Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Wrexham Glyndŵr Üniversitesi 2008 yılında başladı, bu yüzden hala İngiltere'deki en genç üniversitelerden biriyiz. Her öğrencinin öğrenmesine ve geleceğine özel ilgi gösterildiği, canlı ve arkadaş canlısı bir yerdir.

Bizim ilham

İsmimiz, Galli alim ve kahraman Owain Glyndŵr'dan geliyor ve onunla aynı felsefelerin bazılarını savunmayı hedefliyoruz.

Öğrenmeyi seven, ülkesini seven, uluslararası bir bakış açısı benimseyen ve hayata ilham veren ve girişimci bir yaklaşım sergileyen bir insanın ardından üniversitemizi adlandırmaktan gurur duyuyoruz.

Ruhu, yaptığımız her şeyde cesur, girişimci ve herkese açık olduğumuz Wrexham Glyndŵr Üniversitesi'nin kalbinde yatıyor.

Wrexham Bilim ve Sanat Okulu olarak bilinen 1887'den beri ana Wrexham kampüsümüzde eğitim veriyoruz. İlk olarak 1924'te derece teklif etmeye başladık ama o zamandan beri çok yol kat ettik.

Bizim bağlantıları

Bugün, endüstri liderliğindeki kurslar teklifimizin merkezinde yer almaktadır. Airbus, Kellogg's, JCB ve BBC gibi önde gelen yerel ve bölgesel işverenlerle olan bağlantılarımızla gurur duyuyoruz. Bilgi ve uzmanlıkları kurslarımıza geri gönderilir ve böylece öğrencilerimize gelecekteki kariyerleri için yalnızca en uygun becerilerin sağlanmasını sağlar.

Bizim topluluğumuz

Geleneksel olmayan kökenden gelenlere yüksek öğretime girme fırsatını sunduğumuz fırsatlardan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin yarısından fazlası yarı zamanlı çalışıyor ve yerel toplumdaki kapsamlı Widening Access programımız sayesinde, düşük sosyo-ekonomik geçmişe sahip öğrencileri üniversite yoluyla desteklemek için İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biriyiz. Üniversite aynı zamanda, Kuzey Galler'deki Stonewall Diversity Champion olan ilk HE kurumu.

Konumumuz

Wrexham'daki (Plas Coch ve Regent Street) iki kampüsümüzle başladık, ancak o zamandan beri Londra'daki Kingston-upon-Thames'deki bir uydu kampüsünün yanı sıra Kuzey Galler'deki St Asaph ve Northop'taki kampüsleri de içerdik. Diğerlerine kıyasla küçük bir üniversiteyiz, ancak bununla birlikte tüm öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için harika bir destek ağına sahip harika bir topluluk duygusu geliyor.

Wrexham Glyndwr'da eğitim almakla ilgileniyorsanız veya katılmak istediğiniz yerel bir işletmeyseniz, ne sunabileceğimizi görmek için web sitemizi inceleyin.

Misyonumuz

Misyonumuz, öğrencilerimize ilham vermek ve onları eğitmek, sosyal ve ekonomik başarıyı sağlamak için ortaklaşa çalışmaktır.

Vizyonumuz

Vizyon, Vizyon ve Strateji 2025 belgesinin ana organına taşınan ve bir dizi eylemle desteklenen yedi taahhüdü kapsar.

Faaliyetimiz ...

değerlerimiz tarafından desteklenmektedir:

 • Öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve topluma sağladığımız öğrenmede erişilebilir, yüksek öğrenimin değerini arttırmada proaktif olan. Bu, hizmetlerimizi nasıl sunduğumuz konusunda kapsayıcı ve adil olmaya adanmış bir şekilde dayanmaktadır.
 • Öğrenenlerimizi ve personelimizi ve aynı zamanda bölgeyi destekleyerek herkesin güven kazanmasına ve potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olun. Bu, değer katmak ve anlayışı paylaşmak için bir ortaklık odağını ifade eder - bunun öğrenciler, personel, endüstri veya diğer paydaşlarla olsun olmasın, birlikte daha iyi ve daha etkili çalışırız
 • Akademik hizmet sunumu ve yönetiminde ve profesyonel hizmetlerde ve işbirlikçi ve düzenleyici ortaklarla olan ilişkilerimizde yenilikçi. Bu, kültürümüzün, yapımızın, politikalarımızın ve insanlarımızın mükemmelliği sürdürmelerini, ihtiyaçlara cevap vermelerini ve ulaşmak için belirlediklerimizi sunmalarını sağlar.
 • Öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza sunmaya çalıştığımız ve öğrenme ve bilgi için herhangi bir sınırlama olmadığını kabul ederek iddialıyız. Bu, yenilikçi, girişimci ve esnek bir yaklaşım anlamına gelir; yeni fikirleri keşfetmeye istekli.

Uygulanan bir odağı var

Bölgesel, ulusal ve uluslararası ekonominin ihtiyaçlarını desteklemek ve karşılamak üzere kariyere hazır profesyoneller sağlamak için bir işveren ve sektör liderliğindeki kurs portföyünün teslimi yoluyla mükemmelliği arttırmak.

Öğrencileri yaptığımız işin kalbine yerleştirir

Canlı, arkadaş canlısı ve destekleyici bir topluluk sağlamak, kişisel eğitmenler aracılığıyla her insana ilham vermek, bireysel yeteneklerini akademik mükemmellik yoluyla elde etmek için bireysel ihtiyaçları desteklemek ve karşılamak için.

Biz nasıl çalışırız

 • Yaptığımız her işte öğrencileri dahil eder ve dinleriz
 • Karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklar kuruyoruz
 • Söz verdiğimiz şeyi veriyoruz
 • İşlemleri basit ve etkili tutarız
 • Tahmin ediyoruz ve harekete geçiyoruz
 • Açık ve düzenli iletişim kurarız
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Wrexham Glyndwr University

Akredite edilmiş BA Business, çağdaş iş dünyasında işverenlerin gereksinimlerini kabul etmekte olup, öğrencilerimize başarılı bir iş kariyeri oluşturmak için mükemmel bir ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Akredite edilmiş BA Business, çağdaş iş dünyasında işverenlerin gereksinimlerini kabul etmekte olup, öğrencilerimize başarılı bir iş kariyeri oluşturmak için mükemmel bir temel oluşturmaktadır.

Kurs sırasında, kurumlar ve iş dünyasında zengin deneyime sahip, akademisyenlerden ve endüstri profesyonellerinden iş dünyası ve yönetim dünyası hakkında geniş bir fikir edineceksiniz. Modern iş dünyasında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirirken, ticari zekâ ve yönetim becerilerinize ilham verecekler. Kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra, yalnızca etkili bir işletme yöneticisi olmak için değil, kendi işinizi geliştirmek için girişimcilik konusunda da bilgi ve yetenekler kazanacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Uzmanlaşmış Muhasebe ve Finansman diplomamız, muhasebe ve finans teorilerinin pratik uygulamalarına odaklanarak istihdam edilebilirliği arttırmayı amaçlamaktadır. ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Uzmanlaşmış Muhasebe ve Finansman diplomamız, muhasebe ve finans teorilerinin pratik uygulamalarına odaklanarak istihdam edilebilirliği arttırmayı amaçlamaktadır.

Muhasebe ve Finansman derecemiz muhasebe uzmanları tarafından verilmektedir ve sizi 'iş için hazır' bir mezun olarak geliştirmeye odaklanmıştır. Ek olarak, iş temelli öğrenme programa dahil edilmiştir, böylece tüm mezunlar mevcut ve gelecekteki pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve 'işe hazır' olmak için bilgi ve becerilerle donatılır. Bu, vaka çalışmalarından, problem çözmeden işe yerleştirme fırsatlarına kadar geniş bir uygulama yelpazesini içerir. Bu program, 2018 Tam Üniversite Rehberinde öğrenci memnuniyeti için İngiltere'de 15. sırada yer almaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Otelcilik, turizm ve etkinlik yönetimi endüstrisindeki bir kariyer için gereken hayati bilgilerin yanı sıra, uygulamalı derecemizle pratik beceriler geliştirin. ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Otelcilik, turizm ve etkinlik yönetimi endüstrisindeki bir kariyer için gereken hayati bilgilerin yanı sıra, uygulamalı derecemizle pratik beceriler geliştirin.

Modüller uyarıcı ve düşündürücüdür. Olayları yönetmek ve yürütmek, ziyaretçi çekicilik yönetimi, hizmet ve ilişki pazarlaması, kurumsal sosyal sorumluluk ve insan kaynakları yönetimi gibi geniş kapsamlı bilgi ve tecrübe sağlayan gelişmiş modüllere geçmeden önce temel iş konularını kapsar.

Derecenin bir parçası olarak, tüm öğrencilere gerçek etkinlik yönetimi de dahil olmak üzere doğrudan, pratik deneyim sağlayacaktır. Özgeçmişinizi ve istihdam olanaklarınızı önemli ölçüde artıracak bir işe yerleştirme fırsatını da içerebilir.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Wrexham Glyndwr University

Genel olarak memnuniyet ve öğretim için Galler'de ilk olarak derecelendirilen bu kurs, istihdam edilebilirliğinizi artırmak için güçlü teknik oyun geliştirme ve proje yön ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Genel olarak memnuniyet ve öğretim için Galler'de ilk olarak derecelendirilen bu kurs, istihdam edilebilirliğinizi artırmak için güçlü teknik oyun geliştirme ve proje yönetimi becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Ekip, öğrencilerimizin her zaman en son endüstri ile ilgili eğitim ve bilgiye ulaşmalarını sağlamak için İngiltere Oyunlar Fonu, Oyunlar Galler ve BAFTA Cymru gibi organizasyonlarla yakın çalışır. Tabii, aynı zamanda İngiliz Bilgisayar Topluluğu tarafından da onaylanmıştır.

Yenilikçi Games Talent Wales programına ve UK Games Fund ve UK Games Talent tarafından desteklenen ve desteklenen bir İngiltere bölgesel Tranzfuser merkezine ev sahipliği yapıyoruz. İş kuluçka merkezimiz ödüllü öğrencilere ait çeşitli oyun stüdyolarına ev sahipliği yapmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Bilgisayar heyecan verici, zorlu ve dinamik bir alandır. Bilgisayarlar toplumun ve modern yaşamın her yönünün ayrılmaz bir parçasını oluşturur ve yeni bilgisayar teknoloj ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Bilgisayar heyecan verici, zorlu ve dinamik bir alandır. Bilgisayarlar toplumun ve modern yaşamın her yönünün ayrılmaz bir parçasını oluşturur ve yeni bilgisayar teknolojileri muazzam oranda tanıtılır. Sonuç olarak, bilgisayar bilimi alanı sürekli ve hızla gelişmekte ve değişmektedir.

Modern bilgisayar sistemlerini analiz etmek, tasarlamak, geliştirmek, test etmek ve sürdürmek için gereken bilgi, anlayış ve becerilere sahip mezunlar için talep yüksektir.

Bu derece, bilgisayar bilimine toplumumuzun her unsuruna giderek daha fazla sızan temel teknolojilerin özüne bakacak.

Bu kurs:

merkezinde çalışabilirlik becerisine sahip, takım çalışması, proje yönetimi, iletişim ve yaratıcı düşünme geliştiriyor.sizi bilgisayar sistemlerinin tasarımı, yapılandırması ve yönetiminde profesyonel bir mühendis ve / veya danışman olarak çalışmak için gereken bilgi ve becerilerle donatacakpratik tasarım projeleri, laboratuvar çalışmaları ve grup projesi çalışmaları üzerinde çalışmanıza olanak sağlarsize canlı bir iş tabanlı proje / yerleşim üzerinde çalışma fırsatı verirEndüstriyel Yerleşim Yılı seçeneği sunaröğrenim fırsatları için İngiltere’de Galler’de ve İngiltere’de 3. ve akademik destek için İngiltere’de 8. sıradadır (yayınlanmamış 2019 NSS verilerinin WGU analizi)CISCO Akademi Programlarına katılmak ve CISCO akreditasyonuna hak kazanmak için bir fırsat sunar.... [-]
Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Dijital olarak etkinleştirilmiş teknolojiler ve hizmetler, modern yaşamın birçok yönünü destekler. Bilginin güvende olmasını ve hizmetlerin sürdürülmesini sağlamak, siber ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Dijital olarak etkinleştirilmiş teknolojiler ve hizmetler, modern yaşamın birçok yönünü destekler. Bilginin güvende olmasını ve hizmetlerin sürdürülmesini sağlamak, siber güvenlik pratisyenlerinin ve bilgisayar güvenliği uzmanlarının sorumluluğundadır.

Kurs, Galler'de birinci ve İngiltere'de üçüncü öğrenim fırsatları ve İngiltere'de akademik destek için sekizinci (yayınlanmamış 2019 NSS verilerinin WGU analizi).

Bu kurs:

BT güvenliğinin derinlemesine anlaşılması, bilgisayar korsanlığı, adli tıp ve bu hızla değişen alanla ilgili geleceğin ve gelişen teknolojilerin derinlemesine anlaşılması yoluyla siber güvenlikteki gelişmeleri ele alıyor.Sizi sektördeki çalışmaya hazırlayarak gerçek hayattaki projeleri üstlenecek fırsatlar sunar.Çeşitli istihdam ortamlarında etkili bir şekilde çalışmalarını sağlamak için bir bilgisayar ve ağa bağlı sistemler ve gerekli destek sistemlerinin oluşturulması ve yapılandırılması için fırsatlar sağlarBu tür sistemlerin yönetilmesi ile ilgili sorunları ve özellikle de ağ güvenliğinin gerekli yönlerini araştırır.Endüstriyel Yerleşim Yılı seçeneği sunar... [-]
Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Wrexham Glyndwr University

Teknolojinin devam eden hızlı genişlemesi, nitelikli ve yetenekli elektronik ve elektrik mühendisleri için çağrı yapmaktadır. Elektrik ve elektronik mühendisliği okumak, ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Teknolojinin devam eden hızlı genişlemesi, nitelikli ve yetenekli elektronik ve elektrik mühendisleri için çağrı yapmaktadır. Elektrik ve elektronik mühendisliği okumak, sizi teknik mühendislik becerilerinin yanı sıra teknoloji, iletişim ve tasarım uzmanlığı ile donatarak çok çeşitli heyecan verici kariyerlere hazırlayacaktır.

Bu pratik, uygulamalı derece, sizi bu endüstride çalışma taleplerine hazırlamaya yardımcı olmak için tesis içi gelişmiş olanaklarımızı kullanacaksınız.

Bilgisayar destekli tasarımımızı (CAD), elektronik ve mühendislik laboratuarlarımızı kullanarak, ihtiyacınız olan tüm teknik becerileri size kazandırmak için endüstri standardı yazılım paketlerinde eğitim alacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Kurs memnuniyeti için İngiltere'de bir numara (Guardian University League Table 2019), bu kurs, uçak ve modern mühendislikte başarılı bir kariyer için gereken temel becer ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Kurs memnuniyeti için İngiltere'de bir numara (Guardian University League Table 2019), bu kurs, uçak ve modern mühendislikte başarılı bir kariyer için gereken temel becerilere ve kapsamlı bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Elbette endüstrilerin gereksinimlerini ve güçlü endüstriyel bağlantılardan yararlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Tasarım odaklı kurs: mühendislik tasarım kavramları ve mühendislik tasarım süreci hakkında tam bir anlayış geliştirmek.Sizi daha geniş bir iş piyasası için donatmak için devredilebilir bilgi ve iş becerileri kazanın.Endüstride çok ihtiyaç duyulan Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) ve Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) araçları dahil olmak üzere çeşitli bilgisayar destekli tasarım araçlarını kullanmak için eğitileceksiniz.... [-]
Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wrexham Glyndwr University

Yenilenebilir ve sürdürülebilir mühendislik derecemiz, insanoğlunun bugün karşı karşıya olduğu en büyük zorluklardan bazıları - ekonomik enerji, iklim değişikliği, kürese ... [+]

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Yenilenebilir ve sürdürülebilir mühendislik derecemiz, insanoğlunun bugün karşı karşıya olduğu en büyük zorluklardan bazıları - ekonomik enerji, iklim değişikliği, küresel ısınma ve kirlilik kontrolü.

Yenilenebilir enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacak yeni mühendislik ve uygun maliyetli çözümlerin ön saflarında yer almak isteyen öğrenciler için, bu derece bir sonraki adımınız olabilir.

Güçlü profesyonel ve akademik deneyime sahip, araştırma yapan personel tarafından geliştirilen kurs, öğrencilere kariyer için gerekli becerileri ve deneyimi sağlamayı, yenilenebilir enerji, sürdürülebilir teknoloji, Elektrik Mühendisliği gibi çeşitli sektörlerde yenilikçi teknolojilerle çalışma ve geliştirme konusunda odaklanmaktadır. Makine Mühendisliği, İnşaat ve daha fazlası.... [-]

Birleşik Krallık Wrexham
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Wrexham Glyndwr University, Mold Road
LL11 2AW Wrexham, Galler, Birleşik Krallık