Resmi açıklamayı okuyun

Üniversite Hakkında

Herkes için mükemmellik, eşitlik ve fırsat ilkeleri üzerine kurulan University of York 1963 yılında sadece 230 öğrenciyle açıldı. O zamandan beri, dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olduk, mükemmellik üzerine net bir odaklanmanın daha uzun süredir kurulu kurumların yanı sıra ulusal ve uluslararası tanınırlığı güvence altına aldığı akademik bir güç merkezi olarak ün yaptık.

Akademik mükemmellik

Seçkin Russell Group üniversitelerinin bir üyesi olarak, en acil küresel zorlukların üstesinden gelmek için hayat kurtaran keşifler ve yeni teknolojilerin geliştirilmesine kendini adamış dinamik ve araştırma ağırlıklı bir üniversiteyiz.

Şu anda 30'dan fazla akademik bölüm ve araştırma merkezi var ve öğrenci topluluğu 18.000'in üzerine çıktı.

Üniversite Stratejisi

2014 yılında, tüm personel ve öğrencilerle görüşerek, Şansölye Yardımcısı Koen Lamberts, yeni bir Üniversite Stratejisinin geliştirilmesine öncülük etti. Bu strateji 2020 yılına kadar faaliyetlerimizi yönlendirecek ve bilgilendirecektir.

Anahtar görevler

  1. Araştırmada dünya lideri olmak
  2. Olağanüstü öğretme ve öğrenme sunmak
  3. Tüm öğrencilerimize olağanüstü ve değerli bir deneyim sunmak için

Destekleyici hedefler

  1. Mükemmel, esnek ve finansal olarak sürdürülebilir olmak için yeterince büyük olmak
  2. En verimli ve en etkin şekilde organize olmak
  3. Diğer kuruluşlar ve paydaşlarla etkili çalışmak

Başarılar ve ödüller

University of York İngiltere'deki yüksek öğretimdeki başarı öykülerinden biridir. 1963'teki kuruluşumuzdan bu yana, Birleşik Krallık'ta sürekli olarak yüksek bir sıralamaya yükseldik ve dünyada ilk 100'e giren savaş sonrası altı üniversiteden biriyiz.119039_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpg

Kampüs ve şehir

York şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan güvenli ve çekici Heslington kampüsümüz dokuz kolejimize ve bölümlerimizin çoğuna ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca tarihi King's Manor'daki şehir merkezinde birkaç bölümümüz bulunmaktadır.

Son yıllarda, 500 milyon sterlin kampüs genişlememiz yedi yeni binanın açılışını gördü, öğrenci sayıları kapasitemizi arttırdı ve 21. yüzyıl için dünya standartlarında olanaklar sağladı. Sürdürülebilirlik bu iddialı gelişimde kilit bir rol oynar.

Üniversite nasıl işletilir?

Üniversitenin nasıl yönetildiğini açıklarken, nasıl yönetildiği ile nasıl yönetildiği arasında bir fark olduğunu anlamak önemlidir.

Yönetim

Tüm üniversiteler, faaliyetlerini denetlemekten, gelecek yönlerini belirlemekten ve stratejik emellere karşı kaydedilen ilerlemenin izlenmesinden sorumlu bir yönetim organına sahiptir. Üniversitenin yönetim organı Konsey'dir.

Konsey ayrıca finansal olarak sürdürülebilir kalmamızı ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmemizi sağlamaktan da sorumludur. Üniversite üzerinde önemli bir etkisi olan konularda nihai kararı alır.

yönetim

Konsey, idari organ olarak izleme ve gözetim rolü üstlenirken, Üniversite'nin operasyonel çalışmasını Şansölye Vekili ve Başkan Vekiline devreder.

Başkan Vekili ve Başkan Vekili, Üniversite Yönetim Kurulu olarak ayda iki kez toplanan üst düzey meslektaşlarının desteğiyle sorumluluk alır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

University of York

Sizi, kendi uzmanlıklarınızı bağımsız olarak tanımlayabilen ve geliştirebilen bütüncül, becerikli, yenilikçi ve yansıtıcı bir yönetim pratisyeni olmaya hazırlayacağız. Sa ... [+]

genel bakış

Dinamik ve birbirine bağlı bir küresel ekonomide, yönetimin rolü hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Sizi, kendi uzmanlıklarınızı bağımsız olarak tanımlayabilen ve geliştirebilen bütüncül, becerikli, yenilikçi ve yansıtıcı bir yönetim pratisyeni olmaya hazırlayacağız. Sayısal ve dijital olarak okuryazar, sağlam ve ahlaki açıdan sağlam, çeşitliliğe duyarlı ve tamamen uyarlanmış olacaksınız: 21. yüzyıl işyerinin talepleriyle başa çıkabilen bir karar vericisiniz.

Bu geniş tabanlı derece, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli özel modüller ile üstün yönetim teorisi ve pratiğini size sunacaktır. Eşdeğer BSc'den daha esnek bir yapıyla, rotanızı ilgi alanlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

University of York

Risk ve belirsizliğin finansal etkisini yönetmek için matematiksel modeller geliştirmek ... [+]

genel bakış

Başarılı aktüerler, risk ve belirsizlikle ilgili finansal sorunları çözmek için matematiksel beceri ve iş zekasını kullanır.

Bu derece, York Management School ve Matematik Bölümü'nün uzmanlığını bir araya getirerek, size birinci sınıf akademisyenlere kendi alanlarındaki araştırmaların son noktasında erişmelerini sağlar.

İleri matematik, cebir, olasılık ve istatistik kullanarak matematiksel becerilerinizi ve istatistiksel muhakemenizi netleştireceksiniz. Paralel olarak ekonomi, finans ve muhasebe bölümlerini inceleyecek, aktüeryal işlerin daha geniş bağlamıyla ilgili anlayışınızı geliştireceksiniz.

Bu kursu başarıyla tamamladıktan sonra, profesyonel bir aktör olarak nitelendirilmek için gereken finansal ve ticari becerilerle çok yönlü ve çok istihdam edilebilir bir mezun olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of York

Matematiksel ve istatistiksel becerilerinizi geliştirin ve nicel iş analizinde bir kariyere hazırlanın. İş analistlerinin, kantitatif finans memurlarının ('quants') ve op ... [+]

genel bakış

Matematiksel ve istatistiksel becerilerinizi geliştirin ve nicel iş analizinde bir kariyere hazırlanın.

Matematiksel ve istatistiksel muhakemenizi geliştirmek için matematik, doğrusal cebir, olasılık ve istatistik gibi çok çeşitli matematiksel disiplinlerden sofistike araçlar kullanmayı öğreneceksiniz. Bunun yanı sıra, iş analistlerinin, kantitatif finans yetkililerinin (“müşterileri”) ve operasyon yöneticilerinin çalıştığı bağlam hakkında derinlemesine bir bilgi geliştireceksiniz.

Özellikle finans ve operasyonlara odaklanarak teorik kavramlar bilginizi genişletir ve öğrendiğiniz teknikleri uygulamalı işletme problemlerine uygularsınız.... [-]

Birleşik Krallık York
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of York

Uzman muhasebe ve finans becerileri geliştirmek ve bunları örgütsel bir bağlamda uygulamayı öğrenmek. ... [+]

genel bakış

Muhasebe iş dilidir. Yöneticilere, yatırımcılara ve hükümetlere mali açıdan doğru kararlar vermek için ihtiyaç duydukları bilgileri verir.

Gittikçe daha karmaşık olan modern iş ortamında, iş sınırlarını aşan takımlarda esnek bir şekilde çalışabilen yetenekli profesyoneller için yüksek bir talep var. Stratejik odaklanma ve karar vermeyi etkileme ve yargılamayı sorumlu bir şekilde uygulama kabiliyetine ihtiyacınız olacak.

Bu ders muhasebe ve finans becerilerini daha geniş bir işletme bağlamında yerleştirir. Bir muhasebe ve finans programından bekleyebileceğiniz teknik becerileri ve problem çözme yeteneklerini kazanacaksınız ancak güçlü iletişim becerileri, geniş ticari farkındalık ve işletme sorunlarına eleştirel bir yaklaşım geliştirme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of York

İşletmelerin talebi üretmek, tahmin etmek ve karşılamak için nasıl iletişim kurduğunu keşfedin ... [+]

genel bakış

Başarılı olmak için pazarlamacılar, müşterilerinin ve paydaşlarının sürekli gelişen ihtiyaçlarına ve pazarın dinamiğine cevap vermek zorundadır.

Bu ders akademik ve endüstri uzmanları tarafından pazarlama teorileri, disiplinlerarası teknikler ve pazarlamada başarılı bir kariyer için önemli olan stratejileri, Birleşik Krallık'ta ve dünya çapında kapsamlı bir anlayış sağlamak için geliştirilmiştir. Dijital okuryazarlık ve etik uygulama gibi temel pazarlama alanlarının temel becerilerini, deneyimini ve bilgilerini geliştireceksiniz.

Şirketlerle olan güçlü bağlantılarımız, uzman misafir konuşmacılara ve gerçek dünyadaki danışmanlık projelerinde yer alma fırsatlarına erişmenizi sağlar. Kursun gelişmiş içeriği nedeniyle, Lisansüstü Ağ Geçidi statüsüne sahip Pazarlamada BSc, Chartered Marketing Institute tarafından onaylanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of York

Gittikçe daha fazla büyüyen bir küresel ekonomide, operasyon yönetiminde yansıtıcı, sosyal ve etik olarak duyarlı uzmanlar yaratmayı hedefliyoruz. ... [+]

genel bakış

Gittikçe daha fazla büyüyen bir küresel ekonomide, operasyon yönetiminde yansıtıcı, sosyal ve etik olarak duyarlı uzmanlar yaratmayı hedefliyoruz.

Kararları almak ve harekete geçmek için sorunları tanımlamayı, ilgili bilgileri toplamayı ve verilerinizi analiz etmeyi öğreneceksiniz.

Eşdeğer BA'dan daha matematiksel olarak daha titiz olan İşletme ve Yönetim BSc, sizi değişken bir küresel pazarda karmaşık iş kararları vermeye hazırlayacak iyi dengelenmiş bir derecedir.

Kurs içeriği

İşletme ve yönetim, muhasebe ve finans derecelerimiz sizi bu kilit disiplinlerin temelini oluşturan temel kavramları tanıtmak için 1. Yıldaki bazı ortak unsurları paylaşmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık York
Bilgi iste
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
University of York York YO10 5DD
York, İngiltere, Birleşik Krallık