Assumption College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Katolik Gelenek Liberal Sanatlar

Varsayımda, inanç ve akıl arasındaki ilişkiyi büyük bir gusto ile keşfetmeye kararlıyız. Bu 2.000 yıllık geleneğe katılarak, bugünün öğrencileri disiplinler arasında hakikat arayışı içinde olan bilim adamları, sanatçılar, yazarlar ve filozofların nesillerine katılıyor.
Katolik entelektüel geleneğin, zamanlarımız için özellikle ilgili ve yararlı olmalarına ve tüm inanç geleneklerinin bir sese sahip olduğu kapsayıcı, açık bir iklimde zihin, beden ve ruhaniyetin büyümesini teşvik ettiğine inanıyoruz.

Başarı Geleneği

  • Öğrencilerin% 98'i diplomalarını dört yılda tamamlar.
  • 2017 Sınıfının% 94'ü, ek eğitim almak veya mezuniyetin altı ayı içinde topluluk hizmetinde bulunmak için işe alındı.
  • 2017 Sınıfının% 85'i en az bir staj, araştırma veya deneyimsel öğrenme fırsatı tamamladı

Dünya İhtiyaçlarını Yapmanın Yolu

Bizim biyokimya ya da aile mahkemesi yargıcı ya da herhangi bir sayıda diğer meslek olarak kariyerlerine on yıl içinde bizim inanılmaz mezunlar ile konuşun ve değer tabanlı bir eğitim konusunda ısrar neden keşfedeceksiniz - Mezun yetenekli gücü ve gücü olan mezunlar veren karakterin yaşamı daha büyük sorularla meşgul etmesi ve daha iyi bir işe doğru çalışması gerekiyordu.

Bugünün özel fakültesine ve öncekilerin uzun bir kısmına, kurucumuz Emmanuel d'Alzon'un akademisyenlerin ötesine gitmeye ve tüm insanı eğitmeye zorlayan çağrısı üzerine kafa yoruyoruz. Öğrencilere odaklanmayı ve yeni Residence Salonlarının tasarımından dinamik Honors programlarımıza, Roma'daki bir kampüsün kurulmasına kadar, yaptığımız her işte, iyi bir yaşamı vurguladığımızı göreceksiniz.

Ayrıca, Varsayım eğitimi mümkün kılan mezunlara, ebeveynlere, vakıflara ve kurumsal ortaklara karşı büyük bir şükran borcumuz var. Sadece birlikte çalışarak, paylaşılan hedeflere ve yaş, kültür, disiplin ve inanç farklılıklarından hareket ederek, Yolu Gerçekten Yakabiliriz.

Katolik Değerler ve Güçlü Akademisyenler

Assumption College Augustinians tarafından desteklenen ve Katolik entelektüel geleneğe dayanan bir Katolik kurum olan Assumption College , eleştirel istihbarat, düşünceli vatandaşlık ve merhametli hizmet ile tanınan mezunları oluşturmak için çabalamaktadır. Bu iddialı hedefleri, liberal sanat dallarına dayanan ve mesleki çalışmaların alanına uzanan bir müfredatla sürdürüyoruz. İnanç ve akıl uyumunun Katolik olarak doğrulanmasıyla canlandırarak, gerçeğin peşinde koşarak, öğrencilerin zihinlerini ve kalplerini dönüştürmeyi hedefliyoruz. Varsayım çeşitliliği destekler ve hedeflerini paylaşan herkesi ekümenik olarak karşılar.

Başkanın Mesajı

Bir kolej seçmek, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli karar olabilir. Daha önce bir dizi başka kurumdan materyal almış olabilirsiniz, aynı zamanda aile ve arkadaşlardan gelen fikirler ve öneriler de olabilir.

Pek çok neden parlak, motive olmuş öğrenciler Varsayım'a katılmayı seçiyor. Web sitemizi keşfettikçe, mükemmel programlarımız ve sıkı sıkıya bağlı topluluğumuzla ilgili bir sürü bilgi bulacaksınız. Şimdilik, olasılıkla öğrenciler ve aileleri için Varsayımı tanımlarken en çok bahsettiğim üç nedenden bahsetmek istiyorum.

Güçlü iş ve profesyonel programlar ile en iyi liberal sanatlar koleji.

Öğrencilerimiz, yeni fikirleri, dünyaya yeni bakış açılarını ve yeni sorgulama biçimlerini düşündükleri için zihinlerini genişleten ve eleştirel düşünme becerilerini geliştiren bir dizi disipline maruz kalmaktadırlar. Öğretim üyeleri, öğrencilerin değerlerini ve hayatlarını düşünürken, potansiyellerini tam anlamıyla başarmaları için meydan okuyan akademik olarak uyarıcı bir ortam yaratır. Aynı zamanda, öğrencilerin Öğrenim'de öğrendikleri beceriler de onları başarılı ve ödüllendirici kariyerlere hazırlar.

Katolik entelektüel gelenek, kolejler arasında eşsizdir.

Assumpionist gelenekte entelektüel, sosyal ve kişisel gelişmeyi teşvik ediyoruz. Din ve inancımızı, insan deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak ciddiye alıyoruz. İnsan kalbinin en derin arzularına ulaşan soruları keşfederiz ve gerçeği aramada iman ve akıl rolünü tanırız. Öğrencilerimiz, Fr tarafından öngörülen eğitim türünü yansıtan dünyadaki Hıristiyan bakışının oluşumuna katkıda bulunan fikirlerle karşılaşırlar. Varsayımcıların kurucusu Emmanuel d'Alzon. Öğrencinin inancı ne olursa olsun, Varsayım deneyiminin kişisel ruhsal gelişim için fırsatlar sağladığını ve öğrencilere bilgilerini hizmette başkalarına kullanmalarını teşvik edecek bir dizi değer geliştirdiğine inanıyoruz. Bu, entelektüel olarak zorlayıcı, kişisel olarak ödüllendirici ve ruhsal olarak tatmin edici bir atmosferdir.

İnsanların birbirleriyle nasıl baktıkları bir yer.

Varsayım'ı seçtiğinizde, topluluktaki kibar ve arkadaş canlısı kişilerden kişisel ilgi görmeye güvenebilirsiniz. Fakülte, idareci, personel, dindar ve öğrenciler hep birlikte burada herkesin değerli ve desteklendiğinden emin olmak için çalışırlar. Varsayım yeterince küçüktür ki, insanlar öğrencileri bireyler olarak tanır ve öğrenciler için farklı fırsatlar bulmaya yetecek kadar büyüktür. Sınıf içi ve dışı deneyimler, bir öğrencinin “kişisel pusulası” nı şekillendirmeye yardımcı olur ve entelektüel, sosyal ve kişisel gelişimi teşvik eder.

Bu özellikler aradığınızı yansıtıyorsa, sitemizi daha da keşfetmenizi ve daha fazla bilgi edinmenizi öneririz. Ayrıca, Assumption'un güzel kampüsünü ziyaret etmeyi ve topluluğumuzu bu kadar özel kılan bazı insanlarla tanışmayı umuyoruz. Varsayım'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle,

Francesco C. Cesareo, Ph.D.
Devlet Başkanı

Konumlar

Worcester

Address
Salisbury Street,500
01609 Worcester, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri