Resmi açıklamayı okuyun

Chowan Üniversitesi bir Hıristiyan eğitim kurumu "güney halkı" anlamına gelen - - Kızılderili Algonquin Chowanook kabile onur Baptist aileleri ve adlandırılmış Chowan tarafından 1848 yılında kurdu. 165 yılı aşkın bir süredir, Chowan Kuzeydoğu NC inanç ve eğitim uzun ve seçkin bir geleneğe kazanmıştır. Misyonumuz sağlamaktır bakım çevresi ile karakterize edilen Hıristiyan değerler ve entelektüel özgürlük hangi öğrenciler hızla değişen kültürel çeşitlilik küresel toplumda gelişmeye gereken bilgi, beceri, yaratıcılık ve etik değerleri elde edebilirsiniz.

Chowan Üniversitesi Ortalama öğrencileri hizmet etmeye kararlıdır. Tarafından "ortalama" bir 2.25-3.25 den not ortalaması ve (üç parçalı SAT 1300 civarında) "ortalama" SAT puanları ile öğrencilerin demek. Onlar Chowan Üniversitesi tecrübesi ve akademik potansiyeli bir bağlılık göstermesi halinde bu kriterlere altında öğrenci kabul edilebilir.

Öğrencilerimizin birçoğu ailelerinin üniversiteye veya üniversite derecesini tamamlamak vermedi anlamına gelir ilk nesil üniversite öğrencileri bulunmaktadır. Yüzünden ChowanBir bireysel dikkatine 'ın taahhüdü Hıristiyan ortamıBu öğrenciler de gelişmek Chowan Üniversitesi. Chowan Üniversitesi topluluk inanmak ve İsa Mesih'in öğretilerini yaşamak istiyor. Bu amaç ABD'de, toplumda, Hıristiyan öğretim üyeleri ve personel ve kampüs misyon ve hizmet deneyimleri danışmanlık, bakanlık ve öğretim yoluyla gerçekleştirilir ve tüm dünyada olduğu.

Bizim pastoral kampüs bakanlığı ekibi de başkalarının ihtiyaçlarını karşılarken öğrencilerin niyetle büyümek için fırsatlar sunar. Yerel, ulusal ve uluslararası misyon gezileri, müritlik, ikamet salonu İncil çalışmaları, rehberlik ve bire-bir dikkat ve dua sürü öğrencilere dönüştürücü eğitim vermek.

Kendi derecesini tamamlamak etmeye tüm öğrenciler Chowan Üniversitesi Kutsal Kitap hakkında bir giriş dersi olarak kaydetmeniz gerekir. Öğrenciler ayrıca bütünsel sunum ve konferanslar, dini kutlamalar, tiyatro gösterileri ve diğer Chowan topluluk ile ilgili olayları içeren haftalık sunulmaktadır Perspektifler olaylar, bir avuç katılmak zorundadır.

Biz kimseyi aşılamaya, ama İsa Mesih'in yaşamı ve bakanlık bildirildiği gibi onlara yaşam Hıristiyan yol göstermek için burada değiliz. Hıristiyan olmayan öğrenciler ve diğer dini gelenekler öğrenciler saygı ve burada karşıladı ve bu ortamda gelişirler edilir.

Yer

Kuzeydoğu Kuzey Carolina Murfreesboro küçük tarihi kasaba sokuldu, Chowan Üniversitesi Kuzey Carolina ve Virginia hem plajlara kısa bir sürücüdür. Chowan alışveriş, restoranlar, eğlence parkları ve Virginia Beach gibi metropollerde de dahil olmak üzere birçok aktivite, sürüş mesafesindedir.

Murfreesboro şehir kampüs çevresinde mitingler küçük bir topluluktur. Chowan iki dünyanın en iyi vardır; Murfreesboro küçük, güvenli toplum, henüz büyük kentsel olanaklar sadece kısa bir mesafededir.

Chowan Üniversitesi ormanlık alanlarda ve çeşitli göllerle çevrili bir 450 + dönümlük kampüs bulunur. Biz, "İç Bankalar" olarak belirlenen Kuzey Carolina kısmında yer alan ve bizim kampüs Intracoastal suyolu doğal güzelliği yansıtır.

Murfreesboro dört mevsim yaşar, ancak hafif hava ile karakterizedir. Okul aylarında ortalama yüksek sıcaklık 65 derece (18 santigrat) 'dir.

Değerler Eğitimi Değeri

Chowan Üniversitesi olması için bilinen "senin ileride İnanç." Bir sloganlı Çok daha fazla, misyonumuz olağanüstü mezunları içine sıradan öğrencilerin dönüştüren bir eğitim sağlamaktır. Biz her öğrencinin başarısı için iyimserlikle, İsa Mesih'in şahsında Tanrı'ya güvenerek, iyi niyetle bunu. Fakültemiz, öğretmek tavsiye ve alanları ve rekabet mahkemeler, ve okul dışı etkinlikler boyunca, sınıfta öğrencilere meşgul Chowan geliyor. Eylem İnanç yaptığımız tüm çiziyor. Bu öğrencilere nasıl ya da ne düşünmek öğretmek yeterli değildir; Biz nasıl onur ve vicdan onların kafa, kalp ve ellerini kullanarak yaşamayı öğretmektir.

"İsa bilgelik ve olgunluk ve Tanrı ve insan ile lehine büyüdü." Luke 02:52

Baş: Biz öğret Chowan öğrenciler Bilim, Güzel Sanatlar, Edebiyat, Tarih, Sağlık ve Din disiplinlerinde dersleri alacak. Ama daha da önemlisi, her disiplin başkalarına ilgilidir öğreneceksiniz. Entegre eğitim yaşadığımız dünyanın mantıklı olabilir olağanüstü düşünürler üretir.

"Ve sen beni birçok tanık huzurunda söylediğini duydum sözleri, başkalarına da öğretmeye yeterli olacak güvenilir kişilere emanet." - 2 Timothy 2: 2

Kalp: Biz tavsiyelerde

Öğrencilerimizi çevreleyen öğretim üyeleri ve personel onlarla birlikte yürümek ve tutku ile mesleki ve kişisel hayalleri ilham. Fakülte danışmanları, öğrencilere tek-bir akıl hocası ve sürekli modellemek ve sağ ve sağlıklı karar verme teşvik ediyoruz.

"Bu dünyanın desen uygun etmeyin, ama zihninizin yenilenmesiyle değişin. Sonra test etmek ve Tanrı'nın isteği iyi, hoş ve mükemmel irade-onun ne olduğunu onaylamak mümkün olacak." - Romalılar 12: 2

Eller: Biz Engage

Hizmet için Fırsatlar Chowan topluluğunun üyelerine boldur. Öğrenciler ne öğretilir ve ne yapılması ne içine öğrenilir çevirmek için fakülte ve personel katıldı. Güney Afrika'da HIV / AIDS ile yetimleri seven bizim toplumda muhtaç giyim, biz ciddiye Mesih İsa'nın adına bizim Işığı sağlamak için misyon ve Hakikati alır.

"Gerçekten benim için yaptın, bu kardeşlerin ve benim kız en az biri için ne yaptıysan, sana söylüyorum." - Matthew 25:40 Biz bütün öğrenci zorlukları bir liberal sanat eğitimi sağlamaktadır. Öğrencilerimizin dönüştürülmüş hayatlarını biz Chowan Üniversitesi'nde ne kadar değer vermek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Chowan University

Mükemmel müfredat, büyük profesörler ile etkileşim ve birçok performans fırsatları sayesinde, Müzik Chowan Dairesi size potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve bir müzisy ... [+]

Müzik Bachelor of Arts

Mükemmel müfredat, büyük profesörler ile etkileşim ve birçok performans fırsatları sayesinde, Müzik Chowan Dairesi size potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve bir müzisyen olarak hedeflerinize ulaşmak yardımcı olabilir. Bizim programın mezunları olmak besteciler, ilkokul müzik öğretmeni, orta ve lise bant ve koro yönetmenleri, sanatçılar, ve kayıt mühendisleri gitti. Bir müzik binbaşı olarak, müzik teorisi, deşifre ve kulak eğitimi, müzik tarihi, sınıf piyano, iletken, topluluklar çalışma ile müzik sağlam bir temel verilir, ve müzik uygulanacaktır. Sen görev süresi boyunca bu uygulanan müzik alanlarının en az birinde eğitim alacaksınız: ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

Chowan University

Chowan Üniversitesi İşletme Fakültesi onları küresel pazarda başarılı bir şekilde rekabet için işbirliği içerisinde çalışmalarını sağlayan profesyonel yetkinlikler ile ye ... [+]

İşletme Lisans

"Chowan Üniversitesi İşletme Fakültesi karakter, potansiyeli ve profesyonelliği kalıp için en iyi yerdir. Okul her öğrenciye, sorunları ile bire-bir öğretim etkileşimi, küçük gruplar ve kendi güçlerini bulmak için şans ellerinden geleni ulaşmak için bir fırsat verir. Çünkü sonsuza dek hayatımı ve iş ahlakını etkileyecek İşletme Fakültesi deneyimleri Chowan mavi kanar. " - Danielle Coleman, Chowan At Yönetimi, Muhasebe Minor 2013 Sınıf İşletme BS, Konsantrasyon, yarının etik iş liderleri geliştirmek. Hıristiyan mirasının gücü üzerine inşa, biz iş teorileri, organizasyon becerileri, teknik yeterlilikler ve hızla değişen iş dünyasında kariyer için onları hazırlamak kritik analizler ustalık onlara rehberlik ederek öğrencilerin güçlendirmek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Chowan University

Bu Lisans çeşitli faktörleri ve Afrika karmaşıklık ve diğer ulusal ve kültürel geçmişleri ile birlikte dünya tarihinde yerini inceler. ... [+]

Afro-Amerikan Tarihi ve Kültürü Lisans

Bu Lisans çeşitli faktörleri ve Afro-Amerikan bir deneyim ama dünya tarihinin kendi bağlamında değil, sadece karmaşıklığını inceler. Öğrenciler günümüze kadar Sömürge Döneminden Kuzey Amerika'da Afro-Amerikan bir deneyim araştıracağız. Bugüne kadar Sivil Haklar mücadelesi ile "Jim Crow" çağ ve siyah liderlik gelişimi sırasında siyah toplum yaşamının ve Afro-Amerikan deneyim yoluyla kölelik altında siyah direniş kökenleri.

Bu dönemlerin içine daha da detaylı bir bakış sunuyor kurs da vardır.

Öğrenciler ayrıca azınlık gruplarının ve çok sık geleneksel araştırmalarda göz ardı diğer insanların bakış açısı kazanmak için çeşitli ulusal ve kültürel geçmişlerini inceleyeceğiz. Etkileşimlerden tarihsel etkisi değişen konular öğrencilere ülkenin gelişiminin daha geniş bir anlayış vererek ele alınacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Chowan Üniversitesi olarak biz ceza adalet meslek çeşitli kariyer büyüleyici yönelik tüm öğrencileri hazırlamak için Ceza Adaleti müfredatına sosyoloji ve cezai soruşturm ... [+]

Ceza Adalet Lisans

Chowan Üniversitesi olarak biz ceza adalet meslek çeşitli kariyer büyüleyici yönelik tüm öğrencileri hazırlamak için Ceza Adaleti müfredatına sosyoloji ve cezai soruşturma sertifikasyon stratejiler entegre. Kurumsal ve Beyaz Yaka Suç, kundaklama Investigation, Ceza Kanıt, Çocuk Suçluluğu ve Polis-Toplum İlişkileri gibi - - dinamik dersler birleştirerek tüm yerel, devlet düzeyi ve federal kurumlar da stajlar yoluyla gerçek dünya iş deneyimine sahip, öğrencilerin becerileri kendi alanında başarı için gerekli.

Öğrenciler ayrıca, özellikle Ceza Adalet derece takip öğrenciler için tasarlanmış organizasyonlarda üyeliği aracılığıyla gerçek dünya deneyimi ile sınıf bilgisini bağlayın. Alpha Phi Sigma Ulusal Ceza Adalet Honor Society ve Ceza Adaleti Kulübü Chowan Üniversitesi bölüm öğrencileri ek eğitim, servis ve dostluk fırsatlar sunmaktadır. Ceza Hukuku binbaşı aşağıdaki alanlarda bir derece kazanabilirsiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Geleceğe bir göz ile, Chowan yaratıcılık ve yenilik estetik, teorik ve teknolojik grafik tasarım, interaktif tasarım, baskı teknolojisi, ambalaj tasarımı, ve / veya stüdy ... [+]

Grafik İletişim Bachelor of Science

Geleceğe bir göz ile, Chowan yaratıcılık ve yenilik estetik, teorik ve teknolojik grafik tasarım, interaktif tasarım, baskı teknolojisi, ambalaj tasarımı, ve / veya stüdyo sanatı konusunda eğitim almış bir öğrenci üretmek için birleştirme bir ayar yaratıyor. Teknolojik kaynaklar ve fakülte uzmanlığını birleştirerek, üniversite, öğrencilerin yaratıcı fikirleri, sanatsal yetenek, kendini ifade ve onlar, video, dijital tasarım, baskı tasarımı, çizim, dijital görüntüleme, paketleme çalışma olarak mesleki beceri geliştirmeye yönelik çabalarını yenilemek olacak sanat ve teknolojinin kesiştiği web tasarımı, fotoğraf, resim, seramik, karışık teknik, vb. Kullanarak olsun "asırlık yöntemleri veya dijital yaratıcılık sınırlarını iterek," bölüm becerileri çağdaş baskı teknolojisi, tasarım ve sanat talep eşsiz ve kendine güvenen mezunları üretecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Eğitim Chowan University School, öğrenme ve hizmet, öğretim mükemmellik taahhüt ve her eğitim öğrenci bu hedefe ulaşmak için tek-bir çalışır! ... [+]

İlköğretim Bachelor of Science

Eğitim Chowan University School, öğrenme ve hizmet, öğretim mükemmellik taahhüt ve her eğitim öğrenci bu hedefe ulaşmak için tek-bir çalışır! Chowan fakülte ve danışman öğrencilerine üzerinde denetimi ve düzenli yaptık ilerleme onların bireysel hedeflerine ulaşmak emin olun birlikte, bu gerçeğe dönüştürmek için yeterince küçük. Öğretmenler öğrencilerin Praxis II sınava bizim İlköğretim binbaşı geçen yılki% 100 geçme oranı doğrulayan, onların karşılaşabilecekleri her türlü zorlukların üstesinden gelmek yardımcı olabilir!

Kindergarten 6. sınıfta yoluyla - İlköğretim öğrencileri özellikle ilköğretim okullarında kullanılmak üzere mesleki ve liderlik becerilerini geliştirmek için ders çalışma ve saha çalışması ile eğitilmiştir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Eğitim Chowan Üniversitesi etkili, nitelikli öğretmen ve sürekli değişen bir dünyada tüm öğrencilerin eğitilmesi yetenekli öğretim stratejileri ve pedagoji ile donatılmış ... [+]

Ortaöğretimde Bachelor of Science

Eğitim Chowan Üniversitesi etkili, nitelikli öğretmen ve sürekli değişen bir dünyada tüm öğrencilerin eğitilmesi yetenekli öğretim stratejileri ve pedagoji ile donatılmıştır kim lisansüstü öğrencilerine adamıştır. Chowan Üniversitesi'nde öğretmenleri hizmet öncesi sunulan mesleki ve özel alan çalışmalarıyla birlikte güçlü çekirdek müfredat, farklı öğrenciler ve öğrenme ortamları ile çalışmak için gerekli olan potansiyel eğitimciler bilgi, beceri ve tasarrufta sağlar. Fırsatlar öğrenmek ve teorileri ve üniversite ortamında değil, aynı zamanda sınıf öğretmenleri ve gerçek dünya ortamlarında pratik uygulama aracılığıyla onlara rehberlik diğer profesyonellerle işbirliği içinde değil, sadece en iyi uygulamaların ilkelerini değerlendirmek için adaylar için verilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Psikoloji Chowan Dairesi diğer lisans programlarından uzak durmasını sağlamak birçok benzersiz özelliklere sahiptir. Size tutku bulmak istiyorum. En lisans programlarının ... [+]

Psikoloji Lisans

"Chowan psikoloji programı lisansüstü düzeyde çalışmaları için hazırlık amacıyla tasarlanmıştır. Benim sınıfta tek kişi grup deneyimi vardı ve istemci röportajları uygulanan kimin çok az bir adres oldu. Ben sürekli ben Chowan benim deneyim diğer öğrenciler sayesinde üzerinde bir avantajımız var sınıf sırasında durumlarda kendimi buluyorum. " - Tonya Sinclair, Psikoloji Chowan Dairesi diğer lisans programlarından uzak durmasını sağlamak birçok benzersiz özelliklere sahip yeni Psikoloji mezunu. Size tutku bulmak istiyorum. En lisans programlarının aksine, biz çalışma üç uzman parça dahil olmak üzere birden derece seçenekleri sunuyoruz. Bizim program tüm öğrenciler için genel bir temel içermesine rağmen, bizim lisans izler öğrencilerin kendi ilgi belirli bir alandaki daha iyi bir fikir elde etmek izin verir. Ait bir yer - eğlenmek için duygusal ve ruhsal olarak büyümeye, öğrenmek için bir yer - Eğer Chowan Üniversitesi Psikoloji Bölümü parçası haline zaman, özel bir yere sahip olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Spor Bilimleri programından mezun olan öğrenciler Sağlık ve Beden Eğitimi, Egzersiz Bilimi, Spor Yönetimi ve Koçluk kariyer fırsatları takip etmek hazırız. ... [+]

Spor Bilimleri Lisans

"Spor Bilimleri Bölümü öğrencileri bilgi ve beceri geniş bir yelpazede sunuyor. Bizim birden fazla konsantrasyonlarda ve birinci sınıf öğretim, Spor Çalışmaları Bölümü atletizm herhangi kariyer için hazırlayabilirsiniz! " - Drew Praster, Spor Bilimleri mezunu, Charlotte Hornets Premium Satış Kıdemli Müdürü ve Spor Bilimleri programından mezun Değerli Mezun Öğrenciler Sağlık ve Beden Eğitimi, Egzersiz Bilimi, Spor Yönetimi ve Koçluk kariyer fırsatları takip etmek hazırız. Ek amacı, fiziksel, sosyal, zihinsel, duygusal, çevresel ve ruhsal sağlığını geliştirmek için fırsatlar tüm öğrencilere sağlamaktır.

Bir Spor Bilimleri anadal olarak, gerçek dünya deneyimi ile sınıf bilgisini bağlayabilirsiniz. Bizim staj profesyonel ortamlarda pratik deneyim kazanmak için fırsat kazandırmak. Iş piyasası mezunları iş olanaklarını alma ile, Spor Bilimleri ve Beden Eğitimi alanında genişletmeye devam ediyor!... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chowan University

Chowan öncesi hukuk danışma programı anayasal tarihinin genel bir bakış, yargı sistemi, siyaset ve hukuk çeşitli disiplinlerden (iş ve ceza) sağlayacak çalışmanın özel bi ... [+]

Ön Hukuk / Tarih Lisans

Amerikan Barolar Birliği hukuk fakültesi için hazırlanıyor olanlar için hiçbir tercih majör ya da tavsiye edilen müfredat olduğunu vurguluyor. Chowan öncesi hukuk danışma programı aracılığıyla danışmanlık ile birlikte çalışmanın en programlarını izleyen rahat hissedebilirsiniz hukuk fakültesine gidiyor ilgilenen bireyler. Bu program büyük bir değil, ama ne olursa olsun lisans majör, hukuk fakültesine girmek ihtiyaçlarının karşılanmasında öğrencilerin yardımcı bir araç.

Kayıt yaptıran öğrenciler Ön Hukuk Danışmanlığı Programı dersleri yer alacak çalışmanın özel bir izini takip edecek:

Amerika Birleşik Devletleri Anayasa Tarihi Amerikan Yargı Sistemi Amerikan Siyaset İş Hukuku ceza hukuku Ceza Muhakemesi Erken çalışmalarında Öncesi Hukuk Koordinatörü başvurmalısınız yasal bir kariyer peşinde isteyen öğrenciler. Ön Hukuk Koordinatörü öğrencileri ile sağlayacaktır: Sık sık ilerlemelerini gözden onların kolej kariyeri boyunca bir çalışma programı seçiminde Bireyselleştirilmiş dikkat; Up-to-date hukuk fakültesi başvuru hakkında bilgi; ve Bunun için hazırlanması ile ilgili Hukuk Fakültesi Kabul Testi (SON) ve tavsiyeler hakkında bilgi. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Murfreesboro
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Chowan Video 2014