American University in Switzerland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Seni yarınki işlere hazırlayan American University in Switzerland La Tour-de-Peilz'de, Cenevre Gölü'nün Olimpiyat Başkenti Lozan'a yakın, Cenevre Gölü ve diplomasi merkezi olan Cenevre Gölü'nün kıyısında yer alan uluslararası lider üniversitelerinden biridir. .

AUS, 45 yıllık tarihi boyunca, uluslararası işletme öğrencilerine, bugünün bilgisi, araçları ve eğitimi ile birlikte, yarının herhangi bir işletme organizasyonunun genel yönetimine olumlu bir katkıda bulunmak için hazırlamıştır.

Günümüz piyasası için uygun olan pratik ve teorik kurslarla uluslararası ve çok kültürlü bir ortamda kişiye özel eğitim sunan AUS, tüm öğrenciler için hem sınıfta hem de okulun dışında kişisel bir yaklaşım sunan yeni, dinamik ve iddialı bir kadroya sahiptir. .

Misyon ve vizyon

American University in Switzerland görev tanımı, felsefemizi temsil eder ve stratejimizi birinci sınıf bir kurum olarak sürekli gelişim yönünde oluşturmada bize yol gösterir.

AUS, uluslararası işletme öğrencisini, herhangi bir ticari organizasyonun genel yönetimine olumlu bir katkıda bulunmak için bilgi, araç ve eğitim ile hazırlar.

AUS genel yönetiminin üç ayağı şunlardır:

  • Bilgi: AUS, bilgi vermek ve herhangi bir bilgi boşluğuna cevapları nerede bulacağınızı öğretmek için çaba göstermektedir.
  • Araçlar: AUS, problem çözme ve karmaşık karar verme için analitik araçların kullanımını öğretmeye çalışır.
  • Eğitim: AUS, disiplinli bir eğitim ile kişisel becerilerini geliştirmeye çalışmaktadır.

AUS'ın vizyonu, yarının yetkin ve sorumlu iş liderleri için eğitim ve öğretim sağlamaktır. AUS programlarının tümü, insan davranışı, kültürel duyarlılık ve işletme ve politikada küresel bir bakış açısı geliştirmek için tasarlanmıştır.124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Akreditasyon Üyeliği

Ulusal

AVDEP - Dernek Vaudoise des Ecoles Privées (Üye)

Vaud kantonunda kurulan ve her yaştan ve kökene sahip olan öğrencilere yönelik, ayrımcılık yapmadan, özel okullardan, kar amacı gütmeyen ve apolitik olan, genel eğitim ve mesleki eğitim organizmalarını yeniden birleştiren, günlük veya yatılı okulları birleştiren bir ağ ırk veya itiraf.

Prestijli ve çok kültürlü bir ortamda yüksek öğretim müfredat ve eğitim hizmetleri öğretim programları paneli. Dünyaca tanınan diplomalar, “İsviçre-Okulları” pedagojik damgasının niteliğini ve ününü onayladı.

Tüm doğanın ve orijininin gereksinimlerine ve gereksinimlerine cevap veren, yüksek düzeyde, eğitim koşulları ve performansları sunan uluslararası mesleğe ve üne sahip yatılı okullar grubu.

FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées (Üye)

İsviçre Özel Okullar Federasyonu'nun amacı, tüm dünyadaki İsviçre eğitim kurumlarının önemli değerlerini tezahür ettirmek ve sağlamaktır.

İsviçre-Amerikan Ticaret Odası (Üye)

İsviçre Amerikan Ticaret Odası, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki İsviçre şirketlerine ve İsviçre'deki ABD şirketlerine işlerini büyütmelerinde yardımcı olmak için hayati ve aktif bir rol oynamaktadır.

Uluslararası

IACBE - Uluslararası Ticari Eğitim Akreditasyon Konseyi (Akreditasyon)

IACBE, Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınır. CHEA'nın amacı, bölgesel, inanç temelli, özel kariyer ve programatik akreditasyon kuruluşlarının kalitesini incelemektir ve onaylamaktır. IACBE lisans ve / veya yüksek lisans dereceleri veren dünya çapındaki yükseköğretim kurumlarında önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde diploma veren iş programlarını akredite eder.

Amerikan İşletme Enstitüsü, iş programları için, ABD'nin Lenexa kentinde bulunan 11374 Strang Line Road'da bulunan Uluslararası İşletme Eğitimi Akreditasyon Konseyi (IACBE) aracılığıyla özel akreditasyon aldı.

ECBE - Avrupa Ticaret Eğitimi Konseyi (Akreditasyon)

Avrupa Ticaret Eğitimi Konseyi ECBE, Brüksel'de kayıtlı uluslararası kar amacı gütmeyen bir eğitim kurumu. İş ve ilgili alanlarda akademik ve profesyonel öğrenim kurumlarını desteklemeyi taahhüt eder. Kurumları, akreditasyon süreçlerine katılarak kendilerini sürekli iyileştirme konusunda taahhüt etmeye teşvik etmek ve desteklemek için danışmanlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

IATA - Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), bazı 290 havayolunu veya toplam hava trafiğinin% 82'sini temsil eden dünya havayollarının ticaret birliğidir. Birçok havacılık faaliyeti alanını destekliyoruz ve kritik havacılık konularında endüstri politikasını formüle etmeye yardımcı oluyoruz.124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Konumlar

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, İsviçre