C3S Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Castelldefels Sosyal Bilimler Okulu (C3S), 2014 yılında kurulan ve İspanya Eğitim Bakanlığı'na kayıtlı özel bir işletme okulu. Merkez, en iyi üniversitelerle ortaklaşa geliştirilen Diploma ve Dil programlarını içeren akademik kurslar vermek üzere akredite edilmiştir.

Barselona İspanya'da en iyi işletme okulu arıyorsanız, C3S biridir . İspanya'da çeşitli MBA programları sunuyoruz. İhtiyacınıza göre MBA programlarımızdan birine kayıt olabilirsiniz.

C3S Barcelona Uluslararası İşletme Okulu olup, diplomalar, kurumsal programlar ve dil kursları gibi MBA dışındaki çeşitli programlar sunuyoruz. Okulumuzdan bir MBA Barcelona almak özgeçmişinizi artırabilir ve beklentilerinizi daha iyi hale getirmenize yardımcı olabilir. Sevdiğiniz dereceyi almaktan başka yeni beceriler geliştirmek için kolejimizden MBA yaptığınız için mutlu olacaksınız.

Barselona'nın kalbindeki Kampüsümüzde yenilikçi üniversite dereceleri almak için dünyanın her yerinden başvuran öğrencilerimize akademik mükemmellik sunmak için çalışıyoruz. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim stillerini kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda, büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsatlar sunuyoruz.125788_C3S02.jpg

C3S, Yumuşak, İstihdam Becerileri Eğitim Merkezidir ve dünya standartlarında fakültelerimizde olduğu gibi diploma veya dil öğrenmek için doğru yerdir. Öğrenciler bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak C3S E-kaynaklarına erişebilirler.

Öğrenirken Kazanın. Üniversitemizde okurken işe hazır olacaksınız. Ayrıca öğrencilerimize ücretli stajlarda yardımcı oluyoruz. Bunun için 50 yerleştirme ortağı bizimle birlikte çalışıyor. İngiltere Derecesi Ücretsiz Değerlendirme!

Endüstriyel ziyaretler ve çalışma gezileri ile öğrenciler sınıfta ve kitaplardan öğrenecekleri kavramları anlamak için akıllı olacaklar.125789_C3S01.jpg

Neden C3S

1. Akademisyenler

C3S'deki temel öğretme ve öğrenme yöntemleri arasında sınıf dersleri, seminerler ve öğreticiler, pratik öğrenme, alan gezileri, projeler ve araştırma yoluyla öğrenme yer almaktadır.
Öğretim üyelerimiz sadece yenilikçi düşünürler ve deneyimli eğitimciler değil, aynı zamanda uzmanlık alanlarında değişim yapıcılardır. Operasyonlarımız yetkin ve özverili akademik ve idari personel tarafından yönetilmektedir.

2. Öğrenci Desteği

C3S, öğrencilere ve aday öğrencilere çeşitli konaklama, göç ve akademik konularla ilgili rehberlik, kaynaklar ve destek sağlar.
Öğrenci Yardım Hizmetlerimiz, kariyerinizin herhangi bir adımında size yol gösterecek proaktif bir ekiptir.

3. Global Deneyim

C3S, küresel bakış açısına sahip en üst düzey bir işletme okulu. Öğrencilerimiz kültürel yayılma faaliyetlerimizle harika zaman geçirirken, akademik tekliflerimizden öğrenirler.
Bu mükemmel karışım içgüdüsel öz farkındalığa ilham veriyor, eleştirel düşünmeyi geliştiriyor ve sosyal katılımı teşvik ediyor. Burada C3S'te öğrencilerimizi dünya sahnesinde büyük oyuncular olmaya hazırlıyoruz.

4. Uluslararası Akreditasyon

Sadece uluslararası akreditasyona sahip olmanın önemini değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından benzer düşünen kuruluşlarla ortaklıklar kurmanın önemini anlıyoruz.
Bu ilişkiler, tekliflerimizde daha fazla çeşitlilik sunmamıza ve “gerçek dünyanın” dünyanın her köşesinde ne anlama geldiğinin anlaşılmasını sağlamamıza olanak tanır.

Misyonumuz, C3S Business School kapsayıcı, farklı, yenilikçi ve rekabetçi bir işletme okulu yapmaktır.

Bize C3S Business School katılın!

Konumlar

Barselona

Address
Carrer de Balmes, 7
First Floor

08007 Barselona, Katalonya, İspanya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: