University for the Creative Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University for the Creative Arts

 • 160 yıldır yaratıcı eğitim veriyoruz
 • Avrupa'nın en büyük 2. yaratıcı eğitim sağlayıcısıyız
 • Doğal Surrey ve Kent merkezli, Canterbury, Epsom, Farnham ve Rochester'de kampüslerimiz var
 • Yeni nesil reklam öğelerine ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitim sağlıyoruz
 • Yaratıcı Endüstriler için İşletme Okulumuz İngiltere'de türünün ilk örneğidir.

Yaratıcı endüstrilerin kalbinde

Uzman sanat kurumu olarak% 100 yaratıcıyız. Öğrencilerimiz becerilerini ve düşüncelerini, yaratıcı endüstrilerde bulunan stüdyoları kopyalayan ortamların yanı sıra sanat, iş ve teknoloji derslerini akranlarıyla geliştirirler.

Oscar ödüllü film yapımcıları ve animatörleri, dünyaca ünlü moda tasarımcıları, televizyon sunucuları ve Turner-Prize adayları, yaratıcı yetenekleriyle dünyayı zenginleştiren UCA'nın yüksek profilli mezunlarından sadece birkaçı. Deneyimli, endüstriye bağlı akademik kadromuz tarafından öğretilen ve rehberlik edilen öğrencilerimiz, Birleşik Krallık'taki en üst düzey yaratıcı uzmanlarda eğitim almanın avantajlarından yararlanmaktadır.

Itibarımız

Geçtiğimiz yıl, Birleşik Krallık'ta en yüksek yaratıcı uzman konumumuzu pekiştirdik:

 • The Times ve Sunday Times Good University Guide 2019 tarafından Yılın Modern Üniversitesi seçildik.
 • Birden fazla lig tablosundaki ortalama sıralamaya göre İngiltere'nin en iyi otuz kurumunu tanımlayan THE 'Tablo Tablosu'nda 25. sırada yer aldı.
 • Guardian League Table 2020, bizi İngiltere'deki tüm üniversiteler arasında 13. sırada yer alıyor.
 • Her üç İngiltere lig tablosunda (The Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi, Guardian Lig Tablosu ve Tam Üniversite Rehberi) en üst düzey uzman üniversitedeyiz .
 • Bizler, Birleşik Krallık'ın en son Yüksek Öğrenimde Bırakılan Destinasyonlar (DLHE) 2018'de istihdam edilebilirlik için uzman yaratıcı üniversitesiyiz. Mezunlarımızın% 96,9'u mezuniyetten sonraki altı ay içinde ya istihdamda ya da daha fazla öğrenim görmektedir.
 • Öğrenci Ofisi, öğretim kalitemizi tanımış ve Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde bize 'Altın' vermiştir.
 • Öğrencilerimiz düzenli olarak yaratıcı konularda ödüller kazanırlar. Geçen yıl öğrencilerimiz mimarlık, grafik tasarım, güzel sanatlar, fotoğrafçılık, film, animasyon ve el sanatları gibi yaratıcı sektörlerde prestijli ödüller kazanmışlardır.
 • En son Araştırma Alıştırma Çerçevesi (REF 2014) , sanat ve tasarımda ilk on araştırma topluluğundan biri olduğumuzu teyit ediyor, araştırmamızın % 93'ü uluslararası kalite için tanınan ve% 64'ü dünya lideri olarak sınıflandırıldı. ve özgünlük, önem ve titizlik açısından uluslararası düzeyde mükemmeldir.

The Handheld Shooter

Şansölye - Profesör Dame Magdalene Odundo DBE

Profesör Dame Magdalene Odundo, çalışmaları dünya çapında halka açık ve özel koleksiyonlarda bulunan uluslararası üne sahip bir seramikçidir. Haziran 2018'de UCA'nın ikinci Şansölyesi oldu ve Şansölye Emerita olan Dame Zandra Rhodes'dan sonra geldi.

UCA'nın West Surrey Sanat ve Tasarım Koleji olarak bilinen Farnham kampüsünden mezun olduktan sonra Dame Magdalene, geleneksel Uganda pratiği ve Meksika çanak çömlekleri ve Yunan Kiklad heykelleri de dahil olmak üzere diğer kaynaklardan yararlanarak parçalarını inşa ettiği tekniği geliştirdi.

Profesör Emerita olarak göreve başlamadan önce 2001-2016 yılları arasında UCA Farnham'da Seramik Profesörü olarak görev yapan Dame Magdalene, İngiltere, Afrika ve ABD'deki kültür ve eğitim kurumlarından onur aldı.

Şansölye Emerita - Dame Zandra Rodos DBE RDI

Dame Zandra Rhodes, daha önce 2010-2018 yılları arasında ilk Şansölyemiz olarak hizmet veren UCA Şansölyesi Emerita'dır.

Dame Zandra, dünyanın en tanınmış, seçkin ve heyecan verici moda tasarımcılarından biridir. Kariyerini, öğrencilerimize seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmaları için ilham ve motive edeceğine inandığımız sıkı çalışma ve kararlılığın temelleri üzerine inşa etti.

Dame Zandra'nın kurucu kurumlarımızdan biri olan Medway Tasarım Koleji'ne katılan UCA ile özel bir ilişkisi var. Annesi de üniversitede öğretim görevlisiydi.

Stratejik Vizyon

Yaratıcı sanatlar, yaratıcı teknolojiler ve yaratıcı endüstriler için iş dünyasında küresel bir otorite olarak tanınmak.

Behind the scenes shot from Martas Martinsones films last shooting day, I got on the production only for the last day to shoot some BTS and help out as 2nd AC

Neden UCA?

Oscar ödüllü film yapımcıları, dünyaca ünlü moda tasarımcıları, televizyon sunucuları, ünlü kuyumcular ve Turner Prize adayları University for the Creative Arts yüksek profilli mezunlarından sadece birkaçı.

Uzman bir yaratıcı sanatlar üniversitesi olarak, öğrencilerimiz için, benzer düşünen insanların yaratıcı süreçte paylaşabilecekleri ve birbirlerine ilham verebilecekleri eşsiz bir topluluk oluşturduk. Tomurcuklanan film yapımcıları ve mimarlarla birlikte çalışan moda tasarımcıları ile çalışan güzel sanatçılar ile dersler arasında işbirliği teşvik edilir. Bu şekilde öğrencilerimiz çeşitli disiplinlere maruz kalmaktan yararlanırlar.

Bizimle çalışmayı seçmeniz, endüstri odaklı kursların, modern tesislerin ve ilham verici uzman personelin kazanan bir kombinasyonu ile kendi kişisel tarzınızı keşfetme özgürlüğü verecektir.

UCA'da öğrenci olarak yaşam

Yaratıcılık, buradaki herkesi icat etmeye, keşfetmeye ve işbirliği yapmaya iten enerjidir. UCA'da eğitim gördüğünüzde, kendinizi rakipsiz bir yaratıcı ortamın içine sokma, kendi tarzınızı bulma ve sıra dışı yaratma fırsatına sahip olacaksınız.

UCA'da sizinle aynı tutkulara sahip insanlar tarafından kuşatılacaksınız. Kampüslerimiz, en yeni ekipman ve kaynaklarla dolu en yeni yaratıcı ortamları sunar. Her biri orada çalışılan konu alanlarını yansıtarak sanatçıların, tasarımcıların, yapımcıların, yazarların ve araştırmacıların eşsiz topluluklarını oluşturur.

Konumlar

Canterbury

Address
UCA Canterbury,
New Dover Road

CT1 3AN Canterbury, İngiltere, Birleşik Krallık

Epsom

Address
UCA Epsom,
Ashley Road

KT18 5BE Epsom, İngiltere, Birleşik Krallık

Farnham

Address
UCA Farnham,
Falkner Road

GU9 7DS Farnham, İngiltere, Birleşik Krallık

Rochester

Address
UCA Rochester,
Fort Pitt

ME1 1DZ Rochester, İngiltere, Birleşik Krallık

Maidstone

Address
The Maidstone Studios,
Vinters Park

ME14 5NZ Maidstone, İngiltere, Birleşik Krallık

Molesey

Address
Royal School of Needlework,
Apartment 12a,
Hampton Court Palace

KT8 9AU Molesey, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

BA