American University in Switzerland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

American University in Switzerland Tarihi

Sizi modern iş ortamına hazırlayan American University in Switzerland , La Tour-de-Peilz'de bulunan İsviçre'nin önde gelen uluslararası ticaret üniversitelerinden biridir. Cenevre Gölü kıyısında yer alan AUS, Olimpik Başkent Lozan'a ve diplomasi merkezi olan Cenevre'ye yakındır.

29 yıllık tarihi boyunca AUS, ilgili işletme bilgisi, araç ve eğitime sahip uluslararası öğrencileri kariyerleri boyunca herhangi bir organizasyona olumlu katkıda bulunmaya hazırlamıştır.

Pratik ve ilgili programlarla uluslararası ve çok kültürlü bir ortamda kişiselleştirilmiş eğitim sunmak. AUS tüm öğrencilerine hem sınıfta hem de okul dışında dinamik ve hırslı bir kültür sunar.

Misyon

Mesleki bilgi, araç ve eğitime sahip uluslararası öğrencileri, kariyerleri boyunca herhangi bir organizasyona olumlu katkıda bulunmaya hazırlamak.

AUS'un Üç Sütunu

Bilgi
  • AUS Bilgi vermeye ve herhangi bir bilgi boşluğunda cevapları nerede bulacağını öğretmeye çalışır.
Araçlar
  • AUS, problem çözme ve karmaşık karar verme için gerekli analitik araçları öğretmeye çalışır.
Beceri
  • AUS, sürekli değişen ve zorlu bir profesyonel ortamda gelişmeleri için öğrencilerin yumuşak ve zor becerilerini geliştirmeye çalışır.

Mezunlar

Mezunlarımız şimdi çalışıyor ve dünyayı dolaşıyor, toplumda her gün bir fark yaratıyor. Birçok öğrencimizin başarılı kariyerlere ve fırsatlara gitmesinden dolayı çok heyecanlıyız.

Vizyon

AUS'nin vizyonu, yarının yetkin ve sorumlu iş liderlerine eğitim ve öğretim sağlamaktır. Tüm AUS programları, kültürel duyarlılığı geliştirirken ve iş dünyası ve siyaseti hakkında küresel bir bakış açısı elde ederken, insan davranışı anlayışını geliştirmek için tasarlanmıştır.

Profesyonel ağ

İsviçre Amerikan Üniversitesi, öğrencilere kariyerlerini desteklemek ve ömür boyu arkadaşlıklar kurmak için kendi profesyonel ağlarının bir parçası olma ve kendi ağlarını kurma fırsatı sunar.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

Üniversite hayatı

"AUS öğrencilere hayatlarının geri kalanında dostluklar ve profesyonel ağlar geliştirebilecekleri eşsiz bir çok kültürlü ortam sunuyor."

Dr.M El Khansa

Devlet Başkanı

AUS'yi keşfedin

İsviçre Rivierası'ndaki Cenevre Gölü kıyısında yer alan AUS, öğrencilere kozmopolit şehir yaşamı ve pitoresk huzurun bir karışımı ile bir üniversite deneyimi sunuyor. Kayaktan doğa yürüyüşüne, saatlerden çikolataya ve aradaki nefes kesici manzaraya kadar macera için geniş fırsatlar sunuyor. İsviçre'de okumak gerçekten bir ömür boyu fırsattır.

İsviçre'de Hayatı Kucaklayın

AUS olarak, sadece öğrencimizin akademik eğitimini desteklemiyoruz, aynı zamanda İsviçre'de bir öğrenci olarak zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizi sağlamak istiyoruz.

AUS, kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunan, ayrıca kariyer desteği, öğrenci etkinlikleri ve daha fazlası ile kişisel olarak gelişmenizi ve büyümenizi sağlayan bir öğrenci deneyimi sunan kapsayıcı ve çok kültürlü bir kampüstür. Kendini işine adamış personelimiz tüm öğrencileri desteklemek ve İsviçre'deki üniversite deneyimlerinden ve zamanlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için çalışmaktadır.

Kampüs Deneyimi

American University in Switzerland tüm öğrencilere çok yönlü bir eğitim deneyimi sunmayı taahhüt eder. AUS'ta geçirdiğiniz süre boyunca, öğrenci topluluğumuzun ayrılmaz bir parçası olarak büyüyebileceğinizi ve başkalarına yardım etmek ve desteklemek için benzersiz deneyiminizi paylaşabileceğinizi umuyoruz.

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

Konumlar

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Vaud, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin