University of Gloucestershire

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası öğrencileri dünyanın dört bir yanından bekliyoruz. İngiltere'de eğitim, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler denemek ve yeni bir ülke deneyimi kazanmak için mükemmel bir deneyim olabilir. Gel ve bize katıl.

Üniversite hakkında

  • 1834'ten kalma 180 yıllık bir eğitim geleneği
  • Gloucestershire'daki üç kampüste eğitim gören yaklaşık 10.000 öğrenci
  • Öğrenci destek hizmetlerimiz için İngiltere'nin en iyi beş üniversitesi (Uluslararası Öğrenci Barometresi Anketi, 2017)
  • 60'dan fazla ülkeyi temsil eden uluslararası öğrenciler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla akademik kurs

Neden University of Gloucestershire seçmelisiniz?

istihdam

İş piyasasına değerli bir iş tecrübesi kazandıran Degreeplus girişimi aracılığıyla yerleştirme yılı ve kısa iş deneyimi seçenekleri sunuyoruz. Mezunlarımızın% 94'ü mezuniyetinin altı ayı içinde iş buluyor veya daha fazla çalışıyor (DLHE 2015/16).

Hızlı ilerleme dereceleri

İki yıllık yoğun lisans derecesi programları, iş ve hukuk da dahil olmak üzere, daha hızlı mezun olmanıza ve tasarruf etmenize yardımcı olmak için çeşitli konularda verilir.

Öğrenci deneyimi

Karşılama ve destekleyici kampüs ortamımız, üniversite hayatına tam olarak katılmanızı sağlar. Öğrenci destek hizmetlerimiz için İngiltere'de 1. sırada yer alıyoruz (Uluslararası Öğrenci Barometresi Anketi, 2015).

Kaliteli öğretim

14 National Teaching Fellowship ödülüne layık görüldük ve sektör deneyimine sahip güçlü bir öğretim elemanları portföyümüz var.

İngilizce ve Akademik Hazırlık Kursları

Uluslararası öğrencileri akademik çalışmalarına hazırlayan özel programlar, INTO University of Gloucestershire tarafından kampüste teslim edilmektedir.

Konumlar

Cheltenham

Address
University of Gloucestershire, The Park
GL50 2RH Cheltenham, İngiltere, Birleşik Krallık

Gloucester

Address
University of Gloucestershire, Oxstalls Ln, Longlevens, Gloucester
GL2 9HW Gloucester, İngiltere, Birleşik Krallık