Chowan University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Chowan Üniversitesi bir Hıristiyan eğitim kurumu "güney halkı" anlamına gelen - - Kızılderili Algonquin Chowanook kabile onur Baptist aileleri ve adlandırılmış Chowan tarafından 1848 yılında kurdu. 165 yılı aşkın bir süredir, Chowan Kuzeydoğu NC inanç ve eğitim uzun ve seçkin bir geleneğe kazanmıştır. Misyonumuz sağlamaktır bakım çevresi ile karakterize edilen Hıristiyan değerler ve entelektüel özgürlük hangi öğrenciler hızla değişen kültürel çeşitlilik küresel toplumda gelişmeye gereken bilgi, beceri, yaratıcılık ve etik değerleri elde edebilirsiniz.

Chowan Üniversitesi Ortalama öğrencileri hizmet etmeye kararlıdır. Tarafından "ortalama" bir 2.25-3.25 den not ortalaması ve (üç parçalı SAT 1300 civarında) "ortalama" SAT puanları ile öğrencilerin demek. Onlar Chowan Üniversitesi tecrübesi ve akademik potansiyeli bir bağlılık göstermesi halinde bu kriterlere altında öğrenci kabul edilebilir.

Öğrencilerimizin birçoğu ailelerinin üniversiteye veya üniversite derecesini tamamlamak vermedi anlamına gelir ilk nesil üniversite öğrencileri bulunmaktadır. Yüzünden ChowanBir bireysel dikkatine 'ın taahhüdü Hıristiyan ortamıBu öğrenciler de gelişmek Chowan Üniversitesi. Chowan Üniversitesi topluluk inanmak ve İsa Mesih'in öğretilerini yaşamak istiyor. Bu amaç ABD'de, toplumda, Hıristiyan öğretim üyeleri ve personel ve kampüs misyon ve hizmet deneyimleri danışmanlık, bakanlık ve öğretim yoluyla gerçekleştirilir ve tüm dünyada olduğu.

Bizim pastoral kampüs bakanlığı ekibi de başkalarının ihtiyaçlarını karşılarken öğrencilerin niyetle büyümek için fırsatlar sunar. Yerel, ulusal ve uluslararası misyon gezileri, müritlik, ikamet salonu İncil çalışmaları, rehberlik ve bire-bir dikkat ve dua sürü öğrencilere dönüştürücü eğitim vermek.

Kendi derecesini tamamlamak etmeye tüm öğrenciler Chowan Üniversitesi Kutsal Kitap hakkında bir giriş dersi olarak kaydetmeniz gerekir. Öğrenciler ayrıca bütünsel sunum ve konferanslar, dini kutlamalar, tiyatro gösterileri ve diğer Chowan topluluk ile ilgili olayları içeren haftalık sunulmaktadır Perspektifler olaylar, bir avuç katılmak zorundadır.

Biz kimseyi aşılamaya, ama İsa Mesih'in yaşamı ve bakanlık bildirildiği gibi onlara yaşam Hıristiyan yol göstermek için burada değiliz. Hıristiyan olmayan öğrenciler ve diğer dini gelenekler öğrenciler saygı ve burada karşıladı ve bu ortamda gelişirler edilir.

Yer

Kuzeydoğu Kuzey Carolina Murfreesboro küçük tarihi kasaba sokuldu, Chowan Üniversitesi Kuzey Carolina ve Virginia hem plajlara kısa bir sürücüdür. Chowan alışveriş, restoranlar, eğlence parkları ve Virginia Beach gibi metropollerde de dahil olmak üzere birçok aktivite, sürüş mesafesindedir.

Murfreesboro şehir kampüs çevresinde mitingler küçük bir topluluktur. Chowan iki dünyanın en iyi vardır; Murfreesboro küçük, güvenli toplum, henüz büyük kentsel olanaklar sadece kısa bir mesafededir.

Chowan Üniversitesi ormanlık alanlarda ve çeşitli göllerle çevrili bir 450 + dönümlük kampüs bulunur. Biz, "İç Bankalar" olarak belirlenen Kuzey Carolina kısmında yer alan ve bizim kampüs Intracoastal suyolu doğal güzelliği yansıtır.

Murfreesboro dört mevsim yaşar, ancak hafif hava ile karakterizedir. Okul aylarında ortalama yüksek sıcaklık 65 derece (18 santigrat) 'dir.

Değerler Eğitimi Değeri

Chowan Üniversitesi olması için bilinen "senin ileride İnanç." Bir sloganlı Çok daha fazla, misyonumuz olağanüstü mezunları içine sıradan öğrencilerin dönüştüren bir eğitim sağlamaktır. Biz her öğrencinin başarısı için iyimserlikle, İsa Mesih'in şahsında Tanrı'ya güvenerek, iyi niyetle bunu. Fakültemiz, öğretmek tavsiye ve alanları ve rekabet mahkemeler, ve okul dışı etkinlikler boyunca, sınıfta öğrencilere meşgul Chowan geliyor. Eylem İnanç yaptığımız tüm çiziyor. Bu öğrencilere nasıl ya da ne düşünmek öğretmek yeterli değildir; Biz nasıl onur ve vicdan onların kafa, kalp ve ellerini kullanarak yaşamayı öğretmektir.

"İsa bilgelik ve olgunluk ve Tanrı ve insan ile lehine büyüdü." Luke 02:52

Baş: Biz öğret Chowan öğrenciler Bilim, Güzel Sanatlar, Edebiyat, Tarih, Sağlık ve Din disiplinlerinde dersleri alacak. Ama daha da önemlisi, her disiplin başkalarına ilgilidir öğreneceksiniz. Entegre eğitim yaşadığımız dünyanın mantıklı olabilir olağanüstü düşünürler üretir.

"Ve sen beni birçok tanık huzurunda söylediğini duydum sözleri, başkalarına da öğretmeye yeterli olacak güvenilir kişilere emanet." - 2 Timothy 2: 2

Kalp: Biz tavsiyelerde

Öğrencilerimizi çevreleyen öğretim üyeleri ve personel onlarla birlikte yürümek ve tutku ile mesleki ve kişisel hayalleri ilham. Fakülte danışmanları, öğrencilere tek-bir akıl hocası ve sürekli modellemek ve sağ ve sağlıklı karar verme teşvik ediyoruz.

"Bu dünyanın desen uygun etmeyin, ama zihninizin yenilenmesiyle değişin. Sonra test etmek ve Tanrı'nın isteği iyi, hoş ve mükemmel irade-onun ne olduğunu onaylamak mümkün olacak." - Romalılar 12: 2

Eller: Biz Engage

Hizmet için Fırsatlar Chowan topluluğunun üyelerine boldur. Öğrenciler ne öğretilir ve ne yapılması ne içine öğrenilir çevirmek için fakülte ve personel katıldı. Güney Afrika'da HIV / AIDS ile yetimleri seven bizim toplumda muhtaç giyim, biz ciddiye Mesih İsa'nın adına bizim Işığı sağlamak için misyon ve Hakikati alır.

"Gerçekten benim için yaptın, bu kardeşlerin ve benim kız en az biri için ne yaptıysan, sana söylüyorum." - Matthew 25:40 Biz bütün öğrenci zorlukları bir liberal sanat eğitimi sağlamaktadır. Öğrencilerimizin dönüştürülmüş hayatlarını biz Chowan Üniversitesi'nde ne kadar değer vermek.

Konumlar

Murfreesboro

Address
One University Place
27855 Murfreesboro, kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri