CETA Escola Universitària de Turisme - Barcelona

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

emektar Centro_de_estudios

La Turizm CETA Okulu bir uluslararası üne sahip merkez ve deneyim 40 yılı aşkın turizm eğitim alanında öncülük. Deneyim işin yıllarda üzerinde biriken turizm alanında eğitim ve araştırma Giderek, dinamik, açık ve rekabetçi bir ortamda turizm işletmelerinin ihtiyaçlarına cevap ve çözümler sunmamızı sağlıyor.

CETA Bu sunar ve imparts üst düzey turizm eğitimbeceri ve iletişim becerileri, ilişkiyi ve takım çalışması ve yaratıcılık, hayal gücü ve inisiyatif teşvik öğrencilerimizin kişisel ve mesleki gelişimine odaklanmış çağdaş öğretim yöntemleri kullanılarak, uzman ve çok yönlü, Kişiselleştirilmiş.

Biz daha yakın işbirliği Dünya çapında 500 turizm şirketleriHangi onlar bizim öğrenciler ve mezunlar için önemli bir iş kurulu ile turizm sektörünün farklı alanlarında iş pácticas sunmak için okulumuzda ile anlaşma imzaladı.

dinamik ve sürekli gelişen sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak için, CETA onun öğrencileri ve mezunları teşvik eder sürekli eğitim ulusal ve uluslararası ustaları ve lisansüstü dersler ve turizm sektöründe tanınmış, bir teklif ile.

CETA Güç kesinlikle araştırma, dil eğitimi ve, UNESCO okulları merkezinin ağ ile ilişkili, Kültürel ve doğal miras için saygı gösterin. Bu faktörler yapmak Turizm CETA Okulu turizm araştırma ve bir merkezde öncü ulusal ve uluslararası düzeyde mükemmel projeksiyon.

Neden CETA?

Biz vermek CETA seçtiğiniz için 15 neden Bir araba almak için bir üniversite merkezi olarak:

 1. iletişim, takım çalışması, yaratıcılık ve öğrencilerin hayal gücünü geliştiren esnek, kişiselleştirilmiş ve güncellenen çalışmaları planlayın.
 2. uygulama uzmanlık çeşitli alanlarda öğretilir toplum üzerindeki gerçek etkisi vardır.
 3. CETA uluslararası işbirliğini ve barışı teşvik etmek amacıyla 1953 yılında oluşturulan UNESCO ile ilişkilendirilen okullar ağı, bir parçasıdır.
 4. CETA olan bu tür kültürel miras yönetimi, sosyoloji, çevre, ekonomi, pazarlama ve iletişim gibi turizm ve diğer disiplinler ile ilgili araştırma projelerinde yer.
 5. küçük gruplar, öğreticiler takviye ve yeni teknolojilerin kullanımını öncelik.
 6. Biz uluslararası değişim programları ile dil öğrenimini pekiştirmek.
 7. Öğrencilerimizin izin Sayısız değişim programları için yabancı ülkelerde kendi çalışmalarının bir kısmını tamamlayın.
 8. İş ve Staj yüksek yerleştirme oranı ve tüm sektör ve alt odaklanmış - turizm ve eğlence endüstrisinin sektörler.
 9. uluslararası ve çokkültürcülük Firma taahhüt: Farklı uluslardan ve bizim merkez öğrencilerde arada kökenden .
 10. Bizim eğitim projeleri savunma ve doğal ve kültürel miras, değerlerin korunmasıyla ilgili değerleri içerir biz turizm profesyonellerinin eğitiminde önemli bir yönünü düşünün.
 11. Rehberlik ve danışmanlık tamamen özelleştirilmiş.
 12. Öğrencilerin uygulamalı eğitim bağlılığımız haftalık konferanslar aracılığıyla üst profesyonellerin eli.
 13. Öğrencilerin "CETA çıkışlarına" için turizm sayesinde sürekli temas halinde olduklarını bağlılığımız.
 14. CETA olduğu gibi çeşitli uluslararası projelerde yer bir Barcelona Ticaret Odası üyesi.
 15. Bağlılığımız becerilerini geliştirmek için öğrencilerimizin mesleki gelişim kişisel çalışma yapmak ve şekilde bir üniversite eğitimi Latin Amerika Komisyonu, Dış Ticaret ve Katalonya Ticaret Operasyon Merkezi'nin Enstitüsü turizm işletme Barcelona katılımcı, turizm ve eğlence alanları.

Burada ve CETA

AQU NEDİR?

Sistem Universitari de Catalunya, AQU Catalunya L'Agencia de Qualität, temel araç Katalan üniversite sistemine tanıtım ve kalitesinin değerlendirilmesi. AQU Katalonya Katalonya (araştırma, öğretim ve hizmet merkezi) üniversitelerin alanında değerlendirilmesini, akreditasyon ve kalite belgelendirme amaçlamaktadır.

AQU Catalunya Yükseköğretimde Kalite Güvencesi (ENQA) üyesi için Avrupa Birliği kurucusu ve ayakta olduğunu ve Yüksek Öğretim Avrupa Quaility Güvence Register (EQAR) ilk üç ajansları biri olmuştur. O Üniversitesi Kalite Ajansları İspanyol Ağı Yükseköğretimde Kalite Güvence Ajansları için Uluslararası Ağı (INQAAHE) (REACU) ve Acreditarion Avrupa Konsorsiyumu (ECA) üyesidir. İlk Avrupa kalite ajansı ISO sertifikalı edildi.

AQU Katalonya 29 Ekim 1996 tarihinde kuruldu, Katalonya'da Üniversitesi Sisteminin Kalite için konsorsiyum Ajansı aslına vardır, İspanya'da oluşturulan ilk kalite ajansı oldu. Llei d'Universitäts de Catalunya 2003 onayı ile, konsorsiyum akım Ajansı oldu.

Ceta, UDG ve sulu arasındaki işbirliği anlaşmasının imzalanması 2013 yılında imzalanan. CETA içinde Aqu tarafından değerlendirilmesi programı 2009 yılında düzenlendi.

CETA 2007 ve onun mevcut istihdam ilişkisini tanıtma hakkında son veriler Aqu göre, yansıtmak aşağıdaki ilginç gerçekler elde CETA iyi felsefesi ve bunların öğretim kalitesi:

infografia_AQU-01

Konumlar

Barselona

Address
Carrer de Sabino Arana, 42-44
08028 Barselona, Katalonya, İspanya