Resmi açıklamayı okuyun

Bay State hakkında

70 yılı aşkın bir süredir, Bay State College , ciddi bir öğrenci için benzersiz, kaliteli bir müfredat sunmak için ün kazanmıştır. Küçük sınıflarımız, bireysel dikkatimiz ve deneyimlerini sınıfa getiren bir endüstri uzmanları fakültesi sayesinde, öğrencilerimiz günümüzün en hızlı büyüyen endüstrilerinde kariyer odaklı çalışmaları başarıyla başarabilirler.

Akademik ve mesleki gelişimlerine olan bağlılığımıza, öğrencilerimize ulusun en iyi şirketlerinden bazılarında staj yapma fırsatı verirken, Kuzeydoğu'nun en iyi kariyer fırsatlarının bazılarına kapı açabilecek işveren ve mezunlarla ağ kurma imkanı da verilir.

Aynı zamanda öğrencilerimiz, Boston'ın en hareketli semtlerinden biri olan Boston'un hareketli şehir merkezinin ve yakınındaki tüm şehirlerin yakınındaki tarihi Back Bay'de kampüsümüzde çalışıyor ve yaşıyorlar.

Bay State College Hızlı Bilgiler

yer

 • Boston, MA (250.000'den fazla üniversite öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır)
 • Moda Newbury Caddesi'nden 1 blok
 • Fenway Park adlı işletmeye 2,3 km mesafede

Akademisyenler

 • 15 program, Önlisans ve Lisans Dereceleri
 • Öğrenci oranı öğretmen 15: 1'dir
 • Ortalama sınıf mevcudu: 18 öğrenci

Öğrenci:

 • Yaklaşık 800 öğrenci
 • Kampüs içi konutlar mevcut

Bay State College , misyonu öğrencilere profesyonel kariyer için hazırlayan ve yüksek öğrenim seviyelerini artıran kaliteli bir eğitim sunmak olan özel bir kolejdir. Bay State College bu görevi, öğrencilerin münhasırlıklarını desteklemek için mükemmellik ve öğrenci hizmetlerinin harmanlandığı, ahlaki ve sosyal açıdan bilinçli vatandaşlar olarak tüm potansiyellerine ulaşmaları için hazırladıkları bir öğrenme ortamı sağlayarak gerçekleştirir.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Bay State College Tarihi

Bay State College , 1946 yılında, öğrencilere uygulamalı beceriler sağlayarak ve güçlü bir eğitim kurumuna özellikle dikkat ederek tek bir endüstriye, havayollarına hizmet etmek üzere açılmıştır. O zamandan beri, Kolej küçük sınıflarıyla, kişisel dikkatleriyle ve belirli kariyerlere odaklanmasıyla tanındı.

1961'de, Bay State, şehrin tam kalbinde, Back Bay'deki mevcut yerine taşındı, ancak hastanelere, işletmelere, alışveriş, moda ve eğlence merkezlerine yakındı.

1975 yılında Bay State, Massachusetts Commonwealth tarafından Önlisans dereceleri vermeye yetkiliydi. 1989'da Bay State, New England Okullar ve Kolejler Birliği (NEASC) * tarafından onaylandı. 2004 yılında Bay State, Devlet ve NEASC * tarafından İşletme, Moda ve Eğlence Yönetimi alanında lisans dereceleri vermeye yetkiliydi.

Kuruluşundan yetmiş yıl sonra, Bay State hala kurucularının vizyonuyla faaliyet gösteriyor. Kolej Amerika'nın önde gelen işverenlerine, profesyonelce eğitilmiş ve arzu ettikleri meslek için eğitilmiş yetenekli mezunlar sağlar.

* Bay State College , New England Yüksek Eğitim Komisyonu (NECHE, daha önce NEASC) tarafından akredite edilmiştir.

Görev beyanı

Bay State College , öğrencileri akademik titizlik ve kişiselleştirilmiş destekle başarılı kariyer ve küresel vatandaşlık için hazırlar.

Rehber ilkeler

Bay State College bunu sağlama taahhüdü ile gerçekleştiriyor

 • uygun fiyatlı, özel bir eğitim
 • destekleyici, yardımsever bir personel ve öğretim üyesi
 • uygulamalı bir öğrenme ortamı
 • çeşitliliği kucaklayan bir topluluk
 • gerçek dünya deneyimi olan bir fakülte
 • sınıfın ötesinde bir eğitim
 • sosyal ve etik sorumluluk kültürü
 • öğrenci başarısına sonuç odaklı bir yaklaşım

Temel değerler

Kalite, Saygı ve Destek.

Vizyon Bildirisi

Bay State College , bölgemizdeki meslek yüksekokul öğrencileri ve disiplinlerimizde iyi eğitimli mezunlar arayan işverenler için tercih edilen bir üniversite olacaktır.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Bay State College

Müzik endüstrisinde olmak sizin hedefiniz ise, Eğlence Yönetimi programı sizi yolunuza sokacak sıçrama tahtasıdır. Bay State College derecesinin bir parçası olarak elde e ... [+]

Eğlence Yönetiminde Kariyer Yapmak İster misiniz?

Bay State College Eğlence Yönetimi alanında iki yoğunluğa sahip bir programı var: Müzik Endüstrisi ve Ses Yapım.

“Seçmelere gerek yok! Bu müzik endüstrisinde çalışmanızı sağlamak için bir program.”

Eğlence Yönetimi Programı Hakkında

Müzik endüstrisinde olmak sizin hedefiniz ise, Eğlence Yönetimi programı sizi yolunuza sokacak sıçrama tahtasıdır. Bay State College derecesinin bir parçası olarak elde edebileceğiniz gerçek yaşam becerilerine ihtiyacınız olacak. Bay State'in odaklanmış, iş odaklı müfredatı sayesinde Bay State'in Eğlence Yönetimi programı mezunları Live Nation, Walt Disney, Cirque du Soleil, CBS radyo ve daha pek çok şirkette iş buldu. Pratik sınıflar ve uygulamalı deneyim sayesinde:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Bay State College

Dünya teknolojiye bağlı. Teknolojiyi yönetirseniz, dünya size bağlı. Odoo, Python, Google Analytics, RapidMiner, WEKA, MongoDB, BI ve Tableau Desktop Edition dahil olmak ... [+]

Bilgi Teknolojileri, İş Analitiği Programına Genel Bakış

Dünya teknolojiye bağlı. Teknolojiyi yönetirseniz, dünya size bağlı. Odoo, Python, Google Analytics, RapidMiner, WEKA, MongoDB, BI ve Tableau Desktop Edition dahil olmak üzere SQL Server dahil - günümüzün işyerinde kullanılan teknik araçlarda en son hallerde öğrenin ve akıcı olun. Ayrıca, tüm teknik bilgilerinizi, işin tüm yönleriyle kapsamlı bir geçmişe sahip olarak toplayın:

Endüstride derinlemesine, gerçek dünyada profesyonel deneyime sahip profesörlerden öğrenin.Karar vermeyi desteklemek için geniş veri setleriyle pratik bir veri analizi anlayışı edinin.Olumlu iletişim sonuçları elde etmek için veri görselleştirmenin önemi hakkında derin bir anlayış geliştirmek.Boston’ın İnovasyon Bölgesine kolay erişime sahip, iki veya daha fazla uygulamalı, zorunlu stajda talep üzerine beceri kazanın.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Bay State College

Bu program tasarımın işle buluştuğu yerdir. Her sezon, moda tasarımcıları en son kreasyonlarını sergilerler; bu, bir kısmı sonunda pistlerden dünyanın dört bir yanındaki ... [+]

Bu program tasarımın işle buluştuğu yerdir.

Her sezon, moda tasarımcıları en son kreasyonlarını sergilerler; bu, bir kısmı sonunda pistlerden dünyanın dört bir yanındaki rafları saklamaya yarar. Müşterilere ödemek istedikleri bir fiyata istediklerini sağlamak için renkleri, boyutları ve silüetleri karıştırıp eşleştiren bu tasarımlardan en iyisini seçmek, ürün yöneticisinin işidir. Özellikle bir moda tasarımcısının yaratıcı becerileri ve kavramsal bilgileri ile birleştirildiğinde zorlu ve ödüllendirici bir kariyer. Bu program tasarımın işle buluştuğu yerdir.

Bay State College , Moda Tasarımı alanında yoğunlaşarak Modaya Uygun Moda Lisansı programı ile benzersiz bir eğitim kombinasyonu sunmaktadır. Bu program, öğrencileri moda endüstrisine hem yaratıcı bir işletme hem de bir işletme olarak yaklaşmaya etkili bir şekilde hazırlar. Disiplinlerarası bir yaklaşımla, öğrenciler yaratıcı ve kavramsal uygulamalı tasarım çalışmaları ile birlikte ürün geliştirme, görsel mağazacılık, küresel pazarlama ve perakende stratejileri gibi moda mağazacılığı alanlarına odaklanabilirler. Moda Tasarımı programı, yarıyıl boyu süren stajı içerir; bu sayede, öğrencilerin değerli endüstri deneyimi kazandıkları ve profesyonel tasarım ağları geliştirdikleri için uzmanlıklarını daha da güçlendirmeye yardımcı olurlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Bay State College

Nihai hedefiniz bir endüstri lideri için çalışıyor, kar amacı gütmeyen bir kuruluşu yönetiyorsanız veya kendi işinizi kursanız da önce nasıl yönetileceğini öğrenmeniz ger ... [+]

Yönetim Programına Genel Bakış

Nihai hedefiniz bir endüstri lideri için çalışıyor, kar amacı gütmeyen bir kuruluşu yönetiyorsanız veya kendi işinizi kursanız da önce nasıl yönetileceğini öğrenmeniz gerekir. Bay State College Yönetim Programındaki Lisans Programı, size ilham veren ve uygulamalı bir öğrenme ortamında başarılı bir yönetici olmak için ihtiyacınız olan araçları vermekle ilgilidir:

Sınıflarına ortalama 15 yıllık gerçek dünya yönetim deneyimi getiren iş profesörlerinden öğrenin.Boston'ın sunduğu tüm sektör lideri şirketlere kolay erişim imkanı sağlayan iki veya daha fazla gerekli stajı tamamlayın!Sektöre özgü 5 Yönetim konsantrasyonundan birine odaklanmayı seçin: Bulut Güvenliği Risk Yönetimi, Finans, Sağlık Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi veya Pazarlama.Eğitiminize çevrimiçi olarak Bay State College New England Business College ile olan ortaklığıyla devam etmeyi seçin ve ek bir yıllık eğitim ile MBA kazanın!... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Boston
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
31 St. James Avenue
MA 02116 Boston, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri