Resmi açıklamayı okuyun

Bizi ziyaret etmek daha burada olmak hayal etmek için iyi bir yol yoktur.

Carson-Newman olmak size 1851 yılında kurulan bu üst sıralarda liberal sanat üniversitede en uygun nasıl en iyi yoludur.

Hayatın buradan benziyor ne bakın. Bizim kampüs yürümek ve 2.000 öğrenci güçlü bir aktif kampüs önemli bir parçası olacak bir anlamda olsun.

Vizyon, Misyon, İnanç Tablolar

Vizyon

Biz eğitim ve hizmet için Güneydoğu'da seçim Hıristiyan liberal arts tabanlı üniversite olacaktır.

Misyon

Hıristiyan eğitimciler olarak misyonumuz öğrencilerin eğitimli vatandaşlar ve dünya çapında hizmetçi-lider olarak tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

İmanın tasdik

Tanrı - "Başlangıçta Tanrı göğü ve yeri yarattı."(Tekvin 1: 1)
evrenin yaratıcısı, Kurtarıcı ve Koruma biri gerçek Tanrı yoktur. Allah sonsuz olduğu; Tanrı kutsaldır; Tanrı aşktır; Tanrı Baba, Oğul ve Kutsal Ruh, farklı kişisel özelliklere sahip ama doğa, özünde, ya da varlık bölünmesi olmadan her olarak ortaya, triune ve yalnız kim ibadet layık.

İsa - "Mesih'e İlahiyat'ın tüm dolgunluk bedensel formda yaşıyor."(Koloseliler 2: 9)
Mesih, O'nun vücut bulma, Kutsal Ruh'un tasarlanmıştı ve Meryem, tam Tanrı ve tamamen insan doğan Tanrı'nın, Trinity ikinci kişinin, ebedi Oğlu. İsa mükemmel yaşamış ve Tanrı'nın isteğini ortaya, çarmıha gömülü ve üçüncü gün ölümden dirildi. çarmıhta insanlığın günahları için yapılan kefaret olması, o göğe yükseldi, Tanrı'nın sağında yücedir, ve dünyayı yargılamak için güç ve zafer dönecektir. İsa yaşam, şimdiye kadar mevcut Rab olarak tüm inananlar yaşıyor.

Kutsal ruh - "Ve ben baba sorar ve o sonsuza kadar seninle olmak, sana başka Advocate verecektir. Bu onu görür, ne de onu bilir ne çünkü dünya alamazsınız Hakikat, Ruhu olduğunu. Sen o sizinle uymaktadır, çünkü onu tanıyorum, ve içinizde olacaktır."(Yuhanna 14: 16-17)
Kutsal Ruh Tanrı'nın Ruhu olduğunu. Ruh sin, haksızlığına ve yargı arasında İsa ve hükümlüler insanları yücelten. Ruh gerçeği anlamak için insanlık sağlayan, tüm Kurtarıcı çağrıları, Kurtarıcı olarak Mesih'i kabul ve Ruhun Meyve inananların aşılamaktadır olanlara etkileri rejenerasyon.

kurtuluş - "Bu kaydedilir iman aracılığıyla, lütufla olduğunu. Bu Kendinizden değildir; Herkes övünme gerekir diye o, Allah'ın, işlerin bir sonucu armağanıdır."(Efesliler 2: 8)"Kim Rabbinin ismi kaydedilmiş olacaktır çağırıyor."(Romalılar 10:13)
günahkarların kurtuluşu tamamen hayatının, ölüm ve diriliş ile mümin için sonsuz kurtuluşu elde Rab ve Kurtarıcı olarak İsa Mesih'i kabul herkese özgürce sunulan lütuf Allah'ın eseridir. iman aracılığıyla, lütufla Bu kurtuluş tövbe ve Rab İsa Mesih'in kabul yoluyla güvence altına alınmıştır.

Kutsal Kitap - "Birll Kutsal, rebuking düzeltilmesi ve doğruluk konusunda eğitim, Tanrı'nın nefesinden ve öğretim için yararlıdır. . . ."(2 Timoteos 3: 16)"Rabbin kanunu ruhunu canlandırarak, mükemmeldir. Rabbin tüzük basit bilge hale güvenilir bulunmaktadır. Rabbin emirleri kalbe neşe veren, haklısın. . . . Rabbin yönetmelikler emin ve tamamen doğru bulunmaktadır."(Mezmur 19: 7-9)
Kutsal Kitap kurtuluş ve kutsal yaşam yolu aydınlanmış burada Eski inanç ve uygulama için yetkili Yeni Ahit Kutsal Yazıları, bir ilahi ilham kitap. İncil yorumlanmalıdır hangi kriter İsa olduğunu.

insanlık - "Yani Tanrı suretinde insanlığa yarattı; Tanrı'nın suretinde, onları yarattı; erkek ve dişi onları yarattı."(Yaratılış 1:27)
Tanrı'nın suretinde yaratılmış, insanoğlunun yaratılış taçlandıran eseridir. özgür seçim olarak, Tanrı'nın emirlerine çiğnemekle ve kınama altında düşerek ilişkiyi kırığı, Allah sevgisi karşı isyancı insanlarda. Sadece Tanrı'nın lütfu Tanrı ile doğru bir ilişki içine insanları geri ve Tanrı'nın yaratıcı amacı yerine getirmek için etkinleştirebilirsiniz.

Kilise - "Ve onun ayakları altında her şeyi koymak ve bedeni, tüm doldurur onu dolgunluk kilise için her şeye onu baş yapmıştır."(Efesliler 1: 20-23)
Kilise Mesih'in tüm gerçek öğrencilerinden oluşmaktadır. İsa Kilisesi Başkanı olduğunu. Hıristiyanlar yerel kiliseler kendilerini ilişkilendirmek için vardır. Kilise Mesih'in Rabliğine altında faaliyet gösteren, özerk bir kurumdur. Her kilise, ibadet bakanlığı yürütmek ve Mesih tarafından kendilerine yatırım hediyeler ve yetkileri egzersiz yetkisi verilir.

Son Şeyler - Tanrı'nın kendi zaman ve kendi yolunu Tanrı kendine uygun sonuna kadar dünya getirecektir. O tüm insanlar kendi adil ödül alacaktır İsa, dünyayı yargılayacak zaman Tanrı bir gün atadı; sonsuz cezaya girer tutulmamış; sonsuz hayata, salih.

Hıristiyan World View

Christian University kilisenin bir eğitim kolu, İsa'nın bedeni olduğunu. O kilise olarak Mesih, Hıristiyan Üniversitesi Rabbidir. Mesih'e, ". . . bilgelik ve bilgi tüm hazineleri gizlidir."(Koloseliler 2: 3) Mesih"Görünmez Tanrı'nın görüntüsü. . . . O'nun her şeyi oluşturulan için hem göklerde ve görünür ve görünmez Yeryüzünde. . . Her şey O'nun aracılığıyla ve O'nun için yaratılmıştır. Ve O, her şeyden önce olduğunu ve O'na her şey bir arada tutulur."(Koloseliler 1: 15-17) İsa yaratıcısı ve evrenin merkezidir.

İsa, "Ben Way, Hakikat ve Yaşam duyuyorum.", Ilan (Yuhanna 14: 6) Bu Way, bu Hakikat, Christian Üniversitesi teşvik bu is Life. Rabbimiz "bizi davettüm gücünüzle bütün canınızla, bütün yüreğinizle, birlikte, Rab, senin Allah'ı seviyorsanız, ve bütün aklınla."(Matta 22:37) biz kabul Bu davetiye. Tüm gerçeği Tanrı'nın gerçektir. Tüm ses öğrenme Hıristiyan mirası ve arama bir parçasıdır ve İsa'nın Rab olduğunu bir Hıristiyan dünya görüşü, merkezli ve biz O'nun öğrencilerim.

İncil

Oysa Carson-Newman Üniversitesi Mütevelli Heyeti 19 Ekim onun düzenli olarak planlanan toplantıda, 2007 Kutsal Kitap hakkında Yönetim Kurulu üyelerinin inançları ile ilgili bir açıklama düşünün bir mütevelli bir öneri aldı. Carson-Newman Üniversitesi Mütevelli Kurulu oybirliği ile aşağıdaki ifadeyi onaylamak anlamına, çözülecek: "Biz, Carson-Newman Üniversitesi Mütevelli Heyeti, insanlara, insanlar aracılığıyla Tanrı tarafından verilen Kutsal Kutsal teyit yoktur. Tanrı'nın tam ve nihai Kelime İsa Mesih'e ortaya çıkar. "

Hıristiyan Topluluk ve Davranış onaylanması

Bir kasten Hıristiyan akademik topluluk olarak Carson-Newman Üniversitesi, toplumsal yaşamın her alanında Hıristiyan ilkeleri takip için çaba göstermektedir. Hepimiz ilişkilerde ve iş öğretileri ve İsa'nın örnek kendimizi teslim. Carson-Newman ailesinin bir parçası olmayı seçmek kişiler kampüs içi ve dışındaki, ahlaki, etik ve İncil değerleri benimsemesi bekleniyor. cinsellik alanında, İncille uygulaması ile uyumlu yaşam tarzları beklenmektedir. Özellikle cinsel yakınlık bir erkek ve bir kadın arasında olmalıdır evlilik sözleşmesinin içinde sadece ifade etmek, ifade etti. Bizim Hıristiyan değerler Carson-Newman aile içinde en iyisi çıkarlarına hizmet.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Carson-Newman University

Otuz yılı aşkın bir süredir, Carson-Newman film ve film yapımcılığı hakkında öğrencilerin öğretim edilmiştir. Disiplinler arası bir film büyük artık film üretiminde der ... [+]

Film Çalışmaları Bachelor of Arts

Carson-Newman de "Sinema Okulu"

Otuz yılı aşkın bir süredir, Carson-Newman film ve film yapımcılığı hakkında öğrencilerin öğretim edilmiştir. Disiplinler arası bir film büyük artık film üretiminde ders ve bir Hıristiyan bağlamda Sinemada akademik çalışma ile yazma karıştırır. Sinemanın estetik ve hareketli görüntüler endüstrisinin iş okurken Film öğrencileri, film yapımcıları olarak onların zanaat bilemek.

Mossy Creek Belgesel Sanat Festivali sadece bir Carson-Newman Film öğrencileri mesleğe bağlamak birçok yolu olduğunu. Festival kampüs ve toplum ile kendi hikayelerini paylaşmak için öğrenci ve profesyonel belgesel film yapımcıları için bir fırsat sunuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Carson-Newman Okulu Din web sayfasına hoş geldiniz. Okulumuz derecesi aşağıdaki vurguları biriyle önemli bir temel Din majör arasında değişen vurguları zengin ve çeşitli ... [+]

Din Bachelor of Arts: Liderlik ve Etik

Carson-Newman Okulu Din web sayfasına hoş geldiniz. Okulumuz derecesi aşağıdaki vurguları biriyle önemli bir temel Din majör arasında değişen vurguları zengin ve çeşitli bir seçim sunar: İncil dil, İncil çalışmaları, kilise eğlence ve gençlik bakanlığı, bakanlık, felsefe ve din, liderlik ve etik, pastoral bakanlık ve maneviyat ve sanat.

Okulumuz Baptist mirası ve ne ideal bir liberal sanat arka planda en iyi yansıtan bir kimlik kucaklar. misyon ve persona şekil kilit yörüngeleri şunlardır: Fakülte teolojik ve felsefi okuryazarlığını geliştirmek için öğrenci sağlayacak; eleştirel okuma, yazma ve düşünme becerilerini geliştirmek; İncil'deki temel ve 21. yüzyılda yaşam soruları ve sorunları gidermek için yeterlilik kurmak; sağlam bir maneviyat beslemek; misyon, toplumsal bilinç ve küresel vatandaşlık duygusu yaratmak; ve yerel kilisede bağlılık ve liderlik için hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Carson-Newman Üniversitesi Müzik Okulları Ulusal Birliği kurumsal bir üyesidir. Müzik Bölümü sen gerçekleştirmek öğretmek, ya da ibadet kurşun isteyen olup olmadığını tut ... [+]

Müzik Bachelor of Arts

Carson-Newman Üniversitesi Müzik Okulları Ulusal Birliği kurumsal bir üyesidir. Müzik Bölümü sen gerçekleştirmek öğretmek, ya da ibadet kurşun isteyen olup olmadığını tutku sürdürmeye yardımcı olabilir. Biz müzikal sanat batmış yetenekli ve bilgili profesyoneller için öğrencileri hazırlamak bir gurur geleneğe sahiptir. öğrencilerin başarılı görmeye adamış, tecrübeli ve cana öğretim başarılı iterek öğrencileri zorlu bir ün kazanmıştır. az 10 öğrenci oranı bir müzik fakülte ile: 1, öğrencilerin daha bireysel ilgi ile küçük sınıfların yarar.

Misyonumuz beslemek ve onları kendi potansiyellerini eğitimli müzisyenler hizmet ve kilise, okul ve toplum içinde yol olarak ulaşmak için yardımcı bir Hıristiyan ortamda öğrenci mücadele etmektir. Bölümümüz (1), müzik profesyonel lisans programları sunan (2) müzik bir liberal sanat lisans programı sağlayan ve (3) genel müzik eğitimi sağlayarak Carson-Newman University misyon hizmet veren (ders, toplulukları ve uygulamalı dersler) ve hayatın zenginleşmesi için müzikal becerilerini ve müzik bilgisini geliştirmek için büyük üniversite toplum için performans fırsatları.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Carson-Newman University

-Ya biyoteknoloji hemen üniversiteden sonra veya enstitü girmeden önce biyokimya ve hızla değişen ve büyüyen alanları girmek için bu derece seçin; aynı zamanda tıbbi ve s ... [+]

Biyokimya Bachelor of Science

Kimya ve Biyokimya

Kimya bazen "merkez bilim" denir. Kimya kompozisyon, özellikleri ve madde değişiklikleri odaklanır ve bu nedenle biyokimya ve meteoroloji, tıp ve mühendislik, arkeoloji ve nöroloji veya elektronik ve psikoloji gibi çeşitli alanlarda doğal bağlantıları vardır.

kimya alanında 4 yıllık lisans programından sonra, mezunlarımızın bazı hükümet, sanayi, ya da eğitimde işe gitmek ama diğerleri ileri eğitim dahil olmak üzere enstitü, tıp fakültesi, eczacılık okulu veya diğer sağlık meslekleri peşinde. Yurtdışı tıbbi misyoner, bir üretim tesisinin yöneticisi (ABD ve laboratuvar araştırmaları (temel ve uygulamalı): kimyada pek çok kariyer seçenekleri göstermek için, burada kendi kariyerlerinde farklı aşamalarında CN kimya mezunları tarafından düzenlenen fiili pozisyonlarda kısmi listesidir ), lise kimya öğretmeni, çevre analisti, bir hukuk firmasında personel danışman, üniversite profesörü, bir tıp fakültesinde biyokimya sandalye, ilaç satıcısı, tüketici ürünleri ticari geliştirici, Federal radyoaktif programlar, patent tutan mucit üst düzey yönetici ve yöneticisi (ilaç, personel, araştırma).... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Eğer biyoteknoloji bir sanayi kariyer veya lisansüstü eğitim ile ilgilenen varsa, "çift anadal" hem Biyoloji ve Kimya hatta Biyokimya tercih edebilir. Biz biyoinformatik ... [+]

Biyoteknoloji Lisans

Carson-Newman biyoloji çalışma programının tamamlanmasıyla kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede için öğrenci hazırlar. Fakültenin çeşitli kesimlerinden bir grup biyoloji tüm alanlarında 37 farklı kurslar sunuyoruz. Geleneksel derslerin yanı sıra, Biyoloji Bölümü externships aracılığıyla bireysel çalışmalar, bağımsız projeler ve öğretim asistanlık için eşsiz fırsatlar sunuyor. Mezun olduktan sonra, mezunlar sağlık meslekleri, eğitim, araştırma ve sanayi de dahil olmak üzere mesleki alanlarda, çeşitli girin.

Bazı Cutting Edge araştırması kullanarak biyoteknoloji hakkında bilgi edinmek için, çevrimiçi kısa bir video da görmek:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Finans major öğrenciler, yatırımları yönetmek için hazırlanan risk bütçeyi yönetmek ve sermaye elde etmek ve gayrimenkul işlemleri analiz eder. Mezunlar kişisel finans, ... [+]

Maliye ve Ekonomi Lisans

İş, Lisans

İş Carson-Newman Bölümü öğrencilere Hıristiyan liberal sanat ortamında eşsiz bir öğrenme deneyimi için bir fırsat sağlar. küresel bir toplumda Hıristiyan iş ve toplum liderleri olarak gelecekteki rolleri ile ilgili alanlarda geniş olarak yetiştirmek için çabalar olarak İşletme Bölümü Amacı Carson-Newman University Bildirimi benimser.

İşletme Bölümü çalışmaktadır: bir başbakanı iş programı haline geldi. Profesyonel, sevecen mükemmelliği ve besleyici bir biçimde birlikte öğretmek. zorlu ve entegre bir ilerici müfredat sunuyoruz. etik, profesyonel üretmek ve teknik hazırlanmış hizmetçi liderleri. çevre koruma ve bölgenin ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Hıristiyan liderlik ve rehberlik modelleri kazandırmak. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Carson-Newman Muhasebe önemli kamu muhasebesi, sanayi ve hükümet de dahil olmak üzere kariyer fırsatlarının çeşitli için hazırlar. ... [+]

Muhasebe Lisans

İş, Lisans

İş Carson-Newman Bölümü öğrencilere Hıristiyan liberal sanat ortamında eşsiz bir öğrenme deneyimi için bir fırsat sağlar. küresel bir toplumda Hıristiyan iş ve toplum liderleri olarak gelecekteki rolleri ile ilgili alanlarda geniş olarak yetiştirmek için çabalar olarak İşletme Bölümü Amacı Carson-Newman University Bildirimi benimser.

İşletme Bölümü çalışmaktadır: bir başbakanı iş programı haline geldi. Profesyonel, sevecen mükemmelliği ve besleyici bir biçimde birlikte öğretmek. zorlu ve entegre bir ilerici müfredat sunuyoruz. etik, profesyonel üretmek ve teknik hazırlanmış hizmetçi liderleri. çevre koruma ve bölgenin ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Hıristiyan liderlik ve rehberlik modelleri kazandırmak. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Carson-Newman University

Carson-Newman Üniversitesi Psikoloji Bölümü destekleyici Hıristiyan bir ortamda mükemmel bir lisans öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bölüm Chambliss Binası'nda ye ... [+]

Bachelor of Science Psikoloji

Carson-Newman Üniversitesi Psikoloji Bölümü destekleyici Hıristiyan bir ortamda mükemmel bir lisans öğrenme deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bölüm Chambliss Binası'nda yer almaktadır. Geleneksel akademik derslerin yanı sıra, Psikoloji Bölümü topluluk saha çalışması, staj, bağımsız araştırma projeleri ve öğretim asistanlık aracılığıyla çeşitli pratik fırsatlar sunuyor. Psikoloji Bölümü biri ayırt edici özelliği toplum katılımı ve hizmet bizim vurgudur. Mezun olduktan sonra, mezunlar ruh sağlığı, bakanlık, eğitim, hukuk, araştırma, iş ve endüstri de dahil olmak üzere mesleki alanlarda, çeşitli girdiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jefferson City ABD Çevrimiçi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Carson Newman Campus Tour