Universidad Camilo José Cela

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UCJC NEDEN ÇALIŞMALI?

At Camilo Jose Cela Üniversitesi Farklı bir eğitim sunuyoruz. Üniversitenizi yaşamak imkânı sunan aktif bir eğitim, sormanın içinde ve dışında tam olarak yaşamak, sizin arzuladığınız profesyonel olmanız için.

Akademik sunumumuz DNA'mıza yerleştirilen üç ilke üzerine kuruludur:

disiplinlerarasılık

Bilgi, kültür ve disiplinlerin birleşimi size, diğer uzmanlık öğrencileriyle ders salonlarını paylaşma, kendi uzmanlığınızın ötesinde bilgi edinme ve 21. yüzyılın karmaşık zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanma şansınızı verir.

YENİLİK

Yaşadığımız zamanlarla çok daha alakalı olan açık eğitim modelimiz ve yaklaşımımız sayesinde diğer üniversitelerden öne çıkıyoruz.

ULUSLARARASI BİR GÖRÜNÜM

Hedefimiz, kendi mesleki kariyerlerini, yaşamları boyunca, küresel bağlamlarda bağımsız ve destekleyici bir tarzda yönlendiren özerk bireyler hazırlamaktır.

ARA SINAVDA BİZ

UCJC'de, hibrit ortamlarda yol alabilecek ve karmaşık iş görevlerine yön verebilecek uzmanları eğitiyoruz.

Buna ulaşmak için çok yönlü bir öğretim yöntemi sunuyoruz.

İş piyasasında öne çıkmanıza yardımcı olacak birden fazla beceri ve bilgi geliştirmenin basit bir yolu.

SPOR

UCJC Spor Kulübü kimliğimizin bir parçasıdır.

Madrid-Villafranca Kampüsünde üniversite spor kulüplerinde benzersiz bir konsept, uzmanlaşmış okullar ve eğitmenlerle birlikte.

Yeşilliklerle ve doğayla çevrili 40.000 metrekarelik tesisimizden en iyi şekilde yararlanın.

YENİLİKÇİ TANIYORUZ

SEK Eğitim Grubu'nda, eğitim yeniliği ve en yeni eğilimler için devam eden bir taahhüdümüz var.

Geleceğin profesyonellerini eğittiğimizin, öğrencilerin öğrenme deneyimlerini sürekli geliştirmeye iten bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz.

Müfredatımızı yenilemek ve geleneksel modellerin ötesine geçmek ve bunları öğrenci ve öğrenim odaklı yeni eğitim paradigması ile senkronize etmek açısından üniversite eğitiminin şeklini yeniden tanımlamaktaki zorlukları kabul ediyoruz.

ULUSLARARASI

  • DÜNYANINDAN ÜNİVERSİTELERLE 120+ ANLAŞMALAR
  • 164 KAMPÜSTE ÖĞRENİM UZAYINI PAYLAŞAN KURS ÖĞRENCİLERİ
  • KAMPÜSTE YAŞIYAN 51 FARKLI ULUSALİZASYON
  • 9 EĞİTİM SALONUNDA DUYURULAN ANA DİLLER

Profilinizi dünyanın herhangi bir yerindeki en iyi üniversitelerden biriyle paylaşma fırsatından en iyi şekilde faydalanın.

Uluslararası alışveriş programlarıyla hareketliliğinizi artırıyoruz. Harvard ve Stanford gibi üniversitelerde yaşanan deneyimler. Hareketliliği seçen UCJC öğrencilerinin tümü şu anda değişim halindedir. Uluslararası öğretim elemanları, eğitiminizi size daha global bir profesyonel bakış açısı kazandırarak desteklemektedir.

VILLAFRANCA KAMPÜSÜ

Madrid-Villafranca Kampüsü, 100.000 metrenin üzerinde meydanın çevresinde, doğa ile çevrili ve Madrid'in merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Kampüs, her dereceden ve okuldan, boş zaman alanlarından, grup çalışması için toplantı salonları ve birinci sınıf spor tesislerinden en son teknoloji ve pratik çalışma alanlarıyla donatılmıştır.

ALMAGRO KENTSEL KAMPÜSÜ

UCJC Enstitüsü, Madrid'in kalbinde, Calle Almagro'da, 20. yüzyılın başlarından kalma tarihi bir binada yer almaktadır. Öğrencilerin rahatlığı için geniş bir yelpazede hizmetler ve ulaşım seçenekleri ile çevrili olan otel, yaklaşık 2000 konferans salonunun kare şeklindeki 3,500 metreden daha geniş bir alana ve farklı etkinlikler ve etkinlikler düzenlemek için geniş bir kapalı avluya ev sahipliği yapmaktadır.

Konumlar

Madrid

Address
C/ Castillo de Alarcón, 49
Madrid, Madrid bölgesi, İspanya