Resmi açıklamayı okuyun

Dünya standartlarında öğretim ve araştırma

Lincoln Üniversitesi, öğrencileri için sürekli olarak seçkin öğretim, öğrenme ve sonuç verme kararı verilen Öğretme Mükemmellik Çerçevesi 2017'de altın ödülüne layık görüldü. Üniversite, aynı zamanda, öğretim ve araştırmanın kalitesi için, kanser tedavisi, su tasarrufu ve düşük karbon teknolojisi gibi çeşitli alanlarda büyük projelerde birlikte çalışan akademisyenler ve öğrenciler için uluslararası bir üne sahiptir.

Lincoln Üniversitesi, öğrencilerin öğrenme fırsatlarını arttırmaya yönelik yaklaşımı için Kalite Güvence Ajansı tarafından övüldü. Lincoln, The Guardian University Guide 2018 ve The Complete University Guide 2017'de en iyi 50 İngiliz kurumudur. Lincoln Üniversitesi, Whatnei Öğrenci Seçimi Ödülleri 2017'deki lisansüstü ve uluslararası öğrencilerin öğrenci memnuniyeti için İngiltere'nin ilk on yılında da adı geçti.

Tarihi şehir merkezi konumu

Lincoln Üniversitesi'nin ödüllü kampüsü, ihtiyacınız olan her şeyin kampüste ya da şehir merkezinde kısa bir yürüyüş mesafesinde olduğu pitoresk Brayford Pool marina üzerinde modern, öğrenci merkezli bir ortam sağlar. Ortaçağ kalesi ve Avrupa'daki en iyi katedrallerden biri olan Lincoln, galeriler, sinemalar, alışveriş mekanları, restoranlar, barlar ve gece kulüpleri ile tarihe ve eve bürünüyor.

Lincoln Üniversitesi Hakkında Temel Bilgiler

1. Kenti ve ulusuyla çalışan bir üniversite

 • Üniversite, bir şehir merkezi kahverengi saha sitesini değiştiren, bölgeyi canlandıran ve perakende, eğlence ve mülk sektörlerinden gelen yatırımları çeken çarpıcı Brayford Havuz Kampusuna yaklaşık 200 milyon £ yatırım yaptı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kampüste 130 milyon £ daha yatırım yapmayı planlıyoruz.
 • Lincoln Üniversitesi'nin yerel ekonomiye 300 milyon sterlin değerinde olması, yerel ekonomik büyümeyi ikiye katlaması ve 3.000'den fazla yeni iş yaratması bekleniyor.
 • Üniversitenin ödüllü ticari inkübasyon merkezi Sparkhouse, bölgede kendilerini kurmak ve 450'den fazla yeni iş yaratmak için 300'ün üzerinde yeni ve büyüyen işletmeyi destekliyor.

2. İngiltere endüstrisini ve ekonomiyi desteklemek

 • Lincoln, iş dünyasıyla başarılı ortaklıklar kurmanın öncüsü olarak tanınmaktadır. Son incelemelerde Sir Andrew Witty ve Sir Tim Wilson tarafından endüstri ile akademi arasındaki bağlantılara dikkat çekildi.
 • Üniversitenin Holbeach kampüsündeki Gıda Üretimi için Ulusal Merkezi, multi-milyar pound gıda endüstrisi tarafından desteklenen ve güncellenen bir devlet-sanat eğitimi tesisidir.
 • Üniversite, endüstri ve Savunma Bakanlığı için işyeri becerilerini geliştiren ve İngiltere vergi mükellefinin milyonlarca sterlin tasarruf sağlayarak iş temelli öğrenim imkânı sağlıyor.
 • Lincoln, İngiltere'nin ilk amaca uygun mühendislik okulunu 25 yıl içinde Siemens plc ile işbirliği içinde açtı. İşverenlerle çalışmaya yönelik bu öncü yaklaşım, bir Times Yüksek Öğretim Ödülü ve Lord Stafford Ödülü de dahil olmak üzere bir dizi ulusal ödül ve övgü ile kabul edildi.
 • Üniversite, yeni şehir merkezi olan Lincoln Science and Innovation Park'ı, Lincolnshire Co-operative ile işbirliği içinde bilim ve teknoloji sektörlerinde yatırım merkezi olarak oluşturdu. Amiral gemisi Joseph Banks Laboratuvarları Eylül 2014'te açıldı.
 • Lincoln akademisyenleri ve mezunlarının uzmanlığı, Bilgi Transfer Ortaklığı aracılığıyla ulusal ve yerel şirketlerde gömülür.
 • Son beş yıl içinde işletmelerden ve kamu sektöründen Üniversitemizden satın alınan sözleşme araştırması ve danışmanlığı yaklaşık 16 milyon TL değerindedir.

3. İnsanlar ve toplum için gerçek etki ile araştırma

 • Lincoln Üniversitesi birçok konunun çeşitli alanlarında dünya çapında araştırma yapıyor.
 • Üniversitenin Ulusal Araştırma Mükemmellik Çerçevesi 2014'e sunduğu araştırmanın yarısından fazlası (% 53) uluslararası düzeyde mükemmel veya dünya lideri - mümkün olan en yüksek standartlar - olarak derecelendirildi.
 • Üniversitenin akademik personeli, başarılı bir araştırma kültürüne ve yüksek kaliteli bir öğrenci tecrübesine destek veren 60'dan fazla madencilik profesörü içerir.
 • Üniversite, Görme Mühendisliği ve Özerk Sistemlerden Koruma ve Kültürel Miras'a kadar değişen konuları araştıran 40'dan fazla araştırma merkezi ve araştırma grubuna ev sahipliği yapıyor.
 • Üniversitenin başlıca araştırma projeleri, yeni aşı geliştirme, tarla gıda teknolojisi, kanser teşhisi için tıbbi görüntüleme, anti-terörist gözetim, tarihi binaların korunması, uykusuzluğun tedavisi ve çocukların dil gelişimi gibi alanlarda toplum yararına.
 • Çok disiplinli bir yaklaşım, birçok projenin Üniversitenin farklı Okul ve Kolejlerinin uzmanlarını içermesini sağlar. Örneğin, Lincoln Sağlık Enstitüsü, laboratuvar temelli bilimdeki uzmanlığı bir araya getirerek tıbbi müdahalelerin ön plana getirilmesini sağlar.
 • Üniversite müfredatı boyunca araştırma odaklı öğretim yapmayı taahhüt eder ve lisans öğrencilerine, lisansüstü öğrencilere ve araştırma projelerinde akademik personele Lincoln'ün öncü Öğrenci Yapıcı Girişimi aracılığıyla çalışmak için fırsatlar verir.

4. Çok memnun öğrenciler

 • Lincoln, Ulusal Öğrenci Anketi (NSS) 2016'da öğrenci memnuniyeti için İngiltere'de 11. sırada yer aldı. Buna ek olarak, Lincoln, Zooloji, Ulaşım ve Seyahat, Tasarım, Biyokimya ve Hayvan Bilimi gibi NSS konularından bir dizi alanda birinci sırada yer aldı.
 • Üniversite, girişimci mezunlar yetiştirmeyi taahhüt eder; Lincoln öğrencileri yüksek lisans mezunlarına sahiptir ve birçoğu kendi başarılı işlerine başlamaya devam etmektedir. En son mezunlarımızın yüzde doksan beşi, kurslarını bitirdikten sonra altı ayda bir işte veya daha fazla çalışıyordu ve neredeyse dörtte yüksek lisans seviyesinde rolleri vardı [Yüksek Öğrenim Anketinden Ayrılanlar 2014/15, Temmuz 2016'da yayınlandı].
 • Öğrenci Birliği ile ortak çalışarak, University of Lincoln, harika bir öğrenci deneyimini sürekli geliştirir

5. Akademik mükemmellik taahhüdü

 • En son Kalite Güvencesi Ajansı incelemesinde, Üniversite mükemmel bir sonuç aldı ve öğrencilerine bir ses verdiği yenilikçi yollardan övgüyle söz etti.
 • Lincoln, Hemşirelik ve Ebelik Konseyi, İngiltere Kraliyet İlaç Topluluğu, Sağlık Meslekleri Konseyi, Genel Sosyal Çalışma Konseyi, İngiliz Psikoloji Topluluğu, Gazetecilerin Eğitimi için Ulusal Konsey, Süreli Eğitim gibi bir dizi mesleki organın akredite olmasından gurur duyuyor. Belediye, Çevre Sağlığı Enstitüsü, Personel ve Gelişim Enstitüsü, Lojistik ve Ulaştırma Enstitüsü, Hukuk Cemiyeti, Baro Konseyi ve Biyomedikal Enstitüsü.

6. Küresel katılım

 • Lincoln Üniversitesi öğrenci nüfusu arasında yaklaşık 100 farklı ulus var.
 • Üniversite, dünyanın dört bir yanındaki büyük üniversiteler ile ortaklıklar içeriyor ve Uluslararası Çalışma Merkezi, küresel erişimi genişletmek için çalışıyor.
 • Lincoln Üniversitesi, eğitim, öğretim, araştırma ve danışmanlık ihtiyaçlarında çok uluslu şirketleri ve kuruluşları desteklemektedir.
 • Üniversite 2015 yılında Magna Carta'nın 800. kuruluş yıldönümü olan 1215.today'ın yaratılması da dahil olmak üzere yerel, ulusal ve uluslararası kutlamalarda önemli bir rol oynamıştır - Sanat Konseyi İngiltere tarafından desteklenen büyük yeni bir dijital sanat platformu.

7. Yüksek öğretimde değişimin yönlendirilmesi

 • Üniversite, öncü Öğrenme Manzaraları projesini, geleceğin akademik alanlarını tasarlamaya yönlendirdi.
 • Lincoln yenilikçi Öğrenci Yapımcı projesine başkanlık etmişti; bunlar, çalışmaların başlangıcından itibaren öğrencilerin araştırma konusundaki araştırmalarını araştırmak ve araştırmak için tasarlanmış büyük bir Yüksek Öğretim Akademisi tarafından finanse edilen bir girişimdi.
 • Lincoln Başbakan Yardımcısı Profesör Mary Stuart, İngiltere Yüksek Öğretim Finansman Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi ve Üniversite İttifakı Başkan Vekilliği üyesidir.

8. Güçlü topluluk odaklılık

 • Lincoln Üniversitesi, Lincoln Kitap Festivali, Lincolnshire İş Ödülleri, Lincolnshire Spor Ödülleri ve Dijital Kültür Frekans Festivali'nin bir destekçisidir.
 • Brayford Kampüsü, bölgedeki en büyük tiyatrolardan biri olan Lincoln Gösteri Sanatları Merkezi, Motor Shed canlı müzik mekanı ve Project Space Plus sanat galerisinde muhteşem sanat mekanlarına sahiptir.
 • Üniversite, uluslararası tanınmış uzmanları öğrenme, deneyim ve uzmanlık alanlarını paylaşma aşamasına getiren Büyük Yaşam konuğu konferans dizisi de dahil olmak üzere serbest yaşama açık çeşitli konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Konuşmacılar Sir John Hurt, Profesör Lord Robert Winston ve Barones Susan Greenfield'ı da içeriyor.
 • Lincoln Üniversitesi, turizm ve ziyaretçi ekonomisini desteklemek ve geliştirmek için kent genelinde kamu ve özel kuruluşları bir araya getiren bir organ olan Lincoln Kültür ve Sanat Ortaklığı'nın bir ortağıdır.
 • Lincoln School of Film & Media'daki endüstri stüdyolarında yer alan Siren FM, bir üniversitenin ev sahipliği yaptığı İngiltere'nin ilk tam ölçekli topluluk radyo istasyonuydu. 2013 ve 2014 yıllarında East Midlands Yılın Radyo İstasyonu seçildi.
 • Her yıl 1.500'den fazla Lincoln öğrencisi, şehirde ve daha geniş Lincolnshire bölgesindeki ve çevresinde bulunan değerli topluluk projelerine yaklaşık 15.000 gönüllü saat katkıda bulunuyor. Üniversite topluluğu tarafından üstlenilen gönüllü çalışma saatlerinin toplam ekonomik değeri yaklaşık 500.000 £ olarak tahmin edilmektedir.

9. Sosyal hareketlilik ve çeşitlilik

 • Üniversite, 14-19 yaş aralığındaki hedefleri yükseltmeyi taahhüt eder ve Yükseköğretime ilerlemeyi teşvik etmek ve desteklemek için okullarla yerel olarak ve ulusal düzeyde çalışır.
 • Hükümet'in İşbirliği için Ulusal Ağlar (NNCO) programı kapsamında, University of Lincoln, yerel okullardan ve kolejlerden daha fazla gence gençleri yüksek öğretime erişmek için teşvik eden ve destekleyen Lincolnshire Outreach Ağına liderlik etmektedir.
 • 2013'te Lincoln, Sorrell Vakfı Ağı'na katıldı ve Üniversite, Ulusal Sanat ve Tasarım Cumartesi Kulübüne ev sahipliği yapıyor. Yerel orta öğretim öğrencileri için bu ücretsiz etkinlik programı, üniversitenin endüstri lideri tesislerine erişimi olan tasarım konularında uzman dersi vererek yaratıcılığı teşvik eder
 • Üniversite, daha az avantajlı geçmişi olan öğrencileri bir dizi burs ve burs sunarak desteklemektedir. Bunlara University of Lincoln Bursu, Başbakan Yardım Bursu, Mükemmellik Bursu, Lincoln Lisansüstü Bursu ve Blackburn Bursası dahildir. Endüstri ortaklıkları aracılığıyla Santander Bursları ve Siemens Mühendislik Bursları da sunmaktadır.

10. Birkaç yıl içinde kalite ve başarı

 • Lincoln Üniversitesi, kamu ve özel abonelik sayesinde 25 yılda inşa edilen ilk yeni şehir merkezi kampüsü oldu ve 32 milyon £ katkıda bulundu.
 • Lincoln kampüsü resmi olarak 1996'da Kraliçe Majesteleri tarafından açıldı. Eski Lincolnshire Üniversitesi ve Humberside, 2001'de Lincoln Üniversitesi oldu.
 • Üniversite, şimdi Lincoln, Riseholme ve Holbeach'daki kampüslerde yaklaşık 13.000 öğrenci ve 1.500 personele ev sahipliği yapıyor.
 • Lincoln Üniversitesi Öğrenci Birliği, Ulusal Öğrenci Birliği'nde (NUS) Ödüller 2014'te Yılın Öğrenci Birliği üyeliğini kazandı.
 • Üniversitenin tesisleri, Londra 2012 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları öncesinde Paralimpik atletler tarafından Oyun öncesi Eğitim Kampı olarak kullanıldı.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

University of Lincoln

BA (Hons) University of Lincoln Amerikan Çalışmaları, öğrencilere University of Lincoln Amerikan tarihi, edebiyat, film, müzik, tiyatro, görsel sanatlar, dış politika ve ... [+]

Kurs

BA (Hons) University of Lincoln Amerikan Çalışmaları, öğrencilere University of Lincoln Amerikan tarihi, edebiyat, film, müzik, tiyatro, görsel sanatlar, dış politika ve politika konularında uzmanlık üzerine çizim üzerine farklı bir disiplinlerarası derece sunmaktadır.

Öğrenciler sömürge Amerikaları ve Amerikan Devrimi'nin şehirlerinden Broadway müzikali, Hollywood sineması, insan hakları için savaş ve Vietnam Savaşı'na kadar çeşitli konuları inceleme fırsatı buluyorlar. Bu ders, romanlar, filmler, gazeteler, şarkılar, sözlü tarihler, protesto hareketleri ve siyasi belgeler dahil temel kaynak materyallerin eleştirel incelemesini ve yorumlanmasını vurgulamayı amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) Müzik kursu, klasik, rock, pop ve Batılı olmayan müziği kapsayan esnek bir müfredat dahilinde performans, besteci ve ortak olarak yeteneklerini gel ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) Müzik kursu, klasik, rock, pop ve Batılı olmayan müziği kapsayan esnek bir müfredat dahilinde performans, besteci ve ortak olarak yeteneklerini geliştirmek isteyen müzisyenler için çağdaş, endüstri odaklı bir derecedir.

Bu ders, teori, yenilikçilik geleneği ve işbirlikçi projelerle kişisel yaratıcılık ile pratiği birbirine bağlar. Diğer müzisyenlerle çalışmanın yanı sıra, öğrenciler dansçılarla, oyuncularla, yapımcılarla, animatörlerle ve tasarımcılarla çalışma fırsatına sahiptir.

Pratik beceriler, müzikal tarih, kültür ve türlerin yanı sıra bu bağlantıları ifade etmek için gerekli eleştirel ve yansıtıcı becerileri geliştirmenin yanı sıra pratik yerleştiren müziği incelemeye yönelik bir yaklaşımla da desteklenir ve zenginleştirilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Dergisi Gazeteciliği, öğrencilere dijital ve baskıda pratik çalışmalar üretirken canlı, zorlu ve çeşitli dergi endüstrisini keşfetme fırsatı sunar. ... [+]

Kurs

BA (Hons) Dergisi Gazeteciliği, öğrencilere dijital ve baskıda pratik çalışmalar üretirken canlı, zorlu ve çeşitli dergi endüstrisini keşfetme fırsatı sunar.

Tam donanımlı haber odaları grubumuzun dışında çalışan öğrenciler, iyi gazeteciliğin temel değerlerini ve bugün mevcut farklı medya platformlarına nasıl uygulanacaklarını öğrenebilirler. Ayrıca kendi ilgi alanlarını geliştirmeleri ve bunları akademik ve pratik çalışmalarda uygulamaya koymaları teşvik edilir.

Personel, çeşitli endüstri deneyimlerine sahip medya profesyonellerini içerir. İngilizce ve Gazetecilik Fakültesi, yerel medya ile, kendi öğrenci gazetesi ve haber web sitesi ile iyi bağlantılara sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) Felsefe derecesi, öğrencilere dünyanın en eski disiplinlerinden birini inceleme fırsatı sunar. Kurs, öğrencilerin çevremizdeki dünyayla ilgili en t ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) Felsefe derecesi, öğrencilere dünyanın en eski disiplinlerinden birini inceleme fırsatı sunar. Kurs, öğrencilerin çevremizdeki dünyayla ilgili en temel sorulardan bazılarını sormalarını ve içinde yer aldığımız yeri anlamalarını geliştirmelerini sağlar.

Felsefe, öğrencileri “doğru” ve “yanlış”, “iyi” ve “kötülük” gibi basit basit ikili dosyalardan, Tanrı'nın varlığına veya gerçekte nasıl bir şey bildiklerine dair 'kesinlikle' nasıl 'bileyebileceğimize' kadar her şeyi sorgulamaya zorlar. .

Felsefe, öğrencilerin eşsiz entelektüel taleplerini yapar. Bu derece net düşünmeyi, argümanları kurmayı ve savunmayı öğrenme ve farklı konulara yönelik çeşitli yaklaşımları keşfetmeye istekli olma fırsatları sunar.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Film Prodüksiyonu, Lincoln'de çok ödüllü endüstri pratisyenleri ve araştırma-aktif akademisyenler tarafından öğretilir ve öğrencilerin yeni nesil yenilikçi film ... [+]

Kurs

Bu derece, öğrencilere film üretim sürecinin tüm alanlarında, çağdaş endüstri standardı tesisler, ekipman ve yazılımlarla çalışarak kapsamlı deneyim kazanma fırsatı sunuyor. Öğrenciler, CV ve showreel geliştirmek için dış müşteriler için ücretli iş deneyimi için başvuru yapma şansına sahip olabilir ve profesyonel film setleriyle endüstri-aktif kadrosuyla öğrenme fırsatı bulabilir.

Dominique Webb, Nottingham Film Festivali'nde En İyi İngiltere Kısa Ödülü (2017) ve BAFTA İskoçya Yeni Yetenek alıcısı Dr. Mikey Murray de dahil olmak üzere uluslararası festival ödülü kazanan yönetmen Philip Stevens'ı içeren bir ekip başkanlığında ödüllü ve araştırma yapan bir yapımcı .... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'de BA (Hons) İşletme Ekonomisi derecesi, ulusal ve uluslararası ortamlarda pratik bir uygulamaya odaklanarak, piyasa ekonomilerinde işletmelerin karşılaştığı ekon ... [+]

Kurs

Lincoln'de BA (Hons) İşletme Ekonomisi derecesi, ulusal ve uluslararası ortamlarda pratik bir uygulamaya odaklanarak, piyasa ekonomilerinde işletmelerin karşılaştığı ekonomik kararların teorik bir anlayışını sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu ders işletme, endüstri, makroekonomik ve uluslararası ekonomik bağlamları bir ekonomistin analitik bakış açısıyla incelemeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler ekonomi, finans ve ticarette temel beceriler geliştirme fırsatı bulacaklar.

Elbette işletme ve ekonomi konularını, bugünün işletme yöneticilerinin karşılaştığı çok yönlü sorunların çözümünde değerli olacak becerileri ve problem çözme yeteneklerini geliştirme fırsatı ile birleştirir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) İşletme ve Finans derecesi, öğrencileri çeşitli işletme ortamlarında çalışacak araç ve bilgilerle donatmayı ve uluslararası bir bakış açısıyla geni ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) İşletme ve Finans derecesi, öğrencileri çeşitli işletme ortamlarında çalışacak araç ve bilgilerle donatmayı ve uluslararası bir bakış açısıyla geniş bir işletme ve finans anlayışı geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Program veri analizi, yasal bilgi, pazarlama ve operasyonların önemi de dahil olmak üzere işletme ve finans teorisi tanıtıyor. Modüller, öğrencilerin pratik durumlara öğrenmek için uygulama yeteneğini geliştirmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Akreditasyonlar

Bu ders Yeminli Mali Müşavirler Birliği için inceleme unsurlarından muafiyet sağlar.

İstenen istisnalara bağlı olarak, öğrencilerden belirli modüller almaları gerekebilir. Kursun bitiminde başka muafiyetler elde edilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) İşletme ve İşletme Geliştirme derecesi, destekleyici ve profesyonel bir ortamda kendi işlerini kurarken işletme yönetimi ve teorisi hakkında bilgi ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) İşletme ve İşletme Geliştirme derecesi, destekleyici ve profesyonel bir ortamda kendi işlerini kurarken işletme yönetimi ve teorisi hakkında bilgi edinmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bu ders, işletme hukuku, etik ve sosyal açıdan sorumlu girişimcilik, işletme ve işletme yönetimi, e-ticaret ve pazarlama ilkelerini inceleme fırsatı sunar ve öğrencileri yapılandırılmış bir teorik burs programı içerisinde uygulamaya koymalarını teşvik eder.

Öğrencilerin işletme girişimleri, Üniversite'nin üniversite öğrencilerinin düşünen bireylerle birlikte çalışması için yaratıcı ve profesyonel bir ortam sağlayan iş kuluçka merkezi olan Sparkhouse'da olacaktır. Sparkhouse's Business Incubation Team, öğrenci işletmelerinin ilk yıllarında büyümelerine ve gelişmelerine destek olmalarına yardımcı olacak bir dizi pratik eğitim ve geliştirme fırsatı içeren uzmanlık hizmetleri sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu BA (Hons) İşletme ve Pazarlama derecesi, öğrencilere iş ve pazarlama ilkelerini sıkı bir şekilde kavramak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, teorik ve pratik iş bağlamın ... [+]

Kurs

Bu BA (Hons) İşletme ve Pazarlama derecesi, öğrencilere iş ve pazarlama ilkelerini sıkı bir şekilde kavramak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, teorik ve pratik iş bağlamını keşfetmeye ve bir pazarlama uzmanlığı geliştirmeye teşvik edilir.

Hızlı teknolojik gelişmeler, şimdi yenilikçiliği ve yaratıcılığı, büyük bir pazarlama bütçesi kadar önemli olmayan unsurlar olarak tanıyan bir sektör olan pazarlamaya yönelik olarak seviyelendirmektedir.

Bu derece boyunca, öğrenciler uluslararası iş ortamına aşina olma, pazarlama fırsatlarını belirleme ve kitle ve niş kitlelere ulaşmanın zorluklarını nasıl aşacakları konusunda bir anlayış geliştirme fırsatı bulurlar. Modüller, öğrencilerin başarılı stratejiler ve iş kampanyaları geliştirmek için gerekli araçları kazanmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu İş ve Yönetim derecesi, özel sektör ve kamu kuruluşlarının hızlı küresel dünyasında çalışmak, ekipleri koordine etmek ve kaynakları verimli kullanmak veya kendi işleri ... [+]

Bu İş ve Yönetim derecesi, özel sektör ve kamu kuruluşlarının hızlı küresel dünyasında çalışmak, ekipleri koordine etmek ve kaynakları verimli kullanmak veya kendi işlerini kurmak ve işletmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Lincoln International Business School, uluslararası bir bakış açısı kazanmak ve iş dünyasında bir fark yaratmak için beceri ve problem çözme yetenekleri ile girişimci, istihdam edilebilir mezunlar üretmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler düşünmek ve bir yönetici olarak hareket etmek, eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek ve temel iş konu alanları hakkında geniş bir bilgi birikimi oluşturmak için teşvik edilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki bu BA (Hons) Business Studies derecesi, muhasebe, finans, pazarlama, yönetim ve ekonomi unsurlarını birleştirir ve öğrencilere, rekabetçi iş dünyasına girmek ... [+]

Kurs

Lincoln's Business Studies kursu, öğrencileri modern işletme pratiğinin küresel doğasına hazırlamaya yardımcı olmak amacıyla uluslararası bir bakış açısı getiriyor. Öğrenciler özel ilgi alanlarında uzmanlaşma fırsatına sahiptir ve işyeri deneyimi edinme fırsatları da vardır.

Akademisyenlerimizin çoğu gerçek yaşam uzmanlığı ile aktif araştırmacılar. Endüstri bağlantıları, öğrencileri mevcut iş düşüncesine ve sektördeki son gelişmelere maruz bırakarak öğrencilere faydalı olabilir.

Öğrenciler ikinci yılı takip ederek bir yıl Profesyonel Uygulama yapmayı seçebilirler. Kendi ücretli yerleşimlerini oluşturmaları bekleniyor, ancak öğretmenler gerektiğinde süreç boyunca destek sağlayabilirler. Çalışmalarını bir yıllık Profesyonel Uygulama ile başarıyla tamamlayan öğrenciler, BA (Hons) İş Çalışmaları (Profesyonel Uygulama ile) ödülünü kazanacaklardır. BA (Hons) İşletme Çalışmaları Ödülü veya eşdeğer çıkış ödülü almayacak olanlar.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Klasik Çalışmalar, Tarih ve Miras Okulu ve Sanat Koleji'nde araştırma ve öğretimin çeşitliliğini ve zenginliğini daha geniş bir şekilde kullanarak disiplinlerarası bir li ... [+]

Kurs

Klasik Çalışmalar, Tarih ve Miras Okulu ve Sanat Koleji'nde araştırma ve öğretimin çeşitliliğini ve zenginliğini daha geniş bir şekilde kullanarak disiplinlerarası bir lisans programıdır. Öğrenciler, Yunan ve Roma dünyasını ve tarih ve arkeoloji, sanat ve mimarlık tarihi, miras ve koruma, edebi ve kültürel çalışmalar ve felsefe, İngiliz ve drama konularında uzman kişilerle çalışmalarını inceleme fırsatı bulur.

Lincoln şehri adını Lindum Colonia'dan alıyor: MS 1. yüzyılın ortalarında kurulan ve bir nesil sonra emekli askerlerin yerleşimi olan Roma lejyon kalesi. Yerin üstünde ve altında, duvar ve su kemerlerinden sokak planına kadar bu tarihin izlerini korur. Trafik, üçüncü yüzyıldan kalma kapısı olan Newport Kemeri'nden geçmeye devam ederken, Üniversite, Roma dönemine ait kıyı şeridinin kalıntıları bulunan ve Trent Trent'e bağlı bir iç liman olan Brayford Pool'da bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Animasyon ve Görsel Efektler derecesi, hareketli görüntü, dijital görselleştirme ve çağdaş anlatıların yenilikçi dünyasına bir giriş sunar. Elbette, öğrencileri ... [+]

Kurs

BA (Hons) Animasyon ve Görsel Efektler derecesi, hareketli görüntü, dijital görselleştirme ve çağdaş anlatıların yenilikçi dünyasına bir giriş sunar. Elbette, öğrencilerin sanatlarını çeşitli medyalarda uygulama esnekliği ile yaratıcı animatörler ve sanatçılar haline gelmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Öğrenciler, geleneksel olarak çizilen iki boyutlu animasyon ve üç boyutlu bilgisayar kaynaklı tekniklerin medyumunun benzersiz, yenilikçi projeler oluşturmak için nasıl birleştiğinin anlaşılmasını sağlayabilir.

Animasyon ve Görsel Efektler öğrencileri çalışma gezilerine ve yurtdışı ziyaretlerine katılma şansına sahiptir. Son hedefler arasında Tokyo'daki Anime Festivali ve Studio Ghibli müzesi; Fransa'da Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali; Los Angeles'taki Walt Disney Stüdyoları ve Jim Henson Stüdyoları; NBC; California Üniversitesi ve Warner Bros. Stüdyoları. Daha fazla bilgiyi Özellikler bölümünde bulabilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) İşletme Yönetimi programı, öğrencilere, yönetim yetkinliğini arttırmak ve toplam istihdam edilebilirliği artırmak amacıyla kişisel ve mesleki gelişime katılarak ... [+]

Kurs

BA (Hons) İşletme Yönetimi programı, öğrencilere, yönetim yetkinliğini arttırmak ve toplam istihdam edilebilirliği artırmak amacıyla kişisel ve mesleki gelişime katılarak kariyerlerini ilerletme fırsatı sunar.

Bu iş temelli uzaktan öğrenme programı, uygun bir ortamda çalışanlara ve genellikle zaten mesleki niteliklere, çalışma alanlarını etkin ve verimli bir şekilde yönetme becerisine sahip olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Derecesi, istihdam süresi boyunca zaten geliştirdiğiniz uzmanlık bilgi ve becerilerini kullanır.

Derecesi, yaşam boyu öğrenenlerin gelişimini teşvik eder ve aşağıdaki temel özellikleri sunar:... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
13 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Moda, öğrenci çalışmalarının tüm alanlarında yenilikçiliği destekleyen oldukça yaratıcı bir derecedir. Program, ticari olarak daha motive olmuş bir moda dereces ... [+]

Kurs

BA (Hons) Moda, öğrenci çalışmalarının tüm alanlarında yenilikçiliği destekleyen oldukça yaratıcı bir derecedir. Program, ticari olarak daha motive olmuş bir moda derecesinin sınırlamaları ve kısıtlamaları olmadan, kavramsal moda, tuhafiye ve performans için moda keşfetmek isteyen yaratıcı olarak çeşitli öğrencilere yöneliktir. Elbette moda illüstrasyon, tasarım, desen kesme ve ısmarlama üretim alanında geniş bir beceri yelpazesi ile mezun, donatmak için hem de hem moda hem de daha geniş yaratıcı endüstrilerde bir kariyer takip etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ders, öğrencilerin yaratıcı gelişiminin önemli bir parçası olarak eleştirel düşünme becerilerini ve moda, kültür ve sanat bilgilerini geliştirebilecekleri destekleyici bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Canlı projeler, yarışmalar ve işe yerleştirmeler değerli gerçek yaşam deneyimi kazanmak ve öğrencinin öğrenmesini daha geniş bir endüstri bağlamında yerleştirmek için fırsatlar sunar.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Pazarlama Yönetimi derecesi, öğrencilere pazarlama teknikleri ve çok çeşitli işletme türleri ve sektörleri için geçerli süreçler hakkında bir anlayış geliştirme ... [+]

Kurs

BA (Hons) Pazarlama Yönetimi derecesi, öğrencilere pazarlama teknikleri ve çok çeşitli işletme türleri ve sektörleri için geçerli süreçler hakkında bir anlayış geliştirme fırsatı sunar. Yeni teknolojilerin ortaya çıkması ve ürün ve hizmet inovasyonu gibi sektördeki gelişmelere uluslararası bir odaklanma var. Dijital pazarlamanın önemi program boyunca kabul edilmektedir.

Lincoln'ün Pazarlama Yönetimi programının ayırt edici bir özelliği de, gerçek işletmelerden gelen canlı özetler hakkında düşünme ve danışmanlık yapma imkânı olan becerilerin pratik uygulamasına vurgu yapmasıdır.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

İlk yıl, pazarlama stratejisini tanımlayan işletme verilerini yorumlamak için gerekli teknikleri kapsar. Öğrenciler pazarlama ve reklamcılık ilkelerini inceler ve daha geniş iş ortamına nasıl uyduklarını incelerler. İkinci yıl, alıcı davranışı, medya planlaması, ilişkisel stratejiler ve dijital medya üzerine modüller içermektedir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) Reklamcılık ve Pazarlama derecesi, yaratıcı endüstrilerde bir kariyere hazırlık yaparken başarılı küresel kampanyalar sunmak için yaratıcılığı, bil ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) Reklamcılık ve Pazarlama derecesi, yaratıcı endüstrilerde bir kariyere hazırlık yaparken başarılı küresel kampanyalar sunmak için yaratıcılığı, bilgiyi ve becerileri geliştirme fırsatı sunar.

Bu ders, alıcı davranışı, marka gelişimi, reklam süreci, medya planlaması ve küresel pazarlama gibi konuları tanıtmayı, öğrencilerin işletme ve toplumdaki reklam ve pazarlamanın rolü hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirmelerini sağlar.

Öğrenciler pazarlama tekniklerini hem stratejik hem de operasyonel düzeyde nasıl uygulayabileceklerini, yaratıcı reklam stratejilerini uygulayabilecekleri ve pazarlama ve reklamcılığın işletme hedeflerini karşılamadaki önemini anlayabileceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Spor Gazeteciliği, öğrencilere yerel, ulusal ve uluslararası sporla çalışan medyada kariyerlerine hazırlık için temel gazetecilik becerilerini geliştirme fırsat ... [+]

Kurs

BA (Hons) Spor Gazeteciliği, öğrencilere yerel, ulusal ve uluslararası sporla çalışan medyada kariyerlerine hazırlık için temel gazetecilik becerilerini geliştirme fırsatı sunan bir uzmanlık derecesidir.

Tam donanımlı haber odalarımızda çalışan öğrenciler, dijital ve geleneksel platformlarda yayınlanacak video, ses ve yazılı içerik üretme olanağına sahip olacaklar.

Öğrenciler, hem web sitesinde hem de kampüsümüzde bulunan topluluk ve öğrenci radyo istasyonlarında, Siren Radyosu ve Brayford Radyosunda yazma becerilerini geliştirme fırsatına sahip olurlar.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Endüstri profesyonellerinden ve akademisyenlerden öğretim ile öğrenciler, haber toplama, medya hukuku, etik, mülakat ve yazmanın temel gazetecilik becerilerini geliştirmenin yanı sıra, bir spor gazetecisi olarak nasıl çalışacaklarını öğrenebilirler. Öğrenciler, dijital ve çok platformlu yayın gazeteciliği hakkında bir anlayış kazanma ve bu bilgileri, öğrencilerin spor endüstrisinin belirli yönlerine odaklanmalarını sağlayacak proje çalışmalarında uygulama fırsatı bulacaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'de BA (Hons) Spor İşletmeciliği Yönetimi derecesi, uluslararası ticaret dünyasının araçlarını kullanarak spor sektörünü eleştirel olarak incelemek isteyen öğrenci ... [+]

Kurs

Lincoln'de BA (Hons) Spor İşletmeciliği Yönetimi derecesi, uluslararası ticaret dünyasının araçlarını kullanarak spor sektörünü eleştirel olarak incelemek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Özellikle ticari bir bağlamda spor olanaklarının politikasını, planlamasını, etkisini, yönetimini ve sunumunu keşfetmenizi ve spor, spor ürünleri, hizmetleri ve operasyonlarının kritik analizi için becerilerinizi geliştirmenizi amaçlar.

Standart Yaşam'a göre, spor işi İngiltere ekonomisine 20 milyar sterlin değerinde değdi ve 2015'te 450.000'den fazla iş üretildi. Küresel olarak PwC, spor pazarının 145 milyar ABD Doları üzerinde olduğunu belirtti. Bilet gelirleri, sponsorluk, TV hakları ve mağazacılık, yüksek profilli spor ve spor kulüplerinde ana segmentleri oluştururken, üçüncü sektör ve taban örgütleri spor organizasyonları bile yönetim ve organizasyon becerilerini gerektirir. Spor dünyası sadece potansiyel olarak kazançlı fırsatlar değil, aynı zamanda sporu incelemek ve iş zekasını geliştirmek için büyüleyici bir ortam sunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Teknik Tiyatro ve Sahne Yönetimi, teknik tiyatroya ileriye dönük bir yaklaşım sergiler, yeni uygulamaların ve teknolojilerin araştırılmasını teşvik eder, endüst ... [+]

Kurs

BA (Hons) Teknik Tiyatro ve Sahne Yönetimi, teknik tiyatroya ileriye dönük bir yaklaşım sergiler, yeni uygulamaların ve teknolojilerin araştırılmasını teşvik eder, endüstrinin temellerini öğretir ve mesleki eğitimi akademik çalışma ile dengeler.

Bu derece, profesyonel teknikleri benimsemek ve geliştirmek ve gelecek nesil yüksek nitelikli endüstri profesyonellerini yetiştirmek için tasarlanmıştır. Program, profesyonel tiyatro ortamlarında pratik çalışma bilgisi ve deneyim kazanma fırsatlarını içerir.

Öğrenciler, profesyonel bir tiyatro alanına ve çok sayıda stüdyoya sahip iyi donanımlı, çok işlevli bir mekan olan Lincoln Sahne Sanatları Merkezi'ne erişebilir. Mekan yıl boyunca eklektik bir canlı performans ve etkinlik programı hazırlar ve üretir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) Uluslararası Turizm Yönetimi derecesi, etkisi, bağımlılıkları ve ekonomiye verdiği önem de dahil olmak üzere çağdaş küresel turizm endüstrisine bir ... [+]

Lincoln'deki BA (Hons) Uluslararası Turizm Yönetimi derecesi, etkisi, bağımlılıkları ve ekonomiye verdiği önem de dahil olmak üzere çağdaş küresel turizm endüstrisine bir bakış açısı sağlamak için tasarlanmıştır. Turizm, dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden biridir, küresel ekonomiye milyarlarca değerindedir ve heyecan verici kariyer fırsatları sunabilir.

Bu ders uluslararası turizmin planlaması ve yönetimi ile ilgili sorunları ve teknikleri araştırma fırsatı sunar. Öğrencilerin turizme özgü ve işletmeyle ilgili modüller aracılığıyla bir bilgi tabanı oluşturmasını sağlamak için tasarlanmıştır; isteğe bağlı modüller ise öğrencilerin öğrenmelerini kendi ilgi alanlarına ve kariyer isteklerine göre şekillendirmelerini sağlar. Büyük ölçekli turizm faaliyetlerini yürütmek için gereken eleştirel düşünme ve örgütsel becerilerin geliştirilmesine vurgu yapılmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BA (Hons) Yaratıcı Reklamcılık derecesi, ilgi çekici ve yenilikçi iletişim kurmaya odaklanır. Reklam ajanslarıyla yapılan işbirlikleri ile şekillenen bu kurs ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BA (Hons) Yaratıcı Reklamcılık derecesi, ilgi çekici ve yenilikçi iletişim kurmaya odaklanır. Reklam ajanslarıyla yapılan işbirlikleri ile şekillenen bu kurs, küresel pazarlamanın getirdiği zorluklar için yaratıcı çözümler bulmayı amaçlıyor. Öğrencilerin, etkili reklamcılığın bütünleşik doğası hakkında bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla kavramsal düşünme, metin yazarlığı ve tasarım arasındaki ilişkiyi araştırır.

Öğrenciler, televizyondan, baskıdan dijital ve ortam reklamcılığına kadar bir dizi medya ile çalışma imkanlarına sahipler. Müşteriler için yaratıcı özetler üzerinde çalışmak, öğrencileri gerçek dünyadaki zorlukların üstesinden gelmek için gereken pratik beceriler ve içgörü ile donatmaya yardımcı olabilir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

University of Lincoln

Lincoln'ün Bankacılık ve Finans derecesi, finansal sektörde menkul kıymetler analisti, finans veya yatırım yöneticisi veya özel, ticari veya yatırım bankacılığı gibi roll ... [+]

Kurs

Lincoln'ün Bankacılık ve Finans derecesi, finansal sektörde menkul kıymetler analisti, finans veya yatırım yöneticisi veya özel, ticari veya yatırım bankacılığı gibi rollerde kariyer yapmak isteyenlere yöneliktir.

Bu ders sırasında öğrenciler ekonominin nasıl çalıştığını, bankacılık ve finans alanında kararların nasıl alındığını ve finansal sistemlerin ve sermaye piyasalarının uluslararası bağlamda nasıl işlediğini öğrenmeye teşvik edilir. Hükümet politikalarının genel borsa endeksini nasıl etkilediğini, kurumsal işlemlerin hisse senedi fiyatlarını nasıl etkilediğini ve özel ve kurumsal servetin nasıl yaratıldığını keşfetmeye davet edilirler.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Bu derece, öğrencilere ekonomik sorunları analiz etmenin araçlarını ve çerçevelerini ve mevcut dinamik ekonomik ortamda ortaya çıkan yeni sorunları araştırmak ve analiz e ... [+]

Kurs

Bu derece, öğrencilere ekonomik sorunları analiz etmenin araçlarını ve çerçevelerini ve mevcut dinamik ekonomik ortamda ortaya çıkan yeni sorunları araştırmak ve analiz etmek için gerekli becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Medyada işsizlik, enflasyon ev fiyatları ve yoksulluk gibi konular çok sıcak bir şekilde tartışılıyor. Lincoln'de İktisat okumak, öğrencilere dünyadaki ekonominin bütünleşik ve çok disiplinli yapısı hakkında farkındalıklarını geliştirme fırsatı verir.

Konunun temeli, iyi akademik uygulamalara ve standartlara saygı duymanın yanı sıra, yerleşik bilgeliği zorlama güvenidir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?... [-]
Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BSc (Hons) Ekonomi ve Finans derecesi, öğrencilerin bir ekonomiyle uzmanlıklarını geliştirmelerini sağlayan temel ekonomi ve finans konularının bir kombinasy ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BSc (Hons) Ekonomi ve Finans derecesi, öğrencilerin bir ekonomiyle uzmanlıklarını geliştirmelerini sağlayan temel ekonomi ve finans konularının bir kombinasyonunu sunar. Program, öğrencileri finansal ve ekonomik olayları analiz etme becerileri ve piyasalar üzerindeki etkileriyle donatmayı amaçlamaktadır.

Ekonomi ve Finans programı sırasında, öğrenciler ekonominin teorik ve pratik bir anlayışını ve küresel olarak finansal sektörün oynadığı kritik rolü kazanma fırsatına sahiptir. Öğretim, fiyatlandırma ve portföy yönetimi dahil olmak üzere gelişmiş finansal teknikleri tanıtır.

Öğrencilerin, iş ve finans sektörlerinde karar verme, portföy planlama, risk yönetimi ve finansal piyasalarda çalışma konularında değerli olan üst düzey ileri analitik becerilerini geliştirmeleri desteklenir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln'deki BSc (Hons) Etkinlik Yönetimi derecesi, başarılı etkinliklerin ardındaki teoriyi eleştirel bir anlayış geliştirirken, etkinlik profesyonellerinin yaratıcılıkl ... [+]

Kurs

Lincoln'deki BSc (Hons) Etkinlik Yönetimi derecesi, başarılı etkinliklerin ardındaki teoriyi eleştirel bir anlayış geliştirirken, etkinlik profesyonellerinin yaratıcılıklarını, organizasyon becerilerini ve pratik problem çözme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Lincoln'de Etkinlik Yönetimi, öğrencilere fiziksel, sosyal ve kültürel bağlamda olayları anlama fırsatı veren, disiplinler arası bir konudur. Elbette pratik olay deneyimi kazanmak için öğrencilere canlı projeler üstlenmeleri ve işe yerleştirmeleri için fırsatlar sunar.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Birinci yılda, ders finansal iletişim, reklam, deneyim ekonomisi ve pazarlama dahil olmak üzere organizasyonun organizasyonuna ve olayların yönetimine kadar uzanan geniş konu alanlarını tanıtmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BA (Hons) Grafik Tasarım derecesi, öğrencileri yetenekli görsel iletişimciler olmaya teşvik eder ve çeşitli araçları kullanarak yenilikçi çözümler bulmak için pratik bece ... [+]

Kurs

Bu program, öğrencileri grafik tasarımın sosyal bağlamına tanıtmayı amaçlamaktadır. Tipografi, reklamcılık, markalaşma, editöryal tasarım, sanatçıların kitapları, ambalajlama, interaktif tasarım, animasyon, film ve kurulum gibi çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

Araştırma-aktif akademisyenlerimiz endüstride ve bu ders Uluslararası Tipografik Tasarımcılar Derneği ile bağlantı kurmuştur. Tasarım ajanslarında iş deneyimi ve stajları üstlenmek ve endüstri danışmanlarıyla çalışmak için fırsatlar vardır.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

İlk yılda öğrenciler, grafik tasarımın temel ilkelerini öğrenirken, geleneksel ve dijital ortamlarda çalışma fırsatına sahip olurlar. Ders, endüstride ihtiyaç duyulan yaratıcı yöntemleri, briefleri cevaplamak ve iletişim sorunlarını çözmek için tanıtıyor. İkinci yılda, daha gelişmiş grafik tasarım kavramları tanıtıldı. Üçüncü yıl, öğrencilerin kendi uzmanlıklarını geliştirmeleri ve yılsonu gösterisinde zirveye ulaşmaları için bir fırsat sunuyor.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BSc (Hons) İnsan Kaynakları Yönetimi, insan kaynakları yönetimi uzmanlığı alanında farklı bir akademik ve pratik yol sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bilgi ve be ... [+]

Kurs

BSc (Hons) İnsan Kaynakları Yönetimi, insan kaynakları yönetimi uzmanlığı alanında farklı bir akademik ve pratik yol sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bilgi ve becerilerini İK uygulayıcıları olarak uygularken, İKY'yi stratejik bir bakış açısıyla keşfedebilirler.

Bu iş temelli uzaktan öğrenme programı, insan kaynakları yönetimi disiplini içinde zaten çalışanlara veya uzmanlık alanlarından birine, ancak yeteneklerini henüz akademik ve profesyonel olarak tanımayanlara akademik tanıma fırsatı sağlamak için tasarlanmıştır. ve tecrübe.

Program, öğrencinin mesleki yeterliliğini geliştirmeyi ve seçtikleri uzmanlık alanıyla ilgili özel bilgi, beceri ve yetenekleri geliştirmelerini ve süslemelerini sağlayacak.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
13 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

İşletme Psikolojisi, çalışanların refahını ve performansını iyileştirmeyi amaçlayan ve işyerindeki insani yönlerin işletmelerin daha etkili ve karlı olmalarına nasıl yard ... [+]

Kurs

BSc (Hons) İş Psikolojisi, Psikoloji Okulu ve Lincoln Uluslararası İşletme Okulu arasında ortak bir programdır ve öğrencilerin başarılı iş temelli kararlar vermek için belirli bilgi, beceri ve tutumlarla kariyer piyasasına girmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm modüller, öğrencilerin kendi öğrenmelerinin sorumluluğunu almalarını ve iş dünyasındaki insanların davranışlarını anlamalarını ve bunun farklı örgütsel bağlamlarda nasıl uygulanabileceğini anlamalarını sağlamak için dikkatlice tasarlanmıştır. Öğrenciler, psikolojik süreçleri araştırmak ve etkili müdahalelerin nasıl yapılacağını öğrenmek için kullanılan yöntem ve teknolojiler konusunda eğitim alma şansına sahiptir.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Lincoln BA (Hons) Uluslararası İşletme Yönetimi dersi, öğrencilere iş süreci ve mekaniği, küresel bir ortamda faaliyet gösterme becerileri ve uluslararası pazarın derinle ... [+]

Kurs

Lincoln BA (Hons) Uluslararası İşletme Yönetimi dersi, öğrencilere iş süreci ve mekaniği, küresel bir ortamda faaliyet gösterme becerileri ve uluslararası pazarın derinlemesine anlaşılması konularında sağlam bir temel oluşturma fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası bir bağlamda iş operasyonlarını anlamaya çalışan öğrenciler tarafından çeşitli disiplinler arası beceriler gereklidir. Lincoln personeli, öğrencileri meşgul etmeyi ve onlara ilham vermeyi amaçlayan destekleyici ve dinamik bir öğrenme ortamı sağlar.

Öğrenciler iş analizi, modern diller, finans, operasyonlar, insan kaynakları, yönetim ve pazarlama gibi çeşitli konuları inceleyebilir. Bu dersin sonunda öğrenciler, profesyonel bir iş ortamında kariyere ilerlemek için bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatına sahip olacaklardır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

BSc (Hons) Engineering Management derecesi iş hayatında kalırken size tanınan bir üniversite yeterlilik kazanma fırsatı sunan, iş temelli bir uzaktan eğitim programıdır. ... [+]

Kurs

BSc (Hons) Engineering Management derecesi iş hayatında kalırken size tanınan bir üniversite yeterlilik kazanma fırsatı sunan, iş temelli bir uzaktan eğitim programıdır.

Bu iş temelli uzaktan öğrenme (WBDL) programı, teknik ortamda çalışanlara ve genel olarak zaten teknik niteliklere sahip, çalışma alanlarını etkin ve verimli bir şekilde yönetme becerilerini yönetenleri sağlamak için tasarlanmıştır.

Mühendislik Yönetimi, entegre insan, malzeme, bilgi, ekipman ve enerji sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve kurulmasıyla ilgilenen Endüstri ve Sistem Mühendisliği ile paralellik göstermektedir. Derecesi, matematiksel, fiziksel ve sosyal bilimlerdeki uzmanlık bilgi ve becerisini, mühendislik analiz ve tasarım ilkeleri ve yöntemleriyle birlikte, bu tür sistemlerden elde edilecek sonuçları belirlemek, tahmin etmek ve değerlendirmek için kullanılır (IISE, 2017).... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
13 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Lincoln

Spor Geliştirme ve Koçluk derecesi, öğrencilerin çeşitli akademik ve mesleki etkinliklerde uzmanlıklarını ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan çağd ... [+]

Kurs

Spor Geliştirme ve Koçluk derecesi, öğrencilerin çeşitli akademik ve mesleki etkinliklerde uzmanlıklarını ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan çağdaş araştırmalara dayanmaktadır. Bunlar arasında okul ve toplum temelli projeler üzerine koçluk, egzersiz reçetesi ve form testlerinin yanı sıra spor gelişim planlarının geliştirilmesi, yönetimi ve değerlendirilmesi yer alabilir.

Bu çok disiplinli derece yüksek kaliteli bilimsel araştırma ve alan araştırmaları ile desteklenmektedir. Ulusal yönetim organları ve yerel okullar ve spor kulüpleri ağı ile güçlü bağlantılar vardır. Program, daha geleneksel odaklı dersler ve etkileşimli seminer etkinliklerinin yanı sıra, bir dizi pratik, laboratuar ve sahaya dayalı deneyimlere katılarak bağımsız ve bilgili uygulayıcılar üretmeyi amaçlamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

University of Lincoln

Lincoln'ün Muhasebe ve Finansman derecesi, öğrencileri mesleki olarak ilgili ve akademik açıdan titiz bir eğitim ile donatmayı ve birtakım muhasebe meslek mensuplarının m ... [+]

Kurs

Lincoln'ün Muhasebe ve Finans derecesi, öğrencileri mesleki olarak ilgili ve akademik açıdan titiz bir eğitim ile donatmayı ve birtakım muhasebe meslek mensuplarından muafiyet imkanı da sağlayan bir programda donatmayı amaçlamaktadır. Program finansal bilgilerin hem doğasında hem de mekaniğinde pratik ve teorik beceriler geliştirme şansı veriyor.

Bu ders öğrencilere iş dünyasında üst düzey liderlerin ve karar vericilerin ihtiyaç duyduğu eleştirel düşünme becerilerini, bilgilerini ve problem çözme yeteneklerini geliştirme fırsatı sunar. Hem özel bireyler hem de toplumun üyeleri olarak eleştirel rollerini yansıtma kabiliyeti de göz önünde bulundurulur.... [-]

Birleşik Krallık Boston
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Birleşik Krallık