University Centre Reaseheath

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenciler, University Centre Reaseheath yaptığımız her University Centre Reaseheath .

Ziraat ve Veterinerlik Fakültesi, öğrencilerimize benzersiz bir yüksek öğrenim deneyimi sağlamak için akademik mükemmelliğin ve öğrenci memnuniyetinin bir arada olduğu bir yerdir.

Program portföyümüz endüstriye danışılarak tasarlanmış olup, derecelerimizin işverenlerin ihtiyaç duyduğu ve istediği akademik bilgileri ve pratik becerileri sunmasını sağlamaktadır. Bu, mezunlarımızın iş piyasasında oldukça başarılı olmasını sağlayarak, birçoklarının mavi çipli şirketler için çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Son yıllarda, kampüs, önümüzdeki yıllarda daha fazla planlanan tesis içi konaklama gibi en yeni öğretim tesislerine ve öğrenci kaynaklarına 50 milyon poundluk bir yatırım yatırımı gördü.

Reaseheath'teki yüksek öğrenim kalitesinin son gözden geçirmesinde, Yüksek Öğrenim için Kalite Güvence Ajansı (QAA), öğrenci öğrenme fırsatlarının kalitesini ve zenginliğini takdir etmiştir. İyileştirilecek hiçbir alan bulamadılar ve iyi uygulamaların çoğunu tespit ettiler.

'Reaseheath Experience', eski öğrencilerimizin çoğunun hayatlarının en keyifli zamanları olduğunu söylemiş olduğu bir şeydir. Öğrencilerimizin seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmalarını istiyoruz ve yüksek performans gösterenlerin deneyim yoluyla ve aynı zamanda formel öğrenme yoluyla öğrendiklerini biliyoruz.

Neden University Centre Reaseheath ?

Cheshire kırsalında yer alan kampüsümüz, birinci sınıf, endüstri standardı, öğretim tesislerine sahiptir ancak yine de akademik mükemmeliyetini ve öğrenci memnuniyetini sağlayan bir kombinasyon olan samimi ve destekleyici atmosferini korumaktadır.

 • Lisans programlarımız size bir dizi endüstri tanınmış ikincil yeterlilikleri inceleme fırsatı sunar.
 • Öğrencilerimizin% 87'si personelin ne öğrettikleri konusunda coşkulu olduğunu söylüyor. Öğrenci Deneyimi Anketi 2016
 • İş yerleşimleri, bilimsel araştırmalar ve Birleşik Krallık'ta ve yurtdışında saha gezileri ve çalışma turları aracılığıyla endüstri anlayışları kazanın.
 • Geçen yıl 1 Reaseheath öğrencisinin 1'i birinci sınıf onur veya ayrıcalığa sahip oldu.
 • “Reaseheath'in Yüksek Öğrenim programları sıra dışıdır ve öğrenci öğrenme fırsatlarının kalitesi ve artışı İngiltere'nin beklentilerini aşmıştır.”
 • Yükseköğretim Değerlendirme 2014 için Kalite Güvence Ajansı (QAA)
 • Yükseköğretim kurslarımız için genel öğrenci memnuniyeti% 83'dür. Öğrenci Deneyimi Anketi 2016

Bizim tesisler

Son yıllarda 50 bin sterlin, binicilik merkezi, endüstri lideri gıda merkezi, spor tesisleri, Birleşik Krallık'a özgü bir bilimsel bahçecilik tesisi, hayvan merkezi ve hayvanat bahçesi gibi kampüs tesislerine yatırıldı.

Gelecek dört yıl boyunca öğrenci konaklama, tarım-teknoloji merkezi ve spor tesislerimizde 31 milyon £ daha yatırım yapılması planlanmaktadır.

Öğrenme Deneyiminiz

Reaseheath, mesleki hükümlere odaklanarak destekleyici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Kurslarımız, mezunların işverenlerin aradığı bilgi, beceri ve niteliklerle ayrılmasını sağlar.

Öğrencilerimizi aşağıdakilerle destekliyoruz:

 • Yüksek düzeyde bireysel destek ile küçük grup öğretimi
 • Geniş endüstri tecrübesi olan öğretim elemanları
 • Eğitmenlerle çok sayıda ders saati
 • Uzman tesisleri
 • Yurtdışı eğitim turları için fırsatlar
 • İşverenler ile güçlü bağlantılar
 • Aktarılabilir beceriler sunan sektörle ilgili programlar
 • Kariyer beklentilerinizi daha da geliştirmek için ek nitelikler.

Ek Nitelikler

Lisans programlarımız size bir dizi ikincil nitelikler okuma fırsatı sunar. Bu özel nitelikler kursunuzun yanında alınır ve endüstri tarafından tanınan niteliklerin kazanılması için bir fırsat sunar.

Ek yeterlilikler her konu alanına özgüdür. Mümkün olduğunda bunları çalışma programınızın bir parçası olarak sağlamayı hedefliyoruz, ancak bazılarına sübvansiyonlu bir ücret talep edilebilir.

İşverenler genellikle bir dereceye ek olarak endüstriye özgü yeterlilikler gerektirir, bu nedenle bu pratik yeterlilikler kariyer olasılıklarını ve istihdam edilebilirliği arttırabilir. İşverenlerin aradığı sektörle ilgili beceriler ve eğitim sunarlar ve mezunlara rekabetçi bir iş piyasasında lider bir pozisyon sunarlar.

Konumlar

Nantwich

University Centre Reaseheath

Telefon
(+44)1270 613284