The International University in Geneva

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

The International University in Geneva hem teorik hem de pratik öğrenme deneyimini tamamen uluslararası bir bağlamda birleştiren benzersiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır. İsviçre'deki IUG eğitimi, başarılı bir iş kariyeri için gerekli temel becerileri sağlar. Bunlar eleştirel düşünme, problem çözme, araştırma, iletişim ve yönetimi içerir. Bu beceriler sınıf içi pratik grup çalışmaları ve tartışmalar, sunumlar dahil projeler ve ödevler ve özel ve kamu sektöründeki uluslararası kuruluşlarla ilk elden etkileşim yoluyla geliştirilir.


Yaklaşık 1 ila 7 öğrenci-öğretim oranı ile, bir diş öğretim ile yakın bir etkileşim sağlamak için edebilmektedir. Üniversite İşletme, Uluslararası İlişkiler ve Medya ve İletişim alanında lisans dereceleri sunmaktadır.

Program, orta öğretim eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere açıktır. Kurslar, dokuz trimester (3 yıl) boyunca, sabah ve öğleden sonra yapılır. Başlama tarihleri ​​Eylül, Ocak ve Nisan aylarıdır.

Uluslararası Cenevre Üniversitesi - Görev Bildirgesi

Vizyon Bildirisi:

Sürdürülebilir Bir Topluma Hizmet Vermek Üzere Çalışan Uluslararası Profesyonelleri Geliştirmek

Görev beyanı:

Cenevre'deki Uluslararası Üniversite, iş dünyasında ve uluslararası kariyerlerde öğrenci başarısı için kaliteli eğitim veren, Kar amacı gütmeyen bir Yüksek Öğrenim Kurumu'dur .

Üniversite:

  • iletişim, uluslararası ilişkiler ve küresel bir bakış açısı ile ticaret konusunda eğitim vermek.
  • etkili öğrenme süreçleri, kişiselleştirilmiş öğrenci hizmetleri ve öğretim ve araştırma yapmayı taahhüt eden bir fakülte aracılığıyla akademik ve pratik programların dengesini teşvik edin.
  • çeşitliliği teşvik edici ve uluslararası toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek dinamik bir öğrenme ortamı sunar.

Konumlar

Cenevre

International University in Geneva

Address
International University in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 Cenevre, Cenevre, İsviçre
Telefon
+41 22 710 71 10