School of Business and Trade

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

Okul Hakkında

School of Business and Trade , bireysel çalışma, kalite, çevrimiçi, ücretsiz eğitim sunar. Programlar esnektir ve herhangi bir zamanda başlatılabilir. Birkaç yıl boyunca geleneksel çalışma tarzının yerine, kendi hızınızda çalışma ve zamandan ve paradan tasarruf edin.

Ücretsiz çevrimiçi programlar, öğrenme kaynakları ve çevrimiçi değerlendirmeler programlarımızı bu kadar benzersiz ve ilginç kılan unsurlardır.

School of Business and Trade sınırsız ve arka plandan bağımsız olarak eğitimi teşvik etmek için kuruldu. İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'nin 26. maddesi: “Herkesin eğitim hakkı vardır ve eşit olarak erişilebilir olacaktır.” SoBaT şu anda yüksek öğrenime ilgi duyan herkese uyacak çeşitli nitelikler sunuyor.

Günümüzde, akredite ve kaliteli eğitim çok maliyetlidir. Üniversiteler binlerce dolar alıyor. Temel olarak, ileri eğitim çoğu insan için çok pahalıdır ve bu nedenle daha yüksek çalışmaları düşünemezler. SoBaT, arzu ettikleri niteliği kazanmak için binlerce dolar harcayamayan öğrencilere mücadele etmek için bir umut ışığı sunuyor.

Vizyon

School of Business and Trade vizyonu ifadesi: 'Herkese kaliteli ve özel eğitim.'

Konumlar

luzern

Address
SoBaT Haus, Pilatusstrasse
Luzern, Switzerland

6003 luzern, luzern, İsviçre

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: