Arkansas Tech University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Arkansas Tech Üniversitesine Hoş Geldiniz

Tech, ilerici entelektüel gelişme ve sivil katılım için fırsatlar sunan duyarlı bir kampüs topluluğu olarak öğrencinin başarısına, erişimine ve mükemmelliğine adamıştır. Teknolojik geleneklerini benimseyen ve geliştiren Tech, Arkansas, ulus ve dünyayı iyileştirmek için çabalarken topluluk üyelerine hedeflerini gerçekleştirmeleri konusunda ilham verir ve onları güçlendirir.

1909 yılında kurulan, Arkansas Tech Üniversitesi Tarih açısından zengin ve şu anda devletin en hızlı büyüyen üniversitelerinden biri. Tech harika bir konumda harika bir üniversitedir. Tech hakkında daha hızlı bilgiler edinmek için Tech-At-A-Glance'i inceleyin veya kampüs turuna katılın; biz size dünya standartlarında öğretim, olağanüstü olanaklar, öğrenci odaklılık ve büyük bir değer sunduğumuzu kanıtlayacağız.

Tech, bireysel ilgi için yeterince küçük, ancak nitelikli bir eğitim için yeterince geniş bir kampüs sunmaktadır. Mezuniyet oranının eyalette, bölgede ve ulusun en yüksekleri arasında yer aldığını düşündüğünüz zaman, açık tekniği doğru boyuttadır.

Tech'te, öğrencilerimize mümkün olan her şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kabul ve Mali Yardım bürolarımız üniversitemize katılmanıza yardımcı olmaya hazırdır. Tech'in bile Uluslararası Öğrencilere adanmış bir ofisi var.

Üniversite deneyiminizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Tech hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bir Kampüs Turu için bize katılmaktan çekinmeyin, Aday Öğrenci Sık Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edin veya Kabul Ofisi'mize başvurun.

Misyonumuz

Arkansas Tech University, ilerici entelektüel gelişme ve sivil katılım için fırsatlar sunan duyarlı bir kampüs topluluğu olarak öğrencinin başarısına, erişimine ve mükemmelliğine adamıştır. Teknolojik geleneklerini benimseyen ve geliştiren Tech, Arkansas, ulus ve dünyayı iyileştirmek için çabalarken topluluk üyelerine hedeflerini gerçekleştirmeleri konusunda ilham verir ve onları güçlendirir.

Sayılarla Arkansas Tech

Tech oranı nasıl?

  • Ortalama yeni başlangıç ​​ACT puanı 21 yıl üst üste ulusal ve eyalet ortalamalarının üzerinde sıralanmıştır
  • 2015 birinci sınıf öğrencilerinin ortalama ACT puanı 22.05
  • Eyaletteki en iyi beş üniversite arasından en uygun seçenek
  • Tech 120'den fazla öğrenci organizasyonu sunmaktadır

Öğrenci vücut

  • Güz 2015, rekor sayıda kayıt yaptıran 17. yıl oldu.

Fakülte

  • 400'den fazla öğretim üyesi
hr-infographic01hr-infographic02hr-infographic03

Konumlar

Russellville

Arkansas Tech University

Address
Arkansas Tech University
1507 North Boulder Avenue

72801 Russellville, Arkansas, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 479-968-0237