IE University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yeniden Tanımlanması teklik

benzersiz değerini artırmak ve dünyanın şekillenmesinde öncü bir rol oynamaya sağlayacak bir dönüşüm deneyim.

IE Üniversitesi bir yaşam biçimi olarak öğrenme yaklaşımı öğrencilere ve dünyaya ve yüksek öğrenim dönüştürücü rolü açık kim. Biz öğrenciler ve öğretim öğrenme sürecinde birlikte etkileşim destekleyici bir topluluk sağlar.

IE Üniversitesi'nde eşsiz bir öğrenme ortamı bireyler, fikir ve yaklaşımların zengin bir çeşitliliği kucaklayan bir açık ortamında, birlikte kişiselleştirilmiş, öğrenci-merkezli toplumun getirerek üzerine inşa edilmiştir. Her yıl 100'den fazla milletten öğrencilerine 65 üzerinde% İspanya'nın dışından gelen ile, Segovia ve Madrid kendi kampüslerinde temsil edilmektedir.

IE Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri arasında sayar öğretme ve öğrenme kalitesi için kabul edilir. Buna ek olarak, lisans programları kendi alanlarında en prestijli kuruluşlar tarafından kabul edilmektedir.

akademik titizlik bir insancıl bir yaklaşım, girişimci ruhu, yenilikçi vizyonu ve odak grubu, IE Üniversitesi toplumda fark yaratacak profesyoneller ve uzmanlar yetiştirmek kararlıdır. öğrenme Bizim pratiğe dayalı bir yaklaşım sınıfta başlar ve tamamen uluslararası profesyoneller haline IE Üniversitesi öğrencileri hazırlamak için dünyanın farklı yerlerinde devam ediyor.

Eğer kim şekillendirecek ve IE Üniversitesi, ufkunuzu genişletmek dünyaya bağlayacak olacak kim ve hedeflerinize ulaşmak için gerekli benzersiz yolda size rehberlik ilham verici ve zorlu bir eğitim istiyorum.

IE Üniversitesi'nde Eğitim için On Sebep Eşsiz bir öğrenme ortamı

IE Üniversitesi bugün profesyoneller için yüksek öğrenimi yeniden tanımlıyor eşsiz bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Biz görünümü kendi noktasını geliştirmek için sağlayarak başarı için hazırlayacak ve tam potansiyeline keşfedeceksiniz. IE Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri arasında sayar öğretme ve öğrenme kalitesi için kabul edilir.

Öğrenci merkezli bir yaklaşım

IE Üniversitesi profesörleri ve öğrencileri aktif öğrenme deneyimi yapan eğitime kişiselleştirilmiş ve öğrenci merkezli bir yaklaşım getiriyor. Sen teklik değerleri ve kendi yolunu şekillendirmek olarak size rehberlik edecek bir destekleyici bir topluluk katılacak.

Eşsiz bir uluslararası deneyim

Bizim zengin çeşitlilik size global dünyada başarılı olmak için gerekli uluslararası görünüm veren bir ortam sağlar. Öğrencilerimizin 65 üzerinde% yurtdışından gelen 100'ün üzerinde ülkeyi temsil eden ile, gerçekten farklı toplum ile ele alacağız. dünya çapındaki prestijli dünya çapındaki ortakları ve staj olanakları ile Değişim çalışmaları eşsiz bir uluslararası deneyim sunuyor.

sizin için erişilebilir bir farklı fakülte,

IE Üniversitesi çeşitli fakülte mükemmel akademisyenler ve uluslararası deneyim ve iş dünyasına yakın bağları olan deneyimli profesyonellerin hem oluşmaktadır. Dahası, bizim profesörler size erişilebilir. Düzenli geribildirim size destek ve profesyonel dünyaya bağlamak için profesör, günlük etkileşim olacak.

İçinizdeki sıradışı getirin

Biz, yeni düşünme yolları açık olmak yaratıcılığınızı serbest bırakın ve keşfedilmemiş içine girişim bir ortam sağlamaktadır.

başarı için kendi yolunu seçin

Yenilikçi lisans programları kendi alanlarında en prestijli dernekler tarafından tanınan ve öğretim yaklaşımları ve profesyonel hedeflerine göre kendi eğitim şekillendirmek için izin çeşitli seçenekler entegre edilmiştir.

uygulamaya öğrenme koymak

Size çalışmaları başlatmak andan itibaren teori ile pratiği bir araya getirmektedir. Eğer sınıfta öğrendiklerini almak ve gerçek yaşam durumları ve ne zaman kendi projelerini yönetmek için geçerli olacaktır. Her yıl öğrenciler, staj seçenekleri bir dizi seçin İspanya'da ve dünyada, kampüste çalışan ve beceri ve mezun olduklarında sonra onları çok aranan yapmak mesleki deneyimleri bir dizi etkileyici edinebilirler.

yarın için öğrenme

IE Üniversitesi teknolojileri ve öğretimde yenilik için dünya çapında ilk on üniversitesi arasında yer almaya devam etmektedir. Size gelecekte karşılaşacağı mesleki zorlukları karşılamak için hazırlar pratik ve uygun eğitim sunmak.

sonuna kadar öğrenci bir hayat yaşamak

Tam onların üniversite hayatı yaşamak bir canlı ve farklı bir öğrenci topluluğuna katılacak. İspanya'da yaşayan, seyahat ve IE Üniversitesi'nde olacak tüm ders dışı fırsatların katılan keyfini çıkarın.

Geleceğinize için yol

Bizim mezunları sektörlerde ve dünya çapında kariyerlerini başlatmak yardımcı olur. önde gelen şirketlerinden İşverenler dünya çapında nereden askere almak isteyen en iyi üniversiteler arasında IE Üniversitesi düşünün. Dahası, sen, dünya çapında 45.000'den fazla IE mezunları bir topluluğa ait yaşam için arkadaş olmak ve her zaman profesyonel yolculuk boyunca bağlı aktif bir mezunlar ağı keyfine varacaksınız.

Konumlar

Madrid

IE University

Address
Calle María de Molina 31
28006 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya
Telefon
34 921 412 410

Akreditasyonlar

AACSB Accredited