Resmi açıklamayı okuyun

ABD'de sadece Katolik Hawai'i Üniversitesi ve üç Marianist yükseköğretim kurumlarından biri olarak, Chaminade Üniversitesi ikimiz de sebep ve inanç gerçeğin peşinde temel koşullar anlayış tarafından yönlendirilir. Öğrenciler karmaşıklığı ve diğerleri çeşitliliğini, değer toplum hizmeti saygı dünya vatandaşları içine olgun ve daha adil bir toplum yaratmak için çaba nerede bizim toplum bir ailedir. Fakültemiz güzel sanatlar ve beşeri bilimler, fen bilimleri ve matematik, davranış bilimleri, işletme ve iletişim, eğitim ve hemşirelik 25'ten fazla lisans ve lisansüstü programlarında öğrencilere akıl hocalığı yaparken çözme, kritik düşünme ve yaratıcı problem vurgulamaktadır. O'ahu adasında Honolulu uluslararası kentinde bulunan, Chaminade onun son derece çeşitli öğrenci vücut için kabul edilir - Öğrenciler Hawai'i, anakara ABD, Pasifik bölgeden gelen ve ötesinde. Sınıf mevcutları düşük öğrenci-öğretim oranı ile, küçük. Burada öğrenciler servis öğrenme projeleri, araştırma ve staj deneyimleri ve liderlik ve topluluk ağı olanakları ile profesyonel geliştirmek. Chaminade'nin, öğrenciler sürekli değişen onları geleceğe hazırlayan özel bir eğitim alırlar.

Tarihçe Honolulu Chaminade Üniversitesi Hawai`i yüksek öğretimde bir Katolik kurumu kurmak için istekli beş Marianists gözetiminde 1955 yılında kuruldu. Başlangıçta, Chaminade iki yıllık yüksekokul, St. Louis Junior College olarak başladı ve açılış sınıfa otuz genç adam karşıladı. İki yıl içinde, okul, dört yıllık, karma eğitim sezgi genişledi ve William Baba Joseph Chaminade'nin Meryem Derneği (Marianists) kurucusu onuruna Chaminade Koleji adını değiştirdi. Chaminade bir üniversite diploması istenen iş, aile ve askeri sorumlulukları olan yetişkin hizmet etmek bir akşam oturumu kurulması ile 1967 yılında topluma hizmet genişletti. 1977 yılında, üniversite Honolulu Chaminade Üniversitesi olmak üzere lisans programları ekleyerek, evrimi tamamladı. Şu anda, 23 lisans dereceleri ve 7 yüksek lisans programları mevcuttur.

Bizim Kampüs Tarihçesi Clarence TC Ching Hall, EIBEN Hall ve Henry Hall ikonik İspanyol Misyon ilham binalar neredeyse bir asır boyunca Kalaepohaku yamaçlarında belirgin oturdu. Aziz Louis Okulu ilk mezunlarını 1928 yılında geldiğinden beri Baba Chaminade'nin ve E Komo Mai Çember ve heykel gibi bizim güzel kampüs birçok özelliği, fikstürler olmuştur. misyonumuzun gerçek ruhu, kampüs Dünya Savaşı sırasında topluma hizmet için çağrıda oldu. Sınıflar yakın kurumlara taşındı ve kampüs beş yıldır Ordu'nun 147 General Hospital hosting, geçici bir hastaneye dönüştürüldü. Sınıflar Ocak 1946 yılında yeniden ve 1955 yılında üniversite öğrencilerinin birinci sınıf karşıladı. Son on yılda, bizim kampüs tesisleri genişleterek ve Sullivan Aile Kütüphanesi, Dr. içerecek şekilde teknik altyapı güncellenmesi, muazzam bir ikinci dönüşüm geçirdi ve Bayan Lawrence KW (BoHing Chan) Hemşirelik Eğitim Tseu Merkezi ve yenilenmiş fen laboratuarları.

Misyon

Chaminade Üniversitesi öğrencilerine hayat, hizmet ve başarılı bir kariyer için onları hazırlayan bir işbirlikçi öğrenme ortamında bir eğitim sunuyor. onun Katolik, Marianist ve beşeri bilimler, eğitim gelenekleri rehberliğinde, Chaminade ahlaki karaktere, kişisel yetkinlikleri ve adil ve barışçıl bir toplum inşa etmek için bir taahhüt gelişimini teşvik eder. Üniversite ortak amaçlar peşinde Pasifik bölgesinde sivil ve kilise topluluklara hem akademik ve entelektüel kaynaklar sunar.

Çekirdek Taahhütleri Tablosu

Bizim Misyon itibaren yükseltmek ve Misyon belirtmek hem de aşağıdaki Çekirdek Taahhütler akış. Biz sunduğumuz hizmetin ve eğitim topluluğunun oluşumu hem yol gösterici olarak Core Taahhütleri anlıyoruz:

Hizmete Taahhütler

kaliteli akademik programlar sunmak için, derecesi ve öğrenci ve toplulukların ihtiyaçlarına karşılık veren bir şekilde, sürekli eğitim odaklanmış olanlara lider hem bu; hizmet aracılığıyla liderlik, profesyonel kariyer için hazırlık, bilgi ve iletişim teknolojilerinin kullanımında tesisi, yaşam boyu öğrenme ilgi, çeşitliliğin takdir, etik sorumluluk duygusu öğrenme liberal sanatlar için tanınan öğrenciler ve bağlılık mezun olumlu bireysel yaşamlarını ve ortak yararını etkiler; Daha geniş toplum yaşamını zenginleştiren kendisi ötesine bakar ve kamu hizmeti yürütmektedir topluluk, olmak; açıkça tüm müfredatı nüfuz güçlü bir toplumsal bilinç sergilemek; Hawaii topluluk, bizim Pasifik Adası komşuları, kilise ve kendileri ile birlikte biz Marianist sponsorluk paylaşan ortaklıklar bulunmak; eleştirel bizim kimliği ile tutarlı inanç ve kültür ve arakesitlerinin keşfetmek için bu diyalog bizim öğrencilerin ilgisini çekecek ve kamu öğrenme ve politika belirleme ve daha adil ve barışçıl bir toplumun binanın süreçlere katılabilme.

Bizim Eğitim Topluluğunun için karakter Taahhütleri

üyeleri ortak misyon ve kendini geliştirme için kararlıyız birleşik bir eğitim topluluk olmak; öğrencinin öğrenme ve bütün kişinin gelişimine bir odak noktası ile bir öğretim üyeleri ve personel olmak; fikir ve başkalarının yetenekleri samimiyet, yani misafirperverliği geniş bir görünümünü tutmak için; Bizim bütünlüğünü artırır ve bizim insanlığımızı yeniden ortaya koyar açık bir zihinle dinlemek için; açık soruşturma, yansıma, ve kampüs ve burs yayılması ötesinde akranları ile kritik diyaloğu teşvik onur ve bir kültür beslemek için; araştırıyor ve disiplinler arasındaki bağlantıları teşvik eder ve bu bağlantıları yapmak için gerekli çeşitli deneyimler sağlayan bir bilimsel topluluk olmak. Bu meslektaşları ve öğrenciler arasında yoğun, özel işbirliği ima; Eşsiz Pasifik Adası yere çizim mükemmel bir multi-kültürel bir öğrenme ortamı teşvik etmek; kişisel bütünlük, biz sahip belki de en güçlü bir eğitim aracı ile kendimizi yürütmek; mentor ve rol modelleri olarak hizmet vermeye; Biz öğrenciler ile etkileşim biçimi, benzer şekilde başkaları ile çalışmak için onları sağlar; Zor dönemlerde kursu kalır bir topluluk olmak. Sabır, kendini disiplin ve fedakarlık güçlü bir topluluk oluşturmak için gereklidir. Biz çözümleri ve zorluklar ile çalışmak gidermek için kendimizi içinde bakmak.

akademik Mükemmellik

Chaminade öğrencileri mükemmel bir, ilgili fakülte gözetiminde çalışırlar. Bizim lisans programları işyerinde veya lisansüstü okulda devam eden çalışmalar için kariyer için kapsamlı hazırlık vardır. her öğrencinin tam akademik potansiyelini geliştirmek, böylece Programlarımız içindir.

Chaminade'nin anda bir bütün kişi olarak öğrenci yetiştirmek için varız. Bizim kampüs yaşayan ve 21. yüzyılda çalışma hakkında öğrenme için canlı bir sınıftır. Chaminade öğrencileri zorlu söylem yoluyla hazırlanır; soruşturma çeşitli yöntemlerle egzersiz; ve ahlaki rehberlik ve manevi keşif. Chaminade çok kültürlü toplum katılımı zenginleştiren ve insanlığın bakış açılarını derinleştiren ve beceri ve liderler tarafından gerekli farkındalık geliştirmeye yardımcı olur.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Chaminade University of Honolulu

Sanat derecesi Lisans yol açan İşletme önemli iş operasyonlarının geniş bir anlayışa sahip mezunları hazırlar; teknik beceri, çevre bilinci ve fonksiyonel analiz ve iş du ... [+]

Sanat derecesi Lisans yol açan İşletme önemli iş operasyonlarının geniş bir anlayışa sahip mezunları hazırlar; teknik beceri, çevre bilinci ve fonksiyonel analiz ve iş durumları ile ilgili etkili karar verme için etik bakış açıları; ve profesyonel hazırlık başlatmak ve kendi kariyerlerini ilerletmek için.

Gerekli Kurs

Lisans derecesi doğru çalışan öğrenciler genel eğitim gereksinimleri, seçmeli, ön-büyük gereksinimleri (varsa) ve majör şartları içerir kurs, 120 kredi saatlik bir asgari tamamlamak zorundadır.

Genel Eğitim Gereksinimleri (59 kredi saat)

Ön Binbaşı Gereksinimleri (18 kredi saat)

İşletme BU 200 Giriş (3 kredi saat) BU 224 Uygulamalı İş İstatistikleri (3 kredi saat) Muhasebe I AC 201 İlkeleri (3 kredi saat) Muhasebe II AC 202 İlkeleri (3 kredi saat) AK Makroekonominin 201 İlkeleri (3 kredi saat) * Mikroekonominin EC 202 İlkeleri (3 kredi saat) AK 201 Sosyal Bilimler genel eğitim gereksinimi karşılamak olacaktır. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chaminade University of Honolulu

yönetim major, öğrenciler profesyonel ortamlarda başkalarına etkin bir biçimde çalışmak ve iş yerinde örgütsel ses, sosyal sorumluluk kararlar teknoloji ve bilgi kaynakla ... [+]

yönetim major, öğrenciler profesyonel ortamlarda başkalarına etkin bir biçimde çalışmak ve iş yerinde örgütsel ses, sosyal sorumluluk kararlar teknoloji ve bilgi kaynakları kullanarak yetenekli olmak için onların yeteneklerini geliştirmek.

Yönetim öğrenciler kompozisyon (yapı ve kültür), insan kaynakları yönetim sistemleri ve lider davranış etkisi yanı sıra, bireyler, gruplar ve sistemlerin etkinliğini kuruluşlarının etkin (muhasebe, finans, pazarlama) çalışmasını sağlamak fonksiyonları bir anlayış kazanmak işte. Öğrenciler, ekonomik, sosyal ve politik konularda farkındalıklarını etkileyen yönetim karar genişletmek.

Lisans Planı - danışmanınıza başvurun... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Chaminade University of Honolulu

Bu program ceza hukuku, yasal prosedürler ve delil bir temel sunmaktadır. Çalışmanın Alanları düzeltmeleri, dersleri ve uygulamalarını kapsamaktadır. Bu programın mezunla ... [+]

Kriminoloji ve cezai adalet uzmanları kamuoyu ile ve sahne arkasında hem pozisyonların çeşitli çalışmak. Bu program ceza hukuku, yasal prosedürler ve delil bir temel sunmaktadır. Çalışmanın Alanları düzeltmeleri, dersleri ve uygulamalarını kapsamaktadır. Bu programın mezunları yönetimi, denetimli serbestlik, kamu güvenliği, düzeltme ve federal, eyalet mahkeme sistemleri ve yerel düzeyde de dahil olmak üzere giriş seviyesi pozisyonların çeşitli kariyer fırsatları takip edebilir.

Bu lisans kriminoloji programın mezunları da Ceza İnfaz Sisteminde (MSCJA) Bilim Chaminade Üniversitesi Yüksek Lisans girmek için hazırlanacaktır. teğmen veya daha yüksek bir rütbe Honolulu Polis Departmanı memurları% 80 ceza adaleti alanında yüksek lisans derecesine sahip. Bizim Öncesi hukuk Parça hukuk fakültesi giriş için hazırlamak için kurs öğrencilere sağlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Chaminade University of Honolulu

Bu program küçük çocukların yaşları özel okullarda ve diğer eğitim ortamlarında altı yıl boyunca 2 ½ çalışmak isteyen adaylar hazırlar. Erken Çocukluk Eğitimi (ECE) majör ... [+]

Bu program küçük çocukların yaşları özel okullarda ve diğer eğitim ortamlarında altı yıl boyunca 2 ½ çalışmak isteyen adaylar hazırlar. Erken Çocukluk Eğitimi (ECE) majör NAEYC standartları ve ECE Hawaii devlet kayıt gereksinimleri ile uyumludur. Herhangi bir erken çocukluk dersleri alarak önce öğrenci bir kredi almak gereklidir ED 101 Chaminade'nin Erken Çocukluk Eğitimi ders.

Gerekli Kurs

Lisans derecesi doğru çalışan öğrenciler genel eğitim gereksinimleri, seçmeli, ön-büyük gereksinimleri (varsa) ve majör şartları içerir kurs, 120 kredi saatlik bir asgari tamamlamak zorundadır.

Genel Eğitim Gereksinimleri (59 kredi saat)

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Think Education. Think Chaminade.

Student Life at Chaminade University

Chaminade University Campus Tour