Resmi açıklamayı okuyun

CEU Topluluğu - UCH

Toplumun hizmetinde bir üniversite topluluğu

Misyonumuz

Yenilikçi eğitim projelerinin geliştirilmesinde öncü olan bir Katolik Üniversitesiyiz. Bizimle birlikte çalıştıkları disiplini anlama ve mesleki faaliyetlerini dürüstlük ve sorumluluk ile geliştirmeye çalışan insanlara yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bizim referansımız, toplumun iyileştirilmesi için düşünce ve eylem kriterlerimizi oluşturan Hristiyan hümanizminin değerleridir.

Katkıda bulunmak istediğimiz küreselleşmiş bir topluma bağlıyız:

  • Kamusal yaşamı geliştirmeye ve çevrelerinin gelişmesine katkıda bulunmaya hazırlanan tam eğitimli insanlar.
  • İlgili araştırma ve bilgi aktarımı ve yenilik.
  • İş ve sosyal projelere uygulanabilir girişimci inisiyatif.

Vizyonumuz

Kendimizi küresel bir üniversite olarak geliştirmeyi , kendi ruhu ve girişimciliğinde yenilikçi olmayı, bu tutumları üniversite toplumuna aktarmayı ve böylece onları topluma aktarmayı hedefliyoruz. Bir üniversite, tüm duyularda - entelektüel, profesyonel ve insani - değerli insanların oluşumuna ve daha iyi ve daha iyi yapmaya odaklandı .

Bir üniversite, kendi başına ve mezunları aracılığıyla, toplumun gelişmesine katkıda bulunan ve yüksek öğrenim alanında uluslararası referans haline gelen bir etki yaratmaya kararlıdır .

Taahhüt ve sorumluluk

Eylemlerimizin sonuçlarını yansıtır ve bizi ve yaptığımız taahhütleri yöneten kuralları dikkate alırız.

CEU-UCH Üniversitesi Savunucusu

Şekil, farklı üniversite organlarının ve hizmetlerinin eylemleri göz önünde bulundurularak profesörlerin, öğrencilerin ve idare ve hizmet personelinin hak ve özgürlüklerine saygı gösterilmesini sağlar.

Eylemleri her zaman üniversitenin kalitesini her alanda geliştirmeyi amaçlar ve bağımsızlık ve özerklik ilkelerine uygun olarak herhangi bir görev zorunluluğuna tabi değildir.

Haysiyet ve dürüstlük

Her insanın doğal değerini rasyonel ve özgür bir varlık olarak kabul ediyoruz.

Erkek ve kadınların eşitliğine bağlıyız. Biz bir organizasyon ve bilgi ve değerlerin aktarıcılarıyız.

Eşitlik Birimi

Toplumların daha adaletli bir gerçekliğe doğru evrimleşmesi, kuruluşun kendisine dahil olan tüm erkek ve kadınların eşitliği koşullarında geçmesi gerekir. Üniversiteler, bilgi aktarma merkezleri olarak, eşitlik birimleri gibi kendi mekanizmalarını kullanarak bu taahhüdü benimsemeli ve böylece onlara emanet edilen hedeflere ulaşmalıdır.

  • Üniversitenin yönetim organlarını eşitlik politikaları konusunda bilgilendirir ve tavsiyelerde bulunur.
  • Üniversitedeki Eşitlik Planlarını hazırlar, uygular ve değerlendirir, bu da Üniversitede eşit muamele ve fırsatların teşvik edilmesi amacıyla elde edilecek hedef ve stratejileri belirleyecektir.
  • Üniversitenin düzenlemeleri ve cinsiyet eşitliği ve fırsatlarına etki eden prosedürler hakkında bilgi verir.
  • Eşitliği teşvik etmek için çalışmaların gerçekleştirilmesini desteklemektedir.
  • Üniversitenin çalışanları ve öğrenciler tarafından eşitlik ilkesi hakkında bilgi edinir.
  • Eşitlik alanında yürütülen faaliyetleri yaymaktadır.

Saygı ve empati: Her bir insanın onurunu ve çalışmalarını tanıyarak diğeriyle olan ilişkilere özel önem veriyoruz. Başkalarının koşullarına ve ihtiyaçlarına duyarlıyız ve yardım veya rehberlik isteyen herkesi önemsiyoruz.

Dayanışma: Ortak iyiliğin belirli varlıkların toplamından daha fazla olduğunu ve kollektif çabanın bireysel olarak elde edilmesi imkansız olan başarıları elde etmemize izin verdiğini biliyoruz.

Profesyonellik: İlişkide bulunduğumuz insanların beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz ve her birinin emanet ettiği mesleki aktiviteyi titizlikle geliştirmeye çalışıyoruz.

İnovasyon: Yenilikçi bir üniversiteyi birçok yönden düşünüyoruz. Değişimlere ve yeni sosyal ve profesyonel çerçevelere uyum sağlamak için yeni fikirler ve inisiyatifler öneriyoruz.

Entegrasyon: Farkın değerine inanırız ve aynı bütünün, CEU topluluğunun bir parçası olduğumuzu varsayıyoruz. Farklılıkları ekliyoruz çünkü onları değerli ve kendimizi kültürel ve kişisel olarak zenginleştirmeyi düşünüyoruz.

kabul işlemi

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidad CEU - Cardenal Herrera

Genel becerileri: analiz ve sentez yeteneği, karar verme, problem çözme sağlayan verimlilik. Bu yetkinlik sağlanması sonuçlarını iletmek nihai amacı ile, sorunların çözüm ... [+]

RESMİ NİTELİKLER: Endüstriyel Tasarım Mühendislik ve Ürün Geliştirme Derecesi

Süre / AKTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUK / KAMPÜSÜ: 60 / Moncada - Alfara

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

CG1. analiz ve sentez için kapasite, karar verme, problem çözme verimlilik sağlar. Bu yetkinlik sağlanması sonuçlarını iletmek nihai amacı ile, sorunların çözümü veya bunları tespit teorik veya pratik olsun içeren kararlar için, analiz toplamak ve ilgili verileri sentezlemek edememek içerir elde edilmiştir.CG2. Yetenek disiplinlerarası ekipler, müzakere becerileri ve uzlaşma içinde çalışmak. Bu yetkinlik sağlanması kuruluşlar ve çalışma ekipleri entegre ve kurşun onları, önerilen çözüm sonuna daha adil ve elverişli ulaşma amacından anlaşmaların varsayımını, müzakere yönetmek ve aracılık edebilmek için güçlü olmak içerir; iddialı ve saygılı sınırlandırılması, planlama ve geliştirme hedeflerini katkıda.CG3. araştırma ve profesyonel uygulamada yakınsama bilginin çeşitli alanlarını ilişkilendirmek yeteneği. Bu yarışmayı sağlanması sorunlar ve çözümleri ve karmaşık konulara en verimli ve etkili çözümlere yol açan farklı bilgiyi ilişkilendirme yeteneğinden ve kapasite hem küresel bir görünüm elde gerektirir. Bugünkü gibi bir toplumda gerekli Uzmanları mutlaka optimum çözümler yapmak birçok değişkenleri göz önünde bulundurarak bu nedenle değişiklikler ve karmaşıklığını kabul gerekir.CG4. Kendi kendine öğrenme becerisi, kendi öğrenme için sorumluluk. mükemmellik bağlılık. Bu yetkinlik ulaşmada gerekli değişiklikleri tahmin ve onların gelişiminde karşılaşılan sorunların aşılması ve entegre, azim ve esneklik ile, ayrılan sürede doruğuna bir çalışma planı tasarım ve taahhüt edememek içerir süreç geliştirme, profesyonel ve nitelikli şekilde.CG5. Teknolojik değişimlere uyum sağlama yeteneği. bilgilerin güncellenmesi ihtiyacı duyarlılık. yeni durumlara uyum. Bu yetkinlik sağlanması böylece değişir hayatı boyunca sürekli öğrenme ve mesleki çerçevenin gerekli adaptasyon ihtiyacını varsayarak... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Genel becerileri: İnsan kişinin temel temellerini bilir ve kişinin onurunu desteklemek; Bilin ve eğitim çalışmalarının büyük bir ilkelerini sürdürmek antropolojik temelle ... [+]

Erken Çocukluk Eğitimi İlköğretim

RESMİ NİTELİKLER: Çocukluk Eğitimi Çift İlköğretimde Derecesi

Süre / AKTS: 5 yıl / 312 AKTS

KOLTUK / KAMPÜSÜ: 80 / Moncada - Alfara; 80 / Elche; 80 / Castellón

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

insan kişiliğinin temel temellerini bilmek ve kişinin onurunu desteklemektedir.Bilin ve eğitim çalışmalarının büyük bir ilkelerini, Hıristiyan mesajının dayandığını özellikle sürdürmek antropolojik temelleri asimile.Analiz ve Hıristiyan mesajının dayanmaktadır insanlığın tarihsel gelişimini etkileyen sosyal gerçeklerine ve düşünce akımları, sentezi.sosyal konulara ve özellikle aile ve eğitim ile ilgilidir her şey için Hıristiyan antropolojiden sunulan rehberlik bilerek.varoluş duygusu ve insanlığı saran gizemi yapmaya çalışıyorum, insanın kaderini belirleyen toplumsal ilişkilerin karmaşık dünyasını analiz edin.Majisteryum'un sosyal perspektif vurgulayan sosyal konulara verilen çeşitli önerileri ve çözümleri analiz edin.aşkınlık yaşam ve dini etkinliğinde yaptığı deneyiminin kritik farkındalık.Çeşitli kültürlerde dinin sistematik bilgilerin yanı sıra sosyal, ahlaki ve kültürel etkisi.farkındalığı ve diğer kültürlerin dinlere saygı.tarifsiz ifade etmenin bir yolu olarak dini dilinin anlamını belirlemek ve anlamak için yeteneği.inanç ve uygulamaya arasında içinden çıkılmaz ilişkinin kritik farkındalık.mesajı ve Hıristiyan ahlak İsa'nın figürü merkeziyetçiliğini bilgisi.Hıristiyan inancının temel içeriğinin ayrıntılı bilgisi.eğitim süreçlerinin temel olarak ve ahenkli büyüme için mükemmellik bir alan olarak Hıristiyan ailenin değerini bilmek.Eğitim görevin antropolojik temelleri bilmek.... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

generale yarışması: onun içkin ve aşkın boyutta insanın bütünsel bir görünüm kazanır. Bu yarışmayı sağlanması etik ve ahlaki etkileri özellikle dikkat ederek tüm erkek ve ... [+]

RESMİ NİTELİKLER: Gazetecilik Derecesi

Süre / AKTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUK / KAMPÜSÜ: 75 / Moncada - Alfara

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

CG1.- onun içkin ve aşkın boyutta insanın bütünsel bir görünüm kazanır. Bu yarışmayı sağlanması etik ve ahlaki etkileri özellikle dikkat ederek tüm erkek ve kadınlar için insan doğası ve ortak kişisel haysiyet, hakkında bilgi farklı siparişler gerçeği arayan bir tutum anlamına gelir.CG2. toplum ve şimdiki kültürüne bir titiz bir yaklaşım. Bu yarışmayı sağlanması ardından katılmak için izin Katolik sosyal öğretim dikkat edilerek, mevcut gerçeklik ve tarihsel köklerinin titiz dikkate dayalı bir toplum ve mevcut kültürünü anlamak ve takdir etmek kriterlerini edinme gerektirir sorumlu barış için sosyal yaşam ve kamu yararına içinde.İspanyolca doğru kendilerini ifade CG3.-. Bu yarışmayı sağlanması öğrenci / bilmek yazılı ve sözlü olarak, İspanyol doğru ve anlaşılır ifade anlamına gelir. Buna ek olarak, mezun / ae Valencia'nin veya İspanyolca dil eğitimi tercih edebilir.CG4.- İngilizce veya başka bir yabancı dilde ileri boyutlara ve etkin çalışma. Bu yetkinlik sağlanması İngilizce veya başka bir AB becerilerini, yazılı ve sözlü olarak, proficiently ve etkin çalışması için becerilerini geliştirmek edememek içerir.CG5.- anlayış ve karmaşık önermeler analizi, eleştirel bağlam içinde hangi verildikleri. Bu yetkinlik sağlanması bilimsel bağlamda, eleştirel, tanımlamak ayırt ve temelleri ve herhangi iddianın poz inşa edildiği binayı hem ilgili, hem de devlet olarak ve sentetik içindekileri haklı ve edememek içerir siyasi, medya, organizasyonel veya deniz-tipi hangi verildikleri.Problem çözme, bilginin CG6.- Uygulaması. Bu yetkinlik sağlanması, edinilen bilgiden, sorunları çözmek veya yaklaşık bir yargıda edememek içerir onlar, teorik, pratik, ahlaki veya teknik mahiyette... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

ve 30 yılı aşkın CEU Üniversitesi iletişim alanında çalışmalarını yırtılmıştı. Biz meslek taahhüt iletişimcileri oluşturan onlarca tarafından desteklenmektedir. ... [+]

Görsel-işitsel iletişim

RESMİ ADI: Görsel-işitsel İletişimde Derecesi

SÜRE / ECTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUKLAR / KAMPÜSÜ: 75 / Moncada - Alfara

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

Teknolojik, iş veya işçi örgütsel değişikliklere OC1- Uyum. Kapasite OC2- takım çalışması ve bir ortam ve sonuçları elde etmek için ortak bir proje içine entegre yeteneği oluşturarak fikir iletişim. Yetenek projeleri geliştirme çözümleri ve kişisel görüşlerini uygulayarak, OC3- anlamlı ve tematik durumu bağlamında riskler ve görsel-işitsel üretim koşullarını kabul etmek. sorumlulukları varsayarak, belirsizlik altında seçerken vurmak OC4- yeteneği. sonuçların kritik öz-değerlendirme OC5- sistematik uygulama: sürekli doğru önemini değerlendirme ve yaratıcı ya da örgütsel süreçlerin görsel-işitsel yapımları yapılan hatalar ayarlayın. OC6- Yetenek görsel-işitsel farklı üretim süreçlerinde mantıksal öncelik benimseyen kararları ile düzenli bir şekilde bunları yapmak, görevleri organize etmek. OC7- dayanışma farklı insanlar ve gezegen halkları saygı yanı sıra bireysel ve kolektif değerler ve insan haklarına saygı ile ilgili olarak büyük bir kültürel akımların bilgisi. ... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Genel beceriler: Öğrenciler faaliyetlerini yürüten topluma etik bağlılık elde;. Öğrencilerin Bilgi Teknolojileri ve İletişim kullanımında becerileri kazanmaları; Öğrencil ... [+]

İşletme Yönetimi

RESMİ ADI: İşletme Lisans Programı

SÜRE / ECTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUKLAR / KAMPÜSÜ: 65 / Moncada - Alfara; 15 / Elche

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

CG1. Öğrenciler faaliyetlerini yürüten topluma etik bağlılık kazanır. CG2. Öğrenciler Bilgi Teknolojileri ve İletişim kullanımında beceriler kazanırlar. CG3. Öğrenciler bağımsız çalışma onların faaliyetlerine girişimci olmasını sağlamak için yeteneği kazanır.

Belirli beceriler

Üniversite CEU Cardenal Herrera İşletme Derecesi başlıklı / ace, ilgili bilgi ve kuruluşlar, onlar başardı ve yönlendirilir nasıl işletmek ve ortamın anlayış göstermek gerekir. Anlayış vurgulamak ve değiştirmek yanıt ve aynı geleceğini tahmin etmek önemlidir.... [-]

İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Biz en iyi koşullarda çalışmak içine öğrenci atlama ile saplantı vardır. kaynakların yönetimi ve stratejik yönde uluslararası, yenilik ve yaratıcılık: Bu nedenle, bizim m ... [+]

RESMİ NİTELİKLER: Pazarlama Derecesi

Süre / AKTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUK / KAMPÜSÜ: 65 / Moncada - Alfara; 20 / Elche

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

CG 1. Öğrenciler anlamak için kriterleri elde içerir bu yarışmayı elde onların actividades./El gerçekleştirilmesinde topluma etik bir bağlılık kazanmak ve sırayla tarihsel köklerini inceleyerek topluma ve cari kültürünü takdir sosyal gerçekliğin farklı yönleri hakkında kritik kararlar verme ve anayasal ilke ve Katolik sosyal öğretim perspektifinden iyileştirme önerileri sağlamak için mezunları güçlendirmek.CG 2. Öğrencilerin Bilgi Teknolojileri ve İletişim kullanımında beceri kazandırmak O. Bu yarışmayı sağlanması anlamak ve öğrencinin mesleki geleceğin gelişimi için gerekli olduğuna Bilgi Teknolojisi ve İletişim yönetme, bilmeyi içerir.CG 3. Bu öğrencilerin bağımsız çalışma onların faaliyetlerinde girişimci olmasını sağlamak için yeteneği kazandırmak. Bu yetkinlik sağlanması bir çalışma planı tasarlamak ve -anticipándose azim ve esneklik ile doruğuna taahhüt edememek ve onların gelişiminde karşılaşılan sorunların aşılması ve değişiklikler sizin profesyonel ve nitelikli yolu haline exija- entegrasyonunu içerir.CG öğrenciler hakkında bir tutum Yani 4.: erkekler ve kadınlar arasındaki temel ve eşit haklara; Saygı ve insan haklarının teşviki; Ayrım gözetmeme ve engelliler için evrensel erişilebilirlik; barış ve demokratik değerlerin bir kültürün değerlerine saygı.... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Genel becerileri: liderlik ve karar verme; yaratıcılık ve problem çözme kapasitesi; organizasyon becerileri ve planlama; analiz ve sentez kapasitesi ... ... [+]

RESMİ NİTELİKLER: Reklam ve Halkla İlişkiler Derecesi

Süre / AKTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUK / KAMPÜSÜ: 75 / Moncada - Alfara

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

CG1. Liderlik ve karar verme.CG2. yaratıcılık ve problem çözme kapasitesi.CG3. Organizasyonel beceri ve planlaması.CG4. analiz ve sentez kapasitesi.CG5. yazılı ve sözlü iletişim.CG6. bilgilerini yönetmek yeteneği.CG7. Bilgisayar becerileri çalışmanın alanı ile ilgili.CG8. etik bağlılık.CG9. Disiplinlerarası takımlarda çalışabilme becerisi.CG10. kişilerarası ilişkilerde Becerileri.CG11. Kritik düşünme becerileri.CG12. çeşitlilik ve multi tanınması.CG13. kaliteye yönelik Motivasyon.CG14. yeni durumlara uyum yeteneği.CG15. Gelişme yeteneği kriterleri.CG16. bağımsız öğrenme kapasitesi.CG17. Girişimcilik kapasitesi.... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Genel becerileri: tarih, toplum ve kültür günümüzde yaklaşık sağlam ve güçlü görüşlerini sahip. Bu rekabetin sağlanabilmesi anayasal ilke ve Kilise'nin Sosyal Doktrini'ne ... [+]

Siyaset Bilimi / Uluslararası İlişkiler

RESMİ ADI: Siyaset Bilimi Lisans

SÜRE / ECTS: 4 yıl / 240 AKTS

KOLTUKLAR / KAMPÜSÜ: 30 / Moncada - Alfara

YER AT: İspanyolca

ÖĞRENME ÇIKTILARI

genel beceriler

tarih, toplum ve kültür bugün hakkında sağlam ve güçlü görüşlere sahip. Bu rekabetin sağlanabilmesi anayasal ilke ve Kilise'nin Sosyal Doktrini'ne dikkat bugünkü gerçeklik ve tarihsel kökleri, titiz dikkate dayalı anlamak ve toplumu ve mevcut kültürü takdir izin kriterleri, satın alma gerektirir, mezun sağlayan amacı barış ve kamu yararı amacıyla sosyal yaşama sorumlu katılma. ifade edebilme kendilerini doğru veya iletişim sözlü ve yazılı anlatım düzgün gelişimi. Bu yetkinlik sağlanması hitabet ve yazma kaynakları hakkında öğrenme içerir. Sözlü ve sözsüz iletişim. En az bir yabancı dilde kolaylık ve verimlilik ile çalışmak için güçlü olmak. Bu yetkinlik sağlanması bir başka yabancı dilde, İngilizce ve taraflı, yazılı ve sözlü olarak, yetkin ve etkin çalışması için gerekli becerileri geliştirmek için güçlü olmak içerir. Yetenek ulusal ve uluslararası bağlamda çalışmak. verildikleri içinde bağlamında, eleştirel, anlamak ve karmaşık önermeleri sentez yapabilme. Bu yetkinlik ulaşmada bilimsel bağlamda, eleştirel, tanımlama ayırt ve temelleri ve herhangi bir argüman poz inşa edildiği tesislerinde hem ilgili, hem de devlet olarak ve sentetik içeriği kanıtlamak ve edememek içerir siyasi, sosyal, medya ya da örgütsel olarak hangi onlar sunulmuştur. Bilgi yakalanan problem çözme uygulayabilme. Bu yetkinlik sağlanması, edinilen bilgiden sorunları çözmek veya yaklaşık bir yargılama yapmak edememek içerir onlar, teorik, pratik, ahlaki veya teknik mahiyette kendileri-be; ve gerekçeli, ihtiyatlı ve etkili hale. toplamak ve kendi argümanlar geliştirmek için ilgili verileri yorumlayabilme.... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

24 horas en la Universidad CEU Cardenal Herrera

Universidad CEU Cardenal Herrera. Campus Alfara del Patriarca
Address
46115 Valencia, Valensiya Topluluğu, İspanya
web sitesi
Telefon
+34 961 36 90 00