Resmi açıklamayı okuyun

Zihninize meydan okuyun - Tutkularınızı Arayın - Sizin Mekanı Bulun - Başarınızı Yapılayın


Üniversite deneyiminizden ve kendinizden daha fazlasını mı arıyorsunuz? CMU'ya gelin. Her ihtişamlı fırsata çevrili, bakım veren bir topluluğun gücüyle güçlendiğinizi keşfedeceksiniz. Sesinizi bulacaksınız. En iyisini elde edeceksiniz - bir akademisyen, bir lider olarak, dünyadaki bir fark yaratan kişi olarak./>


Akademisyenler
CMU uzman fakülte tarafından yüksek kişiselleştirilmiş sınıflarda öğretilen 40'ın üzerinde çalışma programı sunmaktadır.1854 yılında kurulan Central Methodist University , dört yıllık, özel, liberal bir sanat üniversitesidir. CMU'nun Liberal Sanat ve Bilim Koleji'ne (CLAS) ev sahipliği yapan ana kampüsü, Missouri'de bulunan Fayette'de 1.100 öğrenci kaydettiriyor. 4000'den fazla öğrenci, çevrimiçi ve Missouri ve bölgedeki sitelerde sınıflar sunan CMU Yüksek Lisans ve Genişletilmiş Çalışmalar Yüksekokulu (CGES) 'na katılıyor. CMU Birleşik Metodoloji Kilisesi'ne bağlı ve tüm inanç öğrencilerini ağırlıyor.


Misyon/>

Central Methodist University öğrencileri akademik ve profesyonel mükemmellik, etik liderlik ve sosyal sorumluluk vurgulayarak dünyada bir fark yaratmaya hazırlar.


İnanç/>

Central Methodist University topluluğu, Birleşmiş Metodist mirasıyla tutarlı olarak akademik mükemmellik, bireysel başarı ve sosyal sorumluluk için çaba gösterir. Bu topluluğun üyeleri olarak inanıyoruz:

 • Bilgi, hakikat ve bilgelik aramak;
 • Özgürlüğe, dürüstlüğün, haysiyetin ve çeşitliliğin değerlemesi;
 • Hizmetin ve liderliğin yaşadığı hayat; ve
 • Kendimiz ve içinde yaşadığımız topluluklar için sorumluluk alıyoruz.


Sadelik Beyanı/>

Sadelik, başkalarıyla doğrudan ve dolaylı etkileşimlerimizde saygı, şefkat ve diplomasinin değerlerini desteklemektedir. Çeşitlilik, insanlar arasındaki farklılıkları tanımak ve bu farklılıkları toplum için bir varlık olarak algılamaktır.


Yol Gösterici Vizyon Bildirisi/>

Central Methodist University , sağlam ve destekleyici bir kampüs ortamında yuvalanmış, mükemmellik konusunda ayırıcı akademik programlar sunan, öğrencileri yaşamak ve yaşamak için hazırlayan bir kurum olarak değer görecek ve değerlenecektir.

CMU'daki eğitim deneyimlerinin, misyon ve vizyon bildirimlerinde yer alan idealleri doğurduğundan emin olmak için, fakülte, yönetim ve mütevelli heyet, 2016 baharında yeni üniversite genelinde öğrenme ilkelerini ve ilişkili sonuçları benimsedi. Dokuz sonuçtan altısı değerlendirmek için kullanılacaktır. genel eğitim programı. Kalan yüksek mütalaa sonucu, üst düzey mezun öğrenci düzeyinde değerlendirilecektir. Bunlar:


İletişim (Artikülasyon, Multimodal, Profesyonel)/>

 • Öğrenciler deyimlidir, açık konuşmak ve etkili bir şekilde konuşmak ve yazmak mümkün.
 • Öğrenciler multimodal olup, çoklu iletişim modları aracılığıyla fikirleri yorumlayabilir ve ifade edebilir.
 • Öğrenciler, kendine güvenen, sorumlu ve meşgul bir şekilde başkalarına uyum sağlayabilen ve onlara başkalarıyla etkileşim kurabilen profesyonel kişilerdir.


Merak (keşfetmek, analiz etmek, yaratmak)/>

 • Öğrenciler, birikmiş bilgi ve güncel araştırmalara dayalı çözümler keşfedebilir, keşfedebilir ve bunları arayabilir.
 • Öğrenciler veriyi analiz edebilir, değerlendirebilir, yorumlayabilir ve özetleyebilir.
 • Öğrenciler, eleştirel düşünme ve işbirliği becerileri kullanarak yaratabilir ve yenilik yapabilir.


Topluluk (hizmet, saygı, liderlik)/>

 • Öğrenciler başkalarına hizmet ederler ve etik ve bilinçli vatandaşlar olurlar.
 • Öğrenciler, diğerlerinin bakış açılarını, konumlarını ve inançlarını da içeren çeşitliliği anlar ve sayarlar.
 • Öğrenciler, daha geniş dünyada olumlu değişiklikler üretmek için yaratıcı ve işbirliğine gidecekler.

Değerler


Biz Kimiz/>

Central Methodist University yüksek kaliteli lisans ve mezunları eğitim programları, değerleri merkezli öğrenme deneyimleri ve uzun süredir devam eden kilise ilişkisi, güçlü liberal sanat geleneği, karakter ve liderlik gelişimine ağırlık vermesi ve mezunlarının ilerleyen aşamalarında başarısı ile biliniyor. eğitimsel ve profesyonel araştırmalar. Akademik mükemmellik ve proaktif kişiselleştirilmiş öğrenci hizmetleri ile karakterize edilen programlar, uzaktan eğitim teknolojileri ile okullar, kiliseler, hastaneler ve diğer yüksek öğretim kurumlarıyla ortaklıklar yoluyla Fayette ve eyalet çapında sunulmaktadır.


Değerler/>

Central Methodist University Üniversitesi, Missouri'deki Birleşik Metodoloji ile ilgili tek Central Methodist University Wesleyan mirasını ve eşsiz mekanını onaylıyor. Ana kampüsünün küçük, tarihi ve kırsal bir bölgedeki konumu, öğrencilerin güvenli bir ortamda yaşamak ve öğrenmek için bir fırsat sağlar. Üniversite güçlü liberal sanatlarını değerlendirecek ve mükemmel profesyonel programlar için bir temel oluşturacaktır. CMU ve ulaştığı etkinlikler, çeşitli öğrenci birliğinin entelektüel, sosyal ve ruhsal açıdan gelişebileceği bir ortamı teşvik eder. Üniversite hayatı, dürüstlüğü, dürüstlüğü, hoşgörüyü ve kişilik ve liderliğin ayrılmaz unsurları olarak güçlü bir kişisel sorumluluk duygusunu vurgular. Central Methodist University öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasında bir toplum ruhu ve bakım sağlar.


Eğitim hedefleri/>

Central Methodist University deneyimi, akademik program ve pratik deneyim fırsatları, bilgi, kişisel bütünlük, maneviyat ve mesleki yeterlilikteki öğrenci büyümesi sayesinde ortaya çıkar. Buna ek olarak, öğrenciler, küresel vatandaşlık duygusu ve dünyayı iyileştirme taahhüdü geliştirmeye meyillidir. CMU eğitimi almış öğrenciler şunları yapmaya hazırdır:


Akademik Hedefler/>

 • Liberal sanatlar ve akademik uzmanlıkların yanı sıra teknik beceri ve mesleki yetkinlikler hakkında bilgi verir.
 • eleştirel ve kavramsal düşünebilir ve bilgi ve becerilerini sorunların çözümüne uygulayabilir.
 • dinleme, konuşma ve yazma yoluyla doğru ve etkili bir şekilde iletişim kurabilir.


Karakter Hedefleri/>

 • başkalarının hizmetinde sorumluluk ve liderlik varsayarak benlik bilgisi, güven ve onur duygusu ve taahhüt geliştirmeye devam edin.
 • kendi topluluğunun ötesinde fikirler, konular ve olayların anlaşılmasını arayın ve çeşitliliğin armağanlarını takdir edin.
 • kişisel güçlerini ve yeteneklerini değerlendirmek ve değişen bir dünyada uygun kariyer seçeneklerini keşfetmek.
 • etik, estetik, ekonomik ve çevresel sonuçlarla ilgili kararlar verme cesaretine sahip olmanız.
 • kendini, ailenizi, kiliseyi, üniversiteyi ve topluluğu ile ilişkilerde değerler örnekleyen bir hayata kendilerini adadınız.


Bir Hayatı Değiştirin - Bir Öğrenciyi CMU'ya Tavsiye Edin/>

CMU öğrencileri, 1854'ten beri dünyada bir fark yaratabilecek bireyler olarak öğrendiler, yaşadılar ve büyüdüler. Çevrimiçi olarak Fayette'de veya CMU'nun Missouri'deki pek çok merkezinden birinde çalışsalar da başarıya götüren yaşamı değiştiren bir dönüşümü yaşarlar. Üniversitemizi sevecek birini tanıyor musun? Onların ait oldukları yeri bulmalarına yardımcı olun - CMU'daki Bir Kartal olarak!

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Central Methodist University

Eğitim ve fiziksel aktivitenin önemli olduğunu düşünüyor musunuz? Sağlıklılık ve CMU'nun Beden Eğitimi bölümünden mezun olma kariyerine olan tutkusunu arayın. Bu prog ... [+]

Eğitim ve fiziksel aktivitenin önemli olduğunu düşünüyor musunuz? Sağlıklılık ve CMU'nun Beden Eğitimi bölümünden mezun olma kariyerine olan tutkusunu arayın. Bu program, başarı için gereken mesleki deneyimi sağlamak için sağlık bilimleri ve pratik öğretim becerilerini eşleştirir. Eğittiğiniz kişilerin hayatında yalnızca bir fark yaratmakla kalmaz, aynı zamanda bunu yaparken memnuniyet ve başarı hissedeceksiniz.

Bu Program Hakkında/>

Beden Eğitimi bölümü, sağlıklı ve aktif yaşam tarzlarını geliştirirken sizi eğitimde lider olmanızı hazırlar. Fiziksel ve bilişsel kavramlara odaklanan sınıflar aracılığıyla, okulların sınıflar ve öğrenilen deneyimler üzerinden aradıkları yetenekleri kazanırsınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Central Methodist University

Müzik tutkunuz varsa ve yeteneklerinizi ve kişisel çıkarlarınızı vurgulayan bir kariyer istiyorsanız, CMU'daki Müzik ana, doğru yönde atılmış büyük bir adımdır. Bu pr ... [+]

Müzik tutkunuz varsa ve yeteneklerinizi ve kişisel çıkarlarınızı vurgulayan bir kariyer istiyorsanız, CMU'daki Müzik ana, doğru yönde atılmış büyük bir adımdır. Bu program sayesinde, birçok farklı müzik türününde sadece bilgi ve tecrübe edinmeyeceksiniz, aynı zamanda sizi aydınlatan performans becerileri ve güven oluşturacaksınız.

Bu Program Hakkında/>

Müzik ana bölümü, Swinney Müzik Konservatuvarı aracılığıyla öğrencilerimize sunulmaktadır. Eğitim öncesi deneyiminize küçük bir katkıda bulunmak isterseniz, bu büyük çoğunlukla mükemmel bir tercihtir. Derslerimiz çok yönlü bir müzik bilgisi aşılamakta ve bir müzik kariyerine devam etmek için gerekli temelleri yaratmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Başarılı bir iş kurmak mı istiyorsun, önceden kurulmuş bir işletmeye katkıda bulunmak mı, başarılı olmasına yardımcı olmak mı istiyorsun? Fikirleriniz müşteri memnuniyeti ... [+]

Başarılı bir iş kurmak mı istiyorsun, önceden kurulmuş bir işletmeye katkıda bulunmak mı, başarılı olmasına yardımcı olmak mı istiyorsun? Fikirleriniz müşteri memnuniyetini ve karı geliştirir mi? Endüstriden bağımsız olarak her organizasyon, iş dünyasına duyarlı bireylere bağımlıdır. CMU'daki iş öğrencilerimize katılın, siz de ödüllendirici ve başarılı bir kariyer yolunuza çıkacaksınız.

Bu Program Hakkında/>

İşletme ana bölümü, pazarlama ve reklamcılık, yönetim, finans, girişimcilik gibi çok çeşitli alanlarda yoğunlaşmaktadır. Bu büyük kadro sayesinde, sizi iş dünyasına almaya hazır bir talep üzerine profesyonel haline getiren ve bunları dönüştüren beceriler geliştirirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Bilgisayarla uğraşmaktan keyif alıyorsanız ve programlamaya ilgi duyuyorsanız, Bilgisayar Bilimlerimizin büyük bölümü sizin için. Bu büyük sayesinde, teknolojiye duyduğun ... [+]

Bilgisayarla uğraşmaktan keyif alıyorsanız ve programlamaya ilgi duyuyorsanız, Bilgisayar Bilimlerimizin büyük bölümü sizin için. Bu büyük sayesinde, teknolojiye duyduğunuz tutkuyu bir talep üzerine mesleğe dönüştürmek için gereken becerileri geliştireceksiniz.

Bu Program Hakkında/>

Bilgisayar Bilimleri majörü, bilgisayar sistemlerinin nasıl işlediğini araştırmayı öğrenirken analitik, iletişim ve problem çözme becerilerinizi geliştirecektir. Veritabanı teknolojilerine, programlama dillerine ve donanım ve yazılıma odaklanan dersler alarak bu sürekli gelişen alana hazırlanmanız için gerekli becerileri geliştireceksiniz.

CMU Bilgisayar Bilimleri mezunu olarak, aşağıdakiler için fırsatlar olacaktır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Biyoloji hayatın incelenmesidir. Biyosferlerden, ekosistemlerden ve biyolojik topluluklardan, organizmalara, hücrelere ve organellere kadar, biyoloji, öğrencilere canlı s ... [+]

Biyoloji hayatın incelenmesidir. Biyosferlerden, ekosistemlerden ve biyolojik topluluklardan, organizmalara, hücrelere ve organellere kadar, biyoloji, öğrencilere canlı sistem bilimlerine geniş ve derin bir şekilde araştırma imkânı sunuyor. CMU Biyoloji ana dalları, sınıf temelli kavramları, güçlü laboratuvar deneyimleri ile güçlü analiz, akıl yürütme ve iletişim becerileri ile birleştirerek çok çeşitli kariyer için mükemmel bir hazırlık alıyorlar.

Bu Program Hakkında

Biyoloji yüksek lisansı öğrencileri, biyoloji alanındaki yüksek lisans eğitimine hazırlar. Aynı zamanda, öğrencileri tıp, öğretim ve ekonomik, endüstriyel ve uygulamalı biyoloji de dahil olmak üzere diğer alanlarla ilgili profesyonel alanlardan herhangi birine girmeye hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Formüller ile çalışmanın, kalıpları tanımanın, sembolleri manipüle etmenin ve beyin tüylentilerini çözmenin keyfini mi çıkarıyorsunuz? CMU'daki matematik öğrencileri, ... [+]

Formüller ile çalışmanın, kalıpları tanımanın, sembolleri manipüle etmenin ve beyin tüylentilerini çözmenin keyfini mi çıkarıyorsunuz? CMU'daki matematik öğrencileri, matematik dilini sözlü, yazılı ve sembolik formda okurken başarılı kariyere hazırlanırlar.

Bu Program Hakkında

Matematik büyük çeşitli ve cebir, hesap, geometri, mühendislik, analiz ve istatistikler gibi alanları kapsar. Bu çalışma programı sayesinde, çeşitli kariyer yolları için nitelikli olmak için gerekli becerileri geliştireceksiniz.

CMU Matematik büyük bir bölümü olarak, aşağıdakiler için fırsatlar bulacaksınız:

Verileri derleyip analiz ederek, problem çözerek, hesaplamaları uygulayarak ve çözüm sunarak matematiğin verimli olmasını sağlamakprojeler, stajlar ve araştırma fırsatları yoluyla öğrenme deneyimlerine katılmaköğretim, bilgisayar, mühendislik, işletme, ekonomi, istatistik, fizik bilimi ve diğer alanlarda güçlü nicelik becerileri gerektiren alanlarda bir dizi kariyer seçimi yapmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirinBir sonraki adımı atmak için gerekli hazırlığı lisansüstü okuldan alDerece Mevcut/>Associate of Mathematics - CLAS , CGESBachelor of Arts Matematik - CLAS , CGESBachelor of Science Matematik - CLAS , CGESMatematiğin küçükleri mevcuttur - CLAS , CGESDiğer CMU Matematik Programları:/>Ortaokul Eğitimi - MatematikOrta Öğretim - Matematik SertifikasyonuMatematikte Yüksek LisansKabul şartları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

İnsan davranışı sizi büyüleyecek mi? Rüyaları analiz ederek, insanın gelişimini anlamaya çalışarak veya zihnin çalışma biçimini merak ediyor buluyor musunuz? Bu konular s ... [+]

İnsan davranışı sizi büyüleyecek mi? Rüyaları analiz ederek, insanın gelişimini anlamaya çalışarak veya zihnin çalışma biçimini merak ediyor buluyor musunuz? Bu konular sizi ilgilendiriyorsa, CMU'nun Psikoloji bölümüne büyük bir uyum sağlarsınız. Sevindirici bir kariyer için başarıya ulaşmanızı sağlayacak bir talep üzerine beceri seti oluştururken duygular, düşünceler ve davranışlar hakkında bilgi edineceksiniz.

Bu Program Hakkında/>

Psikoloji bölümü anormal psikoloji, danışmanlık, sosyal süreçler, kişilik ve biyolojik gelişme alanlarındaki araştırmalar üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu büyük öğrenci olarak, staj deneyimi ve staj olanakları bulacaksınız. Bu program genellikle psikoloji, danışmanlık, bakanlık ve diğer alanlardaki alanlarda yüksek lisans çalışmalarının temelini oluşturur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Toplumsal fenomen, siyasi sistemler, uluslararası ilişkiler ve kamu hukuku ile ilgileniyorsanız, CMU'nun Siyaset Bilimi dalından büyük ölçüde yararlanacaksınız. Bu ça ... [+]

Toplumsal fenomen, siyasi sistemler, uluslararası ilişkiler ve kamu hukuku ile ilgileniyorsanız, CMU'nun Siyaset Bilimi dalından büyük ölçüde yararlanacaksınız. Bu çalışma programı sayesinde tutku ve menfaatlerini bir talep üzerine mesleğe dönüştürmek için gereken becerileri geliştireceksin.

Bu Program Hakkında/>

Siyaset bilimi öğrencileri, büyük yazarlar, eserler ve siyaset bilimi kuramları, siyaset teorisi ve çeşitli siyasi sistemler hakkında bilgi sahibi olurlar. Kantitatif ve nitel veri analiz becerilerini gerçek dünya sosyal bilim verilerine uygulamayı ve araştırma sunmayı, tartışmayı ve savunmayı öğrenirler.

Bir CMU siyaset bilimi uzmanı olarak, aşağıdakilere fırsatlar bulacaksınız:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Geçmişten gelen kararları ve eylemleri sorgulamak, tarihsel olayları merak etmek ve sosyal ve politik konular hakkında fikir sahibi olmak, tarihle ilgilenen birçok işaret ... [+]

Geçmişten gelen kararları ve eylemleri sorgulamak, tarihsel olayları merak etmek ve sosyal ve politik konular hakkında fikir sahibi olmak, tarihle ilgilenen birçok işaretten sadece birkaçı. İnsanlık tarihini şekillendiren geçmiş ve şimdiki kararları öğreneceksiniz ve tutkulu olduğunuz bir alanda kariyer yapmaya hazırlanacaksınız; CMU'da Tarih Bölümü mezunu olarak.

Bu Program Hakkında/>

Tarih okuyan öğrenciler, geçmiş belgeleri incelemek, verileri derlemek ve kaydetmek ve fikir ve açıklama iletmek için geçmişin olaylarını araştırmak, yorumlamak ve açıklamayı öğrenirler. Bir dizi kariyer için ihtiyaç duyduğunuz hazırlığı alacağınız için, CMU'da Tarih fakültesi mezun olduğunda fırsatlar sonsuzdur. Tarihi bir sitede bir tarihçi, gazeteci, öğretim görevlisi, arkeolog veya hatta bir tur rehberi olun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Central Methodist University

Spot ışığında mısın? Oyunculuk becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak ister misiniz? Performansa, sahne arkası yapımcılığına ya da yönetmenliğe olan tutkunuzu kucaklayın ... [+]

Spot ışığında mısın? Oyunculuk becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak ister misiniz? Performansa, sahne arkası yapımcılığına ya da yönetmenliğe olan tutkunuzu kucaklayın ve onu CMU Tiyatro Sanatları büyüklüğü ile heyecan verici bir kariyer haline getirin. Sizi nereye gitmek istediğinize götürmek için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirirken olağanüstü bir deneyim yaşayacaksınız.

Bu Program Hakkında/>

Tiyatro Sanatları büyük tiyatro sanatlarında bir Bachelor of Arts veya Tiyatro Sanatları lisans programında bir Bachelor of Science ile teslim edilir. Bu seçeneklere, orta öğretim düzeyinde konuşma veya drama öğretmek için sertifika eklenebilir. Bu sertifikayı almak istiyorsanız, lisans planınızı geliştirirken Eğitim ve Tiyatro Sanatları bölümünde (orta öğretim düzeyi) bir vurgu seçmelisiniz. Hangisini seçerseniz seçin, tiyatrolar, ajanslar, eğitim kurumları ve lisansüstü okulların istediği sağlam bir deneyim temeli edinirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fayette
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku