University of Kent, Kent School of Architecture

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Kent Mimarlık Okulu, İngiltere'de en başarılı mimarlık okullarından biridir. Yenilikçi programlar, stüdyo tabanlı öğretim, profesyonel bağlantılar ve mükemmel tesisler, ilham verici bir öğrenme ortamı yaratmak için birleşiyor.

  • Guardian University Guide 2018'de 10.
  • Son sınıf Mimarlık öğrencilerinin% 90'ı, derslerinin genel kalitesinden memnun kaldı.
  • The Guardian University Guide 2018'de yüksek lisans için 3RD.
  • Kent'ten 2016 yılında mezun olan Mimarlık öğrencilerinin% 91'i profesyonel işlerde ya da altı ay içinde daha fazla araştırma yaptılar (DLHE).

Vizyonumuz

Kent Mimarlık Okulu, ileriye dönük bir felsefeye sahiptir. Güncel araştırmayı akademik ve profesyonel dünyaya hazırlayan bir eğitim çerçevesiyle birleştiriyoruz.

Öğrencilerimiz İngiltere'deki en gelişmiş öğrenme ortamlarından birinden faydalanmaktadır. Yaratıcı bir stüdyo kültürünün yanı sıra, sizi sektörde çalışmaya ya da daha ileri bir çalışmaya hazırlayan en yeni tesis ve ekipmanların kullanımında deneyim kazanırsınız.

Yerel işletmeler, bölgesel topluluklar ve yerleşik çevre profesyonelleri ile güçlü bağlantılar geliştirdik ve sürdürdük. Bu, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın, yerel bölgeyi doğrudan etkileyen projelerin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki profesyonel olarak saygı duyulan mimari uygulamalarda çalışmalarını sürdüren öğrenciler üzerinde birlikte çalışmalarına yol açmıştır.

Son teknoloji olanaklar

Kent School of Architecture, modern tasarım stüdyoları, lazer kesim tesisleri ve 3D baskı özelliğine sahip adanmış bir model atölye ve en son teknolojiye sahip bir bilgisayar stüdyosu gibi en yeni kaynaklarla donatılmıştır.

Son teknoloji dijital eleştirmenler alanımız, HD çözünürlüğe sahip sekiz adet yüksek teknolojili, 70 inçlik uTouch ekrana sahiptir. Bunlar, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sunumlar ve eğitimlere katkıda bulunma ve katkıda bulunma şansı verir.

İlham öğretme

Bizim coşkulu akademik kadromuzun derecesini, yılların öğretimi, konuyla ilgili tarihsel, çevresel, teknik ve dijital yönleri gibi güçlü yönleri vardır. Deneyim ve proje çalışmasıyla tasarım güveninizi geliştiren, öğretime yenilikçi bir yaklaşım getiriyoruz.

Akademik çalışmanız, Kraliyet İngiliz Mimarlar Enstitüsü (RIBA) ile bir danışmanlık programı ile tamamlanmaktadır. Ayrıca yerel mimarlar ve projelerle pratik katılımın yanı sıra, Kent Gezileri Okulu dışında saha gezileri ve çalışma turları gibi öğrenim deneyimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Araştırma mükemmellik

Kent Mimarlık Okulu, araştırmasının kalitesi için uluslararası bir üne sahiptir. Araştırma ekibimiz hem ulusal hem de uluslararası akademik ve profesyonel konferanslarda aktiftir ve yerel ve ulusal medyada yayınlanır ve yayınlanır.

Sürdürülebilir tasarımı vurgulayan yenilikçi ve disiplinler arası araştırmaları teşvik ediyoruz. İki araştırma merkezine ev sahipliği yapıyoruz: Avrupa Mimarlık Araştırma Merkezi (CREAte) ve Mimarlık ve Sürdürülebilir Çevre Merkezi (CASE).

Etkileyici umutları

Kent School of Architecture ile çalışmak başarılı bir kariyer için sizi donatıyor. Profesyonel becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra iletişim, takım çalışması, problem çözme ve bilgisayar okuryazarlığı gibi aktarılabilir becerilerinizi geliştiriyoruz.

Öğrencilerimizin çoğu, Grimshaw Architects, Farrells, HLM Architects, HOK, Jestico Whiles ve Herzog gibi dünya çapında saygın mimari uygulamalarda çalışmaya devam ediyor.

Profesyonel tanıma

Programlarımız RIBA tarafından onaylanmıştır ve ödüller, Mimarlar Kayıt Kurulu (ARB) tarafından verilmektedir. Bu, profesyonel bir mimar olarak tam akreditasyon için çalışmanıza izin verir.

Mimari BA (Hons) 'un başarılı bir şekilde tamamlanması, ARB / RIBA sınavlarının 1. Bölümünden muafiyet sağlarken, iki yıllık MArch programı ARB / RIBA sınavlarının 2. Bölümünden muafiyet sağlamaktadır.

yer

Kent Mimarlık Okulu, birinci sınıf akademik ve eğlence tesisleri ile Canterbury kampüsümüze dayanmaktadır. En yeni kaynaklarla donatıldık ve güzel ortamımız, çalışmak ve dinlenmek için bolca sakin alan sunuyor.

Kampüste ihtiyacınız olan her şey, genel bir mağaza, bir kitapçı, bir banka, bir tıp merkezi ve eczane dahil olmak üzere yürüme mesafesindedir. Kentin orta çağdaki binalarını, tarihi barları ve bir dizi mağazayı keşfetmek için kampüsten çıkabilirsiniz. Londra trenle sadece bir saat uzaklıktadır.

Konumlar

Canterbury

Marlowe Building

Address
Kent School of Architecture,
Marlowe Building,
University of Kent

CT2 7NR Canterbury, İngiltere, Birleşik Krallık
Telefon
+44 1227 824689

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin