ESART Campus Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ESART hakkında

ESART Campus Barcelona , hepsi Bath Spa Üniversitesi (Birleşik Krallık) tarafından akredite olan Sözlü, Müzikli Tiyatro, Dans, Müzik: Yaratma ve Prodüksiyon, Sanatsal Yönetim ve Prodüksiyon alanında BA (Hons) derecesi öğreten bir Uluslararası Yüksek Çalışmalar ESART Campus Barcelona . Hem İspanyolca hem de uluslararası düzeyde, tüm dereceler, Avrupa Yüksek Eğitim Alanı çerçevesinde, Bolonya Antlaşması ile güvence altına alınan resmi olarak kabul edilmektedir.

ESART Campus Barcelona , Grup Montcau'ya entegre edilmiştir. 1965 yılında kurulan bu grup çeşitli eğitim merkezlerinden oluşuyor.

Grup Montcau, on yıldan fazla bir süredir İngiltere'deki prestijli kurumlarla işbirliği yaptı. ESART 2013 yılında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz Sant Cugat del Vallès'deki merkezimizdir ve ESART Araştırma Merkezi olarak adlandırılmıştır. 2015 yılında ise ESART Campus Barcelona faaliyetine başladığı ESART Campus Barcelona .

Pearson International ve Birleşik Krallık Bath Spa Üniversitesi tarafından onaylanmış üniversite düzeyinde çalışmalar sunuyoruz:

  • BA (Hons) Oyunculuk (Yorumlama ve Müzik Tiyatrosu)
  • BA (Hons), Dans (Dans)
  • BA (Hons) Ticari Müzikte (Müzik: Yaratma ve Prodüksiyon)
  • BA (Hons) Yönetimi (Sanatsal Yönetim ve Üretim)

ESART'ın pedagojik felsefesi aşağıdakilere odaklanmaktadır:

  • Öğrencinin merkezi yeri ve kişisel öğrenmesi.
  • Teoride pratik uygulama ile pratikte öğrenmenin önemini vurgulayan bir denge.
  • Öğrenme sürecinde öğrencinin öğretici eşliği.
  • Öğrenme süreçlerinde kişisel özerklik ve öz sorumluluk geliştirme.
  • Her derecedeki akademik ve profesyonel alanlardaki öğretmenlerden ve uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekibin desteği.

Derecelerimiz

Pearson (İngiltere) ve Bath Spa Üniversitesi (İngiltere) ESART programları ile imzalanan akreditasyon ve onay anlaşmaları sayesinde bir dizi İngiliz üniversite derecesinin verilmesine yol açmaktadır.

Birleşik Krallık'ta her zaman olduğu gibi, lisans çalışmaları (BA Hons) üç yıl sürüyor ve 180 ECTS kredisinden oluşuyor. ESART programları, ilk iki yılı (120 ECTS / 240 İngiliz kredisi) BTEC Yüksek Ulusal Diploması (HND) olarak bilinen bir Pearson derecesi ile kapsıyor.

Bir homologasyon sürecinde, Bath Spa Üniversitesi, BTEC HND derecesini ilk iki yılına eşdeğer olarak doğrular ve ESART öğrencileri, Bath Spa Üniversitesi programları tarafından işaretlenen içerikleri ve içerikleri takip ederek Barselona'daki programın son yılına katılır. .

Özetle: Lisans dereceleri - HND ve BA (Hons) - ESART tarafından verilen ve Pearson ve Bath Spa Üniversitesi tarafından verilen “Avrupa Kalite Çerçevesi” (EQF) çerçevesinde oluşturulan normlara göre resmi ve uluslararası tanınır. Bologna Antlaşması ve Avrupa Yüksek Eğitim Alanı.

Pearson:

Pearson etiketi 150 yıllık tecrübeyle desteklenmektedir ve şu anda 20 farklı alanda 200'den fazla derece sunmaktadır. Dünyanın 75 ülkesinde yükseköğretim kurumlarına ve okullarına akreditasyon ve kalite değerlendirme hizmetleri sunarken, dünyanın önde gelen eğitim hizmet sağlayıcısıdır. Uluslararası olarak 1 milyondan fazla öğrenci Pearson tarafından akredite edilmiştir.

Bath Spa Üniversitesi:

1852 yılında kurulan Bath Spa Üniversitesi, Birleşik Krallık'taki en prestijli yüksek öğretim kurumlarından biridir. Sıralamada (2015), inovasyon konusunda en iyi 5 üniversite arasında ve öğretim kalitesi için en iyi 10 arasında yer aldı. Bath Spa, 7000 öğrencisine 230'dan fazla disiplinde lisans derecesi sunuyor.

Konumlar

Barselona

Address
Carrer Còrsega, 409
08037 Barselona, Katalonya, İspanya