Resmi açıklamayı okuyun

Katolik Gelenek Liberal Sanatlar

Varsayımda, inanç ve akıl arasındaki ilişkiyi büyük bir gusto ile keşfetmeye kararlıyız. Bu 2.000 yıllık geleneğe katılarak, bugünün öğrencileri disiplinler arasında hakikat arayışı içinde olan bilim adamları, sanatçılar, yazarlar ve filozofların nesillerine katılıyor.
Katolik entelektüel geleneğin, zamanlarımız için özellikle ilgili ve yararlı olmalarına ve tüm inanç geleneklerinin bir sese sahip olduğu kapsayıcı, açık bir iklimde zihin, beden ve ruhaniyetin büyümesini teşvik ettiğine inanıyoruz.

Başarı Geleneği

  • Öğrencilerin% 98'i diplomalarını dört yılda tamamlar.
  • 2017 Sınıfının% 94'ü, ek eğitim almak veya mezuniyetin altı ayı içinde topluluk hizmetinde bulunmak için işe alındı.
  • 2017 Sınıfının% 85'i en az bir staj, araştırma veya deneyimsel öğrenme fırsatı tamamladı

Dünya İhtiyaçlarını Yapmanın Yolu

Bizim biyokimya ya da aile mahkemesi yargıcı ya da herhangi bir sayıda diğer meslek olarak kariyerlerine on yıl içinde bizim inanılmaz mezunlar ile konuşun ve değer tabanlı bir eğitim konusunda ısrar neden keşfedeceksiniz - Mezun yetenekli gücü ve gücü olan mezunlar veren karakterin yaşamı daha büyük sorularla meşgul etmesi ve daha iyi bir işe doğru çalışması gerekiyordu.

Bugünün özel fakültesine ve öncekilerin uzun bir kısmına, kurucumuz Emmanuel d'Alzon'un akademisyenlerin ötesine gitmeye ve tüm insanı eğitmeye zorlayan çağrısı üzerine kafa yoruyoruz. Öğrencilere odaklanmayı ve yeni Residence Salonlarının tasarımından dinamik Honors programlarımıza, Roma'daki bir kampüsün kurulmasına kadar, yaptığımız her işte, iyi bir yaşamı vurguladığımızı göreceksiniz.

Ayrıca, Varsayım eğitimi mümkün kılan mezunlara, ebeveynlere, vakıflara ve kurumsal ortaklara karşı büyük bir şükran borcumuz var. Sadece birlikte çalışarak, paylaşılan hedeflere ve yaş, kültür, disiplin ve inanç farklılıklarından hareket ederek, Yolu Gerçekten Yakabiliriz.

Katolik Değerler ve Güçlü Akademisyenler

Assumption College Augustinians tarafından desteklenen ve Katolik entelektüel geleneğe dayanan bir Katolik kurum olan Assumption College , eleştirel istihbarat, düşünceli vatandaşlık ve merhametli hizmet ile tanınan mezunları oluşturmak için çabalamaktadır. Bu iddialı hedefleri, liberal sanat dallarına dayanan ve mesleki çalışmaların alanına uzanan bir müfredatla sürdürüyoruz. İnanç ve akıl uyumunun Katolik olarak doğrulanmasıyla canlandırarak, gerçeğin peşinde koşarak, öğrencilerin zihinlerini ve kalplerini dönüştürmeyi hedefliyoruz. Varsayım çeşitliliği destekler ve hedeflerini paylaşan herkesi ekümenik olarak karşılar.

Başkanın Mesajı

Bir kolej seçmek, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli karar olabilir. Daha önce bir dizi başka kurumdan materyal almış olabilirsiniz, aynı zamanda aile ve arkadaşlardan gelen fikirler ve öneriler de olabilir.

Pek çok neden parlak, motive olmuş öğrenciler Varsayım'a katılmayı seçiyor. Web sitemizi keşfettikçe, mükemmel programlarımız ve sıkı sıkıya bağlı topluluğumuzla ilgili bir sürü bilgi bulacaksınız. Şimdilik, olasılıkla öğrenciler ve aileleri için Varsayımı tanımlarken en çok bahsettiğim üç nedenden bahsetmek istiyorum.

Güçlü iş ve profesyonel programlar ile en iyi liberal sanatlar koleji.

Öğrencilerimiz, yeni fikirleri, dünyaya yeni bakış açılarını ve yeni sorgulama biçimlerini düşündükleri için zihinlerini genişleten ve eleştirel düşünme becerilerini geliştiren bir dizi disipline maruz kalmaktadırlar. Öğretim üyeleri, öğrencilerin değerlerini ve hayatlarını düşünürken, potansiyellerini tam anlamıyla başarmaları için meydan okuyan akademik olarak uyarıcı bir ortam yaratır. Aynı zamanda, öğrencilerin Öğrenim'de öğrendikleri beceriler de onları başarılı ve ödüllendirici kariyerlere hazırlar.

Katolik entelektüel gelenek, kolejler arasında eşsizdir.

Assumpionist gelenekte entelektüel, sosyal ve kişisel gelişmeyi teşvik ediyoruz. Din ve inancımızı, insan deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak ciddiye alıyoruz. İnsan kalbinin en derin arzularına ulaşan soruları keşfederiz ve gerçeği aramada iman ve akıl rolünü tanırız. Öğrencilerimiz, Fr tarafından öngörülen eğitim türünü yansıtan dünyadaki Hıristiyan bakışının oluşumuna katkıda bulunan fikirlerle karşılaşırlar. Varsayımcıların kurucusu Emmanuel d'Alzon. Öğrencinin inancı ne olursa olsun, Varsayım deneyiminin kişisel ruhsal gelişim için fırsatlar sağladığını ve öğrencilere bilgilerini hizmette başkalarına kullanmalarını teşvik edecek bir dizi değer geliştirdiğine inanıyoruz. Bu, entelektüel olarak zorlayıcı, kişisel olarak ödüllendirici ve ruhsal olarak tatmin edici bir atmosferdir.

İnsanların birbirleriyle nasıl baktıkları bir yer.

Varsayım'ı seçtiğinizde, topluluktaki kibar ve arkadaş canlısı kişilerden kişisel ilgi görmeye güvenebilirsiniz. Fakülte, idareci, personel, dindar ve öğrenciler hep birlikte burada herkesin değerli ve desteklendiğinden emin olmak için çalışırlar. Varsayım yeterince küçüktür ki, insanlar öğrencileri bireyler olarak tanır ve öğrenciler için farklı fırsatlar bulmaya yetecek kadar büyüktür. Sınıf içi ve dışı deneyimler, bir öğrencinin “kişisel pusulası” nı şekillendirmeye yardımcı olur ve entelektüel, sosyal ve kişisel gelişimi teşvik eder.

Bu özellikler aradığınızı yansıtıyorsa, sitemizi daha da keşfetmenizi ve daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Ayrıca, Assumption'un güzel kampüsünü ziyaret etmeyi ve topluluğumuzu bu kadar özel kılan bazı insanlarla tanışmayı umuyoruz. Varsayım'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Devlet Başkanı

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Assumption College

Riskleri dikkatlice değerlendirmek için zaman harcıyor musunuz? Potansiyel sonuçlara değer bir karar mı yoksa yatırım mı? Bu sizin kişiliğinize benziyorsa, Assumption Col ... [+]

Riskleri dikkatlice değerlendirmek için zaman harcıyor musunuz? Potansiyel sonuçlara değer bir karar mı yoksa yatırım mı? Bu sizin kişiliğinize benziyorsa, Assumption College aktüerya bilimlerinde lisans derecesi mükemmel bir uyum olabilir.

Aktüerler, risk içeren iş problemlerini çözmek için matematik ve ekonomi eğitimini kullanırlar ve çok disiplinli geçmişleri ve güçlü niceliksel becerileri nedeniyle çok aranırlar. Bölüm Matematik, Bilgisayar Bilimi ve Aktüerya Bilim Aktüerya biliminde yeni bir ana duyurmaktan heyecan duyar. Bu titiz ana, öğrencilerin matematik, ekonomi ve iş alanlarında ders almasını gerektirir. Müfredat, Aktüerler Derneği (SOA) ve Kazazedeler Aktüeryal Derneği (CAS) tarafından desteklenen ilk iki Aktüerya Sınavı için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Nörobilim Programımız, bu büyüleyici çalışma alanında lisans öğrencilerine yönelik tutkulu bir disiplinlerarası profesör grubunu bir araya getirerek, beyin işlevinin yeni ... [+]

Assumption College Nörobilim

Beyin genellikle son sınır olarak bahsedilir, çünkü Dr. Neil deGrasse Tyson'ın belirttiği gibi, “… tam olarak [beyin] nasıl işlediği en büyük çözülmemiş gizemlerden biridir ve daha çok sırlarını soruşturuyoruz. Bulduğumuz sürprizler. ”Nörobilim, multidisipliner yaklaşımlar kullanarak zihin, beyin ve sinir sistemi işlevinin gizemlerini çözmeye çalışır.

Nörobilim Programımız, bu büyüleyici çalışma alanında lisans öğrencilerine yönelik tutkulu bir disiplinlerarası profesör grubunu bir araya getirerek, beyin işlevinin yeni mekanizmalarını ortaya çıkaran ve duygu, biliş ve psikopatolojinin nöral ilişkilerini araştıran araştırmalara dahil ediyor. Assumption College de dahil olmak üzere sinirbilim, takip etmek için sayısız fırsatlar sunuyor:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Assumption College eğitim aldığınızda eğitiminiz ders kitabının ötesine geçecektir - başarılı olmak için gereken iş becerileri ve gerçek dünya deneyimini ve liberal sanat ... [+]

Assumption College eğitim aldığınızda eğitiminiz ders kitabının ötesine geçecektir - başarılı olmak için gereken iş becerileri ve gerçek dünya deneyimini ve liberal sanatlarda güçlü bir temel oluşturarak, sizi çok yönlü bir aday olarak benzersiz bir şekilde konumlandırabileceksiniz. rekabetçi iş ortamı.

Assumption College bir lisans derecesi, size özel, kamu ya da kar amacı gütmeyen sektörde başarılı bir kariyer oluşturmak için bir çerçeve sağlayacaktır. İşverenler tarafından aranan çok çeşitli teknik ve mesleki becerilerde uzmanlık geliştirecek ve sizi karmaşık ve sürekli değişen küresel bir iş ortamına hazırlayan etik ve sosyal açıdan sorumlu iş uygulamaları üzerinde çalışacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Kimya, maddenin yapısını ve temel prensiplerini inceler. Varsayımda, bir Kimya anadalını ilan eden öğrenciler organik, inorganik, fiziksel, analitik kimya ve biyokimya ha ... [+]

Assumption College Kimya Derecesi

Kimya, maddenin yapısını ve temel prensiplerini inceler. Varsayımda, bir Kimya anadalını ilan eden öğrenciler organik, inorganik, fiziksel, analitik kimya ve biyokimya hakkında bilgi sahibi olur ve etkileşimde bulunma yollarını anlarlar. Testa Bilim Merkezi, sınıfta tartıştığınız karmaşık ve sofistike bilimsel teorileri test etmek için olağanüstü laboratuvar olanakları sunar.

Her yaz ve akademik yıl boyunca, Assumption kimya bölümleri, Varsayım fakültesi ve tanınmış araştırma laboratuvarlarında araştırma yapma fırsatına sahiptir. Fen bilimleri mezunlarının tıp fakültelerine yüzde 85'lik bir kabul oranı ve diğer lisansüstü tıp programlarına (dişhekimliği ve veterinerlik okulları vb.) Yüzde 83 oranında kabul oranı vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Bilgisayar bilimindeki bir derece sizi çeşitli kariyer yolları için hazırlayabilir. Varsayım size teşvik edici ve destekleyici bir ortamda matematik veya bilgisayar bilim ... [+]

Bilgisayar bilimindeki bir derece sizi çeşitli kariyer yolları için hazırlayabilir. Varsayım size teşvik edici ve destekleyici bir ortamda matematik veya bilgisayar bilimi eğitimi için fırsatlar sunar. Mantıklı bir şekilde düşünecek ve problemleri çözecek, aynı zamanda açık ve etkili iletişim kuracaksınız - günümüzün artan teknolojik dünyasında yüksek talep gören beceriler.

Bilgisayar bilimlerinde bir derece düşünüyorsanız, Assumption'un ilgi çekici profesörleri ve zorlu müfredat öğrencileri, bu hızla gelişen alanı keşfetmek için bir dizi fırsat sağlayacaktır. Bilgisayar bilimi bölümleri, programlama becerilerini, bilgisayar donanımı ve yazılım bilgisini geliştirir ve teknolojinin sosyal ve etik etkilerini takdir eder. Büyük bilgisayar sektöründe çeşitli profesyonel kariyer için bir temel sağlar ve bilgisayar bilimleri lisansüstü çalışma için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
English (USA)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Biyoloji derecenizi virüsler veya ekosistemler üzerinde çalışmak isteyip istemediğinizi düşünürseniz, sınıfta temel kavramları anlamlı kılan ve teknik araştırmanızı geliş ... [+]

Assumption College Biyoloji Derecesi

Biyoloji hayatın çalışmasıdır. Biyologlar, yaşamın gizemlerini hücresel, organizma ve nüfus düzeylerinde keşfederler.

Biyoloji derecenizi virüsler veya ekosistemler üzerinde çalışmak isteyip istemediğinizi düşünürseniz, sınıfta temel kavramları anlamlı kılan ve teknik araştırmanızı geliştirmenize yardımcı olan, güçlü bir şekilde uygulamalı laboratuar deneyimleri, aynı zamanda Assumption fen fakültesine güçlü destek ve kolay erişim elde edersiniz. becerileri. Worcester, MA kampüsünde bulunan son teknoloji ürünü Testa Bilim Merkezi, sınıfta öğrendiğiniz karmaşık ve sofistike bilimsel teorileri test etmek için bir Biyoloji bölümü öğrencilerine olağanüstü laboratuvar olanakları sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Varsayımın Siber Güvenlik Lisansı, bilgi ve bilgi bilimi, mühendislik, sosyal bilimler ve teknoloji yönetiminde dijital bilgi ekonomisinde inovasyon ve girişimciliği teşv ... [+]

Cyberspace, bireyleri, kuruluşları ve ulusal ve uluslararası kuruluşları birbirine bağlayan karmaşık, çok yönlü ağlarla dinamik ve gelişen bir ekosistemdir. Bununla birlikte, siber uzayın genişlemesi sömürüye ve sömürüye karşı savunmasız hale getirerek sömürülecek yeni zayıflıklar ortaya koymaktadır. Siber tehditler ve savunmasızlıklar, teknoloji ve bağlantılılık patlamasıyla, bireyleri, örgütleri ve milletleri de etkileyerek üssel olarak artmıştır. Siber güvenlik alanında önemli bir yer edinen Assumption College , siber tehdit ve saldırılara karşı durmak ve bunlara cevap vermek isteyen yeni nesil bireyleri eğitecek.

Federal Araştırma Bürosu'nun 2016 İnternet Suç Raporuna göre, ABD'deki milyonlarca kişi her yıl İnternet suçlarının mağdurlarıdır ve günde ortalama 800 şikayet almaktadır. Rapor ayrıca, e-posta dolandırıcılığı nedeniyle oluşan kayıpları, hırsızlığı, fidye yazılım saldırılarını, teknik destek sahtekarlık kayıplarını ve 2016'da kurban kayıplarında 1,33 milyar dolarlık yaratılan diğer haksız faaliyetlerin istatistiklerini içeren en son yılını paylaşmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Varsayımdaki mühendis majörlere (minörün peşinde olanlar da dahil), gelecekteki başarının temelini oluşturan kapsamlı bir müfredat sunulmaktadır. ... [+]

Varsayımdaki mühendis majörlere (minörün peşinde olanlar da dahil), gelecekteki başarının temelini oluşturan kapsamlı bir müfredat sunulmaktadır. Mühendislik fakültesi seçmeyi tercih eden öğrenciler, hem Notre Dame Üniversitesi hem de Mühendislik Okulu ile ortaklık anlaşmaları yaparak çift diploma alabilirler .

Mühendislik derecesi adaylarına, Göçmenlik'te güçlü bir liberal sanat eğitimi verilir. Fen ve matematik dersleri, mühendislikte çalışmalarına devam etmek ve alanında anlamlı kariyerlere sahip olmak için hazırlar. Mühendislikte küçük çapta devam eden öğrencilere disiplin içinde sağlam bir temel verilir ve matematik, bilgisayar bilimi, kimya veya çevre bilimleri alanlarında lisans derecesi ile mezun olurlar. Küçük sınıflar, öğrencilerin kendilerini konularına dahil etmelerini sağlayan kişiselleştirilmiş bir eğitim sunar ve fakülte akıl hocaları, hem mezun hem de profesyonel düzeyde doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olacak bire bir danışmanlık sunarlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Assumption College

Veriler 21. Yüzyılın temel hammaddesidir. Endüstri, hükümet ve STK'lar artık insanlık tarihinde daha önce hiç olmadığı kadar çok şey biliyorlar: ne satın alıyoruz, ne oku ... [+]

Veriler 21. Yüzyılın temel hammaddesidir. Endüstri, hükümet ve STK'lar artık insanlık tarihinde daha önce hiç olmadığı kadar çok şey biliyorlar: ne satın alıyoruz, ne okuyoruz, ne yapıyoruz. Ancak, tüm bu veriler öncelikle büyük soruyu cevaplamak için bilgiye dönüştürülmelidir: Tüm bunlar ne anlama geliyor ?

Bilgisayar teknolojisindeki ilerlemeler, yaşamın her adımından çok miktarda verinin elde edilmesinde ve depolanmasında bir patlama yarattı. Bu ani değişim, bu verileri analiz edebilen ve bu araştırmalara dayanarak tavsiyelerde bulunabilen matematiksel ve sayısal olarak eğitimli mezunlara ihtiyaç duymaktadır.

Assumption College Veri Analitiği programı (büyük ve küçük ölçekli olarak sunulmaktadır), araştırma, programlama ve kritik analiz becerileri sunarak kim olduğumuzu ve nereye gittiğimizi ve bu bilgiyi en iyi nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. ihtiyacın olacak. Veri analizini Varsayımda incelediğinizde, büyük miktarda bilgiyi nasıl toplayacağınızı, işleyeceğinizi ve değerlendireceğinizi ve dünyanın geri kalanı için ne anlama geldiğini öğreneceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Worcester
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Salisbury Street,500
01609 Worcester, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri