La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

132947_ScreenShot2020-03-17at9.16.52PM.png

La Salle Campus Barcelona - URL, yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip, insanların ayrılmaz oluşumuna adanmış uluslararası bir üniversite merkezidir. Katalonya'daki ilk özel kar amacı gütmeyen üniversite olan Ramon Llull Üniversitesi'nin kurucu üyeleriyiz.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Mühendisliği ve Teknolojisi, Bilişim, Mimarlık ve İnşaat, Yönetim ve Sanat, Tasarım ve Teknoloji olmak üzere beş bilgi alanı etrafında yapılandırılmış, daha adil ve sürdürülebilir.

Kampüsümüz, akademik ve iş dünyası arasındaki ilişkiyi kolaylaştıran bir iş kuluçka parkı olan La Salle Technova Barcelona'ya ve bir seriye ev sahipliği yapan eğitim ve araştırma çekirdeğiyle tanımlanan ayrılmaz bir alandır. Öğrenci yurdu, spor tesisleri, laboratuvarlar ve öğrencilerin kendileri tarafından teşvik edilen çeşitli etkinliklerin geliştirilmesi için alanlar gibi üniversite yaşamını teşvik eden tesislerin.

Bu ortamda tüm eğitim topluluğunu bir araya getiriyoruz. Katılan insanları eğitmek için tanınan uluslararası bir üniversite kampüsü, garanti ve referansız. Her zaman profesyonel mükemmellik ve güçlü sosyal meslekleri ile tanınan uluslararası mezunlar ağımızla gurur duyuyoruz.

Keşke bu web sitesinde gezinmeniz, aradığınız her şeyi keşfetmenize olanak tanır. Kampüsümüzün kapıları daima açıktır.

La Salle Campus Barcelona'ya hoş geldiniz - URL.

Josep M. Santos

Genel Müdür

Bizi tanıyın

La Salle, 300 yıldan fazla bir geçmişi ve geniş bir uluslararası varlığı olan bir kurumdur. Her zaman piyasanın ve toplumun ihtiyaçlarına uyarlanmış çalışmalar sunmaya öncülük ettik. Geleceğin gençleri için kaliteli eğitim ve değerlere bağlıyız, çünkü insanlar her şeyin üstünde.

132945_masters_i_postgraus_600_per_600.jpg

Misyon ve Değerler

Biz uluslararası, kültürlerarası ve dinlerarası, garanti ve referans veren üniversite kampüsüyüz, toplanan insanları eğitmekle tanınıyoruz. Öğrencilerimize derin bir araştırma kapasitesi ve farklı ve en güncel teknolojilerle başa çıkmak için gerekli temelleri sağlıyoruz.

Şirketler ve toplum için profesyoneller

En önemli şey insanlar. Geleceğin zorluklarıyla yüzleşmek için etik, değerler ve teknik eğitimi birleştiriyoruz.

La Salle Kampüsü Barcelona'nın Misyonu , küresel bir çerçevede yüksek kaliteli ve yüksek düzeyli eğitim sunmaktır. Amacımız, öğrencileri mesleki kariyerlerinin gelişmesinde son derece etkili olmak için gerekli bilgi, beceri ve deneyimlerle donatmaktır.

La Salle Campus Barcelona'da yüksek etik bağlılığı olan ve yenilikçi olmak, gerekli değişikliklere nasıl uyum sağlayacağını bilmek ve sürekli gelişmede bir toplumun dönüşümlerine öncülük etmek için gerekli değerleri olan profesyonelleri eğitiyoruz. Tüm öğretim, araştırma ve bilgi aktarma faaliyetlerimiz sağlam ve kapsamlı bir yaşam projesi geliştirmekle bağlantılıdır.

Üniversite merkezimizin temel amaçları:

  • Eğitim programlarımıza katılan öğrencilere bilgi aktarın.
  • Mezunlarımızın organizasyonlara dahil edilmesi yoluyla insan sermayesini topluma aktarın.
  • Yararlı ve gerekli oldukları yerde değer yaratmak için teknolojideki en son gelişmeleri aktarın.
  • Teknolojik ve İş İnovasyon Parkında oluşturulan şirketleri, iş dokusunun gelişimine katkıda bulunmak.

Rakamlarla La Salle

4.000'den fazla öğrenci kaydoldu. Uluslararası kökenli öğrencilerin% 25'i. 75.100 m2 kullanım, hizmetler ve açık alanlar için altyapı.

  • 77 Ülke
  • +1.000 Okul
  • 60 Üniversite merkezi
  • +85.000 öğretmen
  • +1.000.000 Öğrenci

Konumlar

Barselona

La Salle Campus Barcelona

Address
Llucanes,41
08022 Barselona, Katalonya, İspanya
Telefon
+34 93 29 02 416