Resmi açıklamayı okuyun

Neden ACM'yi Seçmelisiniz? Etik Yaparak Öğrenme

ACM, müzik endüstrisinin bugün nasıl çalıştığını anlıyor ve doğrudan endüstri ile bağlantı kuran kapsamlı ve kapsamlı öğrenme ortamı yarattı. Etütler yaparak öğrenmemiz, endüstrinin nasıl işlediğini basitleştirmeye yardımcı olur ve kariyer yolları ve seçenekleri hakkında açık bir görüş ortaya koyar. Bu açık ve pratik yaklaşım öğrenmeyi hızlandırır.

Sektörün her yönüyle (canlı!) Detaylı olarak ortaya çıkması (canlı!), Öğrencilerimize açık seçimler yapmalarında ve onlara rehberlik etmek için ihtiyaç duydukları haritaları oluşturmalarında büyük kolaylık sağlayan seçenekleri ve yerleri ortaya koyuyor. Eğer bir yapımcı iseniz, şarkı yapısına ve şarkı sözlerine temel bir kavrayışa ihtiyaç duyduğunuzu bileceksiniz, ancak temelde gelir elde edebileceğiniz gelir akışları ve fikri mülkiyet hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Ayrıca, müziğinizin, canlı performans, şarkı sözü yazan kredi ve yayınlama (senkronizasyon ve lisanslama da dahil olmak üzere) yoluyla nasıl paraya çevrildiğini anlamanız gerekecek. ACM'de size Metropolis'te her gün bunu yapan ekiplerle bağlantı kurarak bunları kapsamlı bir şekilde öğreteceğiz.

Aynı şekilde, birincil odaklanma gerçekleştiren ve oturumlar oynayarak olabildiğince fazla deneyim kazanan bir davulcu olabilirsiniz. Bu durumda, paranızın nasıl ödenip ödenmediğini ve bir parkurdan etkileniyorsanız, belki bunu birlikte yazıp bir ürün yaratılmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu durumda, oturum oynama aslında yazı haline gelir. Oyun oynamak ve yazmak için ne kadar para kazandığınızın farkını bilmeniz gerekecek.

Siz öğrenirken, portföyünüzü inşa edeceksiniz ve işbaşı müzisyeni olmaktan ziyade kendi fan tabanınızı oluşturmak için oluşturduğunuz eserin nasıl kaldıracağını anlamanıza yardım edeceğiz. Bu, profesyonel müzisyen olarak istihdam edilebilirliğinizi, kendinizi yalnızca birincil varlık olarak pazarlamakla arzu ettiğiniz hale getirerek en üst düzeye çıkarır. Her gün bunu yaparken en iyi endüstri profesyonellerine sahip olduğumuz için sana bunu öğreteceğiz.

Zanaatkarınızı büyük bir etiketle imzalamayı umut ederek bir sanatçı olarak kullanmak, modası geçmiş bir kavram ve artık işletmenin işleyişi değil. Hedefimiz, ACM yoluyla gelen her sanatçıyı, inandırıcı, kendi kendine yeten bir sanatçı olmanın inanışını, arzusunu ve anlayışını aşılamaktır. Bu konuma girdikten sonra, bir grup, bir yapımcı, yönetici, bir etiket ve bir yayıncı ile güvenle şartları görüşmek için donanıma sahip olmanız gerekir. Kendi kariyerinizi ve fırsatlarınızı nasıl yöneteceğinizi tam olarak anlamadan mezuniyetle ilgili bir yönetici ile görüşmek için yarıştığınızdan ziyade, kendi kariyerinizi yönetmeye hazırlayacağız.

Metropolis'le olan derin entegrasyon ilişkimiz sayesinde ACM, nabzı tutuyor ve öğrencilerimizin içindeki yerlerini belirlemelerine yardımcı oluyor. Metropolis'te ekipler, binbaşı, bağımsızlar ve doğrudan, imzalı ve imzasız sanatçılar, markalar, dağıtım ortakları ve içerik yaratıcıları da dahil olmak üzere her seviyede çalıştığı için endüstrinin şu an nerede olduğunu biliyoruz.

ACM, endüstriyi, bugünün ve yarının müziğinin yazıldığı, üretildiği, karışık, hakim olduğu, dağıtıldığı, pazarlandığı ve yayınlandığı uçtan uca kapsüller. Öğrencilerimiz bir kitaptan değil, aynı zamanda müzik işinin deneyimlerini öğrenirler. ACM ve Metropolis arasında, öğrencilerimize bu benzersiz bakış açısı ve fırsat veren intrinsik, canlı, nefesli bir bağlantıdır.

ACM ve Metropolis arasındaki iç bağlantı, öğrencilerimize yaptıkları fırsatlardan öğrenme fırsatı verir. Metropolis CEO'su Ian Brenchley, daha önce on beş yılı aşkın bir süredir Evrensel de dahil olmak üzere büyük etiketlerle çalışmış olan yedi yıldır stüdyosunu yönetti. Ian, endüstrinin en üst seviyesindeki profesyonellerle yaptığı görüşmeler ve onlardan doğan fırsatlar sayesinde, en uygun anlayışları ve öğrenmeleri doğrudan ACM öğrencilerine getiriyor. Aşağıda, Ian'ın sözleriyle öğrencimizin deneyimsel öğrenmesine pratik endüstri içeriği yerleştirmenin birkaç örneği verilmiştir:

"Son zamanlarda Los Angeles'a iş gezisinde Andy Ross ve Charles Barsamian ile bir araya geldim. Her ikisi de en son filmlerde çalışıyor ve senkronizasyon, müzik denetimi ve orkestra puanlarından sorumluydu. Exit Strategy Productions adlı yeni bir şirket başlattılar; müzik denetimi ve yayıncılığı konusunda uzmanım. Katolik Doha, Katar ve Metropol tarafından Katara Stüdyolarında çalıştığımız stüdyo için orkestra puanı aracılığıyla Hollywood filmleri ve çekirdek iş aracılığıyla bizim için yayıncılık fırsatları üretmek için onları danışman olarak aldık. Bu yeni ilişkinin kurulmasından ve ana işimize yarar sağlamak için stratejiyi nasıl geliştirdiğimizden öğrendik ki ACM Business öğrencileri için masterclass içeriği olarak kullanıldı. Bu Metropolis projesinin ilerleyen evrimi hakkında öğrencileri gerçek zamanlı olarak güncellemeye devam edeceğiz. Buna ek olarak, Metropolis'te stajyer olarak katılan İşletme Okulu'ndan öğrencilerimiz, gözlemlediğimiz filmler için hazırladığımız gerçek senkronizasyon kataloglarının geliştirilmesinde bize yardımcı olacak.

Ayrıca yakın zamanda, stüdyoda konserlerimizi tanıtmamıza yardımcı olmamızı istediğimiz Shazam ile bir araya geldik. Bu, şirketimize iki TV formatını mavi çip markalarına satmak için marka satış ekibini teklif etmemize neden oldu. Ayrıca Virtual Vinyl uygulamamıza da güç verecekler. Bu 600 milyon tüketiciye ulaşmamızı sağlayacak. Bu, diğer markalar ve kuruluşlarla işbirliği yaparak, sunduğumuz ürünü ticari olarak istismar edebilmemiz ve etkisini artırabilmemiz için mükemmel bir örnek. İşbirliği, müzik endüstrisinin bugünkü çalışmasında etkili çalışmanın anahtarıdır. Bu durumda, öğrenmeler, işin nasıl yapıldığını analiz etmek için izleyebilecekleri haftalık podcast'ler vasıtasıyla ACM öğrencilerine sunulacak ve daha sonra canlı bir Soru-cevap ile benimle meşgul olma şansına sahip olacaklardır. Bugünün endüstrisindeki en büyük oyuncularla işbirliği içinde gelecek ürünlerimizi yaratırken düşünülecek olan kendi içerik fikirlerini önerebilecekler. "

Ian Brenchley CEO Metropolis Stüdyoları

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

The Academy of Contemporary Music

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez ... [+]

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez [-]
Birleşik Krallık Londra Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez Giriş Koşulları ... [+]

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez Giriş Koşulları [-]
Birleşik Krallık Londra Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez ... [+]

Müzik Endüstrisi Çalışmaları Porfolio Tez [-]
Birleşik Krallık Londra Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Giriş Koşulları ... [+]

Giriş Koşulları [-]
Birleşik Krallık Londra Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Müzisyen çalışma rotası, öğrencilere hem sahne hem de stüdyosunun dünya çapında bir müzisyeni olmak için gerekli beceri ve deneyime sahiptir. ... [+]

İç göstericinizi kanallayın. Birinci sınıf bir müzisyen ol.

Müzisyen çalışma rotası, öğrencilerine hem sahne hem de stüdyosunun dünya çapında bir müzisyeni olmak için gerekli beceri ve tecrübeyi sağlar.

Birincil çalışma enstrümanı seçin (Bas, Davul, Gitar, Tuşlar veya Vokaller) ve ustalaşın.

Bu disiplinin sansiri, bir virtüöz solist, bir topluluk uzmanı, profesyonel bir oturum müzisyeni olun, şarkı yazımı ve ses prodüksiyonunda bazı becerileri toplayın ve müzik ile yaratıcı endüstrinin nasıl çalıştığını öğrenin.

Bu program Middlesex Üniversitesi tarafından kalite güvence altına alınmıştır ve başarılı bir şekilde tamamlanmasında bir Middlesex ödülü alacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Guildford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Canlı etkinlikler organizatörü, sahne yöneticisi, ses / ışık teknisyeni veya müzik, tiyatro veya daha geniş eğlence sektörlerinde genel bir yol gibi bir kariyer kurmayı u ... [+]

Müzik Teknisyenleri için Pratik Çalışma Rotası.

Canlı etkinlikler organizatörü, sahne yöneticisi, ses / ışık teknisyeni veya müzik, tiyatro veya daha geniş eğlence sektörlerinde genel bir yol gibi bir kariyer kurmayı umuyorsanız, Teknik Hizmetler çalışma rotası size pratik beceri ve teorik bilgi sağlayacaktır. yolculuğunuza başlamak için gerekli.

Rota, sahne yönetimi, turne ve tur prodüksiyonunun yanı sıra canlı etkinlik yönetimi ve tanıtımını kapsamlı bir şekilde anlatacaktır. Müzik endüstrisi uzmanları ve turne profesyonelleri tarafından eğitilen bu alandaki en gerçek dünya öğrenme deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Gerçek dünyadaki durumlara dayanan projeleri tamamlayarak ve gerçek müzik, tiyatro ve eğlence mekânlarında çalışarak, kendi alanlarında en çok öncülük eden insanlarla birlikte en yeni ekipmanlarla, düzenli uygulamalı deneyim kazanın.... [-]

Birleşik Krallık Guildford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Yapımcı çalışma rotası, öğrencilere başka bir sanatçının vizyonunu gerçekleştirmeye ya da kendinizinkini yaratmanıza yardımcı olmak isteyip istemediğinizi, üretme, karışt ... [+]

Üretim Sanatını Çalışmak

Prodüktör çalışma-rotası, başka bir sanatçının vizyonunu gerçekleştirmeye ya da kendi yaratıcılığınızı yaratmanıza yardımcı olmak isteyip istemediğinizi, öğrencilerine müzik, mix ve ustalık için gerekli beceri, bilgi ve deneyimi sağlar. Stüdyo kaydının temellerini, akustik bilimini, kompozisyon sanatını ve umar olabileceğin tüm müzik teknolojisini kapsayan bu üretici çalışma rotası öğrencileri, çağdaş müzik prodüksiyonu, elektronik müzik prodüksiyonu, ses mühendisliği ve / veya yaratıcılık alanlarında uzmanlaşabilirler. ilgi alanları ve kariyer özlemleri ile en uygun olan seçmeli modüllere ekleyerek yeni medya için ses tasarımı.... [-]

Birleşik Krallık Guildford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Yaratıcı Sanatçı çalışma rotası, öğrencilerine şarkı yazarlığı, performans, prodüksiyon ve iş modülleri kombinasyonunu kapsayan iç-sanatçısını keşfetmek ve kanalize etmek ... [+]

Gerçek Dünya Pratik Sanayi Bağlantıları ile Yaratıcı Pathway .

TheCreative Artist çalışma rotası, öğrencilerine şarkı yazarlığı, performans, prodüksiyon ve iş modülleri kombinasyonunu kapsayan iç-sanatçısını keşfetmesi ve kanalize etmesi için gerekli bilgi, beceri ve deneyime sunar.

Bu rotanın öğrencileri sadece müzik dalgaları sürmekle kalmazlar, müzik ve yaratıcı endüstriler hakkında her şeyi öğrenirler.

Bu program Middlesex Üniversitesi tarafından kalite güvence altına alınmıştır ve başarılı bir şekilde tamamlanmasında bir Middlesex ödülü alacaksınız.

ACM Yaratıcı Sanatçı Güzergah UCAS Kodları

BA (Hons) Müzik Endüstrisi Uygulaması (MIP) - Yaratıcı Sanatçı Rotası (Guildford Kampüsü) UCAS Kurum Kodu: A48... [-]

Birleşik Krallık Guildford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Academy of Contemporary Music

Bir Müzik İş Etütleri Derecesine giden bu rota, öğrencilere gerçek müzik endüstrisinin iş tarafında, yöneticiler, etiket yöneticileri ve girişimciler gibi sürdürülebilir ... [+]

Girişimciler için Yenilikçi Eğitim Yolu.

Bir Müzik İş Etütleri Derecesine giden bu rota, öğrencilere gerçek müzik endüstrisinin iş tarafında, yöneticiler, etiket yöneticileri ve girişimciler gibi sürdürülebilir kariyer yapmak için gerekli becerileri, bilgi ve deneyimi sağlar.

Daha geniş yaratıcı endüstrilerle alakalı geniş bir içerik yelpazesini de kapsayan öğrenciler, Sanatçı ve Repertuar, İşletme Yönetimi, Pazarlama, Hukuk ve Sözleşmeler, Canlı Etkinlik Yönetimi ve Girişimcilik alanlarındaki temel bilgileri, Tüketici Psikolojisi ve / ya da Müzik Gazeteciliği ilgi ve kariyer özlemlerine bağlı olarak.

Bu program, Middlesex Üniversitesi tarafından sağlanan kalite ve başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra Middlesex ödülü alacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Guildford
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

This Is ACM, The Academy of Contemporary Music - An Introduction

Why Choose ACM?