Resmi açıklamayı okuyun

Hacer Creativo, Aragon Bölge Hükümeti tarafından Moda Tasarımı öğretmek ve Moda Tasarımında resmi ve tanınmış bir derece kazandırmak için yetkilendirilmiş tek okuldur. Hacer Creativo, neredeyse 20 yıldır yeni yetenekler yetiştirmektedir ve tüm dünyada moda ve tasarım şirketleri arasında büyük bir üne kavuşmuştur.

HC'de, mesleğimizi her gün öğrencilerimiz ve çalışanlarımız ile paylaşıyoruz ve bizi aramaya ve profesyonel tasarımın tatlı duygularını birinci elden tecrübe etmeye davet ediyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Hacer Creativo School of Fashion Design

Hacer Creativo'nun yurtdışı programını bitirme programı, heyecan verici bir çoklu kampüs yaklaşımıyla oluşturuldu. Programımız, İspanya'da moda okumak isteyen tüm öğrenci ... [+]

Hacer Creativo'nun yurtdışı programını bitirme programı, heyecan verici bir çoklu kampüs yaklaşımıyla oluşturuldu. Programımız, İspanya'da moda okumak isteyen tüm öğrencilere açıktır ve bu çalışmaları yurtdışındaki kurslarla birleştirmektedir. Üç akademik yılın tamamı İngilizce'dir.

2 yıl boyunca Zaragoza'da Moda Tasarımında (120 ECTS) uluslararası bir Lisans programına katılacaksınız. Üçüncü yılınızda, çalışmalarınızı, son 2 yarıyılı (60 AKTS) uygulamak için Londra'daki ortak bir üniversitede bulunan HC kampüsüne aktaracaksınız.

HC, Londra okuluna geçişinizi kolaylaştıracak ve Londra'daki dersleri (Akademik Yönümüz tarafından önceden onaylanmış), son moda tasarım programında bütünleştirecektir.... [-]

İspanya Zaragoza
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku