SFH StudyFromHome

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Evden Çalışma Anthony Weaver tarafından kuruldu.

Uzaktan eğitim sektöründe on yıldan fazla bir süredir çalışan Anthony, bu şekilde çalışmak isteyenlerin karşılaştığı sıkıntılarla karşılaşmanın yanı sıra bilgi ve tecrübe zenginliği kazanmıştır.

Uzaktan eğitim birçok fayda sağlar. Evden, işten, hareket halindeyken çalışma ... ve en önemlisi, sabah, öğleden sonra, akşam ve hatta gecenin ortasında olmak. Ancak, tehlikeleri var. Bir yeterliliğin orijinal olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu sorulan en yaygın sorulardan biri ve ne yazık ki, öğrencilere her zaman doğru cevap verilmemektedir.

Evden Çalışma'nın geldiği yer burasıdır. En büyük hedefimiz, öğrencilerin niteliklerinin ne anlama geldiğini ve onlara nasıl fayda sağlayacağını tam olarak anlamalarını sağlamaktır. Dürüstlük ve şeffaflık, üzerinde çalıştığımız temellerdir.

Ders danışmanlarımızla telefonla ya da canlı sohbetle konuşmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve tüm sorularınız yanıtlanabilir ve gelecekteki hedeflerinize ulaşmak için doğru bilgilerle silahlandırılmanızı sağlayabiliriz.117684_117657_FB_banner_title_final_with_contact_JPG1.jpg

Konumlar

Wolverhampton

Address
Wolverhampton, İngiltere, Birleşik Krallık

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: