SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Swiss Hospital Hospitality Management Lenk'e sıcak bir karşılama

Bern kantonunda kayıtlı bir İsviçre şirketi olan SHML, lüks butik otel ve tatil beldelerinin işletme felsefelerine dayanarak gelecek vaat eden bir misafirperverlik kariyeri için öğrencileri hazırlayan ve geliştiren İsviçre'nin ilk Butik Otel Okuludur. Bu misafirperverlik mücevherleri, dünya çapında lüks iki süit Resorts'tan iki yüz artı oda konaklama birimine kadar çeşitlilik göstermektedir ve Dünyanın Önde Gelen Otelleri, Küçük Lüks Oteller, Relais gibi ünlü şirketler tarafından temsil edilmektedir.

Titiz akademik müfredat ve madde sağlamak için, Hospitality Management College, Cheltenham (İngiltere) kampüsünde Stratejik Ağırlama Yönetimi alanında bir lisans derecesi (Hons) için Gloucestershire Üniversitesi ile bir yönetilen ilerleme anlaşması imzaladı.

Our College SHML, son derece güvenli Bernese Oberland'da yer almaktadır ve kış mevsiminde konuklara açık olan gerçek bir butik otelde hizmet vermektedir. Tesisler, yiyecek ve içecek üretimi ve hizmetleri, odalar bölümü, denetleme ve yönetim prosedürleri gibi güzel sanatlar dahil olmak üzere dünya çapında butik otellerdeki ticari operasyonlarda meydana geldiklerinde operasyonları teşvik etmek için ideal bir ortam sunmaktadır. SHML, İsviçreli Otel Operasyonlarının zamanla kanıtlanmış temellerini canlı tutmanın yanı sıra, son iki yüzyıl boyunca Dünya'da benzersiz olarak farklılaşan İsviçre kültürü tarafından sürdürülmeyi hedefliyor. İsviçre kültürü, bütünlük, tarafsızlık, birlik, tarafsızlık, birbirlerine saygı ve çevreye karşı bireysel sorumluluk anlamına gelir.

Kolej ders programımız, diğer programların ana hatlarından farklı değildir, çünkü öğrencilere içeriği ve gerçek transferi, yıllardır dünyanın en iyi otel ve tatil köylerini işletmek ve yönetmek için beceriler edinmiş profesyonel otelciler tarafından ele alınır.

Sizi, misafirperverlik yönetimi özel üniversitemize bekliyoruz.

Konumlar

Lenk im Simmental

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Telefon
+41 33 736 33 35