Resmi açıklamayı okuyun

1978 yılında kuruluşundan bu yana, Bastyr Üniversitesi bilime dayalı doğal tıp öncü olmuştur. Kurucular Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; ve Joseph E. PIZZORNO, Jr., ND; Sheila Quinn ile birlikte sevdikleri öğretmen sonra okula adını ve Seattle Hekiminin Dr. kaydetti John Bastyr. onların mütevazi başlangıçlar sırasında başlangıç ​​maliyetleri sadece 200 $ ile, kurucuları artık dünyanın önde gelen sağlık sanatı ve bilimi üniversite olarak tanınan akredite bir doğal sağlık yüksekokulu için bir vizyon oluşturdu.

Kurucu Cumhurbaşkanı Fahri Doktor PIZZORNO büyüyen öğrenci vücut karşılamak için, Kenmore, Washington mevcut 51 dönümlük kampüse hareket de dahil olmak üzere, hizmet yaptığı 22 yıl boyunca bazı önemli büyüme ile Üniversitesi'ne gördü. (Tarihsel Zaman Çizelgesi bakın.) Okul, Bastyr Üniversitesi şimdi 20'den fazla lisans ve sertifika programları sunan naturopatik ilaç koleji olarak başlamasına rağmen. onun bilime dayalı temeli üzerine bina Üniversitesi Ulusal Sağlık Enstitüleri multi-dolar araştırma hibe bir dizi alıcı olmuştur.

Eylül 2012 yılında, Üniversite Doğal Tıp sınıfının kendi açılış Doktor 50'den fazla öğrenci karşılama, San Diego Bastyr Üniversitesi California açarak, tekrar genişledi. Doğal Tıp tıp Kaliforniya'nın ilk ve tek akredite okul da Wellness Beslenme Bilim Master sunuyor ve gelecekte daha doğal sağlık programları eklemeyi planlamaktadır.

Vizyonumuz

ilerleyen ve doğal sağlık sanat ve bilim alanındaki bilgilerle bütünleştirerek için dünyanın önde gelen akademik merkezi olarak, Bastyr Üniversitesi sağlık ve insan topluluğunun refahı dönüştürecek.

Misyonumuz

Biz doğal sağlık sanat ve bilim geleceğin liderlerini yetiştirmek. Doğanın iyileştirici gücünü Saygı ve beden, zihin ve ruh özünde birbirinden ayrılamaz olduğunu kabul ederek, biz eğitim, araştırma ve klinik hizmet için entegre bir yaklaşım modeli.

Çekirdek Temalar

Akademik başarı Doğal Sağlık Sanatları ve Bilimleri Araştırma Klinik Eğitim ve Toplum Sağlığı disiplinlerarası Entegrasyon

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Bastyr University

Bastyr Üniversitesi psikoloji lisans programları sağlam bir bilimsel temel ve alanlarda çeşitlilik içinde anlamlı kariyer öğrencileri hazırlamak için zihin ve bedenin büt ... [+]

Bastyr Üniversitesi psikoloji lisans programları sağlam bir bilimsel temel ve alanlarda çeşitlilik içinde anlamlı kariyer öğrencileri hazırlamak için zihin ve bedenin bütünsel bir anlayış sunuyor.

sağlık psikoloji major bilim derecesi lisans öğrencilere bir seçenek sunar üç parça. Bu ray sistemi öğrencilerin ilgilerini karşılamak için kendi lisans deneyimini terzilik, çalışmanın kendi odak doğrudan sağlar.

Sağlık Psikolojisi - Entegre Sağlık Parça - 2 yıl Sağlık Psikolojisi - Pre-Med Parça - 2 yıl Sağlık Psikolojisi - Sosyal Savunuculuk Parça - 2 yıl Bastyr Sağlık Psikoloji Programları Avantajları Psikolojinin temel al... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Kenmore San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Bastyr University

Binbaşı Entegre İnsan Biyolojisi ile Bachelor of Science bir 21. yüzyıl sağlık uygulayıcısı ya da biyomedikal araştırmacı olarak bir kariyer için mükemmel bir hazırlık ol ... [+]

Bir Binbaşı ile Bachelor of Science Entegre İnsan Biyolojisi 21. yüzyıl sağlık uygulayıcısı ya da biyomedikal araştırmacı olarak bir kariyer için de mükemmel bir hazırlık hizmet vermektedir. Bu tamamen akredite lisans biyolojik bilimlerde profesyonel derece (Doğal Tıp doktoru, doktor, diş hekimi, eczacı), yardımcı sağlık derece (hekimin yardımcısı, hemşire, fizyoterapist) ya da lisansüstü eğitim bir dizi takip için gerekli yetkinlikleri öğrencilere donatıyor.

üzerinde odaklanarak eller bilimsel araştırma, bu ilerici bir program fizyolojisi, anatomisi, hücre biyolojisi, biyokimya ve genetik arasındaki bağlantıları çizer - yerine tek tek her konuyu öğretmekten daha. Bu ayrı yaklaşım öğrencilerin insan biyolojisi karmaşıklığı çözülmeye ve vücudun yapı ve fonksiyonunun birleşik bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olur. Bu sayede öğrenciler, biyolojik bilim alanında güçlü bir temel kazanmak ve biyoloji ve sağlık alanında kariyer için önemli bir eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Kenmore San Diego
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku