IMI International Management Institute Switzerland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İsviçre'deki IMI Uluslararası Yönetim Enstitüsü, 1991 yılında kurulan özel bir konukseverlik ve işletme yönetimi okuludur. Bir aile ortamı ve kişiselleştirilmiş öğrenme ve kariyer desteği sunuyoruz.

Konaklama, işletme ve pazarlama alanındaki lisans derecelerimiz Manchester Metropolitan Üniversitesi ve mutfak sanatları derecemiz Oxford Brookes Üniversitesi tarafından onaylanmıştır.

Konaklama işletmeciliği alanında MBA derecesi (Manchester Met. Tarafından onaylanmıştır) ve misafirperverliği ve etkinlikleri alanında yüksek lisans derecesi, otel ve etkinlikler ya da mutfak konusunda uzmanlaşmış lisansüstü diplomalar sunuyoruz.

Uluslararası Konaklama İşletmeciliği Diploması HF'miz, dil çalışmalarına güçlü bir şekilde odaklanan üç çalışma dönemi boyunca üç uzman stajı sunmaktadır.

Kaliteli akademik öğretim, İsviçre pratik eğitimi, mükemmel endüstri ilişkileri ve nefes kesici manzaraların birleşimi, başarı için bir reçetedir. Mezunlarımız tüm dünyada Üst Yönetim pozisyonlarında bulunur. Başarıları, zirveye ulaşmak için zirveden başlamak gerektiğini gösteriyor!

Konumlar

luzern

IMI University Centre

Address
IMI International Management Institute Switzerland
Seeacherweg 1

6047 luzern, luzern, İsviçre
Telefon
+41 41 349 60 00

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin