Resmi açıklamayı okuyun

Swiss Hospital Hospitality Management Lenk'e sıcak bir karşılama

Bern kantonunda kayıtlı bir İsviçre şirketi olan SHML, lüks butik otel ve tatil beldelerinin işletme felsefelerine dayanarak gelecek vaat eden bir misafirperverlik kariyeri için öğrencileri hazırlayan ve geliştiren İsviçre'nin ilk Butik Otel Okuludur. Bu misafirperverlik mücevherleri, dünya çapında lüks iki süit Resorts'tan iki yüz artı oda konaklama birimine kadar çeşitlilik göstermektedir ve Dünyanın Önde Gelen Otelleri, Küçük Lüks Oteller, Relais gibi ünlü şirketler tarafından temsil edilmektedir.

Titiz akademik müfredat ve madde sağlamak için, Hospitality Management College, Cheltenham (İngiltere) kampüsünde Stratejik Ağırlama Yönetimi alanında bir lisans derecesi (Hons) için Gloucestershire Üniversitesi ile bir yönetilen ilerleme anlaşması imzaladı.

Our College SHML, son derece güvenli Bernese Oberland'da yer almaktadır ve kış mevsiminde konuklara açık olan gerçek bir butik otelde hizmet vermektedir. Tesisler, yiyecek ve içecek üretimi ve hizmetleri, odalar bölümü, denetleme ve yönetim prosedürleri gibi güzel sanatlar dahil olmak üzere dünya çapında butik otellerdeki ticari operasyonlarda meydana geldiklerinde operasyonları teşvik etmek için ideal bir ortam sunmaktadır. SHML, İsviçreli Otel Operasyonlarının zamanla kanıtlanmış temellerini canlı tutmanın yanı sıra, son iki yüzyıl boyunca Dünya'da benzersiz olarak farklılaşan İsviçre kültürü tarafından sürdürülmeyi hedefliyor. İsviçre kültürü, bütünlük, tarafsızlık, birlik, tarafsızlık, birbirlerine saygı ve çevreye karşı bireysel sorumluluk anlamına gelir.

Kolej ders programımız, diğer programların ana hatlarından farklı değildir, çünkü öğrencilere içeriği ve gerçek transferi, yıllardır dünyanın en iyi otel ve tatil köylerini işletmek ve yönetmek için beceriler edinmiş profesyonel otelciler tarafından ele alınır.

Sizi, misafirperverlik yönetimi özel üniversitemize bekliyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Uzman öğretmenlerimizden biri ile sınıfa doğru dalış yapın. Eğitimciler olarak amacımız, öğrencilerimizin merakını teşvik etmek ve kendi hızlarında öğrenmelerini sağlamak ... [+]

PROGRAM TEKLİFLERİ

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk , keşif, inceleme ve kendini yansıtma yoluyla öğrenmenin entegre bir ders programını sunmaktadır. Her sınıfta, öğretmenlerimiz öğrenme ve kendini geliştirme ile ilgili stratejileri ve süreçleri vurgulayarak, öğrencilerimizi hızla değişen bir toplumda düşünceli, yaratıcı ve tatmin edici yaşamlar yaşamak için hazırlamak için eşsiz bir fırsat yaratıyor.

BBA, HASTANE YÖNETİMİ

Uzman öğretmenlerimizden biri ile sınıfa doğru dalış yapın. Eğitimciler olarak amacımız, öğrencilerimizin merakını teşvik etmek ve kendi hızlarında öğrenmelerini sağlamaktır. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin, ya da daha iyisi, bu sınıfı birinci elden tecrübe edin.... [-]

İsviçre Lenk im Simmental
Ocak 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku