The University of Law Business School Undergraduate

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Genel bakış:

Hukuk Üniversitesi (ULaw), Birleşik Krallık'ın en köklü uzman hukuk eğitimi sağlayıcılarından biridir. Aslında, Birleşik Krallık'taki herkesten daha fazla pratik avukat yetiştirdik.

Hukuk ve işletme arasındaki bu kadar yakın bağlarla, hukuk eğitiminde bir uzmanın mükemmel bir işletme okulu, Hukuk Fakültesi İşletme Okulu'nu geliştirmek için iyi bir donanıma sahip olduğu anlaşılmaktadır.

Pratik öğrenmeye sıkı sıkıya odaklanan İşletme Okulumuz öğrencileri işyerinde istihdam edilebilir ve başarılı olmaya hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. İş beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için doğru öğrenme ortamını oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sizi hukuk dünyasında kullanılan teknikleri, sizi iş dünyasında bir kariyere hazırlayacak ilgi çekici bir uzmanlık öğrenme deneyimi geliştirmek amacıyla uyarladık.

Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Lisans öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sunduğumuz ve İngiltere için sürekli olarak titiz ulusal kalite gereksinimlerini aştığımız tespit edildi. Yüksek öğretim.

yerler:

İşletme Okulumuz, lisans dersleri için Londra Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchester ve Nottingham'daki Hukuk Üniversitesi kampüslerinde faaliyet göstermektedir. GISMA Business School ile olan ortaklığımız sayesinde lisansüstü kursları Londra Moorgate kampüsümüzde veya Berlin'de verilmektedir. Her biri, müzik merkezlerine, tiyatrolara, sinemalara, barlara ve restoranlara mükemmel erişim sağlamak için ideal bir konumda bulunan gelişen bir ticaret merkezidir. Lisansüstü derslerimizden bazıları% 100 çevrimiçi olarak da mevcuttur.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Kurs Tasarımı:

Pratik öğrenmeye sıkı sıkıya odaklanan İşletme Okulumuz öğrencileri işyerinde istihdam edilebilir ve başarılı olmaya hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. İş beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için doğru öğrenme ortamını oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle, sizi hukuk dünyasında kullanılan teknikleri, sizi iş dünyasında bir kariyere hazırlayacak ilgi çekici bir uzmanlık öğrenme deneyimi geliştirmek amacıyla uyarladık. Tüm Business School eğitmenlerimiz gerçek dünyadaki iş tecrübesine sahiptir.

Ücretsiz Master Teklifi (sadece lisans için)

Hukuk Üniversitesi İşletme Fakültesi, kariyer hedefinize giden yolun her adımında sizi desteklemeyi taahhüt eder. Seçtiğiniz kariyere doğrudan adım atmak için yeterlilikler, beceriler ve endüstri bağlantıları konusunda tam donanımlı olmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Bu sebeple, İşletme Okulu'ndaki bir lisans derecesini başlatan tüm öğrencilere, Eylül 2019 veya 2020'de bizimle lisans derecelerini başarılı bir şekilde tamamlamadan başarılı bir şekilde tamamlamaları için bir işletme Master kursuna devam etme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mevcut kurslar ve uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.law.ac.uk/business/freemasters adresini ziyaret edin.

Kariyer ve İstihdam:

İstihdam edilebilirlik İşletme Fakültesi'nde yaptığımız her şeyin merkezindedir. İstihdam ekibimiz, etkinlikler, atölye çalışmaları ve ziyaretler sırasında tanışacağınız IBM, Londra Lloyds of London ve Price Waterhouse Coopers (PwC) gibi İngiltere'deki önemli çalışanlardan iş bağlantılarıyla başarılı bir şekilde nasıl bağlantı kuracağınız konusunda size birebir tavsiyeler verecek. kuruluşlara, gerçek dünyada iş dünyasının nasıl çalıştığını ilk elden görmenizi sağlar. Ayrıca, öğrencilerimize kendi işlerini kurmalarında ve girişimci bir zihniyet oluşturmada destek olmak için konuk konuşmacıları ve inovasyon uzmanlarını içeren girişimcilik etkinlikleri düzenliyoruz. İşveren uygulama tarafından yönlendirilecek ve size bildirilecek olan destek, başarılı iş başvuruları sunma, staj güvenliğini sağlama ve mülakat becerilerinizi sahte sınav merkezimizde bileme yeteneğinizi en üst düzeye çıkaracaktır.

Uluslararası Liderlik Yaz Okulu (lisans öğrencileri için):

Tutkularınızı destekleme konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, 2019 lisans öğrencilerimize önemli yumuşak beceriler geliştirebileceğiniz ve bu heyecan verici kenti ULaw öğrencilerinizle keşfedebileceğiniz Berlin'deki Uluslararası Liderlik Yaz Okulumuza katılma fırsatı sunuyoruz. Hukuk Üniversitesi web sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

İşletme Okulu'ndaki bazı kurslar Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edildiğinden, bu belirli kurslardaki öğrenciler kurs süresi boyunca ve tamamlandıktan bir yıl sonra otomatik ücretsiz üyelik kazanabilirler.

Avantajlar arasında ManagementDirect'e erişim; İngiltere'nin en büyük yönetim kütüphanesi, e-dergiler, şirket ve endüstri raporları dahil olmak üzere çevrimiçi kaynak portalına erişimin yanı sıra, Kariyer Gelişim Merkezi aracılığıyla 300'ün üzerinde işe alım yöneticisinin tavsiyesi ile birlikte.

Kariyerinizi ve iş becerilerinizi geliştirmek için JobSearch veritabanı ile mevcut iş ilanlarına ve çok sayıda videoya, öğreticiye ve makaleye erişeceksiniz. Çevrimiçi CMI mentorluk topluluğu, katılabileceğiniz CMI ağ oluşturma etkinlikleri hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, ilgilendiğiniz becerilere, deneyime ve sektöre göre eşleştirilebileceğiniz 120.000'den fazla üyeden oluşur.

CMI onaylı kurslarımızdan birini başarıyla tamamladığınızda, derecenize ek olarak CMI'den bir yeterlilik elde edersiniz.

Destekleyici çevre:

Kariyer hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok çeşitli geçmişlere sahip öğrencileri desteklemeyi amaçlıyoruz, bu yüzden çeşitli burslar ve burslar sunuyoruz.

Tüm öğrencilere tesislerimizden ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanma fırsatı verilir. Özürlülük Destek Servisi, çalışmalarınız sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici yardım da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerinizi yönetmeye adanmıştır.

Spor tesisleri:

Vücudunuzu ve zihninizi egzersiz yapmak istiyorsanız, tüm kampüslerimizde kalkmak ve formda kalmak için birçok fırsat vardır. Popüler aktiviteler arasında Zumba, futbol, netball, rugby ve tenis bulunmaktadır.

Kulüpler ve Topluluklar:

Kampüslerimizin her birinde mevcut olan çeşitli topluluklar, spor takımları ve sosyal etkinlikler sayesinde sizi meşgul edecek ve dersler arasında eğlenmek için bolca yer bulmak zorundasınız. Kursunuzun başlangıcında, seçtiğiniz bir topluma, kulübe veya etkinliğe katılabilir veya Öğrenci Birliği aracılığıyla kendinizden birini oluşturabilirsiniz.

Dersler:

Hukuk Fakültesi İşletme Okulu, Birleşik Krallık'ta çeşitli lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Lisansüstü derslerimizden bazıları% 100 çevrimiçi olarak da mevcuttur.

İşletme Okulu, Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edildiğinden, öğrenciler kurs süreleri boyunca ve tamamlandıktan bir yıl sonra otomatik ücretsiz üyelik kazanırlar.

Kurslarımızın birçoğu, Birleşik Krallık'ın son derece takdir edilen Chartered Manager (CMgr) statüsünü sunan yeminli yeminli meslek kuruluşu Chartered Management Institute (CMI) tarafından onaylanmıştır. Kurslarımızdan birini başarıyla tamamladığınızda, derecenize ek olarak CMI'den bir yeterlilik alacaksınız.

Online İşletme Kursları:

Lisansüstü kurslarımız için birinci sınıf çevrimiçi öğrenme sunuyoruz:

• Tüm öğrenme türleri için çalışma yöntemleri: e-kitap, i-Tutorials, web seminerleri, vaka çalışmaları, flashcards, ses dosyaları, hareketli grafikler, gerçek zamanlı öğrenci sohbet odaları, çevrimiçi değerlendirmelerle tarzınıza uyan bir çalışma yöntemi vardır, ve dahası.

• Özel Öğretmen Desteği: Özel bir program öğretmeninden, kurs süreniz boyunca işinize devam eden destek ve geri bildirim alacaksınız.

Giriş Koşulları ve Ücretleri:

Giriş koşulları ve ücretleri kursa göre değişir - giriş koşulları, ücretler, finansman seçenekleri ve Burslar ve Burserler hakkında daha fazla bilgi için Hukuk Üniversitesi web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası öğrenciler:

Tüm ULaw kampüslerinde gelişen uluslararası bir topluluğa katkıda bulunan 120'den fazla farklı milletten öğrencilere katılıyor olacaksınız.

Refahla ilgili tavsiye ve rehberlik sağlamak için burada bulunan bir Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz var.

Vize gereklilikleri ile ilgili bilgileri Hukuk Üniversitesi web sitesinde bulabilirsiniz.

Konaklama:

Lisans öğrencilerimiz için, bizimle çalışırken okurken rahat bir yer edinmenizi sağlamak için uzman İngiltere öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla konaklama ayarladık. Konaklama genellikle paylaşılan dairelerde veya bazı durumlarda bağımsız stüdyolarda yapılır.

Lisans öğrencileri için, derecenizi aldığınız ilk yıl, size firmamızın seçimi olarak kabul etmiş ve 30 Mart'a kadar giriş için başvuruda bulunmuşsanız, size konaklama teklifini garanti ediyoruz * (* T

Lisansüstü öğrenciler için, evden uzakta bir kampüs seçerseniz, konaklama veritabanımız, özel olarak kiralanmış mülk bulma veya diğer ULaw öğrencileriyle paylaşılan konaklama seçeneği ile birlikte yaşayabileceğiniz bir yer bulmanıza yardımcı olabilir.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Açık Günler ve Etkinlikler:

Açık Günlerimiz, İş kurslarımızı öğrenmek, tesislerimizi incelemek ve öğretmenlerimizle ve mevcut öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Konuşmalar, dinlendirici oturumları ve turlar olacak ve sorularınızı sorma şansınız olacak. Gününüzü mümkün olduğunca ilginç ve etkileşimli hale getireceğiz.

Kampüs içi Açık Günlerimizden birine gidemiyorsanız, zaman zaman kurslarımız için Çevrimiçi Açık Günler de sunmaktayız; bu nedenle, ders çalışmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenmeye hala fırsatınız var. Hukuk Fakültesi İşletme Fakültesi'nden çevrimiçi sorularınızı sorun.

Uluslararası Öğrenciler için, denizaşırı bir etkinlikte bizi ziyaret ederek bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Hukuk Üniversitesi İşletme Fakültesi lokasyonları:

Mevcut kurslar bölgelere göre değişir. Lokasyonlarımızla ilgili daha fazla detay, Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Lokasyonlar sayfasındadır.

Konumlar

Londra

Address
The University of Law
14 Store Street

WC1E 7DE Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Leeds

Address
The University of Law
15-16 Park Row

LS1 5HD Leeds, İngiltere, Birleşik Krallık

Manchester

Address
The University of Law
2 New York Street

M1 4HJ Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık

Birmingham

Address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, İngiltere, Birleşik Krallık