Resmi açıklamayı okuyun

BHMS, İşletme ve Otelcilik Okuluna hoşgeldiniz!

BHMS, İsviçre'nin canlı ve güzel bir kenti olan Lucerne'nin kalbinde bulunan dünyanın önde gelen misafirperverlik okullarından biridir.

BHMS İsviçre Eğitim Kavramı

BHMS'deki dört “sütun” eğitim, staj, kişisel gelişim ve uluslararası kariyer yerleştirmedir. Her sütun, büyüyen küresel misafirperverlik ve hizmet yönetimi endüstrisine yönetim potansiyellerini göstermeye istekli kaliteli çalışanlar sağlama misyonumuzda kilit bir rol oynamaktadır.

Kalite akademik eğitimi, ilk ayağı olarak, öğrencilere akademik ve teorik bilgi verir. İkinci sütun olan staj, öğrencilerin bilgiyi bu uygulamaya uygulamasına olanak tanır. Üçüncü ve en önemli sütun olan kişisel ve mesleki gelişim, öğrencilere motive olan, onları yönlendiren, güçlendiren ve sonuçta başarılı olmak için yumuşak ve sosyal beceriler ve disiplinleri öğrencilere sağlar.

Üç direğin de başarılı bir sonucu, dördüncü direğe, başarılı bir kariyer yerleştirme yol açar. BHMS, tüm mezunlarına ilk uluslararası kariyer pozisyonunu kazanmalarına yardımcı olan kendi yerleşim şirketi «Masterwork» sunmaktadır.

Bizi Özel Olan Nedir?

Fast Track British BA Derece:

BHMS İşi

Uygulamalı İngiliz MBA Çift Derecesi:

BHMS İşletmesi

Aktarılabilir yetenekler:

Aktarılabilir beceriler, yaşamın değişik alanlarında alakalı ve yararlı beceriler ve becerilerdir: sosyal, mesleki ve okulda. Takım çalışması, liderlik, kişisel motivasyon, organizasyon, zaman yönetimi, dinleme, yazılı ve sözlü iletişim ve bilgi teknolojisi BHMS eğitim sisteminin DNA'sındadır.

Eşsiz 5 haftalık dönem sistemi:

BHMS İşyerinde

Lucerne Şehrinin Kalbinde:

BHMS İşi

Garantili Staj

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Global Business Management programındaki BA, öğrencilere akademik satışlar ve uluslararası satış ve pazarlama gibi alanlarda çok çeşitli küresel iş sektörlerinde potansiy ... [+]

BHMS, İşGlobal Business Management programındaki BA , öğrencilere akademik satışlar ve uluslararası satış ve pazarlama gibi alanlarda çok çeşitli küresel iş sektörlerinde potansiyel işverenlerin ilgisini çekecek bir dizi beceri sunar; finans ve kontrol; bankacılık; insan kaynakları. Mezunlar, işletme yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve hükümet ve STK'lardaki yönetici pozisyonları alanlarında başarılı yöneticiler olabilir. Program, öğrenmeyi kolaylaştırmak için çeşitli öğretim yöntemleri kullanır. Çekirdek bilgi sanal kampüs Blackboard rehberli okuma ve ek materyaller tarafından desteklenen dersler ve dersler ile kaplıdır. Her modül için en etkili öğretim ve değerlendirme yöntemlerinin kullanılmasına özellikle dikkat edilir.... [-]

İsviçre luzern
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

BA Otel ve Konaklama İşletmeciliği programı, öğrencilere akademik nitelikler ve potansiyel işverenlerin ilgisini çekebilecek bir dizi beceri, profesyonel dünyaya girme ko ... [+]

BHMS, İşBA Otel ve Konaklama İşletmeciliği programı , öğrencilere akademik nitelikler ve potansiyel işverenlerin ilgisini çekebilecek bir dizi beceri, profesyonel dünyaya girme konusunda gerekli beceriler ve konaklama endüstrisindeki bir dizi kariyere uygulanabilecek bir "araç kutusu" sunmaktadır. ve hizmet sektörü. Kurs, çift ve grup projeleri, bireysel araştırma ve raporlar ve sanayi tesislerine çalışma gezileri gibi öğrenmeyi kolaylaştırmak için çeşitli öğretim yöntemlerini kullanır.

Çekirdek bilgi Üniversite sanal kampüsünde rehberli okuma ve ek materyaller tarafından desteklenen dersler ve dersler ile kaplıdır.

Süre: 36 ay

Giriş koşullarıMinimum 17 yaşTamamlanan ortaokul diploması (en az 11 yıl)IELTS 5.0'a eşit seviyede İngilizce dil becerileri... [-]
İsviçre luzern
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

BHMS İşletmesi ... [+]

genel bakış

Program, öğrencilere bu alanda ödüllendirici lisansüstü pozisyonları alabilmeleri için uygulamalı ve mesleki yeterlilik eğitimi verdi. Ayrıca, kendi mutfak veya yiyecek içecek işini açmayı düşünürken gerekli uzmanlık bilgisini edinmek isteyen insanlara fayda sağlar.

BHMS, lisans derecesini üçüncü yılını başarıyla tamamlayan ve tüm modülleri geçen öğrencilere ödül veren RGU ile programı yönetir. BHMS, misyonu yetişkinlere yetişkinlere eğitim vermek isteyen, 1928'de kurulan Bénédict İsviçre okul grubunun bir üyesidir. Bénédict Okulu, İsviçre'nin en büyük özel eğitim kuruluşlarından biridir ve her yıl 15.000'den fazla tam ve yarı zamanlı öğrenciye ders vermektedir. Siz ve meslektaşlarınız, akademik bilgilerinin yanı sıra, mutfak ve iş alanlarında bilgi birikimi ve deneyim sunan özel bir fakülteden öğreniyorlar. Bu, sınıfta öğrendiklerinizin çağdaş olmasını ve günlük catering veya yemek servisi ortamında gerçek dünyadaki durumlarda uygulanmasını sağlar. 1881 yılında Aberdeen'de bir kolej olarak kurulan Robert Gordon Üniversitesi, 1992'de günümüzün dinamik, modern Üniversitesi oldu ve lisanstan doktora derecesine kadar 13.000'den fazla öğrenciye yüksek kaliteli eğitim sağlama konusunda uluslararası bir üne sahip oldu. seviyesi.... [-]

İsviçre luzern
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BHMS Campus Tour

Working Experience in St. Moritz - Switzerland

How is it to work at the welcome desk in Switzerland? Challenges and opportunities

Your Path to Success

BHMS Switzerland, Business & Hotel Management School - Official HD Video

Business and Hotel Management School - BHMS
Address
Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland
CH-6003 luzern, luzern, İsviçre
web sitesi
Telefon
+41 41 248 70 70