Alfred University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

1836 yılından bu yana öğrencilerin yolunu aydınlatmak

Her zaman öncülerdeyiz. Bağımsız düşünceye, akademik titizliğe, yaratıcılığa ve topluma olan sarsılmaz bağlılığımız, 1836'dan beri bize bir eğitim lideri yapmıştır.

Alfred University Sihri

  • % 97 ALAN FİNANSAL YARDIM

Neredeyse tüm öğrenci bedenimiz bir miktar mali yardım alır - çoğunlukla burs ve burslar.

  • % 98 BAŞARI HIZI

Mezuniyet bir yıl içinde, öğrencilerimizin% 98'i arazi işleri veya lisansüstü okula kayıtlıdır.

  • 13: 1 ÖĞRENCİ / FAKÜLTE ORANI

Küçük sınıflar, bireysel ilgi ve büyüme için daha fazla fırsat anlamına gelir.

Alfred Avantajı

Alfred University , tüm zamanınızı bir masanın arkasında geçirmeyeceksiniz. Müfredatımız deneyimsel öğrenme etrafında tasarlanmıştır, yani mümkün olduğunca fazla öğrenmeye sahip olursunuz. Uzmanınıza bağlı olarak, iş gücüne girdiğinizde veya yüksek okula gittiğinizde size rekabet avantajı sağlayan simüle edilmiş senaryolara, stüdyona, laboratuvara, sınıfa ya da sahaya girme fırsatları bulacaksınız. Kavramları öğrenecek ve daha sonra bunları projeler, saha gezileri, saha ziyaretleri, stajlar ve sahadaki profesyoneller ile etkileşimler aracılığıyla aktif olarak uygulayacaksınız.

Bakıcı Topluluğu

Fakültemiz ve çalışanlarımız sadece bilgi ve becerilerine değil, aynı zamanda sizi bir birey olarak önemsediklerine de saygılıdır. Bunlar, küçük sınıf boylarıyla kişiselleştirilmiş dikkat, 13: 1'lik öğrenci-öğretim üyesi oranı ve danışman olarak sizinle yakın bir şekilde çalışarak gerçek mentorlar olarak hizmet ederler. Sizi AU topluluğuna davet etmek için zaman ayırırlar, bir lider ve akademisyen olarak büyümenizi izler ve mezunlar ve diğer uzmanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olurlar.

Küresel Deneyim

Dünya gerçekten küçük bir yer ve Alfred University çeşitliliğe değer veriyoruz. Öğrencilerimiz kıta, ülke ve eyaletleri kapsayan zengin deneyimler getiriyor. Çeşitliliğe değer veriyoruz, çünkü sadece dünyayı daha iyi anlamanıza yardımcı olmuyor, kendinizi ve küresel topluma nasıl uyum sağladığınızı anlamanıza yardımcı oluyor. Kampüste bulunan çok kültürlü ve uluslararası birçok programa katılın ve dünyanın dört bir yanından arkadaş edinmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Görevimiz

Vizyon

Alfred University akademik mükemmeliyetin ve eğitim değerinin sürekliliğinin sağlanmasında yenilikçi bir lider olacak, tüm öğrencileri çalışmalarında ve yaşam boyunca başarıya hazırlayacak.

Misyon

Alfred University misyonu, hem entelektüel olarak zorlayıcı hem de pratik olarak alakalı akademik ve ortak müfredat programlarıyla mükemmel kalite ve kalıcı değer sağlamaktır. Kültürel olarak çeşitli ve öğrenci merkezliyiz ve sürekli değişen öğrenci nüfusuna hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Öğrencileri, kendileri ve daha büyük toplulukları için iyi yapmak için istek ve özveri ile aradık. Böylelikle, öğrencilerimize sürekli kişisel gelişim ve başkalarına hizmet etmenin hayatlarını sürdürebilmeleri ve yaşamalarını sağlayacak bilgi, beceri ve yaşam alışkanlıkları ile hazırlarız. Bu sonuçlar, tüm Alfred University topluluğunun, bilimsel ve teknik uzmanlık, sanatsal yaratıcılık ve hümanist öğrenmenin takip edilmesi, öğretilmesi ve araştırılmasına yönelik bir taahhüt ile başarılmaktadır.

Değerler

Alfred University değer veriyoruz:

  • Açık fikir alışverişini, eleştirel düşünmeyi, küresel farkındalığı, teknolojik okuryazarlığı, entelektüel dürüstlüğü ve toplum katılımını teşvik eden bir öğrenme ortamı;
  • Açık iletişimi, başarıyı tanıma ve kişisel potansiyelin gelişimini destekleyen bir çalışma ortamı;
  • Bilginin sınırlarını ilerleten, lisans ve lisans eğitimine katkıda bulunan ve çalışmanın tüm alanlarında yaratıcılık gösteren araştırma ve burs;
  • İnsanlar ve kültürler, fikirler ve burs çeşitliliği;
  • Güvenli, çekici ve sağlığı ve sağlığı teşvik eden bir kampüs;
  • Her bireye saygı duyan, entelektüel merak ve büyümeyi teşvik eden, iyi vatandaşlığı teşvik eden ve modelleyen, aydınlanmış liderliği teşvik eden bir toplum.

Uzmanlar Ne Diyor?

Parlak broşürlerin ötesine geçin ve dışarıdaki uzmanların söylediklerini okuyun. Uzmanların kabul ettiğini göreceksiniz: Alfred University sizin için harika bir yer!

En İyi Kolejler, Alfred University “Top 50 En İyi Küçük Kolejler 2017-2018” listesinde yer aldı. “Mezunların yüzde 98'i inanılmaz bir kariyer oranıyla anket yaptıkları, Alfred'in neden küçük bir okul olduğunu anlamak zor değil.”

AU, NYU, SUNY ESF, NC State, Buff Eyaleti, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola ve Saint John Fisher ile birlikte, Brookings Enstitüsü'nün ülke çapındaki yaklaşık 4000 okulun "katma değerli" değerlendirmesinde puan aldı.

ABD Haberlerine göre, Alfred University Güzel Sanatlar Yüksek Lisans Programı seramik sanatlarında (# 1) ve cam / heykel (# 9) bir kez daha benzer müfredatların ulusal sıralama listelerini topladı

Forbes ve Princeton Review, ülkedeki en iyi okulların listelerinde Alfred University içermektedir.

Alfred, "Amerika'nın En İyi Küçük Kolejleri", "Amerika'daki En İyi Özel Üniversiteler" ve "Amerika'nın En İyi Kolejleri" gibi kategorilerde Niche 2018 En İyi Kolejler tarafından en üst sırada yer aldı.

Yale, UCLA, Georgetown ve Virginia Tech gibi, yaz programlarımızın sunduğu kaliteye, uygun fiyata ve potansiyele dayalı olarak, 2018'de "En İyi 50 En İyi Ön Kolej Yaz Programı" kategorisinde yer alan Alfred University # 16. genç insanlar.

Konumlar

Alfred

Alfred University

Telefon
607-871-2111