Alfred Nobel Open Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School , kurumsal ilişkilerini en yüksek akademik faaliyet standartlarını sağlamak için kullanan profesyonel bir şemsiye holdingidir. Bilimsel mükemmellik için daha pragmatik, işle ilgili bir bakış açısıyla çabalayarak diğer prestijli üniversite ve üniversite ortaklarını ve saygın akademisyenlerini ve müfredatlarını dış kaynaklardan gurur duyuyoruz.

Bu uyumlu strateji, dört kıtada uzaktan eğitim dünyasında öncü bir rol oynamamızı sağlıyor.

Avrupalı yüksek öğrenim ortaklarıyla olan güçlü ortaklığımıza dayanarak, çevrimiçi lisansüstü kursları için artan bir üne sahibiz. Bununla birlikte, öğretimde mükemmelliğe ve öğrenciler ile öğretim üyeleri arasında yakın temasa olan bağlılığımıza da bağlıyız. Bir olasılıklar dünyası sunan, okulun geleneksel açık MBA ve DBA'larının tümü, öğrencilere hem yurtlarında hem de yurtdışında rekabet etmek için ihtiyaç duydukları küresel yeterliliği vermek için kapsamlı bir şekilde uluslararasılaştırılmıştır.

“Bilgi yeniden doğuyor.” Bu, dünya krizlerinde çok önemli bir sloganımız ve fırsat ve sorumluluklar hakkında ne hissettiğimizi gösteriyor. Alfred Nobel Open Business School bize katılarak, misyon bildirimi ve işletme okulunun devam eden taahhüdüne uygun olarak manifold fırsatlarını yaşayabilirsiniz.

Açık iş eğitiminde yeni standartlarımızla, bilinçli bir dünya yaşamak ve tatmin edici bir profesyonel yaşam için gerekli olan başarıyı elde etmek için gerekli teorik ve pratik bilgileri kazanacaksınız.

Konumlar

Zürih

.

Address
Löwenstrasse 20
8001 Zürih, Zürih, İsviçre

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin