Resmi açıklamayı okuyun

UNCGMAIN1Amerikan Üniversiteler Konsorsiyumu (ACU), üstün program ve özelliklere sahip, yüksek öğrenim görmüş akredite kurumlardan oluşan bir gruptur. Üyeleri dünyanın dört bir yanından gelen binlerce uluslararası öğrencinin eğitim ihtiyaçlarına hizmet eder. ACU'nun tekliflerinin kapsamı, ileri bilim, mühendislik ve teknoloji ve muhasebe, mühendislik, hukuk, işletme, tekstil, beslenme ve çeşitli olarak çeşitli programlar dahil olmak üzere çok sayıda alanda doktora programlarından, doktora programlarına kadar çok çeşitli ve kapsamlıdır. Spor ilacı. ACU sadece güçlü akademik programlar değildir. Uluslararası öğrenciler, kaynakları, insanların, tesislerin, destek hizmetlerinin vb. Kanıtladığı gibi, uluslararası eğitime bağlı kurumlarda gelişir. Bu taahhüt, sadece uluslararası öğrencilere eğitsel olarak yardımcı olmak için değil, aynı zamanda Amerikan öğrencilerine yönelik akademik ve öğrenim ortamlarını zenginleştirmeye katkılarını sağlamak için bir misyondan kaynaklanıyor. Ayrıca, diğer öğrencileri Amerikan öğrencilerine okumak için ACU kurumsal programlarından da geliyor; Kültürel öğrenimleri, geri döndüklerinde uluslararası öğrencilerle daha iyi küresel vatandaşlar ve diğer öğrenciler olmalarını sağlar. UNCGMAIN02 Amerikan Üniversiteler Konsorsiyumu (ACU), çok çeşitli mükemmel akademik programlar ve hizmetler sunan üye kurumlarında lisans ve lisans programlarına uluslararası öğrenci kabul edilmesini kolaylaştırmaktadır. İngilizce'de akıcılık kazanma ve yeni akademik ve kültürel çevreye uyum sağlamada öğrencilere yardım, her kampüsteki INTERLINK merkezleri tarafından sağlanmaktadır.

ACU YERLERİ

ACU Locations Map

ÜYELER

Valparaiso Üniversitesi Valparaiso Üniversitesi (Valpo), ABD ve dünya çapında 40 ülkeden 4.500 Amerikan ve uluslararası öğrenci özel bir üniversitedir. Sürekli olarak Midwest'in en iyi üniversitelerinden biri olarak seçilen Valpo, ABD'de fiyat için en iyi değeri sunan üniversiteler arasında listeleniyor. Valpo, tüm kültürel gelenek ve geçmişlere sahip uluslararası öğrencileri ağırlamaktan uzun ve gururlu bir geleneğe sahipti. Öğrencileri ve fakülteleri için gerçek uluslararası eğitimi teşvik etmeyi amaçlayan üniversite, kültürlerarası diyaloglar, kültürel değişimler, yurtdışında eğitim ve hizmet-öğrenme fırsatları konusunda öğrencileri ve fakülteleri bir araya getiren birçok program sunmaktadır. Valpo, Chicago'dan sadece bir saat uzaklıkta, 31.000 güvenli ve dost bir kasabada yer almaktadır.

Greensboro'daki Kuzey Carolina Üniversitesi Greensboro'da (UNCG) bulunan North Carolina Üniversitesi, diğer üniversitelerden ayrı olarak, “daha ​​büyük bir şey yap” şeklindeki ortak değerimiz nedeniyle, zorlu, destekleyici ve katılımcı bir topluluktur. çektiğimiz insanlar ve takip ettikleri yüksek başarılar, aynı zamanda yaptıkları anlamlı katkılar ile. Herkesin güçlendirilmesine yönelik bir inançla, merak ve tutku besleyen benzersiz bir işbirliği ve kapsayıcılık ortamı yarattık. Farklı topluluğumuz, sınıfta öğrenilen derslerin ötesinde önemli olanın kariyer ve toplumlarımızda bir fark yaratmak için nasıl ilerlediğidir. Kültürlerarası ve uluslararası deneyimleri ve bakış açılarını her öğrencinin öğrenme deneyimine entegre eden UNCG, ırksal ya da etnik kimlik, yaş ya da arka plana sahip kişilerin kendi ve farklı kültürleri hakkında bilinçli bir takdir elde edebilecekleri küresel bir üniversitedir. Açık diyalog, paylaşılan sorumluluk ve her üyenin farklı katkılarına saygı gösterme konusunda aktif olarak çalışan öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve mezunlar topluluğudır.

Ambrose Üniversitesi St. Ambrose Üniversitesi (SAU), akademik mükemmelliğe, liberal sanatlara, sosyal adalete ve hizmete olan bağlılığıyla tanınan akredite, kapsamlı bir üniversitedir. En iyi bölgesel üniversiteler arasında derecelendirilen SAU, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerine giden 70'den fazla eğitim alanı sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler için lisans eğitiminin en yaygın alanları Mühendislik, Bilgisayar Bilimleri, İşletme ve Yönetimdir. Yüksek lisans düzeyinde yüksek lisans programlarında, Muhasebe Yüksek Lisans, İşletme Yüksek Lisans ve Bilgi Teknolojileri Yönetimi Yüksek Lisans bulunmaktadır.

Indiana State Üniversitesi Indiana State Üniversitesi (ISU), 100'den fazla ana dalda lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan bir kamu doktora araştırma üniversitesi, öğrencilere üstün eğitim olanakları sağlar, eğitim ve araştırma yoluyla bilgiyi yaymak suretiyle yaşam kalitesini artırır ve yaratıcı ve bilimsel olarak teşvik eder. programlama.

Montana Eyalet Üniversitesi Montana Eyalet Üniversitesi, ABD'deki en muhteşem üniversite ortamlarından birinde yer almaktadır. Daha küçük bir kampüsün dost topluluğu ile daha büyük bir üniversitenin tüm avantajlarını sunar. MSU, 1893 yılında kapsamlı bir kamu arazi hibesi kurumu olarak kurulmuş olup, dünyanın en teknolojik olarak en gelişmiş 50 üniversitesi arasındadır. 16.440 öğrenciden 722'si 75 farklı ülkeden uluslararasıdır. MSU'nun düşük öğrenci oranı 19: 1'dir ve profesörler erişilebilir yapar ve uygulamalı öğrenme fırsatları sağlar. MSU öğrencileri ilgi alanlarını keşfedebilir, yeni perspektifler kazanabilir ve dinamik bir gelecek inşa etmek için gereken profesyonel kenarı elde edebilir.

Seattle Pasifik Üniversitesi Öğrenciler, titiz akademisyenleri, destekleyici toplumu, yıldız Seattle konumu ve kültürü ve dünyayı değiştirmek için bir vizyonu nedeniyle Seattle Pasifik Üniversitesi'ni (SPU) seçerler. SPU, 39 ülke ve 45 eyaletten 4.000 'den fazla lisans ve lisans öğrencisi bulunan bir Hristiyan üniversitesidir. SPÜ mezunları yetkinlik ve karakter bilinir ve dünyadaki topluluklarda olumlu değişimler yaşanır.

INTERLINK Dil Merkezleri Günümüz dünyasında başarı, kültürler arası yetkinliği ve etkili iletişim becerilerini arttırmaktadır. Özellikle İngilizce olmak üzere ikinci bir dilde uzmanlık, uluslararası öğrenciler ve iş adamları için hayati önem taşımaktadır. Bu amaçla INTERLINK, öğrenme kuramları, araştırma ve pratik uygulamalardan esinlenen eşsiz bir müfredat sunar. INTERLINK deneyimi, öğrencilerin farklı dil, akademik ve kültürler arası ortamlarda aktif olarak katılmalarını sağlar. Bireysel ihtiyaçlar ve ilerleme dikkatle izlenir ve bu süreç boyunca, öğrenciler teşvik, destek ve yardım alırlar. En üst sıradaki ABD üniversitelerinin kampüslerinde yer alan INTERLINK, öğrencilerine bu kurumlara şartlı olarak giriş yapma da dahil olmak üzere tüm tesislere ve birçok akademik hizmete tam erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, öğrenciler Amerikalı öğrenciler ve profesörler ile tanışabilir, kredi için dersler alabilir veya ders alabilir ve üniversite kampüs yaşamını deneyimleyebilir. Öğrencilerin konaklamaları boyunca, özel öğretim üyeleri ve personel, kişisel, kültürel ve akademik zorlukları ile onlara yardımcı olur. UNCGMAIN03

Şartlı kabul

İngilizce yeterliliğine sahip olmayan akademisyen nitelikli öğrenciler, akademik çalışmalarının başlangıcından önce INTERLINK'e kaydolmaları halinde ACU üye kuruluşuna şartlı olarak kabul edilebilir. Programın başarıyla tamamlanmasından sonra ve ACU'nun üye kuruluşunun başlangıç ​​şartlı kabul mektubunda belirtilen şartları yerine getirdikten sonra, normal öğrenciler olarak kabul edilebilir. Bazı ACU üye üniversiteleri, öğrencilerin tamamlanmış başvuru formlarını, daha önce katılmış olan okullardan alınan resmi transkriptleri, mali belgeler ve belki de tavsiye mektubu göndermelerini şart koşmaktadır. Diğer üniversitelerin, bir öğrencinin şartlı kabulüne karar vermek için sadece resmi transkriptleri gözden geçirmesi gerekir. Her durumda, koşullardan biri ya belirli bir TOEFL ya da IELTS puanına ulaşmak ya da INTERLINK programını başarıyla tamamlamak olacaktır. Tüm INTERLINK öğrencilerine üniversitelere başvuruda bulunma yardımı ücretsizdir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Bilgisayar Bilimleri programında öğrenciler, yazılım geliştirme, bilgisayar mimarisi, yazılım mühendisliği ve işletim sistemleri çalışmalarını yoğunlaştırdı. Mezunlar gen ... [+]

bilgisayar ağ, yazılım, güvenlik ve bilgi teknolojisindeki Kariyer önce hiç olmadığı gibi arttırıyoruz. Bilgisayar uzmanları bilime iş eğitimden alanlarında yüksek talep görmektedir.

iş ve sanayi bilgisayar teknolojisi ile çalışan heyecan verici zorluklar için mezun hazırlamak için, Ambrose Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri lisans vardır.

kurumsal yazılım çözümleri, dijital multimedya, bilgisayar uygulamaları örgütlerinin işlevini ve kaynakların yönetimini iyileştirmek için kullanılmaktadır. Şirketler bilgisayar endüstrisi trendleri ve gelişmeleri anlamak ve örgütsel strateji içine entegre edebilirsiniz bireyler gerekir. St.Ambrose bir bilgisayar bilimi (CS) majör olarak, çalışmalar yazılım geliştirme, bilgisayar mimarisi, yazılım mühendisliği ve işletim sistemleri üzerinde duracağım.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Davenport
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American Consortium of Universities (INTERLINK)

Ambrose mühendisler için bir konfor bölgesi olduğu; bunun bir ders veya kalabalık içinde olmak isteyip, kayıp alırsınız o kadar büyük değil. Ve bizim emektar öğretim Eğer ... [+]

Bizi tanıyın - Bunu burada seveceksiniz!

Ambrose mühendisler için bir konfor bölgesi olduğu; bunun bir ders veya kalabalık içinde olmak isteyip, kayıp alırsınız o kadar büyük değil. Ve bizim emektar öğretim Eğer sonuçlanan Kıdemli Tasarım Kursu aracılığıyla giriş seviyesi sınıflardan, size tecrübe bol vererek çalışma dünyasında başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri anlıyorum.

O burada hepsi - temelleri, çevre, hazırlanması. bugün ziyaret programı ve daha fazla bilgi edinmek için Aziz Ambrose Mühendislik ziyaret edin.

Ambrose Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği Bilim derece Quad Cities sunan Lisans SADECE üniversite ve çift diploma seçeneği (Endüstri ve Makine mühendisliği) 'dir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Louisville
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

American Consortium of Universities (INTERLINK)

... [+]

.

.

.

.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Seattle
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
American Consortium of Universities (INTERLINK)

ECET departmanı dahil dört BS lisans programları, Elektronik Mühendisliği Teknolojisi, Bilgisayar Mühendisliği Teknolojisi, Otomasyon ve Kontrol Mühendisliği Teknoloji ve ... [+]

ECET departmanı dahil dört BS lisans programlarının bir ev olarak hizmet vermektedir Elektronik Mühendisliği Teknolojisi, Bilgisayar Mühendisliği Teknoloji, Otomasyon ve Kontrol Mühendisliği Teknoloji ve bilgi teknolojisi. Bu programların her biri bizim mezunları onları iyi ücretli giriş seviyesi iş pozisyonları kendi kariyerlerini başlatmak için izin özel beceri setleri ile iş piyasasına girmek için izin verir. Bu lisans programlarının çalışmanın genişliği mezunlarımızın nispeten hızlı bir şekilde böyle bir tasarım, test, üretim, sistem entegrasyonu, bakım, üretim desteği, müşteri desteği ve iş sistemleri desteği gibi alanlarda sorumluluk pozisyonlara hareket etmesine olanak sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Terre Haute
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku