CIS Endicott International

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CIS - Uluslararası Çalışmalar Koleji 1981 yılında kuruldu, bir Amerikan Üniversitesi, Madrid'in tam merkezinde, şehrin en güzel bölgelerinden birinde bulunuyor. Binamız kolayca erişilebilir ve son derece güvenli bir alandadır. Avrupalı öğrencilere, sadece İspanya'da olduğu gibi, Amerikalılara tam olarak alışkın olduklarını sunma konusunda olduğu gibi, eve daha yakın bir Amerikan yüksek öğretimi sunmaktan gurur duyuyoruz.

CIS-Endicott Genellikle “büyük bir aile gibi” olarak tanımlanan, sıkı sıkı sıkıya örülmüş bir öğrenim topluluğu. son derece uluslararası bir ortamda hayatlarının en büyük olayları - bir çok ülkede yabancı bir ülkede. BDT-Endicott'taki personel ve fakülte üyelerimizin her biri yurtdışında yaşadı ve okudu, bu nedenle Madrid'i geçici olarak kuran İspanyol olmayan öğrencilerimizin ve sonunda sonuçta bitirecek olan İspanyol öğrencilerimizin ihtiyaçlarını anladık. Lisans Derecesi başka yerde.

Amerikan Sistem Avantajları

Amerikan Yüksek Öğretim Sistemi, dünyadaki gezegendeki en iyi ve en başarılı kurumların bazılarında uygulanmıştır.

“Amerikan Sisteminin” başlıca avantajları şunlardır:

 • Akademik başarısızlık riski daha düşük. Gençler nadiren on yıl sonra ne yapmak istediklerini% 100 kesin olarak bildikleri için, bazı durumlarda, ikinci sınıf öğrenim yılı kadar erken bir öğrencinin çalışma alanına kilitlenmesi gerekmemektedir. Aslında, öğrencilerin üniversiteye başlamalarını kesin olarak seçmeleri bile gerekmez. Öğrencilerin bir odak veya ana seçmeye teşvik edilirler, ancak çalışmalarının ilk iki yılında, çoğunlukla tüm derece programları için neredeyse evrensel olan genel eğitim gereksinimlerini içeren fikirlerini değiştirmeleri durumunda kesinlikle cezalandırılmazlar. Üçüncü yıla kadar, öğrencilerin bir karar vermeleri gerekir, ancak daha sonra yine üçüncü sınıftaki öğrencilerin böyle bir belirleme yapmak için daha iyi bir konumda olmaları gerekir.
 • Derece programlarını değiştirmek çok kolaydır çünkü BDT Endicott'ta sunulan tüm dallarda zorunlu olan genel kurslar, bir öğrencinin iş mi yoksa gazetecilik mi okuduğu konusunda tutarlı kalır. Aynı şekilde, bir öğrencinin işten gazeteciliğe değişmesi durumunda, işletme kursları genel derslere dahil olan ücretsiz seçmeli dersleri yerine getirir. Bu gerçekten dünyadaki en esnek sistemdir ve genç öğrencilerin bir gün pişman olabileceği ve kızılabileceği bir şeye akademik olarak kilitlenmeleri yerine kimlerin bulunduğunu keşfetmek için zamana ve özgürlüğe ihtiyaç duyduklarına inanıyoruz.
 • Kredi sistemi, dünyadaki Amerikan Kolejleri ve Üniversiteler arasında tutarlıdır, bu nedenle transfer işlemi de oldukça basittir.
 • Öğrenciler kendi ders programlarını tecrübeli dekanlarımızın gözetiminde ve rehberliğinde düzenler ve tasarlarlar.
 • Teoriden ziyade kavramların pratik uygulamasına dayanır. Öğrencilerin, okudukları şeyi, sadece verileri ezberlemeye çalışarak yaptıklarından daha fazlasını yaparak gerçekten daha iyi öğrendiklerine inanıyoruz. Veriler önemlidir, ancak bilgilerin gerçekten öğrenildiğinden emin olmak için düşünmenin daha az soyut bir yolu olması gerekir.
 • Haftalık ödevler vardır, bu nedenle dersler sınavlar için dönem sonunda tıkanmanın aksine günlük olarak yapılır. Çalışma becerilerini bu şekilde geliştirmek, yaşam boyu bir varlık olma eğilimindedir.
 • Sürekli değerlendirme tutarlılığı arttırır ve öğrencileri bir sınavda veya projede beklenenden daha kötü performans gösterse de, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik eder, çünkü bilgi ve yeteneklerini göstermek için çok sayıda fırsat vardır.
 • Öğrenciler birçok kısa vadeli hedefin yanı sıra, kendi çalışma programlarından ve iş yüklerinden büyük ölçüde sorumlu olmalarıyla motive edilirler.112954_Optimized-_47B9808.jpg

Akademik Ortak: Endicott College

1995'den beri, CIS - Uluslararası Çalışmalar Koleji , CIS'e kayıtlı öğrencilerin Endicott College kredilerini almalarını sağlayan bir ortaklık olan akademik ortağımız Endicott College ile yakın bir şekilde çalışmıştır. Her yıl, tam derecedeki öğrencilerimizin% 40'ı, lisans derecelerinin son iki yılını tamamlamak için güzel Beverly, Massachusetts'teki Endicott College kampüsüne transfer oluyor.

CIS-Endicott Madrid'de ilk iki yıllarını tamamladıktan sonra, öğrencilere derecelerini tamamlamak, seçtikleri programlar için bizimle kalmak veya doğrudan Massachusetts'deki Endicott College'a geçmek için dünyanın herhangi bir Amerikan üniversitesine transfer başvurusunda bulunma fırsatı sunulmaktadır. Öğrencilerimizin çoğu mantıklı olarak yapıyor.

Endicott hakkında ilginç gerçekler:

 • 1939'da kuruldu.
 • Boston, Massachusetts'ten yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır.
 • Her yıl 2400'den fazla öğrenci katılmaktadır.
 • Kendi plajları, kafeteryaları, spor salonları, çalışma odaları, yemekhaneler, öğrenci yurtları, spor alanları, mağazaları ve bir öğrencinin kampüste ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeren büyük Amerikan kampüsü. Küçük bir şehirde yaşamakla karşılaştırılabilir.
 • Amerikan üniversite atmosferi.
 • Yabancı ve ulusal öğrenciler için çok güvenli kampüs.

Kuzeydeki en iyi 25 Bölge Üniversitesinden biri (2018’de # 34’ten bir artış)

Sonunda Massachusetts'teki Endicott College'den mezun olan BDT öğrencilerinin ezici bir çoğunluğu (% 95) bize deneyimin hem akademik hem de kişisel olarak zengin olduğunu ve Endicott College'ı şiddetle tavsiye ettiğini söylüyor.

Akreditasyon

1995 yılında, Uluslararası Çalışmalar ve Endicott Koleji Koleji, Endicott Koleji akademik programlarına kayıtlı BDT öğrencilerinin herhangi bir ABD kolejine veya üniversitesine transfer edilebilecek Endicott Kolej Kredisini aldıkları bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Endicott College (Massachusetts, ABD), New England Okullar ve Kolejler Birliği (NEASC) tarafından akredite edilmiştir.

CIS, Madrid Topluluğu tarafından İspanya'da yabancı bir üniversite olarak yetkilendirilmiştir (BOCM 6 Nisan 1998).

Konumlar

Madrid bölgesi

Address
Calle de Velázquez,140
28006 Madrid bölgesi, İspanya

Beverly

Address
Hale Street 376
01915 Beverly, Massachusetts, Amerika Birleşik Devletleri