Resmi açıklamayı okuyun

Öğrenciler, University Centre Reaseheath yaptığımız her University Centre Reaseheath .

Ziraat ve Veterinerlik Fakültesi, öğrencilerimize benzersiz bir yüksek öğrenim deneyimi sağlamak için akademik mükemmelliğin ve öğrenci memnuniyetinin bir arada olduğu bir yerdir.

Program portföyümüz endüstriye danışılarak tasarlanmış olup, derecelerimizin işverenlerin ihtiyaç duyduğu ve istediği akademik bilgileri ve pratik becerileri sunmasını sağlamaktadır. Bu, mezunlarımızın iş piyasasında oldukça başarılı olmasını sağlayarak, birçoklarının mavi çipli şirketler için çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Son yıllarda, kampüs, önümüzdeki yıllarda daha fazla planlanan tesis içi konaklama gibi en yeni öğretim tesislerine ve öğrenci kaynaklarına 50 milyon poundluk bir yatırım yatırımı gördü.

Reaseheath'teki yüksek öğrenim kalitesinin son gözden geçirmesinde, Yüksek Öğrenim için Kalite Güvence Ajansı (QAA), öğrenci öğrenme fırsatlarının kalitesini ve zenginliğini takdir etmiştir. İyileştirilecek hiçbir alan bulamadılar ve iyi uygulamaların çoğunu tespit ettiler.

'Reaseheath Experience', eski öğrencilerimizin çoğunun hayatlarının en keyifli zamanları olduğunu söylemiş olduğu bir şeydir. Öğrencilerimizin seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmalarını istiyoruz ve yüksek performans gösterenlerin deneyim yoluyla ve aynı zamanda formel öğrenme yoluyla öğrendiklerini biliyoruz.

Neden University Centre Reaseheath ?

Cheshire kırsalında yer alan kampüsümüz, birinci sınıf, endüstri standardı, öğretim tesislerine sahiptir ancak yine de akademik mükemmeliyetini ve öğrenci memnuniyetini sağlayan bir kombinasyon olan samimi ve destekleyici atmosferini korumaktadır.

 • Lisans programlarımız size bir dizi endüstri tanınmış ikincil yeterlilikleri inceleme fırsatı sunar.
 • Öğrencilerimizin% 87'si personelin ne öğrettikleri konusunda coşkulu olduğunu söylüyor. Öğrenci Deneyimi Anketi 2016
 • İş yerleşimleri, bilimsel araştırmalar ve Birleşik Krallık'ta ve yurtdışında saha gezileri ve çalışma turları aracılığıyla endüstri anlayışları kazanın.
 • Geçen yıl 1 Reaseheath öğrencisinin 1'i birinci sınıf onur veya ayrıcalığa sahip oldu.
 • “Reaseheath'in Yüksek Öğrenim programları sıra dışıdır ve öğrenci öğrenme fırsatlarının kalitesi ve artışı İngiltere'nin beklentilerini aşmıştır.”
 • Yükseköğretim Değerlendirme 2014 için Kalite Güvence Ajansı (QAA)
 • Yükseköğretim kurslarımız için genel öğrenci memnuniyeti% 83'dür. Öğrenci Deneyimi Anketi 2016

Bizim tesisler

Son yıllarda 50 bin sterlin, binicilik merkezi, endüstri lideri gıda merkezi, spor tesisleri, Birleşik Krallık'a özgü bir bilimsel bahçecilik tesisi, hayvan merkezi ve hayvanat bahçesi gibi kampüs tesislerine yatırıldı.

Gelecek dört yıl boyunca öğrenci konaklama, tarım-teknoloji merkezi ve spor tesislerimizde 31 milyon £ daha yatırım yapılması planlanmaktadır.

Öğrenme Deneyiminiz

Reaseheath, mesleki hükümlere odaklanarak destekleyici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Kurslarımız, mezunların işverenlerin aradığı bilgi, beceri ve niteliklerle ayrılmasını sağlar.

Öğrencilerimizi aşağıdakilerle destekliyoruz:

 • Yüksek düzeyde bireysel destek ile küçük grup öğretimi
 • Geniş endüstri tecrübesi olan öğretim elemanları
 • Eğitmenlerle çok sayıda ders saati
 • Uzman tesisleri
 • Yurtdışı eğitim turları için fırsatlar
 • İşverenler ile güçlü bağlantılar
 • Aktarılabilir beceriler sunan sektörle ilgili programlar
 • Kariyer beklentilerinizi daha da geliştirmek için ek nitelikler.

Ek Nitelikler

Lisans programlarımız size bir dizi ikincil nitelikler okuma fırsatı sunar. Bu özel nitelikler kursunuzun yanında alınır ve endüstri tarafından tanınan niteliklerin kazanılması için bir fırsat sunar.

Ek yeterlilikler her konu alanına özgüdür. Mümkün olduğunda bunları çalışma programınızın bir parçası olarak sağlamayı hedefliyoruz, ancak bazılarına sübvansiyonlu bir ücret talep edilebilir.

İşverenler genellikle bir dereceye ek olarak endüstriye özgü yeterlilikler gerektirir, bu nedenle bu pratik yeterlilikler kariyer olasılıklarını ve istihdam edilebilirliği arttırabilir. İşverenlerin aradığı sektörle ilgili beceriler ve eğitim sunarlar ve mezunlara rekabetçi bir iş piyasasında lider bir pozisyon sunarlar.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

University Centre Reaseheath

Program Mezunlar paradigerinary lisansüstü dersler ve istihdam fırsatlarının geniş bir yelpazeye girmesine izin verir Memeli Biyokimya ve Veteriner Mikrobiyoloji ve İmmün ... [+]

Bu kurs, at endüstrisindeki en son gelişmelerin arkasındaki bilime odaklanmaktadır.

Program Mezunlar paradigerinary lisansüstü dersler ve istihdam fırsatlarının geniş bir yelpazeye girmesine izin verir Memeli Biyokimya ve Veteriner Mikrobiyoloji ve İmmünoloji gibi anahtar veterinerlik bilim modülleri katıştırır. Modüller, lisans süresince geliştirilen ve endüstri ortaklarıyla işbirliği projelerine katılma fırsatına sahip öğrencilerde ortaya çıkan önemli laboratuvar becerilerini içermektedir.

“Canlı” araştırma projeleri ve yeni geliştirilmiş bilimsel laboratuvar olanaklarını kullanma fırsatları ile bağlantılar, lisans tezlerini üstlenmek için canlı ve iyi bir ortam yaratmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Nantwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Centre Reaseheath

Bu program, mezunların, binicilik performans endüstrisinin başarısına ve büyümesine katkıda bulunabilmek için gerekli bilgi, beceri ve deneyim kombinasyonuna sahip olması ... [+]

Bu kurs, at ve binicinin atletik performansına odaklanır, öğrencileri binicilik performansı, koçluk veya takım performans yönetimi alanında bir kariyer için hazırlar.

Bu program, mezunların, binicilik performans endüstrisinin başarısına ve büyümesine katkıda bulunabilmek için gerekli bilgi, beceri ve deneyim kombinasyonuna sahip olmasını sağlamak için kapsamlı endüstri girdisi ile geliştirilmiştir.

Ders, performansı etkileyen altta yatan faktörlere odaklanır, performansı değerlendirmek için niceliksel yöntemleri kullanır ve ardından performansı arttırmak ve dış faktörlerin başarı üzerindeki etkisini değerlendirmek için bir dizi teknik değerlendirir.... [-]

Birleşik Krallık Nantwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Centre Reaseheath

Bu derste, hem yerel hem de arkadaş canlısı türlerle ilgili uzman modülleri ve pratik deneyimler yer almakta, öğrencilerin hem esaret altında hem de vahşi ortamda birçok ... [+]

Hayvan Davranışları ve Refahında Lisans Derecesi, lisansüstü eğitimde veya alternatif olarak endüstride istihdam edilmek suretiyle takip edilebilir.

Bu derste, hem yerel hem de arkadaş canlısı türlerle ilgili uzman modülleri ve pratik deneyimler yer almakta, öğrencilerin hem esaret altında hem de vahşi ortamda birçok farklı hayvanın davranışlarını ve refahlarını anlamalarını sağlamaktadır. Öğrenciler, 1. yıl boyunca Reaseheath'de kampüste hayvanat bahçesi lisanslı tesisler kullanılarak öğrenilir ve sonraki 2 ve 3. sınıflardaki çalışmalar sadece Chester Üniversitesi'nde gerçekleştirilir.

Sahadaki çalışmalar hayvan davranışları konusundaki bilginizi artıracak ve ilgili benzersiz araştırma projelerinde öğretim kadrosuyla çalışmanıza olanak sağlayacak bir tez çalışması olanağı bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Nantwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Centre Reaseheath

Bu ders, öğrencilerin tür tanımlaması, canlı yakalama teknikleri, nüfus yönetimi ve tür ve biyoçeşitliliği etkin bir şekilde koruyacak stratejiler gibi alanlarda beceri v ... [+]

Yaban Hayatı Koruma ve Ekoloji alanında Lisans Derecesi, yaban hayatı koruma alanında bir kariyer geliştirmek isteyen ve koruma, ekoloji ve yaban hayatında uygulamalı eğitim ve deneyim ile eşsiz bir akademik çalışma kombinasyonu sunan kişilere yöneliktir.

Bu ders, öğrencilerin tür tanımlaması, canlı yakalama teknikleri, nüfus yönetimi ve tür ve biyoçeşitliliği etkin bir şekilde koruyacak stratejiler gibi alanlarda beceri ve bilgi kazanacakları uzman modülleri ve pratik deneyimleri içerir.

Sahadaki çalışmalar, koruma, ekoloji ve yaban hayatı hakkındaki bilginizi genişletecek ve son yıl içerisinde ekolojik alan çalışmalarını içeren tez çalışması için bir fırsat var. Bu, öğrencilerin ilgili benzersiz araştırma deneyimleri hakkında konferans personeli ile çalışmasına izin verir.... [-]

Birleşik Krallık Nantwich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Centre Reaseheath
web sitesi
Telefon
(+44)1270 613284