B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BHMS, İşletme ve Otelcilik Okuluna hoşgeldiniz!

BHMS, İsviçre'nin canlı ve güzel bir kenti olan Lucerne'nin kalbinde bulunan dünyanın önde gelen misafirperverlik okullarından biridir.

BHMS İsviçre Eğitim Kavramı

BHMS'deki dört “sütun” eğitim, staj, kişisel gelişim ve uluslararası kariyer yerleştirmedir. Her sütun, büyüyen küresel misafirperverlik ve hizmet yönetimi endüstrisine yönetim potansiyellerini göstermeye istekli kaliteli çalışanlar sağlama misyonumuzda kilit bir rol oynamaktadır.

Kalite akademik eğitimi, ilk ayağı olarak, öğrencilere akademik ve teorik bilgi verir. İkinci sütun olan staj, öğrencilerin bilgiyi bu uygulamaya uygulamasına olanak tanır. Üçüncü ve en önemli sütun olan kişisel ve mesleki gelişim, öğrencilere motive olan, onları yönlendiren, güçlendiren ve sonuçta başarılı olmak için yumuşak ve sosyal beceriler ve disiplinleri öğrencilere sağlar.

Üç direğin de başarılı bir sonucu, dördüncü direğe, başarılı bir kariyer yerleştirme yol açar. BHMS, tüm mezunlarına ilk uluslararası kariyer pozisyonunu kazanmalarına yardımcı olan kendi yerleşim şirketi «Masterwork» sunmaktadır.

Bizi Özel Olan Nedir?

Fast Track British BA Derece:

BHMS İşi

Uygulamalı İngiliz MBA Çift Derecesi:

BHMS İşletmesi

Aktarılabilir yetenekler:

Aktarılabilir beceriler, yaşamın değişik alanlarında alakalı ve yararlı beceriler ve becerilerdir: sosyal, mesleki ve okulda. Takım çalışması, liderlik, kişisel motivasyon, organizasyon, zaman yönetimi, dinleme, yazılı ve sözlü iletişim ve bilgi teknolojisi BHMS eğitim sisteminin DNA'sındadır.

Eşsiz 5 haftalık dönem sistemi:

BHMS İşyerinde

Lucerne Şehrinin Kalbinde:

BHMS İşi

Garantili Staj

Konumlar

luzern

Business and Hotel Management School - BHMS

Address
Gütschstrasse 2-6
CH-6003 Luzern
Switzerland

CH-6003 luzern, luzern, İsviçre
Telefon
+41 41 248 70 70