik becerilerin yanında yaratıcı ve eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirir.

Seramikler, çizim, grafik tasarım, resim, fotoğraf, baskı ve heykel gibi konsantrasyonlardan seçim yapın ve sanatla ilgili daha geniş bir çalışma bilgisi elde etmek için konsantrasyonunuz dışında deneyin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Colby-Sawyer College

Büyüleyici karakterlerle ve büyük eğlenceye - dramdan romantizmden savaşa - suçtan - - tarih ve politik çalışmalardan oluşan tüm unsurlar, geçmişten derslerle geleceği şe ... [+]

Tarih ve Ayrıcalık Demokrasi Yapın

Büyüleyici karakterlerle ve büyük eğlenceye - dramdan romantizmden savaşa - suçtan - - tarih ve politik çalışmalardan oluşan tüm unsurlar, geçmişten derslerle geleceği şekillendirmede kendi rolünüzü oynamaya hazırlar.

Perspektife koy

Sosyal, politik ve kültürel güçlerin toplumları, özellikle de Amerika'yı nasıl şekillendirdiğine dair geniş bir anlayış kazanın. Geçmiş ve çağdaş kültürler ve politik sistemler hakkında diğerlerine akademik tartışma ve çoklu bakış açılarının kullanımı dahil olmak üzere yaratıcı ve eleştirel yollarla öğretmek için yazılı ve sözlü iletişim becerilerinizi geliştirin.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri New London
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

12 Reasons to Choose Colby-Sawyer College

International Student Spotlight - Ioannis Bechlivanos

I'm a Colby-Sawyer Charger: John Rojas

Location address
541 Main St
New London, New Hampshire, NH 03257 US
Social Media