Bastyr University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1978 yılında kuruluşundan bu yana, Bastyr Üniversitesi bilime dayalı doğal tıp öncü olmuştur. Kurucular Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; ve Joseph E. PIZZORNO, Jr., ND; Sheila Quinn ile birlikte sevdikleri öğretmen sonra okula adını ve Seattle Hekiminin Dr. kaydetti John Bastyr. onların mütevazi başlangıçlar sırasında başlangıç ​​maliyetleri sadece 200 $ ile, kurucuları artık dünyanın önde gelen sağlık sanatı ve bilimi üniversite olarak tanınan akredite bir doğal sağlık yüksekokulu için bir vizyon oluşturdu.

Kurucu Cumhurbaşkanı Fahri Doktor PIZZORNO büyüyen öğrenci vücut karşılamak için, Kenmore, Washington mevcut 51 dönümlük kampüse hareket de dahil olmak üzere, hizmet yaptığı 22 yıl boyunca bazı önemli büyüme ile Üniversitesi'ne gördü. (Tarihsel Zaman Çizelgesi bakın.) Okul, Bastyr Üniversitesi şimdi 20'den fazla lisans ve sertifika programları sunan naturopatik ilaç koleji olarak başlamasına rağmen. onun bilime dayalı temeli üzerine bina Üniversitesi Ulusal Sağlık Enstitüleri multi-dolar araştırma hibe bir dizi alıcı olmuştur.

Eylül 2012 yılında, Üniversite Doğal Tıp sınıfının kendi açılış Doktor 50'den fazla öğrenci karşılama, San Diego Bastyr Üniversitesi California açarak, tekrar genişledi. Doğal Tıp tıp Kaliforniya'nın ilk ve tek akredite okul da Wellness Beslenme Bilim Master sunuyor ve gelecekte daha doğal sağlık programları eklemeyi planlamaktadır.

Vizyonumuz

ilerleyen ve doğal sağlık sanat ve bilim alanındaki bilgilerle bütünleştirerek için dünyanın önde gelen akademik merkezi olarak, Bastyr Üniversitesi sağlık ve insan topluluğunun refahı dönüştürecek.

Misyonumuz

Biz doğal sağlık sanat ve bilim geleceğin liderlerini yetiştirmek. Doğanın iyileştirici gücünü Saygı ve beden, zihin ve ruh özünde birbirinden ayrılamaz olduğunu kabul ederek, biz eğitim, araştırma ve klinik hizmet için entegre bir yaklaşım modeli.

Çekirdek Temalar

Akademik başarı Doğal Sağlık Sanatları ve Bilimleri Araştırma Klinik Eğitim ve Toplum Sağlığı disiplinlerarası Entegrasyon

Konumlar

Kenmore

Bastyr University

Address
14500 Juanita Drive N.E.
Kenmore, WA 98028-4966

Kenmore, Washington, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 425-602-3000