Resmi açıklamayı okuyun

CIS - Uluslararası Çalışmalar Koleji 1981 yılında kuruldu, bir Amerikan Üniversitesi, Madrid'in tam merkezinde, şehrin en güzel bölgelerinden birinde bulunuyor. Binamız kolayca erişilebilir ve son derece güvenli bir alandadır. Avrupalı öğrencilere, sadece İspanya'da olduğu gibi, Amerikalılara tam olarak alışkın olduklarını sunma konusunda olduğu gibi, eve daha yakın bir Amerikan yüksek öğretimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

CIS-Endicott Genellikle “büyük bir aile gibi” olarak tanımlanan, sıkı sıkı sıkıya örülmüş bir öğrenim topluluğu. son derece uluslararası bir ortamda hayatlarının en büyük olayları - bir çok ülkede yabancı bir ülkede. BDT-Endicott'taki personel ve fakülte üyelerimizin her biri yurtdışında yaşadı ve okudu, bu nedenle Madrid'i geçici olarak kuran İspanyol olmayan öğrencilerimizin ve sonunda sonuçta bitirecek olan İspanyol öğrencilerimizin ihtiyaçlarını anladık. Lisans Derecesi başka yerde.

Amerikan Sistem Avantajları

Amerikan Yüksek Öğretim Sistemi, dünyadaki gezegendeki en iyi ve en başarılı kurumların bazılarında uygulanmıştır.

“Amerikan Sisteminin” başlıca avantajları şunlardır:

 • Akademik başarısızlık riski daha düşük. Gençler nadiren on yıl sonra ne yapmak istediklerini% 100 kesin olarak bildikleri için, bazı durumlarda, ikinci sınıf öğrenim yılı kadar erken bir öğrencinin çalışma alanına kilitlenmesi gerekmemektedir. Aslında, öğrencilerin üniversiteye başlamalarını kesin olarak seçmeleri bile gerekmez. Öğrencilerin bir odak veya ana seçmeye teşvik edilirler, ancak çalışmalarının ilk iki yılında, çoğunlukla tüm derece programları için neredeyse evrensel olan genel eğitim gereksinimlerini içeren fikirlerini değiştirmeleri durumunda kesinlikle cezalandırılmazlar. Üçüncü yıla kadar, öğrencilerin bir karar vermeleri gerekir, ancak daha sonra yine üçüncü sınıftaki öğrencilerin böyle bir belirleme yapmak için daha iyi bir konumda olmaları gerekir.
 • Derece programlarını değiştirmek çok kolaydır çünkü BDT Endicott'ta sunulan tüm dallarda zorunlu olan genel kurslar, bir öğrencinin iş mi yoksa gazetecilik mi okuduğu konusunda tutarlı kalır. Aynı şekilde, bir öğrencinin işten gazeteciliğe değişmesi durumunda, işletme kursları genel derslere dahil olan ücretsiz seçmeli dersleri yerine getirir. Bu gerçekten dünyadaki en esnek sistemdir ve genç öğrencilerin bir gün pişman olabileceği ve kızılabileceği bir şeye akademik olarak kilitlenmeleri yerine kimlerin bulunduğunu keşfetmek için zamana ve özgürlüğe ihtiyaç duyduklarına inanıyoruz.
 • Kredi sistemi, dünyadaki Amerikan Kolejleri ve Üniversiteler arasında tutarlıdır, bu nedenle transfer işlemi de oldukça basittir.
 • Öğrenciler kendi ders programlarını tecrübeli dekanlarımızın gözetiminde ve rehberliğinde düzenler ve tasarlarlar.
 • Teoriden ziyade kavramların pratik uygulamasına dayanır. Öğrencilerin, okudukları şeyi, sadece verileri ezberlemeye çalışarak yaptıklarından daha fazlasını yaparak gerçekten daha iyi öğrendiklerine inanıyoruz. Veriler önemlidir, ancak bilgilerin gerçekten öğrenildiğinden emin olmak için düşünmenin daha az soyut bir yolu olması gerekir.
 • Haftalık ödevler vardır, bu nedenle dersler sınavlar için dönem sonunda tıkanmanın aksine günlük olarak yapılır. Çalışma becerilerini bu şekilde geliştirmek, yaşam boyu bir varlık olma eğilimindedir.
 • Sürekli değerlendirme tutarlılığı arttırır ve öğrencileri bir sınavda veya projede beklenenden daha kötü performans gösterse de, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik eder, çünkü bilgi ve yeteneklerini göstermek için çok sayıda fırsat vardır.
 • Öğrenciler birçok kısa vadeli hedefin yanı sıra, kendi çalışma programlarından ve iş yüklerinden büyük ölçüde sorumlu olmalarıyla motive edilirler.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Akademik Ortak: Endicott College

1995'den beri, CIS - Uluslararası Çalışmalar Koleji , CIS'e kayıtlı öğrencilerin Endicott College kredilerini almalarını sağlayan bir ortaklık olan akademik ortağımız Endicott College ile yakın bir şekilde çalışmıştır. Her yıl, tam derecedeki öğrencilerimizin% 40'ı, lisans derecelerinin son iki yılını tamamlamak için güzel Beverly, Massachusetts'teki Endicott College kampüsüne transfer oluyor.

CIS-Endicott Madrid'de ilk iki yıllarını tamamladıktan sonra, öğrencilere derecelerini tamamlamak, seçtikleri programlar için bizimle kalmak veya doğrudan Massachusetts'deki Endicott College'a geçmek için dünyanın herhangi bir Amerikan üniversitesine transfer başvurusunda bulunma fırsatı sunulmaktadır. Öğrencilerimizin çoğu mantıklı olarak yapıyor.

Endicott hakkında ilginç gerçekler:

 • 1939'da kuruldu.
 • Boston, Massachusetts'ten yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır.
 • Her yıl 2400'den fazla öğrenci katılmaktadır.
 • Kendi plajları, kafeteryaları, spor salonları, çalışma odaları, yemekhaneler, öğrenci yurtları, spor alanları, mağazaları ve bir öğrencinin kampüste ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeren büyük Amerikan kampüsü. Küçük bir şehirde yaşamakla karşılaştırılabilir.
 • Amerikan üniversite atmosferi.
 • Yabancı ve ulusal öğrenciler için çok güvenli kampüs.

Kuzeydeki en iyi 25 Bölge Üniversitesinden biri (2018’de # 34’ten bir artış)

Sonunda Massachusetts'teki Endicott College'den mezun olan BDT öğrencilerinin ezici bir çoğunluğu (% 95) bize deneyimin hem akademik hem de kişisel olarak zengin olduğunu ve Endicott College'ı şiddetle tavsiye ettiğini söylüyor.

Akreditasyon

1995 yılında, Uluslararası Çalışmalar ve Endicott Koleji Koleji, Endicott Koleji akademik programlarına kayıtlı BDT öğrencilerinin herhangi bir ABD kolejine veya üniversitesine transfer edilebilecek Endicott Kolej Kredisini aldıkları bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Endicott College (Massachusetts, ABD), New England Okullar ve Kolejler Birliği (NEASC) tarafından akredite edilmiştir.

CIS, Madrid Topluluğu tarafından İspanya'da yabancı bir üniversite olarak yetkilendirilmiştir (BOCM 6 Nisan 1998).

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

CIS Endicott International

İşletme Yönetimi, lisans derecesi için 65 kredisini gerektiren ve 65'i ilk iki yılda tamamlanan bir programdır. Programın kendisi, öğrencilerin genel gereksinimlerinin ya ... [+]

İşletme Yönetimi Lisans Derecesi, başarılı işletme yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu otoriter bir bakış açısı ve kişisel liderlik becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır. Süpervizörden CEO'ya kadar bu iz, öğrencilerin karmaşık ortamlarda etkili yönetici olmalarına yardımcı olur. Stajlar, müfredatın ayrılmaz bir parçasıdır. Gerçek dünyadaki deneyim sayesinde, öğrenciler gelecekteki mesleklerine nasıl hazırlanacaklarını öğrenirler. Muhtemel staj rolleri, insan kaynakları yönetimi, tüketici ürünleri yönetimi, perakende yönetimi ve kar amacı gütmeyen yönetimi içerir.

Öğrenme Çıktılarıİşletme yönetimindeki karmaşık zorlukları karşılamak için gereken analitik ve problem çözme becerilerini gösterin.Profesyonel bir ortamda bir dizi iş yönetimi “en iyi uygulamaları” uygulayın.Profesyonel bir ortamda etik davranmanın önemini kabul eder.İş yönetimi bağlamında entelektüel söylemde yapıcı bir şekilde yer almak için gereken kritik sorgulama ve analiz becerilerini gösterin.Etkili iletişim kurun - hem sözlü hem de yazılı olarak.Müfredat GereksinimleriGenel Eğitim Çekirdek Gereksinimleri (6 kredi)ENG 111 Eleştirel OkumaENG 112 Eleştirel OkumaBirey ve Toplum (3 kredi)PSY 100 Psikoloji - 3 krediGlobal Konular (3 kredi)ECN 201 Makroekonomi - 3 krediEdebi Perspektifler (3 kredi)ENG 102 Edebiyata Giriş - 3 krediDeğerler ve Etik Muhakeme (3 kredi)PHL 104 Etik - 3 krediEstetik Farkındalık ve Yaratıcı İfade (3 kredi)ART 102 Görsel Sanatlar ve Kültürel Değerler II - 3 krediNicel Muhakeme (3 kredi)MTH 126 Uygulamalı İstatistik - 3 krediBilim ve Teknoloji (3 kredi)ENV 150 Çevre Sorunları - 3 krediDünya Kültürleri (3 kredi)IST 315 Kültürlerarası İletişim - 3 krediSerbest Seçmeli Dersler (12 kredi)ENG 103 Konuşma - 3 krediENG 106 İngilizce İletişim - 3 krediENG 204 Amerikan Edebiyatı - 3 krediIST 100 Küresel Sorunlara Giriş - 3 krediIST 215 Yeni Avrupa - 3 krediİşletme Gereksinimleri (55 kredi)ECN... [-]
İspanya Community of Madrid
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CIS Endicott International

Pazarlama İletişimi, Pazarlama ve İletişim alanındaki derslerden oluşan ve bir lisans derecesi için gerekli kredisi olan ve 65'i ilk iki yılda tamamlanan 126 kredilik bir ... [+]

Ders çalışmaları sayesinde, İletişim alan öğrenciler medyanın yerel ve uluslararası düzeyde birey ve toplumu etkileme yollarını keşfederler. Öğrencilere, teorik ve uygulamalı bilgilerin yanı sıra, yazılı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştiren sağlam bir akademik geçmiş verilir. Stajlar, müfredatın ayrılmaz bir parçasıdır. Programdaki gerçek iş tecrübesi sayesinde, öğrenciler gelecekteki meslekleri için daha iyi hazırlanırlar. Muhtemel staj rolleri arasında sinema, TV ve radyo prodüksiyonu, reklam ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra yazılı ve çevrimiçi basın prodüksiyonu - ve daha fazlası yer alır.

Öğrenme Çıktılarıİletişim alanındaki kuram ve kavramları temel olarak anlama;Medya üretiminde (pazarlama iletişimi, internet çalışmaları, dijital gazetecilik, dijital film yapımı) en iyi uygulamaların altında yatan temel etik değerlerin anlaşıldığını göstermek;İletişimin birçok alanında kullanılan araştırma yöntemleri hakkında bilgi göstermek;Medyanın toplumdaki ve kültürdeki yerinin karmaşıklığını ifade eder;Bir disiplin olarak iletişim sözleşmelerinde yazılı olarak etkili iletişim kurar;Çalışma ve meslek alanı olarak İletişim içindeki entelektüel söylemde yapıcı bir şekilde yer almak için gereken kritik araştırma ve analiz becerilerini gösterin.... [-]
İspanya Community of Madrid
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

CIS Endicott International

Bu program, öğrencilere profesyonel düzeyde futbol oynarken ABD'deki (CIS-Endicott International) en iyi bilinen kolejlerden birinde İspanya'daki koleje katılma fırsatı s ... [+]

Bu program, öğrencilere profesyonel düzeyde futbol oynarken ABD'deki (CIS-Endicott International) en iyi bilinen kolejlerden birinde İspanya'daki koleje katılma fırsatı sunar.

Elit Futbol Üniversitesi Programı , yüksek eğitimi ve yüksek performanslı futbol eğitimini bir araya getiren ortak bir çabadır.

Elit Futbol Üniversitesi Programı , saygın bir Amerikan kolejinde çalışmalarını sürdürmek isteyen dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler için tasarlanmıştır ve aynı zamanda öğrencinin genel akademik ve profesyonel atletik gelişimine odaklanan yüksek performanslı futbol antrenmanlarına katılmaktadır.

Program her akademik yılın ekim-mayıs ayları arasında iki dönem boyunca devam ediyor.... [-]

İspanya Community of Madrid
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CIS Endicott International

Liberal Studies, işletme ve beşeri bilimler alanındaki derslerden oluşan 65 kredilik bir programdır. Program, öğrencilerin genel gereksinimlerinin yanı sıra, öğrencilerin ... [+]

Çok çeşitli disiplini kapsayan Liberal Etütler derslerini alırken, öğrenciler siyaset, edebiyat, bilim, sosyoloji, sanat ve tarih gibi alanlar arasındaki güçlü ve inkar edilemez bağlantıları keşfeden çok çeşitli liberal sanat konularını keşfedebilirler. Geniş bir bilgi birikimine ve daha fazla eleştirel okuma, yazma ve düşünme becerisine sahip öğrencilerin çoklu alanlarına maruz kalma. Stajlar, müfredatın ayrılmaz bir parçasıdır. Programdaki gerçek iş tecrübesi sayesinde, öğrenciler gelecekteki meslekleri için daha iyi hazırlanırlar. Muhtemel stajlar arasında sanat galerileri, müzeler, oteller, sanat ve etkinlik yönetimi şirketleri ve daha pek çok alanda deneyim bulunmaktadır.... [-]

İspanya Community of Madrid
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Study Abroad - Madrid

Location address
Calle de Velázquez,140
Community of Madrid, 28006 ES
Social Media
Location address
Hale Street 376
Beverly, Massachusetts, 01915 US