Resmi açıklamayı okuyun

Genel bakış:

Hukuk Üniversitesi (ULaw), Birleşik Krallık'ın en köklü uzman hukuk eğitimi sağlayıcılarından biridir. Aslında, Birleşik Krallık'taki herkesten daha fazla pratik avukat yetiştirdik.

Hukuk ve işletme arasındaki bu kadar yakın bağlarla, hukuk eğitiminde bir uzmanın mükemmel bir işletme okulu, The University of Law Business School geliştirmek için iyi bir donanıma sahip olduğu anlaşılmaktadır.

Pratik öğrenmeye sıkı sıkıya odaklanan İşletme Okulumuz öğrencileri işyerinde istihdam edilebilir ve başarılı olmaya hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. İş beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için doğru öğrenme ortamını oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sizi hukuk dünyasında kullanılan teknikleri, sizi iş dünyasında bir kariyere hazırlayacak ilgi çekici bir uzmanlık öğrenme deneyimi geliştirmek amacıyla uyarladık.

Hukuk Üniversitesi, Haziran 2019'da Öğretim Mükemmelliği ve Öğrenci Çıktıları Çerçevesinde (TEF) gümüş bir derecelendirme aldı. Lisans öğrencilerimiz için yüksek kaliteli öğretim, öğrenme ve çıktılar sunduğumuz ve İngiltere için sürekli olarak titiz ulusal kalite gereksinimlerini aştığımız tespit edildi. Yüksek öğretim.

yerler:

İşletme Okulumuz, lisans dersleri için Londra Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Manchester ve Nottingham'daki Hukuk Üniversitesi kampüslerinde faaliyet göstermektedir. GISMA Business School ile olan ortaklığımız sayesinde lisansüstü kursları Londra Moorgate kampüsümüzde veya Berlin'de verilmektedir. Her biri, müzik merkezlerine, tiyatrolara, sinemalara, barlara ve restoranlara mükemmel erişim sağlamak için ideal bir konumda bulunan gelişen bir ticaret merkezidir. Lisansüstü derslerimizden bazıları% 100 çevrimiçi olarak da mevcuttur.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Kurs Tasarımı:

Pratik öğrenmeye sıkı sıkıya odaklanan İşletme Okulumuz öğrencileri işyerinde istihdam edilebilir ve başarılı olmaya hazır hale getirmeyi amaçlamaktadır. İş beklentilerinizi gerçekleştirmeniz için doğru öğrenme ortamını oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sizi hukuk dünyasında kullanılan teknikleri, sizi iş dünyasında bir kariyere hazırlayacak ilgi çekici bir uzmanlık öğrenme deneyimi geliştirmek amacıyla uyarladık. Tüm Business School eğitmenlerimiz gerçek dünya iş tecrübesine sahiptir.

Ücretsiz Master Teklifi (sadece lisans için)

The University of Law Business School , kariyer hedefinize giden yolun her adımında sizi desteklemeyi taahhüt eder. Seçtiğiniz kariyere doğrudan adım atmak için yeterlilikler, beceriler ve endüstri bağlantıları konusunda tam donanımlı olmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Bu sebeple, Business School'da bir lisans derecesine başlayan tüm öğrencilere, Eylül 2019 veya 2020'de bizimle lisans derecelerini başarılı bir şekilde tamamlamadan başarılı bir şekilde tamamlamaları için bir işletme Master kursuna devam etme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mevcut kurslar ve uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.law.ac.uk/business/freemasters adresini ziyaret edin.

Kariyer ve İstihdam:

İstihdam edilebilirlik İşletme Fakültesi'nde yaptığımız her şeyin merkezindedir. İstihdam ekibimiz, etkinlikler, atölye çalışmaları ve ziyaretler sırasında tanışacağınız IBM, Londra Lloyds of London ve Price Waterhouse Coopers (PwC) gibi İngiltere'deki önemli çalışanlardan iş bağlantılarıyla başarılı bir şekilde nasıl bağlantı kuracağınız konusunda size birebir tavsiyeler verecek. kuruluşlara, gerçek dünyada iş dünyasının nasıl çalıştığını ilk elden görmenizi sağlar. Ayrıca, öğrencilerimize kendi işlerini kurmalarında ve girişimci bir zihniyet oluşturmada destek olmak için konuk konuşmacıları ve inovasyon uzmanlarını içeren girişimcilik etkinlikleri düzenliyoruz. İşveren uygulama tarafından yönlendirilecek ve size bildirilecek olan destek, başarılı iş başvuruları sunma, staj güvenliğini sağlama ve mülakat becerilerinizi sahte sınav merkezimizde bileme yeteneğinizi en üst düzeye çıkaracaktır.

Uluslararası Liderlik Yaz Okulu (lisans öğrencileri için):

Tutkularınızı destekleme konusundaki kararlılığımızın bir parçası olarak, 2019 lisans öğrencilerimize önemli yumuşak beceriler geliştirebileceğiniz ve bu heyecan verici kenti ULaw öğrencilerinizle keşfedebileceğiniz Berlin'deki Uluslararası Liderlik Yaz Okulumuza katılma fırsatı sunuyoruz. Hukuk Üniversitesi web sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz: law.ac.uk/undergraduate/llb/summer-school/

Chartered Management Institute (CMI):

İşletme Okulu'ndaki bazı kurslar Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edildiğinden, bu belirli kurslardaki öğrenciler kurs süresi boyunca ve tamamlandıktan bir yıl sonra otomatik ücretsiz üyelik kazanabilirler.

Avantajlar arasında ManagementDirect'e erişim; İngiltere'nin en büyük yönetim kütüphanesi, e-dergiler, şirket ve endüstri raporları dahil olmak üzere çevrimiçi kaynak portalına erişimin yanı sıra, Kariyer Gelişim Merkezi aracılığıyla 300'ün üzerinde işe alım yöneticisinin tavsiyesi ile birlikte.

Kariyerinizi ve iş becerilerinizi geliştirmek için JobSearch veritabanı ile mevcut iş ilanlarına ve çok sayıda videoya, öğreticiye ve makaleye erişeceksiniz. Çevrimiçi CMI mentorluk topluluğu, katılabileceğiniz CMI ağ oluşturma etkinlikleri hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, ilgilendiğiniz becerilere, deneyime ve sektöre göre eşleştirilebileceğiniz 120.000'den fazla üyeden oluşur.

CMI onaylı kurslarımızdan birini başarıyla tamamladığınızda, derecenize ek olarak CMI'den bir yeterlilik elde edersiniz.

Destekleyici çevre:

Kariyer hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok farklı geçmişlere sahip öğrencileri desteklemeyi amaçlıyoruz, bu yüzden çeşitli burslar ve burslar sunuyoruz.

Tüm öğrencilere tesislerimizden ve hizmetlerimizden tam anlamıyla yararlanma fırsatı verilir. Özürlülük Destek Servisi, çalışmalarınız sırasında yaralanma veya hastalık nedeniyle geçici yardım da dahil olmak üzere tüm gereksinimlerinizi yönetmeye adanmıştır.

Spor tesisleri:

Vücudunuzu ve zihninizi egzersiz yapmak istiyorsanız, tüm kampüslerimizde kalkmak ve formda kalmak için birçok fırsat vardır. Popüler aktiviteler arasında Zumba, futbol, netball, rugby ve tenis bulunmaktadır.

Kulüpler ve Topluluklar:

Kampüslerimizin her birinde mevcut olan çeşitli topluluklar, spor takımları ve sosyal etkinlikler sayesinde sizi meşgul edecek ve dersler arasında eğlenmek için bolca yer bulmak zorundasınız. Kursunuzun başlangıcında, seçtiğiniz bir topluma, kulübe veya etkinliğe katılabilir veya Öğrenci Birliği aracılığıyla kendinizden birini oluşturabilirsiniz.

Dersler:

The University of Law Business School , Birleşik Krallık'ta çeşitli lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Lisansüstü derslerimizden bazıları% 100 çevrimiçi olarak da mevcuttur.

İşletme Okulu, Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edildiğinden, öğrenciler kurs süreleri boyunca ve tamamlandıktan bir yıl sonra otomatik ücretsiz üyelik kazanırlar.

Kurslarımızın birçoğu, Birleşik Krallık'ın son derece takdir edilen Chartered Manager (CMgr) statüsünü sunan yeminli yeminli meslek kuruluşu Chartered Management Institute (CMI) tarafından onaylanmıştır. Kurslarımızdan birini başarıyla tamamladığınızda, derecenize ek olarak CMI'den bir yeterlilik alacaksınız.

Online İşletme Kursları:

Lisansüstü kurslarımız için birinci sınıf çevrimiçi öğrenme sunuyoruz:

• Tüm öğrenme türleri için çalışma yöntemleri: e-kitap, i-Tutorials, web seminerleri, vaka çalışmaları, flashcards, ses dosyaları, hareketli grafikler, gerçek zamanlı öğrenci sohbet odaları, çevrimiçi değerlendirmelerle tarzınıza uyan bir çalışma yöntemi vardır, ve dahası.

• Özel Öğretmen Desteği: Özel bir program öğretmeninden, kurs süreniz boyunca işinize devam eden destek ve geri bildirim alacaksınız.

Giriş Koşulları ve Ücretleri:

Giriş koşulları ve ücretleri kursa göre değişir - giriş koşulları, ücretler, finansman seçenekleri ve Burslar ve Burserler hakkında daha fazla bilgi için Hukuk Üniversitesi web sitesini ziyaret edin.

Uluslararası öğrenciler:

Tüm ULaw kampüslerinde gelişen uluslararası bir topluluğa katkıda bulunan 120'den fazla farklı milletten öğrencilere katılıyor olacaksınız.

Refahla ilgili tavsiye ve rehberlik sağlamak için burada bulunan bir Öğrenci Destek Hizmetleri ekibimiz var.

Vize gereklilikleri ile ilgili bilgileri Hukuk Üniversitesi web sitesinde bulabilirsiniz.

Konaklama:

Lisans öğrencilerimiz için, bizimle çalışırken okurken rahat bir yer edinmenizi sağlamak için uzman İngiltere öğrenci konaklama sağlayıcılarıyla konaklama ayarladık. Konaklama genellikle paylaşılan dairelerde veya bazı durumlarda bağımsız stüdyolarda yapılır.

Lisans öğrencileri için, derecenizi aldığınız ilk yıl, size firmamızın seçimi olarak kabul etmiş ve 30 Mart'a kadar giriş için başvuruda bulunmuşsanız, size konaklama teklifini garanti ediyoruz * (* T

Lisansüstü öğrenciler için, evden uzakta bir kampüs seçerseniz, konaklama veritabanımız, özel olarak kiralanmış mülk bulma veya diğer ULaw öğrencileriyle paylaşılan konaklama seçeneği ile birlikte yaşayabileceğiniz bir yer bulmanıza yardımcı olabilir.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Açık Günler ve Etkinlikler:

Açık Günlerimiz, İş kurslarımızı öğrenmek, tesislerimizi incelemek ve öğretmenlerimizle ve mevcut öğrencilerle tanışmak için harika bir yoldur. Konuşmalar, dinlendirici oturumları ve turlar olacak ve sorularınızı sorma şansınız olacak. Gününüzü mümkün olduğunca ilginç ve etkileşimli hale getireceğiz.

Kampüsteki Açık Günlerimizden birine gidemiyorsanız, zaman zaman kurslarımız için Çevrimiçi Açık Günler de sunuyoruz - bu yüzden hala The University of Law Business School Market'te eğitim almanın nasıl bir şey olduğunu bulma şansınız var The University of Law Business School çevrimiçi sorularınızı sorun.

Uluslararası Öğrenciler için, denizaşırı bir etkinlikte bizi ziyaret ederek bizimle çalışmak hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

The University of Law Business School lokasyonları:

Mevcut kurslar bölgelere göre değişir. Lokasyonlarımızla ilgili daha fazla detay, Hukuk Üniversitesi web sitesinde, Lokasyonlar sayfasındadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

The University of Law Business School

Hazırlık Yılı ile BA (Hons) İşletme Yönetimi (Hukuk), işletme yönetimi ve hukukun kilit yönleri hakkında bir bilgi ve anlayış geliştirmek ve özellikle de bu konuda bir ka ... [+]

BA (Hons) Hazırlık Yılı ile İşletme Yönetimi

Hazırlık Yılı ile BA (Hons) İşletme Yönetimi (Hukuk), işletme yönetimi ve hukukun kilit yönleri hakkında bir bilgi ve anlayış geliştirmek ve özellikle de bu konuda bir kariyer yapmak isteyen bir öğrenciye yöneliktir. alan.

Kuruluş yılı, lisans işletme programının ayrılmaz bir parçasıdır. Size lisans öğrenimine hazırlanmak ve iş ve pazarlama yönetiminin önemli yönlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için gerekli çalışma becerileri ve bilgi sağlayacaktır. Kuruluş yılının başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, 1. yıl işletme yönetiminin ana alanlarını kapsayacaktır. Yıllar 2 ve 3, pazarlamada seçmeli seçenekler ile birlikte bu temaları daha ayrıntılı olarak keşfedeceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BA (Hons) İşletme Yönetimi programı, istihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanmıştır ve sizi seçtiğiniz endüstrinin en üstünde başarılı olmak için gereken bilgi v ... [+]

BA (Hons) İşletme Yönetimi

BA (Hons) İşletme Yönetimi programı, istihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanmıştır ve sizi seçtiğiniz endüstrinin en üstünde başarılı olmak için gereken bilgi ve becerilerle donatacaktır. Birleşik Krallık'ta okunduğu zaman, bu derece Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilir; bu, mezun olduğunuz için CMI'den Yönetim ve Liderlik Derecesi 5 Derecesi diploması alacağınız anlamına gelir. Kursu çevrimiçi olarak, Londra Bloomsbury, Birmingham, Leeds veya Nottingham'daki İngiltere kampüslerimizden birinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca, bu kurs Berlin'de de çalışılabilir.

Bu ders işletme veya yönetim alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Günümüzün değişen iş ortamında farklı organizasyonlarda etkili yönetimsel davranışlar yaratan yeterlilikleri geliştireceksiniz. Araştırma, sunum, eleştirel analiz, problem çözme, takım çalışması ve girişimcilik gibi işverenlerin aradığı bilgi ve becerileri kazanacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama) programı, istihdam edilebilirliğe odaklıdır ve sizi işletme ve pazarlama alanında üstünlük için gereken bilgi ve becerilerle donata ... [+]

BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama)

BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama) programı, istihdam edilebilirliğe odaklıdır ve sizi işletme ve pazarlama alanında üstünlük için gereken bilgi ve becerilerle donatacaktır. Pazarlama Pathway , pazarlama veya işletme yönetimi alanında kariyer yapmak Pathway yöneliktir ve her iki alanda da temel oluşturur. Pazarlamanın ilişkisel doğasını ve stratejik pazarlama planlaması ve iletişimin uluslararası örgütlerin başarısına nasıl katkıda bulunduğunu öğreneceksiniz. Bu kurs, planlama, sunum, iletişim ve takım çalışması becerilerinizi geliştirecektir.

İngiltere'deki kampüslerimizden birinde The University of Law Business School bir işletme derecesi alarak, aynı zamanda Özgür Master teklifimiz için uygun olacaksınız. İstihdam edilebilirlik potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için, lisans derecenizi başarıyla tamamlamanız için hiçbir ek ücret ödemeden bir işletme Master kursuna devam edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BA (Hons) Hukuk ile İşletme Yönetimi programı, işletme yönetimi bilgilerini, kurumların içinde yürüttükleri yasal çerçeve anlayışıyla birlikte geliştirmek isteyen öğrenci ... [+]

BA (Hons) İşletme Yönetimi ile Hukuk

BA (Hons) Hukuk ile İşletme Yönetimi programı, işletme yönetimi bilgilerini, kurumların içinde yürüttükleri yasal çerçeve anlayışıyla birlikte geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

İlk yılınız boyunca işletme yönetiminin temel alanlarını kapladıktan sonra, bu alanları 2 ve 3 yıllarında hukuk konu alanlarıyla birlikte daha derinlemesine geliştirmeye devam edeceksiniz.

Mezun olduktan sonra, size bir yönetim danışmanı, iş analisti, operasyon yöneticisi veya bir girişimci gibi roller dahil olmak üzere çeşitli kariyer seçeneklerine sahip olacaksınız.

İngiltere'deki kampüslerimizden birinde The University of Law Business School bir işletme derecesi alarak, aynı zamanda Özgür Master teklifimiz için uygun olacaksınız. İstihdam edilebilirlik potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için, lisans derecenizi başarıyla tamamlamanız için hiçbir ek ücret ödemeden bir işletme Master kursuna devam edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

Hazırlık Yılı BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama), iş ve pazarlama yönetiminin önemli yönlerini anlama ve özellikle bu konuda bir kariyer yapmaya istekli olan kişileri ... [+]

Hazırlık Yılı BA (Hons) İş Yönetimi (Pazarlama)

Hazırlık Yılı BA (Hons) İşletme Yönetimi (Pazarlama), iş ve pazarlama yönetiminin önemli yönlerini anlama ve özellikle bu konuda bir kariyer yapmaya istekli olan kişilerin bilgi ve ilgisini geliştirmeye ilgi duyan öğrencilere yöneliktir. alan.

Kuruluş yılı, lisans işletme programının ayrılmaz bir parçasıdır. Size lisans öğrenimine hazırlanmak ve iş ve pazarlama yönetiminin önemli yönlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için gerekli çalışma becerileri ve bilgi sağlayacaktır. Kuruluş yılının başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, 1. yıl işletme yönetiminin ana alanlarını kapsayacaktır. Yıllar 2 ve 3, pazarlamada seçmeli seçenekler ile birlikte bu temaları daha ayrıntılı olarak keşfedeceklerdir.... [-]

Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

Bu ders, işletme yönetimi bilgilerini geliştirmeye ilgi duyan Uluslararası öğrenciler için tamamlayıcı bir derece olarak tasarlanmıştır. İstihdam edilebilirliğe güçlü bir ... [+]

Uluslararası İşletme Yönetimi (Top Up)

Bu ders işletme yönetimi bilgilerini geliştirmeye ilgi duyan Uluslararası öğrenciler için en üst seviye olarak tasarlanmıştır. İstihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanan bu program, hızla değişen bir çalışma ortamındaki bir kariyer için gereken entelektüel dayanakları ve öz farkındalık ve kişisel gelişim için titiz bir yaklaşım sunmaktadır. Ayrıca, meslek kuruluşları ve işverenlerle çalışma ve girişimcilik faaliyetlerinde bulunma gibi iş deneyimi fırsatları sayesinde iş dünyasına ve mevcut taleplerine de maruz kalacaksınız.

Bu kursu okurken, bilgili, yetkin ve etkili işletme yöneticileri ve işletme yönetiminde başarılı kariyerlerini sürdürebilen liderler olma fırsatına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

Hazırlık Yılı BA (Hons) İşletme Yönetimi, iş ve yönetimin önemli yönlerini ve özellikle de bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin bilgi ve anlayışını geliştirmeye ilgi duy ... [+]

Vakıf ile (Hons) İşletme Yönetimi

Hazırlık Yılı BA (Hons) İşletme Yönetimi, iş ve yönetimin önemli yönlerini ve özellikle de bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin bilgi ve anlayışını geliştirmeye ilgi duyan öğrencilere yöneliktir.

Kuruluş yılı, lisans işletme programının ayrılmaz bir parçasıdır. Size lisans eğitimi için hazırlanacak ve işin ana alanlarını daha iyi anlamanıza yardımcı olacak gerekli çalışma becerileri ve bilgisini sağlayacaktır. Kuruluş yılı başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, 1. yıl işletme yönetiminin temel unsurlarını kapsayacaktır. Yıllar 2 ve 3, belirli temalara odaklanmanızı sağlayan seçmeli seçeneklerle birlikte bu temaları daha ayrıntılı bir şekilde keşfedecektir.... [-]

Birleşik Krallık Londra Manchester Leeds Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

The University of Law Business School

BSc Uluslararası Kuruluş Yılı ile Uluslararası İşletme, işletme ve yönetimin kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirme ve özellikle işletme yönetimi alanında ulu ... [+]

BSc (Hons) Hazırlık Yılı ile Uluslararası İşletme Yönetimi

BSc Uluslararası Kuruluş Yılı ile Uluslararası İşletme, işletme ve yönetimin kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirme ve özellikle işletme yönetimi alanında uluslararası bir kariyer yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir.

Derecesi programı, Hazırlık Yılı, iş bilgilerini ve işle ilgili becerilerini geliştirmek ve geliştirmek isteyen öğrenciler için hem akademik hem de iş / meslekle ilgili öğrenmeyi içeren temel bir yıl sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yıl, öğrencilere işletme yönetiminin kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış kazandırır, ayrıca lisans işletme programlarına katılmak için gerekli becerileri 4., 5. ve 6. seviyelerde sunar.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BSc (Hons) Muhasebe ve Finans, muhasebe ve finansın kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirmeye ve özellikle muhasebe ve finans alanında profesyonel bir kariyer ... [+]

BSc (Hons) Muhasebe ve Finansman

BSc (Hons) Muhasebe ve Finans, muhasebe ve finans ve özellikle muhasebe ve finans alanında profesyonel bir kariyer peşinde koşmak isteyen, bilgi ve anlayış geliştirmek için ilgi var öğrenciler hedefleniyor. Öğrencilere günümüzün değişen iş ortamında etkili muhasebe profesyonelleri yaratan yeterlilikler geliştirmelerine olanak tanıyan bir öğrenme deneyimi kazandırmayı amaçlamaktadır. Müfredat ve öğrenme ve öğretme stratejisi, bağımsız öğrenmeyi teşvik etmek ve gelecek için istihdam edilebilirlik becerilerini artırmak için konuk dersleri ve “canlı” atölye çalışmaları ile tamamlanmaktadır.

1. Yıl, işletme temellerinin yanı sıra muhasebe ve finansın temellerini iyi bir şekilde anlamanızı sağlar. 2. ve 3. yıl size, şirketlerin kararları almak için muhasebe ve finansmanı nasıl kullandıkları, belirsizlik ve risk koşulları altında performans raporlama konusunda derinlemesine bilgi verir. Program, hızla değişen bir çalışma ortamında profesyonel bir kariyer için gerekli olan entelektüel dayanakları, kişisel farkındalığa ve kişisel gelişime titiz bir yaklaşım ve iş dünyasına ve mevcut iş taleplerine iş deneyimi olanakları üzerinden önemli ölçüde maruz kalmayı sağlar.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BSc International Business, işletme ve yönetimin kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirme ve özellikle de işletme yönetimi alanında uluslararası bir kariyer yap ... [+]

BSc (Hons) Uluslararası İşletme Yönetimi

BSc International Business, işletme ve yönetimin kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirme ve özellikle de işletme yönetimi alanında uluslararası bir kariyer yapmak isteyen öğrencilere yöneliktir.

İlk yıl işletme yönetiminin temel unsurlarını kapsar. Yıl 2, GUS'un Dublin Singapur, Toronto, Vancouver veya Berlin'deki organizasyonlarından birinde uluslararası olarak çalışarak geçirilir. Yıllar 3, iş tecrübeniz sırasında özellikle ilginç bulduğunuz ve özellikle istihdam edilebilirlik becerilerinizi daha da geliştiren bir yönetim disiplinini kapsar. Program, hızla değişen bir çalışma ortamındaki bir kariyer için gereken entelektüel dayanakları, öz-farkındalığa ve kişisel gelişime sıkı bir yaklaşım ve iş dünyasına ve mevcut iş taleplerine iş deneyimi fırsatları üzerinden ciddi bir şekilde maruz kalmayı sağlar.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BSc Dijital İşletme Yönetimi, sürekli değişen dijital işletme yönetimi alanıyla ilgilenenlere yöneliktir. Öğrenciler, yıkıcı teknolojiler, dijital ve sosyal medya pazarla ... [+]

BSc Dijital İşletme Yönetimi

BSc Dijital İşletme Yönetimi, sürekli değişen dijital işletme yönetimi alanıyla ilgilenenlere yöneliktir. Öğrenciler, yıkıcı teknolojiler, dijital ve sosyal medya pazarlaması, dijital dönüşüm, proje yönetimi ve Bilgi Sistemlerine dayanan dijital iş modellerinin rolünü analiz etmek için gerekli becerileri geliştireceklerdir.

İngiltere'deki kampüslerimizden birinde The University of Law Business School bir işletme derecesi alarak, aynı zamanda Özgür Master teklifimiz için uygun olacaksınız. İstihdam edilebilirlik potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için, lisans derecenizi başarıyla tamamlamanız için hiçbir ek ücret ödemeden bir işletme Master kursuna devam edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

Kuruluş yılı olan BSc Dijital Pazarlama, dijital pazarlama alanlarına ilgi duyanları hedeflemekte ve aynı zamanda işletme ve yönetimin temel yönleri hakkında bir anlayış ... [+]

BSc Dijital Pazarlama

Kuruluş yılı olan BSc Dijital Pazarlama, dijital pazarlama alanlarına ilgi duyanları hedeflemekte ve aynı zamanda işletme ve yönetimin temel yönleri hakkında bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler iş dünyasında teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme hakkında bir takdir geliştireceklerdir. Dijital pazarlama teknikleri ve dijital ve sosyal medya platformlarını kullanarak etkili dijital pazarlama stratejileri geliştirmenize olanak sağlayacak kavramları öğreneceksiniz.

Kazanacağınız bilgilere ek olarak, işverenlerin araştırma, sunum, eleştirel analiz, problem çözme, ekip oluşturma ve girişimcilik dahil olmak üzere aradıkları becerileri de geliştireceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BSc Dijital İşletme Yönetimi, sürekli değişen dijital işletme yönetimi alanıyla ilgilenenlere yöneliktir. Öğrenciler, yıkıcı teknolojiler, dijital ve sosyal medya pazarla ... [+]

BSc Hazırlık Yılı ile Dijital İşletme Yönetimi

BSc Dijital İşletme Yönetimi, sürekli değişen dijital işletme yönetimi alanıyla ilgilenenlere yöneliktir. Öğrenciler, yıkıcı teknolojiler, dijital ve sosyal medya pazarlaması, dijital dönüşüm, proje yönetimi ve Bilgi Sistemlerine dayanan dijital iş modellerinin rolünü analiz etmek için gerekli becerileri geliştireceklerdir.

İngiltere'deki kampüslerimizden birinde The University of Law Business School bir işletme derecesi alarak, aynı zamanda Özgür Master teklifimiz için uygun olacaksınız. İstihdam edilebilirlik potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için, lisans derecenizi başarıyla tamamlamanız için hiçbir ek ücret ödemeden bir işletme Master kursuna devam edebilirsiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

Kuruluş yılı olan BSc Dijital Pazarlama, dijital pazarlama alanlarına ilgi duyanları hedeflemekte ve aynı zamanda işletme ve yönetimin temel yönleri hakkında bir anlayış ... [+]

BSc Hazırlık Yılı ile Dijital Pazarlama

Kuruluş yılı olan BSc Dijital Pazarlama, dijital pazarlama alanlarına ilgi duyanları hedeflemekte ve aynı zamanda işletme ve yönetimin temel yönleri hakkında bir anlayış geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler iş dünyasında teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme hakkında bir takdir geliştireceklerdir. Dijital pazarlama teknikleri ve dijital ve sosyal medya platformlarını kullanarak etkili dijital pazarlama stratejileri geliştirmenize olanak sağlayacak kavramları öğreneceksiniz.

Edineceğiniz bilgilere ek olarak, işverenlerin araştırma, sunum, eleştirel analiz, problem çözme, ekip oluşturma ve girişimcilik dahil olmak üzere aradıkları becerileri de geliştireceksiniz.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Law Business School

BSc (Hons) Muhasebe ve Finansman Kuruluş Yılı ile birlikte muhasebe ve finansın kilit yönleri hakkında bilgi ve anlayış geliştirme ve özellikle muhasebe ve finans alanınd ... [+]

Hazırlık Yılı ile BSc (Hons) Muhasebe ve Finansman

BSc (Hons) Muhasebe ve Finansman Hazırlık Yılı, muhasebe ve finansın ve özellikle muhasebe ve finans alanında profesyonel bir kariyere sahip olmak isteyenlerin muhasebe ve finansın temel yönlerini anlama konusunda bilgi sahibi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrencilere günümüzün değişen iş ortamında etkili muhasebe profesyonelleri yaratan yeterlilikler geliştirmelerine olanak tanıyan bir öğrenme deneyimi kazandırmayı amaçlamaktadır. Müfredat ve öğrenme ve öğretme stratejisi, bağımsız öğrenmeyi teşvik etmek ve gelecek için istihdam edilebilirlik becerilerini artırmak için konuk dersleri ve “canlı” atölye çalışmaları ile tamamlanmaktadır. Bu bilgi ve beceriler, Kuruluş Yılı'nın başarıyla tamamlanmasını müteakip yıllarda daha da geliştirilecek ve genişletilecektir.... [-]

Birleşik Krallık Londra Leeds Manchester Birmingham Nottingham  + 2 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ULaw Bloomsbury Open Day Centre Visit

The University of Law Business School: We’re in Business

James Walters, student at The University of Law Business School

Connecting you to the real world of Business: Events at The University of Law Business School

Jo Lozinska, Employability Manager at The University of Law Business School

Location address
The University of Law
14 Store Street

London, İngiltere, WC1E 7DE GB
Location address
The University of Law
15-16 Park Row

Leeds, İngiltere, LS1 5HD GB
Location address
The University of Law
2 New York Street

Manchester, İngiltere, M1 4HJ GB
Location address
The University of Law
133 Great Hampton Street

Birmingham, İngiltere, GB